Квіллінг квіти для початківців 🥝 покроково, схеми

kvilling cvety dlya nachinayushhikh 🥝 poshagovo, skhemy436 Квіллінг квіти для початківців 🥝 покроково, схемиОстаннім часом мати хобі стало дуже популярно – сама ідея мати додаткові захоплення і навички стала модною і всіляко висвітлюється і в соцмережах, і на спеціалізованих сайтах. Багато молоді жінки починають освоювати якісь види рукоділля в декреті, оскільки це чудова можливість відволіктися від монотонної рутини чимось цікавим. А по мірі підростання дітей вже мимоволі доводиться освоювати купу різних технік — від плетіння макраме до ліплення з солоного тіста, адже на конкурси в садок і школу потрібно безліч виробів.

Так що якщо вам знадобилися красиві осінні — або весняні – букети… Чому б не зробити їх у техніці квілінг? Квилинговые вироби завжди виглядають особливо виграшно, навіть якщо це всього лише самотній квіточку. Давайте разом покроково розберемо – як поетапно працювати в цьому стилі.

Квіти в техніці квіллінг — майстер-класи та короткий ознайомлювальний огляд

Часто жінок і дівчата, ще не почали займатися якимось конкретним видом творчості, перебирають різні варіанти, перш ніж зупинитися на чомусь одному, що найбільше до душі або виходить найкраще. Важливим чинником є і вартість витратних матеріалів, адже багато видів творчості вимагають неабияких вкладень в матеріали, інструменти.

Матеріали і інструменти

Тим, хто хотів би створювати дивовижні за красою речі при мінімумі витрат, можна порадити такий вид творчості, як квілінг. Для того, щоб почати для проби, не потрібно ні дорогих інструментів, ні важкодоступних матеріалів. Все, що потрібно – це нарізана на смужки однакової ширини кольоровий папір, канцеляркий клей і голка, вставлена в стиральну гумку. Папір повинна бути досить щільною – та, що для дитячої творчості, не підійде. По щільності вона повинна бути приблизно як офісний папір.Такого нехитрого набору достатньо, щоб зробити перші кроки в мистецтво квілінгу.

Крім цього, потрібно схема розташування елементів і один-два майстер-класу, які б описували, як своїми руками робити квіти в техніці квіллінг для початківців. Для тих, кому здається нецікавим робити прості і об’ємні квіти в техніці квіллінг, можна запропонувати леттерінг. Це виконання абстрактних і не тільки абстрактних картин і букв за допомогою техніки бумагокручения.

kvilling cvety dlya nachinayushhikh 🥝 poshagovo, skhemy437 Квіллінг квіти для початківців 🥝 покроково, схемиТим, кому техніка квілінгу припала до смаку теж не доведеться занадто витрачатися на додаткові інструменти і шукати для цього місце. Полегшити працю і прискорити процес створення картин та іншого, допоможе спеціальна лінійка, в якій маса отворів різних форм і діаметрів, для створення базових фігур та елементів, необхідних для роботи. Також існують набори пінцетів для більш зручного розташування елементів на основі, і спеціальна ручка, на яку зручно накручувати смужки паперу.

У багатьох спеціалізованих відділах, так і просто в канцелярських товарах продаються спеціальні набори паперу для квілінгу, з допомогою яких своїми руками можна робити дивовижні картини, листівки та об’ємні вироби.

Тим, хто вирішив спробувати себе в мистецтві бумагокручения, краще починати з майстер-класів про те, як зробити квітку у техніці квілінг, або квілінг об’ємні квіти.

Галерея: квіллінг квіти (25 фото)

Майстер-клас для початківців – квітка квілінг для початківців

Квіллінг квіти для початківців відрізняються простотою форм, але при цьому витончені і привабливі. У чому краса залежить від гармонійності композиції, правильного розташування деталей з паперу. Майстер-клас розрахований на недосвідчених майстринь, по інструкції зі схемами зробити таку квітку своїми руками зможе не тільки дорослий, але і дитина, що володіє певним запасом терпіння.

Для роботи знадобиться:

 • Кольоровий папір хорошої якості 5 кольорів – синій, блакитний, бузковий, зелений і жовтий – спеціальна для квілінгу, або проста папір
 • Клей ПВА і тонка пензлик
 • Лінійка, олівець, канцелярський ніж
 • Основа – лист картону, заготовка під листівку і т. д.
 • Ручка для закручування смужок, або ж голка, вставлена в стиральну гумку так, щоб кінець з вушком виступав не менше ніж на півтора сантиметра.

Перший етап. Щоб зробити простий квітка, не потрібно схема, це робиться досить просто. Тому потрібно 10 смужок паперу синього, 10 смужок блакитного і 15 смужок бузкового кольору – для квіток, і по п’ять смужок для бутонів, 7 смужок паперу жовтого кольору, і 15 смужок з паперу зеленого кольору.

kvilling cvety dlya nachinayushhikh 🥝 poshagovo, skhemy438 Квіллінг квіти для початківців 🥝 покроково, схемиДля композиції потрібні смужки шириною 3 мм Це можуть бути спеціальні смужки для квілінгу, в іншому випадку можна розмітити і нарізати кольоровий папір самостійно, робити це краще всього не ноницами, а канцелярським ножем. Інакше смужка паперу буде нерівною, а робота буде виглядати згодом неохайною.

Другий етап. За допомогою інструменту для скручування, або голки, кожну смужку скрутити в тугий рол. Після цього, притримуючи пальцями кінчик, трохи розпустити скручування. Загальна ширина елемента не повинна перевищувати 1 див. Кінчик зафіксувати клеєм. Жовті смуги розпускати менше, ніж всі інші, це майбутні серцевини квітів. З зеленого паперу скрутити 9 елементів, решта залишити смуги. Всім квітам, крім жовтого, надати форму краплі, притримуючи однією рукою одну сторону, а другий край сплющити між вказівним і великим пальцями другої руки. Краплі – пелюстки,

kvilling cvety dlya nachinayushhikh 🥝 poshagovo, skhemy439 Квіллінг квіти для початківців 🥝 покроково, схеми

Третій етап. Формування композиції. На основу викласти елементи, комбінуючи по 5 штук в квіти. У центр ставиться жовтий елемент, від нього по колу краплі, гострими кінчиками назовні.

На першому шарі повинні виявитися 6 квіток, а поверх нижніх квіток – один верхній. Якщо композиція вас влаштовує, можна фіксувати на клей. Краплі зеленого кольору розташувати біля квіток. Бутони формують наступним чином. Смуга зеленого кольору, по обидві сторони якої розташовують краплі, по дві з кожної сторони, гострими кінчиками до стебла.

Залишилися смуги зеленого кольору скрутити в рулон наполовину, так, щоб з паперу вийшла спіраль на ніжці. Розташувати біля стебел, бутонів. Готово!

Об’ємний квілінг – майстер-клас з весняним кульбаб

Як зробити квітку в техніці квіллінг своїми руками? Не так вже й складно. Для роботи знадобиться:

 • Кольоровий папір в аркушах – жовтий, бажано, декількох відтінків, і гофрований папір зеленого кольору
 • Манікюрні ножиці
 • Клей ПВА, зубочистка або тонка шпажка для скручування
 • Смужка щільного картону шириною 1 см і довжиною 30 см канцелярський затискач
 • Олівець, лінійка, ніж канцелярський.
 • Флористична дріт гнучка
 • Основа – лист картону і т. д.

Перший етап. З жовтого паперу вирізати полоскидлиной 5. Довгих смуг потрібно 3 коротких – 5-7, можна, навпаки, залежить від бажання. Далі, потрібно нарізати бахрому. Для цього взяти смужку жовтого кольору, з одного краю канцелярськими затискачами закріпити смугу картону. Манікюрними ножицями дрібно нарізати іншу частину паперу, не прорізу її до кінця. Картон у цьому випадку виступає в ролі стопори.

Другий етап. На кінчик зубочистки почати скручувати бахрому. Край зафіксувати клеєм. Смужки довжиною по 30 см потрібно розпушити, надаючи їм схожість з кульбабою. Більш короткі смуги распушать не треба, це бутони.

kvilling cvety dlya nachinayushhikh 🥝 poshagovo, skhemy440 Квіллінг квіти для початківців 🥝 покроково, схемиТретій етап. Із зеленої гофробумаги вирізати листочки довжиною 5 см, скласти по довжині вдвічі і трохи їх присборить, для цього зручно використовувати лінійку. Для насиченої композиції буде достатньо 8-10 листків. Далі, з тієї ж зеленого паперу вирізати смуги шириною 4 см, довжиною 10-15 см З одного краю по ширині закрутити основу квітки, формуючи чашолисток. Вставити дріт, на неї накрутити решту папір по довжині, зафіксувати клеєм. Дріт вставляється тільки в бутони.

Четвертий етап. Формування композиції. У центральну частину помістити велику квітку, обрамити його трьома листками, з одного боку, чотирма з іншого. Зверху розташувати три бутона, кінці стебел заховати під великим квіткою. Інші елементи розташувати аналогічно пов’язуючи в єдине ціле. Готово!

Інші види рукоділля

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками