Крепований папір квіти 🥝 паперові, як зробити своїми руками букет, вироби, троянди з гофрованого паперу, покрокове фото, майстер клас

krepirovannaya bumaga cvety 🥝 bumazhnye, kak sdelat svoimi rukami buket, podelki, rozy iz gofrirovannojj bumagi, poshagovoe foto, master klass Крепований папір квіти 🥝 паперові, як зробити своїми руками букет, вироби, троянди з гофрованого паперу, покрокове фото, майстер класКреповую папір часто плутають з гофрованою. Але тут слід розуміти, що є велика, принципова різниця. Яке відмінності? Гофрований папір – це більш в цілому широке поняття, яке має відношення не до виду матеріалу, а його станом.

Гофрованим може бути будь-який матеріал в цілому, і папір зокрема. Крім того, гофрований папір – досить груба, її складки набагато грубіше креповой. Для назви тонкого нерівного по своїй текстурі паперового матеріалу існує окрема назва – це креповая папір.

krepirovannaya bumaga cvety 🥝 bumazhnye, kak sdelat svoimi rukami buket, podelki, rozy iz gofrirovannojj bumagi, poshagovoe foto, master klass1 Крепований папір квіти 🥝 паперові, як зробити своїми руками букет, вироби, троянди з гофрованого паперу, покрокове фото, майстер класКреповая папір – це окремий спеціальний вид паперу, який призначений для творчих поробок, створення повітряних аплікацій і т. д. Цей матеріал дуже тонкий, має складки (гофровану поверхню). Незважаючи на тонкість, ця папір відрізняється особливою міцністю і жорсткістю. Цей матеріал відкриває великий простір для творчості, наприклад, такого як створення квітів з крепованого паперу. Незважаючи на складки, вона практично не розтягується і тому відмінно тримає форму.

Не потрібно прикладати багато праці або вміння, щоб створити з креповой папери красиву квітку. Випускається цей матеріал зазвичай білого кольору або світлих відтінків і призначений для створення виробів з особливим ефектом, що створює враження невагомості. Сама назва «креповый» походить від грецького «креп» і означає «повітряний, вітряний, порив вітру».

Вироби та прикраси для дітей з крепованого паперу покроково

krepirovannaya bumaga cvety 🥝 bumazhnye, kak sdelat svoimi rukami buket, podelki, rozy iz gofrirovannojj bumagi, poshagovoe foto, master klass2 Крепований папір квіти 🥝 паперові, як зробити своїми руками букет, вироби, троянди з гофрованого паперу, покрокове фото, майстер класКвіти з крепованого паперу своїми руками – один з найпопулярніших видів заняття і виробів, які виконують сучасні умільці. Саме з крепованого паперу створюють такі пишні букети квітів, які мало відрізняються від справжніх, особливо на відстані. Завдяки цьому матеріалу можна повторити контури будь-якої квітки, навіть самої пишної троянди.

Галерея: квіти з креповой папери (25 фото)

Троянди з креповой папери. Покрокове мк

Чарівні троянди — це один з найкрасивіших кольорів. Троянди з крепованого паперу своїми руками дозволять і раніше часу не загинути живим квітам, і повністю повторити їх прекрасний вигляд, і істотно заощадити грошей.

Троянда з мереживним краєм

krepirovannaya bumaga cvety 🥝 bumazhnye, kak sdelat svoimi rukami buket, podelki, rozy iz gofrirovannojj bumagi, poshagovoe foto, master klass3 Крепований папір квіти 🥝 паперові, як зробити своїми руками букет, вироби, троянди з гофрованого паперу, покрокове фото, майстер класВ даному випадку основну складність представляє необхідність майстерно загорнути край креповой папери, розпрямивши її складки. Також потрібно стежити за рівністю складок. Тепер потрібно скрутити смужку таким чином, щоб наявні шари виявилися щільно притиснуті один до одного. В кінці роботи потрібно закріпити виріб ниткою і обрізати зайве.

Проста трояндочка

krepirovannaya bumaga cvety 🥝 bumazhnye, kak sdelat svoimi rukami buket, podelki, rozy iz gofrirovannojj bumagi, poshagovoe foto, master klass4 Крепований папір квіти 🥝 паперові, як зробити своїми руками букет, вироби, троянди з гофрованого паперу, покрокове фото, майстер класВам потрібно швидко, буквально за кілька хвилин зробити троянду? Тоді цей варіант точно для вас!

Вирізуєте з коло. На ньому намалювати олівцем спіраль. По ній скручиваете троянду, беручи за початок найдовше ланка спіралі (беріть за основу центральну частину вирізки).

Велика троянда

krepirovannaya bumaga cvety 🥝 bumazhnye, kak sdelat svoimi rukami buket, podelki, rozy iz gofrirovannojj bumagi, poshagovoe foto, master klass5 Крепований папір квіти 🥝 паперові, як зробити своїми руками букет, вироби, троянди з гофрованого паперу, покрокове фото, майстер класДля створення великого квітки якраз і стане в нагоді одне з головних достоїнств креповой папери – тримати форму. Це дозволить швидко виконати навіть гігантську троянду. Робимо наступним чином:

 • krepirovannaya bumaga cvety 🥝 bumazhnye, kak sdelat svoimi rukami buket, podelki, rozy iz gofrirovannojj bumagi, poshagovoe foto, master klass6 Крепований папір квіти 🥝 паперові, як зробити своїми руками букет, вироби, троянди з гофрованого паперу, покрокове фото, майстер класвирізаємо сердечка-пелюстки,
 • розтягуємо;
 • накладаємо їх один на одного по колу
 • закріплюємо клеєм;
 • з зеленого полотна вирізаємо зелені листочки;
 • прикріплюємо також клеєм.

Звичайно, саморобку необов’язково робити зовсім величезною. Тут вирішує індивідуальний випадок. Троянди з креповой паперу своїми руками дають великий простір для творчості і уяви.

Кручена або стисла кольорова паперова троянда

Принцип її створення схожий на вирізку троянди по спіралі. Тільки тут є одна тонкість: за розмірами трикутники, які виходять при скручуванні по всій довжині виробу, повинні бути повністю однаковими. Якщо зуміти витримати цю умову, то тоді у вас вийде дуже милий і акуратний квітка. Якщо допустити нерівності, то буде «рвана», скуйовджена трояндочка.

krepirovannaya bumaga cvety 🥝 bumazhnye, kak sdelat svoimi rukami buket, podelki, rozy iz gofrirovannojj bumagi, poshagovoe foto, master klass7 Крепований папір квіти 🥝 паперові, як зробити своїми руками букет, вироби, троянди з гофрованого паперу, покрокове фото, майстер класТроянди з крепованого паперу, якщо вони виконані з великим старанням, відрізняються від справжніх тільки одним: у них відсутній запах. У всьому іншому вони майже повністю повторює своїми обрисами живі квіти.

Також можна створювати та інші квіти і вироби з креповой папери.

Тюльпан: майстер-клас по створенню

Тюльпан з креповой папери – особливо популярна виріб серед рукодільників. Це не дивно, оскільки тюльпан виходить візуально практично не відрізнятись від справжнього.

Проведемо по виготовленню цієї квітки своїми руками невеликий майстер-клас.

Щоб змайструвати тюльпан, нам знадобляться наступні матеріали:

 • krepirovannaya bumaga cvety 🥝 bumazhnye, kak sdelat svoimi rukami buket, podelki, rozy iz gofrirovannojj bumagi, poshagovoe foto, master klass8 Крепований папір квіти 🥝 паперові, як зробити своїми руками букет, вироби, троянди з гофрованого паперу, покрокове фото, майстер класкрепований папір жовтого і зеленого кольорів;
 • зелена паперова стрічка;
 • дерев’яна тростина (або негнучка дріт);
 • клей;
 • ножиці;
 • наповнювач для сюрпризу (можна невелику круглу цукерку). Цей пункт – за бажанням.

Підготовчий етап завершено. Приступаємо до самого створення квітки. Для цього виконуємо наступні дії:

 1. krepirovannaya bumaga cvety 🥝 bumazhnye, kak sdelat svoimi rukami buket, podelki, rozy iz gofrirovannojj bumagi, poshagovoe foto, master klass9 Крепований папір квіти 🥝 паперові, як зробити своїми руками букет, вироби, троянди з гофрованого паперу, покрокове фото, майстер класЗ креповой паперу вирізаємо 6 прямокутників, кожен по ширині і висоті 2.5 см на 7.5 див.
 2. Після цього із зеленої креповой стрічки вирізаємо 2 смужки по 10 див. Вони будуть листям нашого квітки.
 3. З жовтих прямокутників виготовляємо за допомогою ножиць пелюстки, схожі за формою на пляшки. Робимо таких 6 штук.
 4. Загинаємо лопатки, утворюючи довгасті «ложки». Щоб пелюстки вийшли більш об’ємними і округлими, можна використовувати маленьку кульку або тенісний м’яч.
 5. Починаємо з’єднання одержані пелюстки тюльпана з наповнювачем-цукеркою. Для цього візьмемо 2 пелюсточки, з’єднаємо, просто приклавши один до одного так, щоб вийшла невелика раковина відкрита. Товсті і тонкі боку пелюстки повинні бути поруч один з одним. У центр отриманої раковини кладемо сюрприз (цукерку).
 6. Далі вставляємо в центр дерев’яну паличку (дріт) і далі знову кладемо пелюстки до повного закриття.
 7. Пелюстки щедро мажемо клеєм, з’єднуючи один з одним і з тростинкою (дротом).

Різні квіти з креповой папери

Питання «як зробити квітку з крепованого паперу» практично повністю буде розкрито нижче — ми розповімо загальну схему створення квітів з креповой паперу своїми руками. З’ясувавши основні прийоми і принципи, можна вже буде самостійно придумати, як створити будь-який квітка.

 Крепований папір квіти 🥝 паперові, як зробити своїми руками букет, вироби, троянди з гофрованого паперу, покрокове фото, майстер клас

Астра

Щоб створити астру з креповой папери, слід вирізати з полотна кола:

 • 2 великих;
 • 2 середніх;
 • 1 маленький.

Далі потрібно зробити наступне:

 • krepirovannaya bumaga cvety 🥝 bumazhnye, kak sdelat svoimi rukami buket, podelki, rozy iz gofrirovannojj bumagi, poshagovoe foto, master klass11 Крепований папір квіти 🥝 паперові, як зробити своїми руками букет, вироби, троянди з гофрованого паперу, покрокове фото, майстер класвсі вирізані кола скласти вздовж по 3 рази;
 • розпушити;
 • кожен листок стиснути для додання обсягу;
 • наклеїти в центр жовту серединку.

Календула

Квітка, який повинен вийти за цією технологією, найбільше нагадує пакувальний бант. Для його створення виконуємо наступні кроки:

 • вирізаємо рівний акуратний квадрат паперу (розмір можна вибрати самостійно, від нього буде залежати величина отриманого квітки);
 • зробіть на ньому розрізи шириною в 1 см, не доходячи до центру квадрата приблизно на 0,5 см, заготовок повинно бути декілька;
 • накладаємо їх один на одного;
 • у центрі стягуємо з дротом або ниткою;
 • тепер важливий етап: розправити пелюстки таким чином, щоб отримати сам квітка, і чим більше шарів, тим пишніше вийде виріб.

Калла

Щоб створити квітку кали (або його подобу), необхідно здійснити наступні дії:

 • krepirovannaya bumaga cvety 🥝 bumazhnye, kak sdelat svoimi rukami buket, podelki, rozy iz gofrirovannojj bumagi, poshagovoe foto, master klass12 Крепований папір квіти 🥝 паперові, як зробити своїми руками букет, вироби, троянди з гофрованого паперу, покрокове фото, майстер класвзяти тичинки (зробити її можна з паперу, попередньо її спресувавши пальцями або виліпивши з полімерного матеріалу – глини, пластиліну та ін.);
 • вирізаємо з паперу аркуш у вигляді сердечка;
 • вкладаємо тичинку в листок,
 • краї листа звертаємо над тичинкою,
 • склеюємо їх разом;
 • тепер відвертаємо краю для створення остаточного схожості з каллой.

Такі квіти добре підійдуть і для оформлення листівок, і для оформлення упаковки, і як самостійний подарунок у вигляді букету.

Дзвоник

Майстер-клас по створенню цієї квітки з крепованого паперу – самий елементарний по складності.

krepirovannaya bumaga cvety 🥝 bumazhnye, kak sdelat svoimi rukami buket, podelki, rozy iz gofrirovannojj bumagi, poshagovoe foto, master klass13 Крепований папір квіти 🥝 паперові, як зробити своїми руками букет, вироби, троянди з гофрованого паперу, покрокове фото, майстер клас

Виконується за кілька кроків:

 • під прямим кутом вирізаємо заготовку: повинен вийти трикутник, гіпотенуза якого у вигляді зубчиків;
 • тепер склеюємо один з одним катети;
 • листки відвертаємо в зовнішню сторону.

Для більшої свіжості і переконливості створіть кілька тичинок. Це повинні бути довгасті нитки з невеликими ущільнення по краях. Їх необхідно вставити всередину дзвоника.

Якщо зробити букет з дзвіночків, то це буде дуже мило виглядати разом з листівкою на 8 березня або просто бути зворушливим доповненням до презенту на день народження.

Конвалії

krepirovannaya bumaga cvety 🥝 bumazhnye, kak sdelat svoimi rukami buket, podelki, rozy iz gofrirovannojj bumagi, poshagovoe foto, master klass14 Крепований папір квіти 🥝 паперові, як зробити своїми руками букет, вироби, троянди з гофрованого паперу, покрокове фото, майстер клас

Конвалії з креповой папери не будуть повним подобою цих дивовижних квітів. Але ті, хто отримають такий подаруночок, зрозуміють, що саме їм подарували.

Для створення конвалій (1 квітка) робимо наступне:

 • krepirovannaya bumaga cvety 🥝 bumazhnye, kak sdelat svoimi rukami buket, podelki, rozy iz gofrirovannojj bumagi, poshagovoe foto, master klass15 Крепований папір квіти 🥝 паперові, як зробити своїми руками букет, вироби, троянди з гофрованого паперу, покрокове фото, майстер класвирізаємо прямокутник:
 • відгинаємо у неї край;
 • широку частину нарізаємо на безліч невеликих смужок;
 • озброюємося ножицями і гострою стороною закручуємо їх;
 • для закріплення виробу беремо стрижень, намотуємо на нього зелену смужку;
 • починаємо зверху акуратно закручувати «ландышевую» частину, яку перед цим слід змочити клеєм.

Шари вироби слід накладати якомога щільніше, щоб з-під них не було видно зелена частина.

Вироби з креповой паперу своїми руками – кращий спосіб і порадувати своїх близьких, заощадити трудовитрати і фінанси і заодно забезпечити улюблених і близьких красивими букетами і виробами, виконаними своїми руками, на довгий час.

Квіти з креповой папери: фотоkrepirovannaya bumaga cvety 🥝 bumazhnye, kak sdelat svoimi rukami buket, podelki, rozy iz gofrirovannojj bumagi, poshagovoe foto, master klass16 Крепований папір квіти 🥝 паперові, як зробити своїми руками букет, вироби, троянди з гофрованого паперу, покрокове фото, майстер класkrepirovannaya bumaga cvety 🥝 bumazhnye, kak sdelat svoimi rukami buket, podelki, rozy iz gofrirovannojj bumagi, poshagovoe foto, master klass17 Крепований папір квіти 🥝 паперові, як зробити своїми руками букет, вироби, троянди з гофрованого паперу, покрокове фото, майстер класkrepirovannaya bumaga cvety 🥝 bumazhnye, kak sdelat svoimi rukami buket, podelki, rozy iz gofrirovannojj bumagi, poshagovoe foto, master klass18 Крепований папір квіти 🥝 паперові, як зробити своїми руками букет, вироби, троянди з гофрованого паперу, покрокове фото, майстер класkrepirovannaya bumaga cvety 🥝 bumazhnye, kak sdelat svoimi rukami buket, podelki, rozy iz gofrirovannojj bumagi, poshagovoe foto, master klass19 Крепований папір квіти 🥝 паперові, як зробити своїми руками букет, вироби, троянди з гофрованого паперу, покрокове фото, майстер класkrepirovannaya bumaga cvety 🥝 bumazhnye, kak sdelat svoimi rukami buket, podelki, rozy iz gofrirovannojj bumagi, poshagovoe foto, master klass20 Крепований папір квіти 🥝 паперові, як зробити своїми руками букет, вироби, троянди з гофрованого паперу, покрокове фото, майстер класkrepirovannaya bumaga cvety 🥝 bumazhnye, kak sdelat svoimi rukami buket, podelki, rozy iz gofrirovannojj bumagi, poshagovoe foto, master klass21 Крепований папір квіти 🥝 паперові, як зробити своїми руками букет, вироби, троянди з гофрованого паперу, покрокове фото, майстер класkrepirovannaya bumaga cvety 🥝 bumazhnye, kak sdelat svoimi rukami buket, podelki, rozy iz gofrirovannojj bumagi, poshagovoe foto, master klass22 Крепований папір квіти 🥝 паперові, як зробити своїми руками букет, вироби, троянди з гофрованого паперу, покрокове фото, майстер класkrepirovannaya bumaga cvety 🥝 bumazhnye, kak sdelat svoimi rukami buket, podelki, rozy iz gofrirovannojj bumagi, poshagovoe foto, master klass23 Крепований папір квіти 🥝 паперові, як зробити своїми руками букет, вироби, троянди з гофрованого паперу, покрокове фото, майстер клас

Інші види рукоділля

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками