Майнкрафт з паперу схеми роздрукувати 🥝 як зробити фігурку Стіва

Сучасні психологи вважають, що розум людини знаходиться також і на кінчиках пальців, тому і рекомендують створювати більше виробів власноруч. Підвищений інтерес викликають комп’ютерні ігри, наприклад Minecraft. Корисно буде відірватися від комп’ютера хоч ненадовго і зробити майнкрафт з паперу – оригінальні фігурки своїми руками. Такі моделі виходять тривимірними, отримати задоволення від того, що цей 3D формат можна потримати в руках.

majjnkraft iz bumagi skhemy raspechatat 🥝 kak sdelat figurku stiva552 Майнкрафт з паперу схеми роздрукувати 🥝 як зробити фігурку Стіва

Сучасні психологи вважають, що розум людини знаходиться також і на кінчиках пальців, тому і рекомендують створювати більше виробів власноруч

Майнкрафт: розмальовки картинки і фігурки з паперу своїми руками

Майнкрафт відноситься до комп’ютерних ігор будівельної тематики, де за типом «пісочниці» створюються і руйнуються блоки і кубики, предмети в тривимірній навколишньому середовищу. Створити такі блоки і предмети можна не тільки у віртуальному світі, але і в реальному, для цього досить завантажити схеми і роздрукувати за допомогою принтера, після чого склеїти.

Паперовий світ складають основні блоки:

 • базового будівельного матеріалу у вигляді дощок, використовується для будівель та споруд;
 • листя, яку використовують для рослин;
 • алмазів для прикраси будинків і споруд;
 • кам’яних блоків для будівництва;
 • пісочного блоку;
 • гарбуза, яка знадобиться для створення атмосфери Хеллоуїна;
 • обсидіану, використовуваного для будівництва темних споруд;
 • пеклова каменю і замшелого кругляка;
 • ворожого кубічного слизняка і скелета;
 • дружелюбного блоку свині.

Крім перерахованих блоків, для створення завершеного ігрового поля знадобиться золота руда, трава, дерево, світяться камені, піч, зброю і багато інших, в залежності від ігрового задуму. Обов’язково варто зробити роздруківки персонажів – міні фігурки, які зроблять паперовий конструктор завершеним.

Галерея: майн з крафт паперу (25 фото)

Майнкрафт: великий будинок з паперу (відео)

Майнкрафт малюнки та фігури з паперу: як зробити рухомого Стіва

Одним з головних персонажів гри є Стів, тому друкувати і робити фігурку Стіва багато воліють виготовляти однією з перших. До того ж, цей персонаж, зроблений за схемою, виходить, що рухається, що і викликає до нього особливий інтерес.

Ці чоловічки виготовляються в декількох варіаціях:

 • фігурка рухомого Стіва;
 • Стів в шкіряній броні з дерев’яним мечем;
 • Стів в алмазній броні з алмазним мечем.

Виготовлення цієї паперової вироби не вважається складним, якщо слідувати докладної інструкції.

 1. Готові кольорові розгортки, а так само трафарет скачують і роздруковують в кольорі (якщо немає можливості зробити відразу кольорові деталі, можна скористатися чорно-білим варіантом, який потім розфарбовують).
 2. Акуратно вирізують деталі по контуру, згинають їх по лінії згину.
 3. Склеюють готові частині паперового людини.

Один з основних персонажів паперової гри готовий, можна приступати до інших складових тривимірного паперового царства.

  majjnkraft iz bumagi skhemy raspechatat 🥝 kak sdelat figurku stiva553 Майнкрафт з паперу схеми роздрукувати 🥝 як зробити фігурку Стіва majjnkraft iz bumagi skhemy raspechatat 🥝 kak sdelat figurku stiva554 Майнкрафт з паперу схеми роздрукувати 🥝 як зробити фігурку Стіва majjnkraft iz bumagi skhemy raspechatat 🥝 kak sdelat figurku stiva555 Майнкрафт з паперу схеми роздрукувати 🥝 як зробити фігурку Стіва

Будинок з майнкрафта своїми руками: схема і опис

Паперове моделювання з області паперкрафт обов’язково включає в себе виготовлення будинку. Будинок з Майнкрафт виходить об’ємним, включає в себе також і речі, які можна знайти в будь-якому будинку, в тому числі і в цьому паперовому.

Для виготовлення будинку знадобляться наступні матеріали:

 • папір А4;
 • клей ПВА;
 • ножиці

Після того, як будуть готові креслення, друк всіх блоків, послідовно проводять збір іграшки.

 1. Деталі вирізають по контуру, згинають по лінії згину.
 2. Склеюють шаблони по контуру для склеювання, збирають деталі.

Після цього можна розставляти будинок так, як гравець вважатиме за потрібне: комбінувати блоки між собою, розставляючи меблі в будинку, повертати його як фортеця для захисту від супротивників.

majjnkraft iz bumagi skhemy raspechatat 🥝 kak sdelat figurku stiva556 Майнкрафт з паперу схеми роздрукувати 🥝 як зробити фігурку Стіва majjnkraft iz bumagi skhemy raspechatat 🥝 kak sdelat figurku stiva557 Майнкрафт з паперу схеми роздрукувати 🥝 як зробити фігурку Стіва majjnkraft iz bumagi skhemy raspechatat 🥝 kak sdelat figurku stiva558 Майнкрафт з паперу схеми роздрукувати 🥝 як зробити фігурку Стіва majjnkraft iz bumagi skhemy raspechatat 🥝 kak sdelat figurku stiva559 Майнкрафт з паперу схеми роздрукувати 🥝 як зробити фігурку Стіва

Як зробити скриня з майнкарфта за допомогою орігамі

Відому деталь популярної гри – скриня рекомендується виготовляти, не дотримуючись шаблонів і роздруківок, а з допомогою паперової техніки – орігамі.

Гра без піратського скрині позбавлена завершеності, але ця деталь також повинна бути тривимірною і об’ємною, більшість майстрів воліють робити невеликий скриня, так як інші деталі також не відрізняються великими розмірами.

Для виготовлення скрині знадобиться:

 • аркуш паперу формату А4;
 • кольорові фломастери чи фарби.

Роблять піратський скриньку і з допомогою традиційної техніки: ножиць, клею, принтера, шаблону. Але самостійне виготовлення цієї деталі в стилі орігамі більшість гравців вважають куди більш захоплюючим заняттям.

 1. Прямокутний аркуш складають згідно зі схемою, не забуваючи щільно пропрасовувати лінії згину.
 2. Не слід відступати від послідовності та шаблону.
 3. Готовий виріб розфарбовують на свій розсуд фломастерами, маркерами або фарбами.

Можна для виготовлення скрині відразу скористатися кольоровими листами паперу: коричневою, чорною, жовтою. У цьому випадку розфарбування виробу не потрібно.

majjnkraft iz bumagi skhemy raspechatat 🥝 kak sdelat figurku stiva560 Майнкрафт з паперу схеми роздрукувати 🥝 як зробити фігурку Стіва

Кріпер з майнкрафта

Кріпер – це також персонаж гри Миникрафт, без нього характер і стиль всієї гри також буде незавершеним, бо цей персонаж робиться як один з основних. По ігровому задуму фігурка кріпера підкрадається до персонажа і вибухає, можливо, тому цей персонаж – один з найбільш впізнаваних, особливо серед дітей.

Для створення популярного персонажа слід запастися:

 • листами формату А4 – 4 штуки;
 • ножицями;
 • клеєм.

Знадобиться кольоровий принтер і для того, щоб надрукувати готові кольорові шаблони.

 1. Схему кріпера роздруковують на 4 аркуша формату А4.
 2. Вирізують готові деталі по контуру, згинають всі лінії згину у витинанки.
 3. Деталі склеюють між собою, готової фігурці дають підсохнути.

Цей персонаж можна робити різного розміру, зменшуючи або збільшуючи шаблон перед друкуванням.

 majjnkraft iz bumagi skhemy raspechatat 🥝 kak sdelat figurku stiva561 Майнкрафт з паперу схеми роздрукувати 🥝 як зробити фігурку Стіва majjnkraft iz bumagi skhemy raspechatat 🥝 kak sdelat figurku stiva562 Майнкрафт з паперу схеми роздрукувати 🥝 як зробити фігурку Стіва majjnkraft iz bumagi skhemy raspechatat 🥝 kak sdelat figurku stiva563 Майнкрафт з паперу схеми роздрукувати 🥝 як зробити фігурку Стіва majjnkraft iz bumagi skhemy raspechatat 🥝 kak sdelat figurku stiva564 Майнкрафт з паперу схеми роздрукувати 🥝 як зробити фігурку Стіва

Майнкрафт з паперу: маска

Любителям глибокого занурення в ігровий світ рекомендується самому спробувати себе в ролі одного з героїв і приміряти на себе маски персонажів захоплюючої гри Майнкрафт. Особливо це сподобається дітям і дітям дошкільного віку, тим більше що таку маску можна приміряти і на ранок в садок і на новорічну ялинку.

Більшість малюків воліють маски найпопулярніших персонажів: зомбі, Стіва, кріпера.

Для виготовлення маски знадобиться принтер, так як роздруковані деталі на кольоровому принтері виглядають реалістично, тим більше, якщо роздрукувати їх на глянцевому фотопапері. Крім цього перед виготовленням маски слід запастися матеріалами:

 • клей;
 • ножиці;
 • листи для роздрукування;
 • великі аркуші картону.

Виготовляють маску, дотримуючись послідовність дій.

 1. Роздруковують деталі маски, акуратно помічаючи лінії згину і склеювання.
 2. Готові деталі шаблону наклеюють на картон для того щоб маска була щільною і не порвалася під час користування.
 3. Готові шаблони згинають по лінії згину і склеюють, згідно інструкції.
 4. Готову маску перевіряють на міцність, не забувши залишити прорізи для очей, щоб малюк зміг орієнтуватися в просторі.

Стів з Майнкрафт (відео)

Крім основних персонажів і популярних деталей можна виготовити багато супутні деталі гри: меч, кирку. Готові шаблони можна знайти на просторах інтернету можна замовити готові мальовані скіни персонажів, після чого їх залишається тільки роздрукувати, вирізати і зібрати. Збір деталей нагадує метод роботи з конструктором лего. Психологи також стверджують, що самостійне виготовлення деталей відомої гри стимулює інтелект, увагу, тому така діяльність вважається більш продуктивною, ніж сама комп’ютерна гра.

Інші види рукоділля

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками