Майстер-клас з олійного живопису для початківців, майстер-клас картина маслом, живопис

master klass po maslyanojj zhivopisi dlya nachinayushhikh, master klass kartina maslom, zhivopis547 Майстер клас з олійного живопису для початківців, майстер клас картина маслом, живописБільшість людей в якості хобі вибирають саме рукоділля або інші варіанти художньої творчості. Тим більше з-за однакових товарів масового виробництва підвищується попит на речі, зроблені своїми руками. Фотографії або комп’ютерні зображення роздруковуються багаторазово. Унікальну річ ви зможете зробити, вивчивши, як потрібно писати картини маслом. Якщо подивитися відео уроки знаменитих художників, то зрозуміти цю техніку живопису зможе навіть новачок.

Навіть якщо ви спробуєте ідеально повторити свій сюжет двічі, точну копію все одно не зробити. Це і створює унікальність творів мистецтва. Як почати і навчитися створювати картини?

master klass po maslyanojj zhivopisi dlya nachinayushhikh, master klass kartina maslom, zhivopis548 Майстер клас з олійного живопису для початківців, майстер клас картина маслом, живопис

Матеріали, які будуть потрібні для роботи:

  • Хост.
  • Різні фарби.
  • Кисті.
  • Розчинник і маленька ємність для нього.
  • Спеціальна палітра для змішування.

Який краще вибрати сюжет? Техніка написання маслом

master klass po maslyanojj zhivopisi dlya nachinayushhikh, master klass kartina maslom, zhivopis549 Майстер клас з олійного живопису для початківців, майстер клас картина маслом, живописМайстри також застосовують мастихіни — спеціальні металеві еластичні лопати з ручками з дерева, якими наносять фарби на основу. Починаючому важливо освоїти кисті.

Крім цього, майстри пишуть картини на мольберті або якісному этюднике, якщо йдуть працювати на природу, щоб змалювати з натури картини маслом.

Пейзажі для новачків — це складний сюжет. Краще створювати картини з допомогою уяви або використовуючи фотографії. Так буде легше зобразити пейзаж.

master klass po maslyanojj zhivopisi dlya nachinayushhikh, master klass kartina maslom, zhivopis550 Майстер клас з олійного живопису для початківців, майстер клас картина маслом, живописНа думку професіоналів, працювати на мольберті простіше, так як легше відходити і оглянути на результат роботи. Спочатку можете спробувати займатися і на поверхні столу, але краще взяти якусь дощечку і поставити на свій стілець під певним нахилом. Вам відкриється огляд своєї роботи і ви зможете добре оцінити її якість, вчасно помітити свої недоліки.

master klass po maslyanojj zhivopisi dlya nachinayushhikh, master klass kartina maslom, zhivopis551 Майстер клас з олійного живопису для початківців, майстер клас картина маслом, живописЗапам’ятайте, що фарби витрачаються швидко, тому треба купувати їх окремо і у великій кількості. Форма випуску буває різного обсягу. Швидше за все йдуть білила, а ось чорна фарба витрачається в дуже малих кількостях. Спочатку потрібно визначитися з сюжетом, а потім вже купувати фарби відповідних кольорів і відтінків.

Для того щоб малювати осінній букет вам знадобиться один набір, а для літнього букета зовсім інший. Щоб даремно не витрачати свій бюджет на непотрібні кольори, краще взяти тільки необхідні приблизно в потрібній кількості. Всі кольори і відтінки можна отримати, маючи при собі лише три головні кольори (жовтий, червоний, синій), а також білий і чорний.

Галерея: картинки живопис маслом (25 фото)

Створення і вибір основи покроково

master klass po maslyanojj zhivopisi dlya nachinayushhikh, master klass kartina maslom, zhivopis552 Майстер клас з олійного живопису для початківців, майстер клас картина маслом, живописЯкщо ви хочете спростити собі малювання, купіть в спеціалізованих магазинах готові основи для роботи, на які можна відразу наносити фарби. Коштують вони пристойну суму грошей, але новачкові підійдуть в самий раз, так як дуже спрощують роботу.

Ще один прекрасний варіант — це застосування ДВП. В господарстві кожного чоловіка є обрізання цього матеріалу, який залишається після ремонту. Знайти його легко, попросивши у друзів, родичів або коханої людини. Хто-небудь точно користувався ним і тримає в гаражі залишки цього матеріалу.

master klass po maslyanojj zhivopisi dlya nachinayushhikh, master klass kartina maslom, zhivopis553 Майстер клас з олійного живопису для початківців, майстер клас картина маслом, живописФорма сторін ДВП відрізняється, одна виглядає дуже гладкою, а інша досить шорсткою, віддалено схожа на ткану структуру. Застосовувати можна обидві форми, але на шорстку поверхню слід нанести більше частин і шарів грунту, інакше колір може стати тускловатым, так як фарба трохи провалюватися в структуру такого виробу.

Якщо ви вперше вирішили спробувати намалювати картину пейзаж маслом, можна взяти готову ДВП-основу з вже нанесеним грунтом. Лист потрібно брати маленький, не більше альбомного.

master klass po maslyanojj zhivopisi dlya nachinayushhikh, master klass kartina maslom, zhivopis554 Майстер клас з олійного живопису для початківців, майстер клас картина маслом, живописЯкщо ви захотіли зробити основу з ДПВ своїми руками, легкий і недорогий спосіб — застосування простого желатину, можна додати в нього клей ПВА, щоб колір став білим. Наносити цей грунт потрібно в кілька шарів з попередніми висиханням минулого. Трьох раз буде цілком вистачати. Ви повинні відчути, що поверхня змінилася. Після підготовки основи, можна переходити до створення картини.

Майстер-клас живопис олією

master klass po maslyanojj zhivopisi dlya nachinayushhikh, master klass kartina maslom, zhivopis555 Майстер клас з олійного живопису для початківців, майстер клас картина маслом, живопис

Після створення основи і підготовки матеріалів, приступаємо до роботи поетапно:

  • Зробіть на полотні лінійний малюнок з допомогою простого олівця чи фарби.
  • Займіться розподілом тіней і відблисків (де будуть яскраві і темні ділянки).
  • Створіть фон і всі великі об’єкти.
  • Займіться промальовуванням дрібних форм і деталей.

Іноді відходьте від картини, щоб оцінити результати своєї діяльності. У процесі малювання змішуйте на панелі різні відтінки кольорів. Остання дія — це оформлення картини для рами.

Майстер-клас з живопису олією для початківців

В цьому майстер-класі ми будемо малювати море!

Опис малювання поетапно:

master klass po maslyanojj zhivopisi dlya nachinayushhikh, master klass kartina maslom, zhivopis556 Майстер клас з олійного живопису для початківців, майстер клас картина маслом, живописНасамперед потрібно підготувати картину, з якою збираєтеся написати море. Поставте полотно на мольберт. Створіть перші мазки на полотні, роблячи основний фон. Почекайте трохи до повного висихання. Якщо ви будете дотримуватися поради майстер-класу, тоді у вас вийде намалювати картину олійними фарбами з морем. Після закінчення малювання, потрібно визначитися з назвою, головне, не забудьте залишити на роботі свої ініціали. Авторство — це дуже важливо, адже це виділяє вашу роботу.

Висновок

Якщо розібратися в малюванні, то можна зрозуміти, що зовсім нескладно змалювати пейзаж або зайнятися живописом. Ще можна малювати за допомогою готових полотен, адже це найпростіше заняття.

Пишемо картини маслом: фотоmaster klass po maslyanojj zhivopisi dlya nachinayushhikh, master klass kartina maslom, zhivopis557 Майстер клас з олійного живопису для початківців, майстер клас картина маслом, живописmaster klass po maslyanojj zhivopisi dlya nachinayushhikh, master klass kartina maslom, zhivopis558 Майстер клас з олійного живопису для початківців, майстер клас картина маслом, живописmaster klass po maslyanojj zhivopisi dlya nachinayushhikh, master klass kartina maslom, zhivopis559 Майстер клас з олійного живопису для початківців, майстер клас картина маслом, живописmaster klass po maslyanojj zhivopisi dlya nachinayushhikh, master klass kartina maslom, zhivopis560 Майстер клас з олійного живопису для початківців, майстер клас картина маслом, живописmaster klass po maslyanojj zhivopisi dlya nachinayushhikh, master klass kartina maslom, zhivopis561 Майстер клас з олійного живопису для початківців, майстер клас картина маслом, живописmaster klass po maslyanojj zhivopisi dlya nachinayushhikh, master klass kartina maslom, zhivopis562 Майстер клас з олійного живопису для початківців, майстер клас картина маслом, живописmaster klass po maslyanojj zhivopisi dlya nachinayushhikh, master klass kartina maslom, zhivopis563 Майстер клас з олійного живопису для початківців, майстер клас картина маслом, живописmaster klass po maslyanojj zhivopisi dlya nachinayushhikh, master klass kartina maslom, zhivopis564 Майстер клас з олійного живопису для початківців, майстер клас картина маслом, живопис

Інші види розпису та малювання

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками