Майстер-клас з виготовлення вази з квітами з паперу своїми руками

master klass po izgotovleniyu vazy s cvetami iz bumagi svoimi rukami570 Майстер клас з виготовлення вази з квітами з паперу своїми рукамиРукоділля допомагає розслабитися і відволіктися від насущних проблем. Щоб зняти напругу після важкого дня і бути в ладу з собою, у вільний час можна робити поробки своїми руками і прикрашати ними свій будинок. Виготовлені вироби можуть стати прекрасним подарунком для друзів і близьких. В даний час матеріалів для творчості існує безліч. Однак найбільш економним варіантом є вироби з паперу. Працювати з цим матеріалом досить просто, а вироби з нього виходять різноманітні і оригінальні. Наприклад, можна зробити з паперу навіть УАЗ. Майстер-клас допоможе розібратися, як зробити з паперу вазу.

Паперову вазу поетапно можна зробити різних розмірів і під різні призначення: ваза може бути красива дитяча – під дрібні іграшки. Можна зробити ті вази гармошкою, в які можна помістити підсвічування. Якщо хочете зробити модель в техніці паперкрафт – розгортка знайдеться в інтернеті у відкритому доступі.

Майстер-клас з виготовлення вази з паперу своїми руками

Розглянемо на прикладі майстер-класу, як зробити вазу з паперу. Таку вазу без праці може зробити навіть дитина. Для початку необхідно підготувати наступні матеріали:

 • картон;
 • ножиці;
 • клей;
 • скотч;
 • елементи декору (яєчна шкаралупа, кавові зерна).

Велику картонну коробку розкладаємо і промальовуємо на ній схему. Далі, вирізаємо форму для вази і за допомогою скотча складаємо її. Після цього можна приступати до декорування вази. Елементи декору змащуємо клеєм і, починаючи знизу, прикріплюємо до вазі. Слідкуйте, щоб між елементами не залишалися великі зазори.

Плетені ваза з паперу своїми руками

Це дуже ефектна виріб, яка здатна внести родзинку в будь-який інтер’єр. Однак її виготовлення займає досить тривалий час.

Для того щоб виготовити плетену вазу, необхідні такі матеріали:

 • яскраві сторінки з газет і журналів;
 • дерев’яна шпажка, яка використовується для канапе;
 • ножиці;
 • клей.

Покрокова схема з виготовлення вази своїми руками

 1. master klass po izgotovleniyu vazy s cvetami iz bumagi svoimi rukami571 Майстер клас з виготовлення вази з квітами з паперу своїми рукамиНасамперед необхідно нарізати довгі відрізки з паперу. Ширина смуги повинна бути близько семи сантиметрів.
 2. Потім накручуємо на шпажку нарізані на відрізки. Кінці папери закріплюємо за допомогою клею.
 3. Далі, з отриманої трубочки акуратно виймаємо шпажку.
 4. Таким же чином необхідно зробити ще двадцять трубочок. У процесі роботи, якщо підготовлених трубочок не буде вистачати, їх можна буде зробити ще.
 5. Приступаємо до плетіння вази. Три трубочки викладаємо на стіл, зверху них перпендикулярно кладемо ще три трубочки. У результаті виходить знак плюс.
 6. Одну вертикальну трубочку обкручуємо по всій середині плюсик. Таким же чином обкручуємо та інші трубочки. Для того щоб наростити довжину трубочки, необхідно в неї протягнути нову трубочку, змащену клеєм.
 7. Як тільки дно вази буде готове, можна приступати до виготовлення стінок. Вони виготовляються за таким же принципом, як і дно. З дна повинно стирчати дванадцять трубочок, беремо одну з них (основну) і починаємо обплітати їй стирчать трубочки. Продовжуємо робити стінки до тих пір, поки висота не здасться вам достатньою. Поступово рухаючись догори, можна підсилювати плетіння, щоб сформувалося вузьке горлечко. Якщо хочете, щоб вазочка була об’ємною, то плетіння треба послабити.
 8. По закінченні виготовлення стінок, необхідно обрізати основну трубочку. Залишився кінчик змащують клеєм і прикріплюють до краю.
 9. Залишилися трубочки по черзі протягуємо через зігнуту сусідню трубочку. При цьому повинна вийти петля у вигляді дуги.
 10. В кінці роботи всі петлі необхідно добре затягнути, а зайве обрізати ножицями.

Галерея: вази з паперу своїми руками (25 фото)

Орігамі з паперу

Майстер-клас з виготовлення ваз з орігамі своїми руками

Орігамі — це щось по типу конструктора, щойно зробленого з паперу. Виконувати таку саморобку можна з дитиною, для того щоб розвивати його логіку і фантазію.

У вазі з орігамі дитина зможе зберігати свої канцелярське приладдя.

Для роботи не потрібно нічого, крім аркушів двостороннього кольорового паперу. Спочатку беремо квадрат паперу і звертаємо його по діагоналі, потім розгортаємо і також робимо з протилежного діагоналлю. Далі, лист складаємо у вигляді ромба і пальцями пропрасовуємо лінії згину деталі.

Потім загинаємо два протилежних кута, перевертаємо лист і загинаємо залишилися кути.

Після необхідно розігнути кут, який знаходиться по центру, до середини і загнути лівий кут.

Далі, заготівлю перевертають і повторюють той самий процес. Кут, який знаходиться в самому кутку, розгортають і розгинають, щоб виготовлена ваза була стійкою.

Готову вазу, виконану за допомогою орігамі, можна прикрасити. Виріб можна обмазати клеєм і посипати блискітками, манкою або бісером.

Майстер-клас зі створення вази з квітами з паперу своїми руками

Виготовити таку вазу з квітами за поданою схемою зможе навіть дитина.

Для цієї вироби необхідні наступні матеріали:

 • master klass po izgotovleniyu vazy s cvetami iz bumagi svoimi rukami572 Майстер клас з виготовлення вази з квітами з паперу своїми рукамикольоровий папір;
 • простий олівець;
 • циркуль;
 • лінійка;
 • клей;
 • трубочки для коктейлю.

Після того як всі матеріали підготовлені, можна приступати до роботи.

Спочатку необхідно зробити шаблони для квітів. На білому папері креслимо одну окружність діаметром 2 см, а другу діаметром 7 див Ці кола повинні мати спільний центр.

Далі, велику окружність ділимо на шість частин за допомогою циркуля. Потім вимальовуємо в кожній частині пелюстки і вирізаємо шаблон. Для кожної квітки необхідно по дві заготовки.

Маленькі кола приклеюють до квіткам. Два шаблону склеюють, вставляючи між ними коктейльні трубочки.

Безпосередньо для виготовлення вази слід вирізати з картону прямокутник. Розмір його буде залежати від того, якої ширини і довжини ви хочете вазочку. Край його змащують клеєм і згортають, отримуючи циліндр.

Далі, для вази необхідно вирізати дно з паперу і фальци, які будуть приєднувати дно до циліндра. Всі частини склеюють і ваза готова.

Інші види рукоділля

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками