Ліпимо з пластиліну машинки 🥝 зліпити руками машину з дітьми поетапно

lepim iz plastilina mashinki 🥝 slepit rukami mashinu s detmi poehtapno333 Ліпимо з пластиліну машинки 🥝 зліпити руками машину з дітьми поетапноБути господарем арсеналу різноманітних машинок, зроблених своїми руками — мрія багатьох хлопчиків. Для більшості дітей автомобіль з пластиліну буде викликати не менший інтерес, ніж купівельна іграшка. А навчившись самостійно ліпити іграшковий транспорт, дитина своїми руками зможе створити велику колекцію мініатюрних авто. Таке хобі може захопити і дівчаток, адже їм напевно захочеться спорудити автомобіль для своєї маленької ляльки. Як зліпити машинку з пластиліну? Легковик, вантажівка, камаз, жигулі, пожежна машина або мотоцикл — будь-яка модель транспорту легко створюється, якщо дотримуватися поетапну інструкцію, працюючи з пластиліном покроково.

Машинки з пластиліну своїми руками

lepim iz plastilina mashinki 🥝 slepit rukami mashinu s detmi poehtapno334 Ліпимо з пластиліну машинки 🥝 зліпити руками машину з дітьми поетапноЛегкова машина

Перед початком роботи необхідно приготувати дитячий матеріал для ліплення трьох різних кольорів. Колірне виконання корпусу автомобіля може бути таким, яке заманеться, але колеса все ж краще зробити класичного кольору — чорними. Для стекол можна використовувати будь пластилін світлого відтінку. Зліпіть гоночну машину і фуру. Дитина точно буде радий!

 1. Взяти прямокутний брусок. На шматку зім’яти пальцями кути і зробити невеликі поглиблення: зі сторони, де знаходиться капот, і з іншого боку, щоб іграшковий транспорт придбав необхідну форму.
 2. Використовуючи сірник, для кожного колеса намітити напівкруглий контур. Ножем зробити в цих ділянках дрібні поглиблення.
 3. lepim iz plastilina mashinki 🥝 slepit rukami mashinu s detmi poehtapno335 Ліпимо з пластиліну машинки 🥝 зліпити руками машину з дітьми поетапноРозкачати брусок чорного кольору. Використовуючи формочки або пальцями, застосувавши сірники, виготовити дві пари коліс. Приєднати їх до утвореним в корпусі виїмках.
 4. Розкачати світлий пластилін. Вирізати чотири прямокутника або квадрата — для вікон. Потрібно врахувати, що бічне віконце повинне бути довшим, ніж лобове і заднє. Прикріпити вікна в потрібних місцях.
 5. Додати відсутні деталі. Маленькі шматочки пластичної маси підійдуть для бічних дзеркал або двірників. Зубочисткою можна зробити невеликий тюнінг авто.

Вантажівка з пластиліну

Як ліпити таку машину з пластиліну своїми руками? Знадобиться упаковка з пластиліном, де є хоча б п’ять різних кольорів. Також необхідно взяти чотири сірники або зубочистки. Для роботи з матеріалом для ліплення потрібен пластмасовий ножик з зубчиками. Підготовча робота завершена.

 1. lepim iz plastilina mashinki 🥝 slepit rukami mashinu s detmi poehtapno336 Ліпимо з пластиліну машинки 🥝 зліпити руками машину з дітьми поетапноЗ бруска пластиліну зрізати бічні пластинки. Зрізані пластини будуть виступати в якості бортів кузова.
 2. Сконструювати кузов, згладивши всі шви.
 3. Зліпити дві чорні пари коліс і прикріпити їх до сірників або зубочисткам.
 4. Приєднати колеса до днища кузова.
 5. З двох кубиків однакового кольору зліпити кабіну.
 6. З маленьких кульок зробити фари.
 7. Зібрати і скріпити всі вузли вантажної машини.

lepim iz plastilina mashinki 🥝 slepit rukami mashinu s detmi poehtapno337 Ліпимо з пластиліну машинки 🥝 зліпити руками машину з дітьми поетапноПластиліновий вантажівка може бути не тільки об’ємним, але і плоским. Робота над такою аплікацією доставить дитині задоволення не менше, ніж ліплення. Для початку потрібно відшукати картинку із зображенням машини або ж самому накидати ескіз. Для створення аплікації потрібно використовувати пластилінові кульки або довільно відірвані шматочки, які в подальшому прикріплюють поверх картинки, щільно притискаючи один до одного.

Галерея: машини з пластиліну (25 фото)

Пожежна машина з пластиліну

Як зліпити машину? Все, що потрібно для ліплення основного транспорту пожежників — це різнобарвний пластилін: червоний, чорний, синій, жовтий, білий. Аналогічним чином ліпиться джип і поліцейська машина

 1. lepim iz plastilina mashinki 🥝 slepit rukami mashinu s detmi poehtapno338 Ліпимо з пластиліну машинки 🥝 зліпити руками машину з дітьми поетапноЗліпити один великий кулька, а інший — трохи менше.
 2. Зробити з цих куль об’ємні прямокутники. Дрібний прямокутник буде використаний для створення кабіни. За допомогою стека вирізати моторний відсік.
 3. Скріпити дві частини внизу тонкою трубочкою з пластиліну чорного кольору.
 4. Зліпити дві пари чорних коліс, причому передні повинні бути трохи менше задніх.
 5. З жовтої пластичної маси сформувати чотири коржі. В середині кожної зробити невелику западину. Потім приліпити ці коржі до коліс.
 6. Приєднати колеса до кузова і кабіні пожежної машини.
 7. lepim iz plastilina mashinki 🥝 slepit rukami mashinu s detmi poehtapno339 Ліпимо з пластиліну машинки 🥝 зліпити руками машину з дітьми поетапноДалі з сірого матеріалу роблять 8 ковбасок (з них буде зроблена пожежна драбина). Дві ковбаски повинні бути товщі інших.
 8. В якості кріплення при кріпленні сходи до кузова використовувати дрібні горошинки пластиліну.
 9. З білих або блакитних коржів зробити вікна в кабіні.
 10. Прикріпити фари жовтого кольору.
 11. Роль бампера буде виконувати чорна ковбаска з пластиліну.
 12. Прикрасити виріб головними атрибутами пожежної машини: шлангом, блакитний мигалкою на даху.

Трактор з пластиліну

lepim iz plastilina mashinki 🥝 slepit rukami mashinu s detmi poehtapno340 Ліпимо з пластиліну машинки 🥝 зліпити руками машину з дітьми поетапно

Його можна ліпити будь-якого кольору. Обмежень не існує. У зв’язку з цим використовують пластилін, запасів якого найбільше, наприклад, синій. Щоб іграшка виявилася міцною, краще брати більш тверду пластичну масу. Не варто забувати про стеку. Як зліпити трактор з пластиліну?

 1. З великого довгастого бруска буде ліпитися майбутня кабіна трактора, тому потрібно підібрати підходящий шматок, після чого параллелепипеду надають кутасту форму.
 2. Ліпимо з пластиліну машинки 🥝 зліпити руками машину з дітьми поетапноСконструювати кубик і прикріпити його до отриманого раніше бруска — у результаті вийде основа для кабіни агрегату.
 3. Щоб зліпити величезні колеса, знадобиться чотири порції пластиліну чорного кольору. З них скатати кульки і приплюснути рукою до утворення круглих коржів. Центральна вісь колеса утворюється ковпачком ручки, а шипи малюються за допомогою стеки.
 4. Прикріпити колеса до виробі. Їх можна зробити рухливими, якщо осі замінити сірниками або зубочистками.
 5. З світлого кольору зробити вікна.
 6. З ковбаски сірого кольору зробити вихлопну трубу.

Мотоцикл з пластиліну

Пластилін чорного і сірого кольору потрібно, щоб зліпити корпус, раму, кермо і колеса. Деякі деталі, наприклад, паливний бак можна зробити помаранчевим або червоним, як на старих радянських мотоциклах. Підготувавши декілька відповідних шматків матеріалу для ліплення, можна братися за роботу.

 1. lepim iz plastilina mashinki 🥝 slepit rukami mashinu s detmi poehtapno342 Ліпимо з пластиліну машинки 🥝 зліпити руками машину з дітьми поетапноВзяти брусок червоного пластиліну, відламати невеликий шматочок, щоб зробити заготовку для місткості, де зберігається паливо.
 2. Розім’яти сірий брусок для ліплення корпусу двоколісного транспорту. Можна починати надавати шматку потрібну форму.
 3. Для створення коліс готують два чорних кульки однакового розміру.
 4. На дошці, притиснувши долонею, розплющити колеса. Починати кріпити з двох сторін сірі коржі. Сірником зробити ямку і за допомогою стеки показати вісь на колесах. Важливо, щоб зберігалася симетрія деталей.
 5. lepim iz plastilina mashinki 🥝 slepit rukami mashinu s detmi poehtapno343 Ліпимо з пластиліну машинки 🥝 зліпити руками машину з дітьми поетапноПрикріпити колеса до рами. Для гарної стійкості байка колеса краще зробити як можна ширше.
 6. Придавити з усіх боків червоний пластиліновий кулю, формуючи паливний бак. Наклеїти його зверху, додавши чорну смужку.
 7. З тонких сірих ковбасок зробити труби, що виходять вгору на кермо і підтримувальні колеса.
 8. Передня рама також може бути виконана з пластиліну червоного кольору. Зверху приєднати сидіння, щільно притиснувши його до баку.
 9. Змайструвати заготовки для фар — великий ліхтар і кілька дрібних, одного розміру. Приклеїти фари.

Машини з пластиліну: фотоlepim iz plastilina mashinki 🥝 slepit rukami mashinu s detmi poehtapno344 Ліпимо з пластиліну машинки 🥝 зліпити руками машину з дітьми поетапноlepim iz plastilina mashinki 🥝 slepit rukami mashinu s detmi poehtapno345 Ліпимо з пластиліну машинки 🥝 зліпити руками машину з дітьми поетапноlepim iz plastilina mashinki 🥝 slepit rukami mashinu s detmi poehtapno346 Ліпимо з пластиліну машинки 🥝 зліпити руками машину з дітьми поетапноlepim iz plastilina mashinki 🥝 slepit rukami mashinu s detmi poehtapno347 Ліпимо з пластиліну машинки 🥝 зліпити руками машину з дітьми поетапноlepim iz plastilina mashinki 🥝 slepit rukami mashinu s detmi poehtapno348 Ліпимо з пластиліну машинки 🥝 зліпити руками машину з дітьми поетапноlepim iz plastilina mashinki 🥝 slepit rukami mashinu s detmi poehtapno349 Ліпимо з пластиліну машинки 🥝 зліпити руками машину з дітьми поетапноlepim iz plastilina mashinki 🥝 slepit rukami mashinu s detmi poehtapno350 Ліпимо з пластиліну машинки 🥝 зліпити руками машину з дітьми поетапноlepim iz plastilina mashinki 🥝 slepit rukami mashinu s detmi poehtapno351 Ліпимо з пластиліну машинки 🥝 зліпити руками машину з дітьми поетапно

Інші схеми ліплення

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками