Майстер-клас з в’язання рукавиць спицями, іграшки міньйони і опис в’язання пінеток

master klass po vyazaniyu varezhek spicami, igrushki minony i opisanie vyazaniya pinetok213 Майстер клас з вязання рукавиць спицями, іграшки міньйони і опис вязання пінетокДуже часто міньйони з мультика зустрічаються на дитячому одязі. Таких персонажів можна зустріти не тільки на кофточках і футболках, але і на в’язаних виробах. Таких міньйонів можна зв’язати не тільки рукавиці і рукавички, а також і шкарпетки і оригінальні пінетки і іграшку міньйон. Схема малюнка дуже проста, і з нею впорається навіть починаючий майстер з в’язання, придасться вона і для в’язання для хлопчика і для дівчинки, навіть якщо маляті ще рік, і він ще не дивиться мультфільми.

Майстер-клас з в’язання рукавиці міньйона

master klass po vyazaniyu varezhek spicami, igrushki minony i opisanie vyazaniya pinetok214 Майстер клас з вязання рукавиць спицями, іграшки міньйони і опис вязання пінетокРукавиці у вигляді міньйона виглядають оригінально, яскраво і незвично. Так як міньйони зараз дуже популярні, можна спробувати пов’язати їх своїми руками.

З майстер-класу докладно описана схема малюнка міньйона для в’язання, по якій зручно в’язати міньйона в рукавицях.

Для в’язання знадобитися:

 • 100 грам жовтої, чорної і блакитний пряжі;
 • 5 спиць;
 • шпильки;
 • ножиці.

Чорної пряжею набрати сорок петель і розділити за десять петель на чотири спиці. В’язати по колу три сантиметри 1*1 гумкою. Після продовжити лицьовою гладдю ще два ряди і перейти на блакитну пряжу. Чорною ниткою буде відзначено ботиночки міньйона, а блакитний комбінезон. Продовжити в’язання лицьовій гладдю три сантиметри, а потім для пальчика правою рукавиці з середини полотна прибрати на шпильку три петлі. В наступному рядку набрати п’ять петель і продовжити в’язання лицьовій гладдю ще два сантиметри.

Після цього перейти на жовту пряжу і в’язати два сантиметри лицьовій гладдю, а потім для заокруглення рукавиці збавляти в кожному ряду з чотирьох сторін по одній петлі. Таким чином закрити всі петлі, відрізати нитку ножицями і маленький хвостик сховати за допомогою гачка. Ліву рукавицю зв’язати дзеркально правою рукавиці. Таким способом рукавиці готові залишаться лише зв’язати пальчик. Для пальчика набрати шість петель і зняти петлі з шпильки. Прив’язати лицьовій гладдю три сантиметри і закрити петлі таким же способом, як і рукавиця.

Галерея: рукавиці-міньйон (25 фото)

Дрібні деталі для рукавиці

master klass po vyazaniyu varezhek spicami, igrushki minony i opisanie vyazaniya pinetok215 Майстер клас з вязання рукавиць спицями, іграшки міньйони і опис вязання пінетокБез дрібних деталей повна картина рукавиць не збереться в повну картину малюнка міньйона. Для виконання дрібних деталей знадобитися:

 • Трохи білої, сірої, чорної, блакитного і рожевого пряжі;
 • ножиці;
 • голка для вишивання;
 • Гачок

master klass po vyazaniyu varezhek spicami, igrushki minony i opisanie vyazaniya pinetok216 Майстер клас з вязання рукавиць спицями, іграшки міньйони і опис вязання пінетокСпочатку варто приступити до очей і очками міньйона. Для виконання потрібно бачити в голку чорну нитку і швом ” назад голкою вишити очей. А сірою ниткою і вишивкою хрестик вишити оправу і окуляри.

Далі рожевою ниткою і швом ” назад голка вилити посмішку міньйона. Очі і посмішка повинні бути пропорційні один одному і вишита на лицьовій стороні рукавиці і жовтої пряжею.

Лямки комбінезона вишити хрестиком в дві нитки блакитного кольору з лицьового і виворітного боку з боків. І чорною ниткою або білої (на розсуд рукодільниці) вишити гудзики також з двох сторін.

master klass po vyazaniyu varezhek spicami, igrushki minony i opisanie vyazaniya pinetok217 Майстер клас з вязання рукавиць спицями, іграшки міньйони і опис вязання пінетокВолосся міньйона виконати дуже легко, лише нарізати чорну пряжу на короткі відрізки і акуратно зачепити гачком нитку відрізка і протягнути через петельку і зав’язати вузлик. При бажанні можна постригти і заплести косичку і приколоти з боку хвостик якщо виконувався міньйон жіночої статі.

Пінетки як в’язані міньйони — це оригінальне і трепетне виріб. Так, як пінетки в’яжуться для самих маленьких і новонароджених, а у вигляді міньйонів на ніжці дитини це забавно. Пінетки — це той же носок, тільки маленького розміру, без подовженою резиночки і в’яжеться гачком за таким же описом схеми, як у рукавиці.

В’язані міньйони

master klass po vyazaniyu varezhek spicami, igrushki minony i opisanie vyazaniya pinetok218 Майстер клас з вязання рукавиць спицями, іграшки міньйони і опис вязання пінетокВ’язаний міньйон дуже цікавий, привабливий і не займає багато часу, а якщо зв’язати міньйона своїми руками у подарунок дитині, то це буде найулюбленіша іграшка у дитини.

Для в’язання знадобиться:

 • п’ять мотків пряжі (жовтого, синього, чорного, сірого, білого і рожевого)
 • Ножиці;
 • 5 спиць для в’язання шкарпеток;
 • 2 спиці;
 • гачок;
 • 4 гудзики;
 • сантиметр;
 • голка з великим вушком;
 • Набивання для іграшок.(вата або синтепону)
 • Схему в’язання та опис написана на майстер -класу, де в’язання міньйона спицях повністю.

В’язання міньйона починається з того, що на спиці набрати 80 п жовтого кольору і в’язати лицьовій гладдю 25 рядів. Після закрити всі петлі, скласти деталь навпіл і зшити трикотажним швом на виворітній стороні. Для того, щоб голова міньйона вийшла круглою, потрібно голкою з жовтою ниткою зв’язати верхню частину, пропускаючи по дві петлі і добре затягнути. Вийшло тулуб іграшки потрібно заповнити набиванням ( можна скористатися ватою, але її знадобитися багато) і зшити низ таким же способом, як верх верхньої деталі.

Далі варто приступити до виконання ніг міньйона. Для цього чорної пряжею набрати 17 п і в’язати 8 рядів платочної в’язкою. Після продовжити в’язання ще 4 ряди лицьовій гладдю і перейти на жовту пряжу. Чорним кольором вказані черевички міньйона. Другу ніжку зв’язати аналогічно першій. Всі петлі закрити і наповнити наповнювачем і пришити до деталі. Руки в’язати так само як і ніжки, набравши на петлі 17 п жовтої пряжі і в’язати 16 30 рядів. Після всі петлі закрити, наповнити наповнювачем і пришити до головної деталі.

Дрібні деталі міньйона

master klass po vyazaniyu varezhek spicami, igrushki minony i opisanie vyazaniya pinetok219 Майстер клас з вязання рукавиць спицями, іграшки міньйони і опис вязання пінетокРукавички в’яжуться на двох спицях чорної пряжею, набрати 4 п і провязать 4 ряди лицьовій гладдю. Після двох країв додавати по одній петлі в кожному другому ряду поки на спицях не буде 16п. Розділити петлі по чотири і в’язати роздільно 5 рядів, а потім закрити всі петлі. Якщо залишилися петлі будуть заважати і збивати пальці, то можна розділені петлі часу одягнути на шпильки. Таких деталей треба зв’язати ще три штуки, а потім з’єднати деталі по дві лицьовою стороною і зшити потайним швом. Далі одягти на руки і акуратно пришити потайним швом, бажано чорною ниткою.

Очей. Оправа. Окуляри. Око зручніше в’язати гачком, але можна і спицями, але вийти не так як гачком. Для гачка: чорною ниткою зв’язати маленький кружечок, а білої пряжею трохи більше. Далі з’єднати дві деталі між собою і пришити до голови міньйона. Можна також готовий очей придбати в спеціалізованому магазині і прикріпити спеціальним кріпленням на місце. Дві деталі з’єднати разом в коло і пришити до ока потайним швом бажано жовтою ниткою. Волосся. Чорну нитку нарізати приблизно 10-15 разів по 10 см, в залежності від того, яка шевелюра буде в іграшки. Взяти одну нитку і гачком акуратно підчепити петлю, після протягнути нитку і зав’язати вузлик.

master klass po vyazaniyu varezhek spicami, igrushki minony i opisanie vyazaniya pinetok220 Майстер клас з вязання рукавиць спицями, іграшки міньйони і опис вязання пінетокКомбінезон. Щоб зв’язати комбінезон, потрібно набрати 46п синьою пряжею і прив’язати 30 рядів лицьової гладдю. На 31 ряду дивувати з обох сторін 14п далі продовжити роботу окремо (на одній стороні деталі 17 п можна прибрати на додаткову спиці) збавляючи в кожному другому ряду по одній з обох сторін. Коли залишиться 14 п закрити всі петлі.

Залишилося зв’язати штанини, для їх виконання з нижньої частини комбінезона набрати на чотири спиці по 9 петель і 21 ряд лицьовій гладдю. З другої штаниною виконати ті ж дії. Для в’язання лямок потрібно на спиці набрати 5 п і в’язати платочної в’язкої 20 див. Таких лямок повинно бути дві штуки. Весь комбінезон обв’язати гачком і пришити гудзики. Одягнути на міньйона і пришити лямки до комбінезону.

Ось тепер іграшка готова радувати малюка. За такого майстер-класу можна зв’язати всю сім’ю міньйона, тільки міняти дрібні деталі.

Інші схеми в’язання

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками