Квіти з бісеру майстер клас відео 🥝 як зробити пелюстки, чашолистки, схеми плетіння

cvety iz bisera master klass video 🥝 kak sdelat lepestki, chashelistiki, skhemy pleteniya242 Квіти з бісеру майстер клас відео 🥝 як зробити пелюстки, чашолистки, схеми плетінняУ всьому квітковому різноманітності, троянда займає лідируючі позиції. Її зовнішня вишуканість і витонченість привертає загальну увагу. Розочка з бісеру, сплетена своїми руками, не менш прекрасна, ніж натуральна. А саме заняття настільки цікаве і захоплююче, що затягує з початкових етапів. Початківцям у цій справі майстриням, допоможуть різні мк і відео уроки, з покроковими інструкціями.

Як сплести красиву троянду з бісеру: основи, майстер-клас

Подібний майстер-клас, стане вагомою підмогою у питанні, як зробити кущ троянди з бісеру для початківців. Плетіння з бісеру — процес кропітка, творча, потребує терпіння. Спочатку здається, що все дуже складно і плутано. Поступово, з кожним кроком, починають з’являтися не тільки навички, але і бажання рухатися далі. Отриманий результат не залишить байдужим оточуючих, і надихне на нові творіння.

Підготовка робочого простору та інструменту

Краще зайняти рівну поверхню, розстеливши на ній м’яку тканину. Це запобігає скачуванню бусинок. Можна взяти звичайну коробку від цукерок чи щось схоже, і використовувати її для складування бісерного матеріалу. Необов’язково викладати туди відразу весь необхідний обсяг, а чергувати у міру потреби. Зручніше розподіляти намистини по купках, різного кольору. Бажано брати нейтральну тканину, щоб не йшло роздратування на очі. Освітлення вмикається яскраве, так як необхідна точність дій. Рекомендується робити короткі перерви в роботі, щоб не перенапружувати зір.

Набір необхідних інструментів і матеріалу:

 • cvety iz bisera master klass video 🥝 kak sdelat lepestki, chashelistiki, skhemy pleteniya243 Квіти з бісеру майстер клас відео 🥝 як зробити пелюстки, чашолистки, схеми плетіннябісер насиченого кольору для квітки;
 • зелений бісер для нижньої складової;
 • дріт завтовшки 0,5 і 0,7 мм: для центровий осі, листочків і самого бутона;
 • мідний дріт завтовшки 3-4 мм — для створення міцного стебла;
 • будь-яка ємність: горщик, вази, кашпо тощо;
 • нитки для обмотки зеленого відтінку, наприклад, муліне;
 • ножиці.

При роботі дотримуються стандартні правила безпеки: дріт ріжуть інструментом, ножиці не залишають розкритими, бісер підсипають потроху, відпочинок кожні 10-15 хвилин. Батькам на замітку: дітям 6-8 років заборонено працювати більше 40 хвилин в день, 9-11 років — не більше 1 години, а 12-16 років — 1,5 години.

Галерея: троянда з бісеру (25 фото)

Рози з бісеру: схеми

Плетіння рози з бісеру покроково, зводиться до наступного:

 1. cvety iz bisera master klass video 🥝 kak sdelat lepestki, chashelistiki, skhemy pleteniya244 Квіти з бісеру майстер клас відео 🥝 як зробити пелюстки, чашолистки, схеми плетінняСпершу плетуться пелюстки, де за основу береться схема паралельного збору бусинок. На саму тонку дріт надівається перша намистина, і розміщується по центру. Вийде перший ряд, а наступний ряд йде 2 штуки. На третьому ряду будуть вже 4 шт., на четвертому — 6, далі — 8, 10 та 11 шт. Коли заповнений останній порядок, по боках залишаються дротяні відрізки. На них нанизується стільки намистинок, скільки відповідає розміру бічної сторони пелюстки. З’єднуються обидва кінці на самій першій бусини, продевая в неї дріт. Робиться джгутик і обрізається на довжину 1 див. Таких заготовок знадобиться в кількості 8 шт.
 2. Як сплести чашолистки. Схема плетіння тут аналогічна. Береться зелений бісер і тонкий дріт. Перші два рядки заповнюються в тій же кількості, що і в пелюстках. Подальший розподіл, наступне: 4 ряди по 3 шт., 7 ряд — 2 шт. та 8-1 шт. Якщо робити одну квітку, то достатньо буде 6 чашолистків. Їх розташовують навколо бутона.
 3. Як плести листя троянди. Кожен листочок буде збірний і включати 5 частин. Так що, починати плести треба окремо кожну деталь, а потім збирати в єдине ціле. Використовується схема паралельного плетіння. Спочатку надягають дві бісеріни, другий ряд — 3 шт., третій — 4 шт., наступні три ряди включають по 5 кругляшек. Тепер починається зворотний відлік. У завершальному ланці буде всього одна намистина. Три листочка скручується разом, фіксуються на стеблі, трохи нижче прикріплюються два. Щоб квітка вийшов виразним, потрібно зробити кілька таких виробів.
 4. Залишилося зібрати квітка троянди. Потрібно відрізок товстої дроту, щоб стебло був стійким і не деформувався під вагою бутона. На нього намотуються нитки муліне, щільними завитками. Розподіляються по поверхні всі складові елементи: квітка, листя.

Ось тепер можна підвести риску, так як троянда своїми руками, придбала свій остаточний вигляд.

Як плести пелюстки на основі пластилінової

Не всі майстер-класи ведуться за однаковою схемою, є нюанси в технології плетіння деяких елементів. Представимо на розгляд досить просту методику, як зробити саморобку на пластиліні.

Насамперед необхідно виготовити пластилінову болванку, що імітує форму квіткового пелюстки. Змастивши поверхню вазеліном, викладається поетапно бісер, нанизані на довгу нитку. Поверх наноситься лак, для фіксації. Після повного підсихання, готовий пелюстка знімається, протирається від вазеліну, і покривається лаком зсередини. Повторивши подібні дії кілька разів, вийдуть деталі для майбутнього квітки. Зібравши їх разом, вийде бутон троянди.

Як робити своїми руками маленькі рожеві троянди

У цій покрокової інструкції, дається наочний урок з плетіння мініатюрних троянд. Вони стануть прекрасним декором у вітальні або в іншій кімнаті будинку. Існує бісер різних виробників, що розрізняються за якістю. Так, китайські, мають нерівномірну структуру. Виріб із них буде виглядати не зовсім пропорційною. А от чеська або японський, підходить за всіма параметрами. Тільки це не так важливо, поки йде процес навчання.

Для роботи знадобиться: намистини зеленого і жовтого кольору, дерев’яні шпажки, мідний дріт, 0,3 мм в діаметрі. Отже, приступаємо до майстер-класу:

 • cvety iz bisera master klass video 🥝 kak sdelat lepestki, chashelistiki, skhemy pleteniya245 Квіти з бісеру майстер клас відео 🥝 як зробити пелюстки, чашолистки, схеми плетінняДля створення листа, відрізається дріт довжиною 30 см і надівається одна намистина по центру.
 • На другий порядок потрібно дві намистини, які просмикуються в обидва кінці.
 • Наступні чотири ряди плетуться за схемою: 3, 4, 4 і 2 намистинки, які зв’язуються в кінці. Таких листочків робиться 6 шт.
 • Пелюстки плетуться за схемою-8 рядів, починаючи з 1 шт. на першому ряді, зі збільшенням на 2 намистинки в кожному новому випадку. Діставшись до 9 ряду, робиться окантовка: на бічні дротяні відводки надівається за 9 намистин, зводяться кінці в самий початок. Таких дрібних деталей буде потрібно не менше 6 шт.
 • Пелюстки більшого розміру, формуються за таким же принципом, тільки з великою кількістю рядів. Збільшуючи за дві намистини, доходять до 10 ряду, можна і більше. На боковинки піде по 10 бісерин.
 • Тепер треба зібрати бутон троянди. Спочатку беруться маленькі пелюстки, скручуються в дугу, накладаються один на одного і переплітаються між собою.
 • Поступово нарощується об’ємний квітка. Щоб він не розпався, закріплюється дротом, шляхом обмотки по зовнішньому колу.
 • У підстави закріплюються чашолистки зеленого кольору.
 • Вставляється шпажка або будь-стрижень, обмотується дротом. Це буде квітковий стебло. До нього кріпляться зелені листочки, в довільному розташуванні.

Хоча всі квіти з бісеру зовні сходни, в кожному разі свій принцип плетіння. Бувають поодинокі екземпляри великого розміру, а є множинні дрібні пуп’янки на одному стеблі. Пелюстки зустрічаються суцільні або ажурні. Так от, суцільні плетуться трьома різними способами: паралельним, петельчатим або французьким. Французька методика частіше застосовується для великих одиночних виробів. Петельчатый самий варіант, ідеальний для кущових троянд.

Будь-які вироби з бісеру на основі кабашона, особливо квіти, можуть стати чудовою прикрасою інтер’єру або неординарним подарунком. Дивлячись на таку красу, моментально з’являється бажання навчитися робити це своїми руками. Поступово, це може перерости в хобі, що принесе радість і задоволення. Головне, проявити терпіння і рухатися до нових і складних варіантів.

Інші види рукоділля

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками