Квіти з бісеру схеми 🥝 плетіння для початківців, квітка на дроті покроково, композиції з квітів, дерева, фото, відео

cvety iz bisera skhemy 🥝 pletenie dlya nachinayushhikh, cvetok na provoloke poshagovo, kompozicii iz cvetov, derevya, foto, video224 Квіти з бісеру схеми 🥝 плетіння для початківців, квітка на дроті покроково, композиції з квітів, дерева, фото, відеоПлетіння квітів з бісеру — досить актуальне заняття. Можна зустріти безліч виробів з бісеру на будь-який смак. Зараз ми навчимося плести квіти з бісеру, які стануть чудовою прикрасою вашого будинку або приємним подарунком для ваших близьких.

Для початку — кілька слів про бісер. Він може бути перламутровим або матовим, його колірна гамма відрізняється величезним розмаїттям. Вибір кольору залежить виключно від вашого смаку і цілі. Бісер може бути різним і за якістю. Найбільш якісним визнаний чеський бісер. Можна користуватися і китайським, але тут іноді зустрічається шлюб. Якщо ви в цій справі новачок і хочете спершу придбати певні навички, то він цілком згодиться для роботи.

А тепер переходимо до практики. Пропоную вашій увазі цікаві вироби з бісеру — квіти. Розглянемо кілька простих схем плетіння для початківців, які докладно описують, як зробити квіти з бісеру.

Майстер клас. Незабудки

Щоб їх зробити, потрібні наступні матеріали:

 • бісер (жовтий, синій або блакитний, зелений), розмір середній або великий;
 • дріт 0,2 мм;
 • зелені нитки;
 • квітковий горщик або ваза;
 • камінчики або інший матеріал (в ньому будуть «рости» незабудки).

Повний опис покроково

cvety iz bisera skhemy 🥝 pletenie dlya nachinayushhikh, cvetok na provoloke poshagovo, kompozicii iz cvetov, derevya, foto, video225 Квіти з бісеру схеми 🥝 плетіння для початківців, квітка на дроті покроково, композиції з квітів, дерева, фото, відеоВідрізаємо дріт довжиною 10 см. Нанизуємо 1 жовту і 5 синіх бісерин. З боку синіх бісерін протягуємо дріт через перші 3 і потім через жовту. Кінці скручуємо посередині під жовтою бисериной. Виходить маленька квіточка.

Щоб зробити композицію об’ємною, потрібно сплести багато таких квіток і сформувати з них суцвіття. Робиться це дуже просто: беремо 2 квіточки і скручуємо їх дроту, таким же чином приплетаем до них інші квітки. Для пишного суцвіття з’єднуємо з 10-15 квіток.

Тепер робимо листя. Для них будемо використовувати техніку паралельного плетіння. Знадобиться дріт (25-30 см) і зелений бісер. Надягаємо 3 бісеріни і 2 з них пронизуємо другим кінцем дроту хрест-навхрест. Вийшло 2 ряду бісеру. Потім набираємо 3 бісеріни і так само протягуємо хрест-навхрест.

Таким же чином плетемо 4-й і 5-й ряд по 4 і 5 бісерін. Робимо ще один ряд з п’яти бісерін, після чого зменшуємо їх кількість (4-3-2-1). Надівши останню, скручуємо кінці дроту.

З листя можна сформувати невеликі гілочки, скручуючи по 3 листочки разом. Кілька листочків залишаємо по одному. Так композиція буде виглядати природно.

Збірка. Суцвіття, листя і гілочки скручуємо дротом, розташовуючи їх на свій розсуд. Стеблинки обмотуємо зеленими нитками. Букет готовий, залишилося помістити його в посудину — вазу або горщик. Щоб він стояв, засипаємо його камінчиками. Отримуємо гарні квіти з бісеру.

Галерея: квіти з бісеру (25 фото)

Ромашки

Ще одні прості квіти з бісеру — ромашки. Для цієї вироби знадобляться такі матеріали:

 • білий, жовтий і зелений бісер середнього розміру;
 • дріт 0,3 мм;
 • зелені нитки;
 • невелика ваза.

Опис

cvety iz bisera skhemy 🥝 pletenie dlya nachinayushhikh, cvetok na provoloke poshagovo, kompozicii iz cvetov, derevya, foto, video226 Квіти з бісеру схеми 🥝 плетіння для початківців, квітка на дроті покроково, композиції з квітів, дерева, фото, відеоСпочатку робимо пелюстки. Техніка плетіння — паралельна (як і для листя незабудок). Відрізаємо дріт довжиною 35 см, набираємо 5 бісерін, 3 з них протягуємо другим кінцем дроту хрест-навхрест і отримуємо 2 ряду бісеринок. Далі продовжуємо за такою схемою: з 3-го по 9-й ряд — по 4 бісеріни, 10-й — 3 бісеріни, 11-й — 2, 12-й — 1.

Плетемо 9 пелюсток і з’єднуємо їх в коло: відрізаємо 35 см дроту і протягуємо її в останню бісерину кожної пелюстки. Потім скручуємо кінці цієї дроту між собою, інші залишаємо прямими. Виходить квіточку.

Верхні пелюстки більш дрібні, тому плетемо їх з меншою кількістю рядів: 1-й ряд — 2 бісеринки, 2-й ряд — 3 бісеринки, з 3-го по 7-й — по 4 бісеринки, 8-й — 3, 9-й — 2, 10-й — 1. Маленьких пелюсток теж знадобиться 9. З’єднуємо їх аналогічно великим пелюсткам.

Наступний етап — серединка ромашки. Її плетемо з жовтого бісеру наступним чином. Беремо відрізок дроту довжиною 40 див. Робимо петлю, залишаючи один кінець довжиною 5 див. На короткий кінець надягаємо 3 бісеринки, на довгий — 5. Кінці дроту складаємо паралельно один одному і скручуємо так, щоб на довгому кінці вийшла дуга, а нижні 3 бісеріни утворили основу. На довгий кінець нанизуємо ще 5 бісерін і згинаємо в дугу з протилежного боку.

Точно так само плетемо ще 2 півкола за 9 бісерин. Кружок робимо трохи опуклим. Кінці дроту скручуємо.

Переходимо до листочками. Для однієї квітки можна сплести 2 листочки з зеленого бісеру за наступною схемою: 1-й ряд — 1 бісеринка, 2-й — 2, 3-й і 4-й — по 3, 5-й — 4, 6-й — 5, 7-й — 4, 8-й — 3, 9-й — 4, 10-й — 3, 11-й — 2, 12-й — 1. Вони вийдуть трохи асиметричними. За бажанням листочки можна зробити різними, трохи змінивши схему.

Збірка. Головка ромашки збирається дуже просто: беремо маленькі пелюстки і вставляємо в них серединку, скручуємо кінці дроту, вставляємо це все в коло великих пелюсток і знову скручуємо дріт. Потім примотуємо листочки. І останній штрих — обмотуємо стебло зеленими нитками. Ромашка готова!

Для оформлення красивою композиції сплетіть 3 ромашки, поставте їх в вазочку і насолоджуйтесь новим симпатичним елементом вашого інтер’єру!

Троянда

Метод паралельного бісероплетіння ви вже освоїли, тепер спробуємо французьку техніку. Прикладом послужить троянда — прекрасний квітка з бісеру для початківців.

Матеріали:

 • cvety iz bisera skhemy 🥝 pletenie dlya nachinayushhikh, cvetok na provoloke poshagovo, kompozicii iz cvetov, derevya, foto, video227 Квіти з бісеру схеми 🥝 плетіння для початківців, квітка на дроті покроково, композиції з квітів, дерева, фото, відео200 г середнього бісеру для бутона троянди. Колір вибирайте будь-який, який вам більше подобається. Ефектно виглядає яскраво – або темно-червоний. Красиво й пишно будуть виглядати пелюстки з двох відтінків рожевого;
 • 80-100 г середнього зеленого бісеру;
 • дріт 0,3 мм;
 • невеликий стержень для стебла;
 • зелена тканина або нитки.

Опис

Почнемо з пелюсток. Вони будуть різних розмірів: 4 маленьких, 5 середніх і 5-6 великих. Щоб квітка вийшов більш об’ємним, можна сплести більше. Для маленької пелюстки беремо 50 см дроту, відміряємо 10 см і скручуємо петлю. На короткий кінець надягаємо 5 бісерін і ще раз робимо петельку. Ці 5 бісерін будуть основою, навколо якої будете намотувати дуги. Маленьким «хвостиком» ці дуги будуть закріплюватися, тому важливо розрахувати його довжину, щоб вистачило на весь виріб.

Тепер працюємо з довгим кінцем дроту. Нанизуємо на нього 8 бісерін, укладаємо їх поруч з основою і закріплюємо, намотуючи дріт на «хвостик». Надягаємо на той самий кінець дроту ще 8 бісерін і робимо дугу з іншого боку від основи. Для маленької пелюстки робимо 4-5 пар дуг, на кожній збільшуючи кількість бісерин. Для середнього плетемо 9 пар за тим же принципом на дроті довжиною 70 див.

Великі пелюстки потрібно плести на трьох осях. Для цього беремо 2 частини дроту по 25 см, скручуємо до середини, а вільні кінці розводимо в сторони. На кожну вісь нанизуємо по бісеринці і фіксуємо на будь-якій осі робочий дріт довжиною 130 див. Плетемо за тим же принципом, що й інші пелюстки, але закріплюємо дріт на кожній осі. Матимемо круги, всього їх має бути 12.

З пелюсток формуємо бутон. Скріплюємо всі пелюстки дротом за нижній край: спочатку маленькі, потім середні і великі. Щоб троянда виглядала природно, пелюстки повинні знаходити один на одного.

Далі плетемо чашолисток і листя таким же способом, як і пелюстки, але надаємо їм відповідну форму. Листочки чашолистка повинні бути довгі і вузькі, тому основу робимо довгої (приблизно 22-25 бісерин). Листя робимо приблизно такої ж довжини, але ширші. Щоб надати натуральну форму, довжину дуг поступово змінюємо, а дріт кріпимо до попередньої дузі. Для чашолистка плетемо 6 листочків. Великих листків робимо 6, з яких збираємо 2 гілочки по 3 листочка.

Збірка. До бутону кріпимо чашолисток, всі кінці дроту закручуємо в стебло, до нього додаємо листя. Наостанок обмотуємо стебло нитками або тканиною і отримуємо прекрасну троянду з бісеру.

Диво-квітка

На прикладах попередніх робіт я вам показала, як робляться квіти з бісеру на дроті. Тепер пропоную варіант бісероплетіння з використанням волосіні.

Матеріали:

 • дрібний або середній бісер будь-якого кольору;
 • жовта або біла намистина;
 • волосінь;
 • голка.

Опис

cvety iz bisera skhemy 🥝 pletenie dlya nachinayushhikh, cvetok na provoloke poshagovo, kompozicii iz cvetov, derevya, foto, video228 Квіти з бісеру схеми 🥝 плетіння для початківців, квітка на дроті покроково, композиції з квітів, дерева, фото, відеоВ першу чергу робимо оправу для серединки, навколо якої будуть розташовуватися пелюстки. Для цього зшиваємо бісеринки по 2 в ряд. Кількість бісерін повинно бути парним (в даному випадку їх 16). Пришиваємо оправу до бусинки і закріплюємо, пару раз пропускаючи волосінь через намистину і знову через бісеринку оправи.

Переходимо до пелюсткам. Надягаємо на волосінь 18 бісерін і робимо петлю, продевая голку через сьому бісерину від оправи. Набираємо 5 бісерін і робимо ще одну петлю через першу бісерину. Вийшла заготівля для пелюстки. Пришиваємо такі ж по колу.

Далі робимо наступне: наколюємо голкою 4 нижніх бісеріни пелюстки, набираємо 5 бісерін і протягуємо голку в 7 верхніх бісерин. Знову нанизуємо 5 бісерін, пронизуємо голкою 4 нижні бісеринки і закріплюємо на оправі, продевая через сусідню бісеринку. Робимо те ж саме з рештою пелюстками.

Наш квіточку з бісеру майже готовий. Щоб він не розпадався, пелюстки можна скріпити, пронизав волосінню середні бісерини.

Висновок

Як ви переконалися, зробити квіточку з бісеру під силу кожному. На перший погляд вироби здаються досить складними, але з допомогою схем ви зможете легко розібратися і навчитися плетінню. Головне — це бажання і трохи посидючості. Так що запасайтеся бісером, терпінням і вперед творити чудеса!

Квіти з бісеруcvety iz bisera skhemy 🥝 pletenie dlya nachinayushhikh, cvetok na provoloke poshagovo, kompozicii iz cvetov, derevya, foto, video229 Квіти з бісеру схеми 🥝 плетіння для початківців, квітка на дроті покроково, композиції з квітів, дерева, фото, відеоcvety iz bisera skhemy 🥝 pletenie dlya nachinayushhikh, cvetok na provoloke poshagovo, kompozicii iz cvetov, derevya, foto, video230 Квіти з бісеру схеми 🥝 плетіння для початківців, квітка на дроті покроково, композиції з квітів, дерева, фото, відеоcvety iz bisera skhemy 🥝 pletenie dlya nachinayushhikh, cvetok na provoloke poshagovo, kompozicii iz cvetov, derevya, foto, video231 Квіти з бісеру схеми 🥝 плетіння для початківців, квітка на дроті покроково, композиції з квітів, дерева, фото, відеоcvety iz bisera skhemy 🥝 pletenie dlya nachinayushhikh, cvetok na provoloke poshagovo, kompozicii iz cvetov, derevya, foto, video232 Квіти з бісеру схеми 🥝 плетіння для початківців, квітка на дроті покроково, композиції з квітів, дерева, фото, відеоcvety iz bisera skhemy 🥝 pletenie dlya nachinayushhikh, cvetok na provoloke poshagovo, kompozicii iz cvetov, derevya, foto, video233 Квіти з бісеру схеми 🥝 плетіння для початківців, квітка на дроті покроково, композиції з квітів, дерева, фото, відеоcvety iz bisera skhemy 🥝 pletenie dlya nachinayushhikh, cvetok na provoloke poshagovo, kompozicii iz cvetov, derevya, foto, video234 Квіти з бісеру схеми 🥝 плетіння для початківців, квітка на дроті покроково, композиції з квітів, дерева, фото, відео

Інші види рукоділля

Подарунок чоловікові

Вироби зі шкіри

Горобина з бісеру

Геометричні фігури

Паперові серветки

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками