Квіллінг метелик, квілінг схеми, майстер-клас по створенню метелики для початківців своїми руками

kvilling babochka, kvilling skhemy, master klass po sozdaniyu babochki dlya nachinayushhikh svoimi rukami109 Квіллінг метелик, квілінг схеми, майстер клас по створенню метелики для початківців своїми рукамиКвіллінг – це популярна техніка бумагокручения, яка добре відволікає, заспокоює нерви, дарує радість в процесі створення і дає розгулятися уяві. Наприклад, метелик квіллінг – чудова ідея шикарного сувеніра, створеного своїми руками. Вона здатна виражати красу і краса форм за допомогою простої кольорового паперу, яку легко закручувати руками і створювати покроково необхідний малюнок. У підсумку виходять чудові прикраси, які ви можете застосовувати в якості декору квартири. Квіллінг дозволяє як створювати окремі самостійні елементи, такі, як квіти, метелики або бабки, так і збирати з в панно і формувати об’ємні картини.

Квіллінг метелики – докладний майстер-клас для початківців

kvilling babochka, kvilling skhemy, master klass po sozdaniyu babochki dlya nachinayushhikh svoimi rukami110 Квіллінг метелик, квілінг схеми, майстер клас по створенню метелики для початківців своїми рукамиЯкщо ви захотіли зайнятися квілінгом, знаєте, що це заняття серйозно цікаво для вас, але ніколи не робили нічого подібного, ознайомтеся з докладним покроковим майстер-класом для початківців. Тут ви знайдете всю потрібну вам інформацію про те, які пристосування для квілінгу потрібні, як поетапно створюється квиллинговая метелик аж до найменшої деталі, а також навчитеся виготовляти шикарні вироби самостійно відразу з першого разу. Багато хто не починають роботу в техніці квіллінг з-за страху зробити щось не так, не бійтеся, у вас все вийде.

Галерея: метелик в техніці квіллінг (25 фото)

Матеріали і інструменти

kvilling babochka, kvilling skhemy, master klass po sozdaniyu babochki dlya nachinayushhikh svoimi rukami111 Квіллінг метелик, квілінг схеми, майстер клас по створенню метелики для початківців своїми рукамиПри створенні метелики своїми руками в техніці квіллінг вам буде потрібно набір потрібних інструментів і матеріалів:

 • Міцна різнобарвна папір (рожевий, чорний).
 • Гострі ножиці.
 • Пробкова дошка.
 • Лінійка з шаблонами фігурок.
 • Спеціальне пристосування для згортання у рулони смужок паперу.
 • Простий клей ПВА;
 • Штук шість булавочек.
 • Малюночок-схема, або контурний трафарет, який потрібен вам буде для позначення контурів виробу.
 • Лак акриловий, можна брати простий, для нігтів.

kvilling babochka, kvilling skhemy, master klass po sozdaniyu babochki dlya nachinayushhikh svoimi rukami112 Квіллінг метелик, квілінг схеми, майстер клас по створенню метелики для початківців своїми рукамиЯкщо у вас немає потрібного інструменту для квілінгу, його можна створити і за допомогою підручних засобів: дерев’яна пробочка з-під пляшки, в неї встромляємо дві голки, добре притиснуті один до одного або одну голочку з великим вушком.

Опис майстер-класу, як зробити метелика своїми руками

 • Перший крок. Наріжемо тонкі смужки різнокольорового паперу: візьмемо рожевий відтінок і приготуємо 4 смужки розміру 1,5х5 см, 6 смужок 10 на 1 сантиметр, дві смужки 20х2 див. Візьмемо чорного кольору папірець, наріжемо пару шматочків матеріалу. Якщо ви не захочете займатися марною тратою часу на вирізку, в спеціальних магазинах або канцелярії можна відшукати готові набори для квілінгу, які вже мають створені різнокольорові смужки різної довжини і розмірів.
 • Другий крок. Створені смужки накручуємо на інструмент для закручування папери. Вийдуть дуже міцні кружечки, з них треба створювати певним чином елементи і трошки розпускати натяг спіралі. Щоб було простіше розпустити до необхідних розмірів накручені паперові деталі, беріть лінійку з шаблонами фігурок: вкладемо в потрібні по діаметру шаблони гуртків три види: маленький, більше, більше.
 • Третій крок. Дуже поволі витягуйте кожен коло з шаблону і заклеюйте кінці клеєм, щоб не зацвіло все повністю. Після чого зробимо кружочкам формочку крапельки рукою: вказівним і великим пальцем захопимо, скільки вийде, зробимо загин з одного боку.
 • Четвертий крок. Розкладаємо створені крапельки за схемою метелики в стилі квілінг, а потім склеим кожну частину між собою там, де вони приєднані. Візьмемо одну величезну краплю, а з боків з обох сторін, приклеюємо краплі маленького розміру. Враховуємо один момент: приклеюючи крапельки, хвостик, розкладений по центру краплі повинен виділятися у порівнянні з іншими. Це важливо, тому як пізніше вам ще треба буде приклеїти створені деталі між собою.
 • П’ятий крок. До створених деталей треба приклеїти чорні смужки по техніці кантика (створюючи як би рамку). Для надійності створюваної метелики, обернем в кілька разів, але не менше двох.
 • Шостий крок. Перейдемо до створення квиллингового тулуба вироби: беремо смужку чорної папірці і складаємо її рівно навпіл, до половинки створеної конструкції, намасти точково клеєм і заклеїмо, а з решти області створимо ріжки, відгинаючи в різні боки кінці. Потім закрутимо створені ріжки в кружечки.
 • Сьомий крок. Склеим деталі між собою: до тіла – крильця.
 • Восьмий крок. Щоб був шанс використовувати виріб у вигляді подвесочки, прикріплювати до будь-яких поверхонь, створіть таким же способом щільне коло з діркою всередині і приклейте його між усов метелики.
 • Дев’ятий крок. Беремо коркову дошку і на ній фіксуємо готову виріб за допомогою шпильок. Це дасть час підсохнути метелику, не втративши форми, після чого ви її повільно зніміть.
 • Десятий крок. Останній етап докладної інструкції – захист від підробки ушкоджень, розклеювання або засихання. Його потрібно наносити трьома шарами на всю поверхню метелики, головне, щоб кожен новий шар наноситься на суху поверхню. Ось ми і розібрали наш майстер-клас, який розповідає про те, як зробити метелика з підручних матеріалів. Милуємося результатом своєї роботи.

Інші види рукоділля

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками