Лебідь з паперу та серветок своїми руками, покрокова інструкція, лебідь з паперу для дитини

3599154510541ee8410403aa93ec112e Лебідь з паперу та серветок своїми руками, покрокова інструкція, лебідь з паперу для дитини

Рукодільниць різного віку дуже люблять створювати покроково лебедів у різних техніках – від вирізання з фетру та картону, до в’язання гачком та випалювання на дереві. Лебідь здавна вважається символом подружньої вірності, тому парні зображення цих птахів – лебедя і лебідку — часто дарують на весілля. Для це цілі майстриня може створити аплікацію, або зв’язати гачком серветку, а то і прикрасити весільний торт чи каравай фігурками лебедів з мастики або марципана.

Якщо ви захотіли вивчити цікаву для себе техніку орігамі, можете почати роботу з легкої вироби лебедя з паперу. Така робота буде дуже цікава та пізнавальна як для дорослих, так і для дітей. Шаблон для складання ви знайдете в галереї.

Лебідь – фігурка, яка володіє унікальним символізмом в культурах багатьох країн. Цій пташці приписують різні незвичайні якості. Папір – одна з найбільш зручних і легких матеріалів для творчості. Вона добре піддається деформації, і її легко можна знайти в магазині з різним кольором і відтінком, що дозволяє втілювати в життя всі фантазії.

Лебідь з паперу своїми руками

11a46be6e1b111f42f0f46f0a18d0b80 Лебідь з паперу та серветок своїми руками, покрокова інструкція, лебідь з паперу для дитиниМожливо, ваше цікаве знайомство з технікою орігамі вже було в далекому дитинстві, коли ви самі створювали літачок з паперу, який потім літав по вашій квартирі.

Підробка з паперу у вигляді лебедя обов’язково стане кращою прикрасою вашого житла. Виріб можна застосувати в якості деталі сервіровки столу, для декору квіткових робіт, а також створену підробку своїми руками ви можете показати і подарувати близьким друзям.

Якщо у вас є близька людина, яка любить поезію або сам пише вірші, обов’язково віддайте йому на день поезії вашу підробку, адже лебідь вважається птахом поетів.

Хоч техніка орігамі легка і проста, але на таку саморобку може піти чимало часу, адже нам спочатку потрібно зробити величезну кількість окремих паперових деталей, а потім за допомогою схеми скріпити їх один з одним в потрібній послідовності.

c3b34eb2aff11e10b70de0458f26facd Лебідь з паперу та серветок своїми руками, покрокова інструкція, лебідь з паперу для дитиниПідробка створюється з допомогою шарів, тому у схемі буде описано кількість деталей у кожному шарі та їх чергування за кольором, якщо ви раптом захочете зробити птицю яскраву або з незвичайним малюнком.

Орігамі вважається японським методом творчості, але модульна техніка була створена в Китаї, де вона і захопила величезну популярність, незабаром переходячи і в інші країни. На даний момент російські майстри також люблять проводити вечора, роблячи з допомогою маленьких модулів величезні об’ємні фігурки.

Найчастіше, у конструкції застосовуються модулі одного і того ж розміру, але колір можна вибирати будь-який. Що нам потрібно для роботи?

  • щільний матеріал;
  • кольоровий папір;
  • деталі різного розміру.

6c63dc38d76db645d53e03f3d59929d1 Лебідь з паперу та серветок своїми руками, покрокова інструкція, лебідь з паперу для дитиниКожна деталь складається з прямокутного клаптика паперу, а готові деталі приєднуються шляхом вкладання один в одного без застосування клею.

Найчастіше у застосуванні різних фіксуючих речовин немає необхідності, адже всі модулі щільно кріпляться, а конструкція не розвалюється з допомогою сили тертя.

Якщо ви хочете створити високі і великі фігури, для надійності варто застосовувати клей – з такою підробкою захоче зіграти кожна дитина.

Галерея: лебідь з паперу (25 фото)

Як зробити лебедя з паперу або серветки

9989cefc6f16936d2f1ea21dc8fa09a0 Лебідь з паперу та серветок своїми руками, покрокова інструкція, лебідь з паперу для дитиниСкористайтеся покроковими фотографіями процесу роботи по створенню лебедя. Орігамі вимагає, щоб смуги згину були чітко позначені, для цього по згину рекомендується проводити рукою або лінійкою. Отже:

  • перед собою потрібно покласти трикутник так, щоб на вас «дивилася» його зворотна сторона. Потім його необхідно зігнути навпіл по довжині. Потім знову зігнути навпіл і розігнути, відзначаючи лінію згину, яка показує середину листа або серветки;
  • після цього в середині потрібно зігнути краю-трикутники, далі перевернути створену заготовку. Потім необхідно загніть кути, які залишилися знизу, але загинати їх потрібно таким чином, щоб між цими кутами і верхнім трикутником залишилося простір. Краї потрібно підігнути вгору і скласти навпіл трикутник;
  • вийшов модуль, який зроблений з двох куточків і двох кишень, які застосовуються для створення готової конструкції. Саме в ці кишеньки ми будемо вставляти куточки модулів нового ряду. Існує кілька різних варіантів з’єднання деталей для отримання великої вироби «Лебідь» з паперу своїми руками.

Лебідь з паперу або серветки: схема

933b4b44c8d6442186153169517fdd91 Лебідь з паперу та серветок своїми руками, покрокова інструкція, лебідь з паперу для дитиниЯкщо ви захочете навчитися робити лебедя з різних матеріалів, що вам потрібно знати, яка кількість деталей певного кольору вам спочатку доведеться зробити. Наша пташка буде створена з переходом кольору. Починаючи від помаранчевого знизу до світло-фіолетового на кінчиках крил, з червоним дзьобом і чорними очима. Якщо ви захочете створити кораблик з паперу, вам не доведеться довго напружуватися, адже для цього потрібен лише один листок А4.

Повний опис роботи і список деталей

576c2d854bd3147a478d3874d1a24c65 Лебідь з паперу та серветок своїми руками, покрокова інструкція, лебідь з паперу для дитиниДалі для конструкції нам потрібно один червоний елемент для дзьоба. Для створення великого тіла, крилець і шиї потрібно 90 жовтих, з яких вийде три шари, 136 рожевих, 60 жовтих по 30 штук у кожному шарі.

Потім 39 блакитних і 78 зелених, для шиї і кінців крилець – 36 блакитних і 19 фіолетових. А якщо ви захочете зробити білосніжного лебедя з паперу або серветок, схема включає 458 елементів і дзьоб яскравого кольору.

Будь ряд нашої об’ємної підробки складається з тридцяти деталей, які робляться по ланцюжку і замикаються в колечко. Під час складання міцно тримайте конструкцію руками. Одночасно ставляться два ряди: спочатку збираються три деталі за нашою схемою, потім чіпляється ще один модуль зверху і знизу. Потім необхідно прикріпити інші деталі, а останньої – замкнути кільце.

Інші види рукоділля

Техніка квілінг

Орігамі рибка

Букви з фетру

Шоколадниця

Квіти з бісеру

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками