Макраме для початківців браслети 🥝 як плести з ниток по техніці, покрокове фото

makrame dlya nachinayushhikh braslety 🥝 kak plesti iz nitok po tekhnike, poshagovoe foto699 Макраме для початківців браслети 🥝 як плести з ниток по техніці, покрокове фотоНапевно, самим модним виробом, яке люблять плести практично всі початківці в цій техніці, це браслети — для новеньких майстрів це реальна можливість, досить швидко (в залежності від конкретних моделей), побачити перші плоди навчанням нового виду рукоділля. А браслетики за деякими схемами легко буде виконати навіть людям, зовсім не працюють з цією технікою. Отже, давайте розберемо, як сплітають браслетики макраме для початківців.

Що ж вибрати, якщо хочеться бути, як кажуть, на стилі? Якщо хочете мінімалізму – браслет-оберіг червона нитка, або чоловічий браслет простого плетіння. Хочете чогось складніше – можна вплести намистинки для браслетів, підвіски, виробні камені. А ось техніка микромакраме дозволяє створювати справжні шедеври! Щоб допомогти вам з вибором моделі і з технікою виконання – наші редактори підібрали для вас мк і навчальні відео.

Макраме браслети

Макраме для початківців браслети, браслетик шамбала

Браслети-обереги шамбала зараз досить затребувані. Що таке шамбала і для чого її створюють. Далеко не всі знають, що створити таку прикрасу зовсім просто. Особливо якщо, є під рукою повний майстер-клас з покроковими діями. За його допомогою можна сплітати та інші браслетики макраме з намистинками: схеми дуже схожі. Поекспериментуйте з матеріалами, фурнітурою і вузлами, щоб вийшов ваш особистий унікальний оберіг.

Матеріали для плетіння:

 • makrame dlya nachinayushhikh braslety 🥝 kak plesti iz nitok po tekhnike, poshagovoe foto700 Макраме для початківців браслети 🥝 як плести з ниток по техніці, покрокове фотоТри метри будь-якого шнура. Головне, не варто застосовувати ворсисті нитки — вони можуть трошки змащувати враження від гарного плетіння;
 • намистини з великими отворами: крізь дірку пропускаємо два шнурочки.
 • Зажим для папірці або булавочки і м’яка робоча поверхня.
 • Гострі ножиці.
 • Плоскогубці.

Покроковий майстер-клас своїми руками

makrame dlya nachinayushhikh braslety 🥝 kak plesti iz nitok po tekhnike, poshagovoe foto701 Макраме для початківців браслети 🥝 як плести з ниток по техніці, покрокове фотоВізьмемо два отрезочка шнура по 60 сантиметрів і один 1,8 метрів. Залишимо на припуск десь двадцять см, прикріпимо дві нитки на робочій поверхні за допомогою затискачів або булавочек. Довгий отрезочек буде робочою ниткою, помістимо його під нитками основи (у нас вони блакитні). Почнемо плести з будь-якого боку. Для прикладу відкриваємо роботу праворуч. Щільно затягнемо шнури, і отримаємо першу половинку квадратного вузлика. Для того щоб створити другу половинку, повторимо всі дії, але з другої сторони. Добре затягуємо весь квадратний вузлик.

Кількість таких вузликів між намистинами визначаємо самі на свій смак, проте, непарна їх кількість виглядає миліше.

Залишилися хвостики шнурків приберемо за допомогою голки: просто протащим її всередину через кінцевий квадратний вузлик. Для цього можуть знадобитися плоскогубці. Гострими ножицями відріжемо зайві шматки ниток.

Браслетики своїми руками в технології макраме можна закінчити виконаної у цій же технології ковзної застежечкой. У такому випадку вам навіть не потрібно допоміжна фурнітура, з кріпленням якої не завжди буде легко розбиратися.

Замикаємо в гурток наш браслетик, зафіксуємо маленькими відрізками нитки. Відріжемо від мотка шматок шнура завдовжки десь тридцять см, складаємо його під нитки браслетика (їх всього 4). Зв’яжемо квадратні вузлики, поки у нас не вийде замочок десь в 1,5 див. Кінчики нитки сховаємо всередину вузлів. Розділимо попарно «хвостики», на кожній парі завяжем вузли. Також можна прикрашати їх бусинками, які запобігають вислизання решт з вузлика.

Галерея: браслети макраме (25 фото)

Як сплітати макраме-браслетик з кабошоном

makrame dlya nachinayushhikh braslety 🥝 kak plesti iz nitok po tekhnike, poshagovoe foto702 Макраме для початківців браслети 🥝 як плести з ниток по техніці, покрокове фотоБраслетик з кабошоном це дуже шикарне і цікаве виріб. Звичайно, зі створенням такого вироби з намистин, впоратися не кожен зможе, але якщо в точності працювати відповідно до наведеного нами майстер-класу, то у вас точно все вийде. Перш, ніж переходити до плетіння такого браслетика, вам необхідно буде навчитися створювати кабошон. Ви можете обплітати камінь повністю будь-якої технології, але варто застосовувати для цього репсові вузли. Коли ви будете завершувати оплітку каменю, залиште необрізаними 4 нитки для плетіння.

Як створити браслет з кабошоном

Докладний опис, схема.

 • Нарізаємо 18 ниток головного кольору, довжиною 1,5 метри кожна, і ще дві нитки допоміжного кольори того ж розміру.
 • Викладіть кабошон вертикально. З правого прихильник каменю по центру обплетення вденем нитка допоміжного кольору так, щоб обидва її кінчика опинилися на одній стороні. Поруч з цією ниткою, зверху від неї, втягає ще три нитки головного кольору. Вденем під додатковою ниткою 4 основних частини. Виконати те ж саме з лівою частиною.
 • Складіть на нитки, вздовж лівої сторони кабошона нитку головного кольору (ми будемо називати її головною). Зробіть на ньому рядок репсовых вузликів з усіх робочих ниток, що лежать з цієї прихильник. У вас повинна вийти брида з 16 горизонтальних репсовых вузликів. Створіть таку саму бриду з правого боку камінця. Зв’яжіть крайні ліву і праву нитку між собою з обох сторінок каменю.
 • Сплетіть ще по одному рядку репсовых вузликів з кожної прихильник кабошона. При цьому прив’язувати допоміжну нитку треба до двох центральним нитками додаткового кольору.
 • makrame dlya nachinayushhikh braslety 🥝 kak plesti iz nitok po tekhnike, poshagovoe foto703 Макраме для початківців браслети 🥝 як плести з ниток по техніці, покрокове фотоТреті рядки треба починати з крайній справа нитки. Проплетаем на цій нитці репсові вузли до центру ряду (кінцевий репсовый вузлик повинен бути допоміжного кольору), беремо крайню нитку зліва і сплітаємо на ній бриду до моменту, поки лівий шнурок не зустрінеться з правим. Пов’язуємо ці шнурочки між собою. З-за неправильного зв’язування можна зіпсувати роботу.
 • Сплетемо ще по одному рядку репсовыми вузликами з кожної прихильник каменю. При цьому ліва і права крайні нитки повинні піти назустріч один до одного.
 • У новому рядку, зробимо діагональну бриду, від другої нитки з лівої прихильник ряду до центру, а потім від другої нитки з правого боку рядка до центральної частини. При цьому необхідно відвести в сторони по одній нитці з кожної сторони. Відріжемо відведені нитки, і закріпимо їх кінчики, підпаливши вогнем. З-за вогню можна зіпсувати тканину, будьте обережніше.
 • Зв’яжемо ще три рядка діагональними бридами, вирізаючи кожен раз з однієї крайньої нитці з кожної прихильник. Повторимо всі ці маніпуляції з другої сторони каменю.
 • Потім сплітаємо ряди діагональних брид до моменту, поки ремінець браслетика не досягне необхідного розміру. Прибирати крайні нитки зовсім не потрібно.
 • В кінцевих трьох рядках діагональних брид, знову почнемо прибирати крайні нитки. Щоб завершити плетіння, створюємо зав’язки у формі кісок.
 • Такий ускладнений та чудовий браслетик можна доповнити білими намистинами, розклавши їх відразу після кабошона. Прикраса на ручку з каменем можна носити разом з вечірньою сукнею або шикарною спідницею.
 • Зробити макраме браслети своїми руками зовсім не складно головне, дотримуватися майстер-класу по цій техніці і плести до кінця, тоді у вас вийде чудова прикраса. Не бійтеся починати плести із-за страху невдач, все вийде у того, хто старається.

Інші види рукоділля

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками