Манишка спицями схеми і опис 🥝 в’язання для дітей, відео для початківців

З наближенням холодної пори року захист дитини від простудних захворювань стає більш актуальною. Як уберегти дітей у період зимових і осінніх прогулянок по свіжому повітрю? Від переохолодження та можливого захворювання рятують теплі речі, такі як шарф, шапка. Але часто, граючись, дитина зовсім не помічає, що шарф розкрився, що вже не може гарантувати відсутність загрози захворювання на ГРВІ або ангіною. Знімний комір-манишка спицями для дитини – ідеальний варіант для маленького непосиди, щоб було закрито горлечко.

manishka spicami skhemy i opisanie 🥝 vyazanie dlya detejj, video dlya nachinayushhikh507 Манишка спицями схеми і опис 🥝 вязання для дітей, відео для початківців

Знімний комір-манишка спицями для дитини – ідеальний варіант для маленького непосиди

Манишка спицями для дитини 1 рік:схема і опис

Для маленьких дітей краще в’язати манішку без панчішного візерунка, оскільки такий тип в’язання передбачає щільне прилягання шарфа до шкіри, що може бути незручним для новонародженого малюка.

Необхідно:

 • Прямі спиці № 2,5 – 5 шт.;
 • Акрилова нитка.

Що робити:

 1. Вимірюємо окружність голови і шиї дитини. Обчислити кількість необхідних для в’язання петель.
 2. Набираємо петлі на 4 спиці в рівних відрізках. З’єднуємо коло допомогою зв’язування ниток.
 3. Вывязываем візерунок: 1 виворітна, 1 лицьова. Робити до кінця ряду за спиць, поступово переносячи кожен відрізок петельок на подальшу спицю.
 4. Наступний ряд на виворітної петлі в’яжемо лицьову, на лицьовій виворітною петлею. Виходить рельєфний простий візерунок.
 5. Пров’язати так кількість рядів згідно мірками по довжині шиї. При виготовленні вироби враховуйте відстань опліччя до плечей дитини. Якщо зона опліччя довше ніж плечі, кінці манишки будуть чубитися.
 6. Потім у кожному відрізку, в проміжку між останньою і першої петлями протягуємо нитку, зачепивши її за нижній ряд. Виходить нова петля. У наступному ряду її провязивать згідно зі схемою, враховуючи тип попередні петлі.

Внизу зону декольте декорувати ниткою муліне.

Галерея: в’язана манишка (25 фото)

Дитяча манишка спицями (відео)

Поради початківцям

 1. Для в’язання знімного коміра вибирайте м’яку пряжу. Дуже важливо, щоб готовий виріб доставляло комфорт ніжній шкірі малюка. Тонкою, легко піддається розтягуванню і м’якою вважається мериносова шість, шерсть з додаванням у співвідношенні до 50% акрилу, ангора. Манішки осінньо — весняного періоду використовувати бавовняну пряжу або мохер.
 2. Акрилова пряжа має властивість сильно розтягуватися в обсязі, тому при в’язанні обов’язково додайте вовняні нитки. Ангора пухнаста, при частому користуванні на поверхні виробу будуть утворюватися катишки.
 3. Знімний комір дуже добре виглядає з великими гудзиками. Провяжите на довгих спицях пряму гумку, кожен 5 – й ряд закриваючи 5 — ю петельками на початку. При в’язці наступного ряду на місці закритих петельок робимо накіди і пров’язуємо їх вже існуючі. Через 10 рядів назад робимо петельку для застібки.

manishka spicami skhemy i opisanie 🥝 vyazanie dlya detejj, video dlya nachinayushhikh508 Манишка спицями схеми і опис 🥝 вязання для дітей, відео для початківців

Для в’язання знімного коміра вибирайте м’яку пряжу

Край комірця з гудзиками можна прикрасити крючочной в’язкої або намистинками, пришивши їх звичайними нитками.

Як красиво зв’язати останній ряд знімного комірця

Щоб виріб був красивим і при носінні не вигиналися кінці зони декольте, дуже важливо правильно закінчити останній ряд.

Довязывая ряд, з’єднайте разом останні дві петлі. Перекинути утворилася петельку на спицю з лівого боку і закінчити ряд до кінця зазначеної спиці. Потім перебрасываем залишилася петлю на наступний ряд і пров’язуємо, закриваючи петлі цього ряду. Таким способом закінчуємо виріб по лівій стороні. З правого плеча виріб також протягнути нитку через дві петлі, і закінчити ряди.

manishka spicami skhemy i opisanie 🥝 vyazanie dlya detejj, video dlya nachinayushhikh509 Манишка спицями схеми і опис 🥝 вязання для дітей, відео для початківців

Щоб виріб був красивим і при носінні не вигиналися кінці зони декольте, дуже важливо правильно закінчити останній ряд

Тепер можна декорувати нитковий шов в’язанням гачком або пришивной тасьмою.

Проста дитяча манишка з відворотом для хлопчика, інструкція

Знадобиться:

 • 1 моток пряжі 50г;
 • Кругові спиці №4;
 • Гачок 3, 0 або 3,5 мм.

manishka spicami skhemy i opisanie 🥝 vyazanie dlya detejj, video dlya nachinayushhikh510 Манишка спицями схеми і опис 🥝 вязання для дітей, відео для початківців

Манішку з відворотом можна зв’язати і для дівчинки

Як робити:

 1. Вимірювати довжину і висоту горла. Основу манишки робимо з вовняних ниток. Набираємо парна кількість петель. Рівномірно розподіляючи їх по спиць, замикаємо коло. Розрахунок потрібно робити обов’язково.
 2. Від початкової точки в’язати гумку. Тут використовуємо техніку в’язання 2:2 гумки. Дві виворітні і дві лицьові петлі. Візерунок повторювати по закінченні першого кола до необхідної висоти горла. Щоб зробити відворот, в’яжемо подвійний розмір горловини.
 3. Перехід від шиї до тулуба починаємо лицьовими петлями. Розділіть в’язання умовно на чотири частини. На початку і наприкінці кожної з частин за поточним ряду робимо надбавку – 8 петель на один ряд в цілому.
 4. В’язку продовжити з додаванням петель до потрібної довжини по плечах.

Закінчити виріб можна, закривши коло крючочной ажурною вузький.

В’язання шарфа-манишки для дітей-школярів: майстер клас для початківців

Необов’язково вміти в’язати манішку круговими спицями. Комір можна зробити іншим способом, наприклад, двома довгими спицями, а потім зшити разом бокові сторони деталі. Так зручніше для початківців рукодільниць.

Необхідно:

 • Пряжа ангора, мериносова;
 • Прямі спиці № 3,0;
 • Голка, нитки;
 • Гачок 2,5 мм.

manishka spicami skhemy i opisanie 🥝 vyazanie dlya detejj, video dlya nachinayushhikh511 Манишка спицями схеми і опис 🥝 вязання для дітей, відео для початківців

Необов’язково вміти в’язати манішку круговими спицями

Як робити:

 1. Набрати на дві спиці 140 петель ангорой. В’язати гумкою 1:1, одна виворітна, одна лицьова петлі.
 2. Дублювати наступні ряди так само: на виворітну петлю в’яжемо виворітну, відповідно лицьову пров’язуємо лицьовій петлею. Зв’язати 40 рядів.
 3. Міняємо нитка на мериносовую. Ділимо візуально 140 петель на 4 ряди по 35 петель в кожному.
 4. Місце між початковою петлею першої та останньої попереднього ряду оформляємо накидом. В процесі вив’язування має вийти на кожен ряд по 4 нових петлі. Зробити 4 ряди.
 5. Для вив’язування простого візерунка на манишке можна зробити невеликі петельні переплетення кожен 5 – й ряд. Для цього через 2 петлі міняти місцями на спиці 3 — ю і 4 — ю, потім 4 петлі в’язати згідно раніше малюнку. 6 — й ряд на тих же петлях назад робимо заміну. У результаті виходить маленькі візерунки кісками.
 6. По досягненню певного плечового розміру, виріб закрити петлями за допомогою гачка або спицями шляхом витягування нитки.

Зшити голкою бокові сторони манишки.

Манишка спицями для дитини: як розрахувати петлі

 1. Для початку в’язання виробу необхідно дізнатися щільність в’язання обраної пряжі. Наберіть 20 петель і провяжите їх панчішної в’язкою (гумкою) 10 рядів.
 2. Виміряйте об’єм шиї і голови дитини (ЗШ і ОГ).
 3. Порахуйте скільки в сантиметрах вийшло у вас в’язаного гумкою полотна, намітьте цифру позначенням А. Тепер розтягніть руками зразок і назад вимірюйте, це буде Б.
 4. Розділіть отримані цифри за формулою А/Б, цифру позначимо С.
 5. Множачи ОГ на плюс 5 см для розтяжки – отримуємо розмір верхньої частини шарфика (Д).
 6. Тепер Д помножити на 20 (набрані спочатку петлі) і розділити на кількість сантиметрів в’язаного полотна без розтяжки. Отримана цифра і є необхідну кількість петель для в’язання за знятими мірками.

Простий спосіб в’язання дитячої манишки спицями (відео)

У порівнянні з теплим светром знімний комір – найбільш практична деталь одягу, оскільки зручний як для дитини, так і для дорослої людини. В даний час існує модна тенденція носіння манишки в якості аксесуару. Такий виріб в’яжеться з тонкої ажурною пряжі. Навчившись в’язати комірець, навіть починаюча господиня може стати наймоднішою. Повірте, для того щоб бути красивою, багато грошей не потрібно.

Інші схеми в’язання

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками