Кульки з бісеру: схеми і ялинкові кулі, як сплести кулька з бісеру, фулерен з бісеру

shariki iz bisera: skhemy i elochnye shary, kak splesti sharik iz bisera, fulleren iz bisera219 Кульки з бісеру: схеми і ялинкові кулі, як сплести кулька з бісеру, фулерен з бісеруПрикраси, виготовлені вручну, — це справжній ексклюзив, який завжди притягує захоплені погляди. Якщо старі кульки для ялинки давно набридли, а руки і нетерплячий розум майстрині не дають спокою, то ця інструкція допоможе вам, адже вона на тему «як сплести бісером куля для ялинки»!

Як і в будь-якій іншій техніці рукоділля, в бісероплетінні є свої родзинки і базові речі, з яких потім можна створювати самі різні прикраси. Одним з таких речей буде кулька з бісеру. В залежності від свого розміру і відтінку він може стати частинкою прикраси або новорічною іграшкою. Але спочатку треба навчитися його створювати.

На допомогу може прийти в’язання гачком – обплести круглу основу для майбутніх бісерних кульок можна з його допомогою. Обплетені бісером ялинкові кулі виглядають просто чудово. Якщо не вміє в’язати – не біда, прикрашені бісером кулі можна створювати за допомогою голки для бісероплетіння. Інструкції зі схемами легко знайдете в інтернеті. У нашій статті — інструкція з описом і корисне відео.

Матеріали та інструменти для роботи

Для того щоб виготовити такий ялинкова куля з бісеру нам знадобиться:

  • Різний бісер. (Для тренувань можна взяти однотонний матеріал).
  • Нитка або лесочка для роботи.
  • Хороша голка.
  • Гострі ножиці.
  • Намистини.

Щоб не довелося кожен раз вишукувати якийсь бісер, потрібно його розсипати на тарілочку або просте рушник. Перший бісерний куля треба створювати з бусинок одного і того ж розміру, так як він буде чудово тримати свою форму. І коли техніка буде повністю освоєна, можна перейти до його плетіння із стеклярусу і різних блискіток.

Варто запам’ятати, що кулька з бісеру роблять на основі 3-5 бісеринок. Вони виглядають зовсім по-різному, щоразу створюючи незвичайний дизайн. Потім їх можна поєднувати між собою в одному готовому виробі.

Галерея: ялинкові прикраси з бісеру (25 фото)

Кулька на трьох бісеринках: майстер-клас

shariki iz bisera: skhemy i elochnye shary, kak splesti sharik iz bisera, fulleren iz bisera220 Кульки з бісеру: схеми і ялинкові кулі, як сплести кулька з бісеру, фулерен з бісеруДля його створення потрібно лише шість бусинок. А тому варто брати їх розміром побільше, щоб куля не вийшов занадто дрібним. Опис майстер-класу.

Нанизуємо На нитку три штуки бісеринок і скріпити все в колечко, просмикнувши ще раз голку через першу бісеринку. Для закріплення ще раз проведемо нитку через всі три намистини і завяжем вузол.

Насадим на нитку ще бісеринки і просмикнемо голку за схемою плетіння через першу і другу бусинку. Добре затягуємо нитки, щоб вийшла півсфера.

Просмикнемо на голку останню бісерину, і, за вказівниками на нашій схемі, нитку пропускаємо через чотири, потім через 2, 3, 5 і 6 бісерину. Тепер знову через три і п’ять бусинок. Добре затягуємо нитку, поки не вийде рівненький куля. Завяжем вузол і відріжемо залишок. Ось так легко, виявляється, можна створити кулька з бісеру або намистин.

Куля з бісер: схема на чотирьох бісеринках, майстер-клас

Але якщо вам захочеться створити куля великого розміру і в незвичайному стилі, варто докласти набагато більше терпіння і обплітати його вже на чотирьох бисеринах. Для обплітання потрібно взяти дванадцять бусинок і довгі нитки. Опис майстер-класу:

  • shariki iz bisera: skhemy i elochnye shary, kak splesti sharik iz bisera, fulleren iz bisera221 Кульки з бісеру: схеми і ялинкові кулі, як сплести кулька з бісеру, фулерен з бісеруНабираємо на нитку чотири штуки бісеру і, так само як в першому випадку, з’єднуємо все в кільце. Обов’язково зав’язуємо вузол для створення міцності і два рази проводимо нитку через всі намистинки.
  • Допоміжно набираємо ще три бісеріни і стягує так, щоб вийшла маленька стінка кулі, просмикнувши голку через одну і дві бісеріни.
  • Потім одягнемо на нитку ще дві намистинки і стягуємо все в щільний кулька, просмикнемо голку за схемою через п’яту, другу і третю штучку.
  • Додамо в оплетення ще дві штуки, і закріпимо нашу роботу, просмикнувши нитку з голкою через 8, 3, 4 і 7-шу деталі.
  • Вплітаємо кінцеву дванадцяту бісерину, пройшовши через 10, 4, 7, 6, 9, 11, 12 і знову шосту штучку пов’язуємо всю роботу в кулю. Закріплюємо все, зав’язуємо нитки у вузол і відрізаємо її залишки.

Плетіння кулі на п’яти намистинках: майстер-клас

shariki iz bisera: skhemy i elochnye shary, kak splesti sharik iz bisera, fulleren iz bisera222 Кульки з бісеру: схеми і ялинкові кулі, як сплести кулька з бісеру, фулерен з бісеруАле найпопулярніше оплетення куль з бісеру створюється на п’яти намистини. Хоча воно найскладніше, але в кінці роботи виходять чудові і незвичайні вироби. Для однієї кулі вже буде потрібно тридцять бісеринок і, звичайно, більше сил і часу. Опис створення кульки з намистин, схема фулерену:

На нитку з голкою одягнемо п’ять намистин, і зробимо з них колечко-основу для нового кулі. Закріпивши її так само, як у двох попередніх випадках.

Додамо до нього чотири бісеринки і за схемою зробимо ще одне таке ж колечко, продевая голку через одну і дві штучки.

Потім, обплітає таким чином, по три штуки бісеру, створюємо перший ряд кульки. Головне — це послідовність плетіння для квітки. Всього для роботи знадобиться двадцять бусинок.

Тепер можна переходити на другий і кінцевий рядок кулі з бісеру. Як зрозуміло з схеми, плетіння починається з 8-ої бісеріни, тут нанизуємо на нитку три бісеріни і щоб закріпити нитки, проводимо її через 19, 8, 7 і 12-шу деталі.

Далі, як і в першому ряду, набираємо ще дві штуки бісеру до повного колечка, також скріплюємо кульку за схемою. Повторюємо цей крок знову.

Нанизуємо на нитку останню тридцяту намистину, закріплюємо її, пройшовши через 28, 17, 20, 23, 22, 25, 27, 29, 30 і 22-шу бісеріни по нашій схемі. Нитку добре стягуємо і зав’язуємо вузол.

Висновок

Застосовуючи всі ці прийоми, можна дуже просто зробити спочатку кульку з бісеру, а потім на його основі найрізноманітніші цікаві прикраси: сережки, браслети, квіти і багато іншого. Найпопулярнішими візерунками для новорічних куль вважаються квітки. Квітки бувають різної форми і відтінків. Головне, щоб все підходило до виробу.

Інші види хенд мейду

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками