Манишка гачком для дитини, манишка майстер-клас для дівчинки, манишка спицями і як в’язати спицями

manishka kryuchkom dlya rebenka, manishka master klass dlya devochki, manishka spicami i kak vyazat spicami192 Манишка гачком для дитини, манишка майстер клас для дівчинки, манишка спицями і як вязати спицямиУ різні сезони з’являється потреба бути в теплі і при цьому виглядати добре і модно. Величезні шарфики йдуть не всім, але і з відкритою шиєю дуже швидко можна захворіти. Комфортна манишка повністю зігріває горло і при цьому виглядає стильно й акуратно. У нашому майстер-класі ми розберемо, як підібрати пряжу і створити прекрасну манішку як собі, так і своїм рідним.

Як створити шикарну манішку дівчата і жінки гачком: схеми і опис

manishka kryuchkom dlya rebenka, manishka master klass dlya devochki, manishka spicami i kak vyazat spicami193 Манишка гачком для дитини, манишка майстер клас для дівчинки, манишка спицями і як вязати спицямиПо суті, манишка — це знімний комір з відворотом, як горло у светри, який переходить у невелику накидку, що прикриває плечі і верхню частину спини і грудей. Ось ця накидка, або обв’язка, може бути, кругла, овальна або квадратна. Є моделі манишок з капюшоном. В’яжуть манишки для дорослих і дітей — неважливо скільки тобі років, бути в теплі необхідно в будь-якому віці, якщо ви хочете зберегти здоров’я в холоди.

Не забувайте, що манишка повинна щільно прилягати до шиї і зону грудей. Якщо у вас роздратування на справжню вовна, не любите пухнасті вироби, то візьміть красивий акрил. Але за бажанням можна взяти будь-які нитки. Для початківців: щоб нитка лягла, рівне при в’язанні гачком, при виборі пряжі не забудьте подивитися на абревіатуру. Завжди повинен стояти знак «гачок» і номер/номери гачка оптимального для нашої ширини нитки.

Ми для нашого майстер-класу взяли якісну вовну — рожеву Candy від Vita. Для такого виробу знадобився один моток. Ця пряжа належить до виду супервош (м’яка, проста, ніжна і її можна прати в пральній машинці). За бажанням краю можна створити яскравого кольору, для цього буде потрібно 1/4 мотка такої ж пряжі, але іншого кольору.

manishka kryuchkom dlya rebenka, manishka master klass dlya devochki, manishka spicami i kak vyazat spicami194 Манишка гачком для дитини, манишка майстер клас для дівчинки, манишка спицями і як вязати спицями Гумку в’яжемо спицями або гачком, як ви захочете (гачком створюється більш щільне в’язання, а відповідно тканина буде груба). Для прикладу розглянемо схему гумки гачком, але легше пров’язати спицями. Потім в’яжемо спицями за схемою, перший рядок виділяється стрілочкою. Пропорційно продовжимо в’язання і додамо петлі за схемою до моменту, поки прелина не покриє повністю плічка. Закриємо рядок і відірвемо нитку. Обидва краї манишки обвяжем яскравою ниткою. Низ по зображенню, а верх манишки за нашою схемою. Виріб зроблено! Носимо із задоволенням!

Як зробити цікаву ажурну манішку для жінок гачком?

manishka kryuchkom dlya rebenka, manishka master klass dlya devochki, manishka spicami i kak vyazat spicami195 Манишка гачком для дитини, манишка майстер клас для дівчинки, манишка спицями і як вязати спицямиЗвичайно ж, манишка, це не тільки утеплювач для шиї, манишка, це прекрасна річ. Розберемо ідею ажурною манишки зробленої повністю гачком, а не спицями. Опис роботи:

  • Наберемо 68 повітряних петельок в круговий в’язання і провяжем двадцять сантиметрів (залежить від вашого вибору і висоти шиї) резиночкою гачком. Потім один рядок в’яжемо стовпчиками без накиду (для міцності нашої основи) і приступимо до узору по нашій схемі.
  • Схема складається з тринадцяти рядків, але ви в залежності від свого бажаного результату можете зробити менше або більше рядків, зберігаючи пропорційність додавання петельок. Додатково манішку можна прикрашати плетеним або текстильним квіточкою, брошкою і так далі.

Як зв’язати красиву манішку гачком реглан для жінок?

manishka kryuchkom dlya rebenka, manishka master klass dlya devochki, manishka spicami i kak vyazat spicami196 Манишка гачком для дитини, манишка майстер клас для дівчинки, манишка спицями і як вязати спицямиМанишка гачком за технологією реглана створюється легко і з нею впоратися навіть початківець! Для в’язання нам знадобиться акрилова пряжа двох кольорів і три гудзички на вибір. Вибираємо номер гачка так, щоб в’язання вийшло середньої щільності. Опис роботи:

  • Наберемо двадцять п’ять петельок в залежності від потрібної висоти горла, і в’яжемо гумку гачком так, щоб її розмір дорівнював об’єму шиї плюс один сантиметр. При цьому для незвичайного дизайну ми в’яжемо два рядка білою ниткою, два блакитний. На кінцевому ряду вывяжем петлі для гудзиків. Для цього створюємо стовпчики без накиду, три повітряні петлі (в залежності від розмірів ґудзики) і далі стовпчики без накиду. До рівня нової гудзики. Закриємо петлю і відірвемо нитку.
  • По краю наберемо стовпчики без накиду по всій довжині нашого в’язання. Простежимо за тим, щоб цей рядок не був стягнутим, так як він потім може доставити дискомфорт. Розділимо в’язання таким способом: кількість петельок — чотири петлі (застібка) розділимо на чотири однакові частинки.
  • Беремо отримане кількість петельок і розділимо ще на два. Потім провяжем стовпчиками з накидом дві петельки (застібка) перераховане вище кількість петельок, після чого зв’яжемо одну повітряну петельку і далі потрібну кількість стовпчиків з накидом. В кінці ряду у вас в’язання повинна розділятися на4 частини і створювати квадрат, по вершинкам яких повітряні петлі.
  • Другий ряд: створюємо стовпчиками без накиду. Там, де повітряна петелька провяжем два стовпчики без накиду.
  • Третій ряд: стовпчики з накидом, на вершинках не забуваємо робити одну повітряну петельку як в першому рядку.
  • Створюємо пару рядків, щоб манишка покривала плечі. Кінцевий ряд закриваємо петлі, за бажанням прикрашаємо і обробляємо край потрібне візерунком.
  • Пришьем гудзики, затягнемо за необхідності нитки. Річ готова!

Це цікаво! Прочитайте статтю про те, як в’яжеться манишка спицями для дитини.

Манишка гачком для малюка

Зараз ми розберемо, як зв’язати виріб гачком для малюка. Нам потрібно зв’язати зразок гумки гачком десять петельок на десять рядків. Розтягнемо і підрахуємо, скільки сам в десяти петлях. Тепер заміримо окружність голови малюка і створюємо розрахунок потрібних петельок і рядків. Провяжем горловину еластичною резиночкою гачком і закриємо ряди, з’єднуючи з першим, щоб вийшло кільце. Не обриваємо нитку, по вертикальній сторонці наберемо максимально вільно стовпчики без накиду і почнемо в’язати ажурну частку вироби по візерунку. Після закінчення візерунка закриємо петлі і оборвем нитку. Ось і все, зовсім нескладно зробити манішку для дитини спицями.

Як зв’язати оригінальну дитячу манішку — дивимося в навчальному відео.

Інші схеми в’язання

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками