Машина з цукерок своїми руками, виготовлення і різні майстер-класи її виготовлення

mashina iz konfet svoimi rukami, izgotovlenie i razlichnye master klassy ejo izgotovleniya456 Машина з цукерок своїми руками, виготовлення і різні майстер класи її виготовленняВсім подобаються подарунки з цукерок своїми руками. Для дівчат і жінок їх роблять у вигляді букетів квітів, цукерок, м’яких іграшок, у вигляді швейної машинки, у вигляді туфельки або чарівного замку. Чоловіки теж люблять солодке.

Для них виготовляють різні машинки з цукерок: ретро-автомобілі, джипи, вантажівки, пожежні машини, поїзди і кораблі і навіть трактор.

Машина з цукерок

mashina iz konfet svoimi rukami, izgotovlenie i razlichnye master klassy ejo izgotovleniya457 Машина з цукерок своїми руками, виготовлення і різні майстер класи її виготовленняМашинка з цукерок своїми руками – початківцю майстру її створення здається складним. Для її виготовлення нам знадобиться:

 • Картон або пінопласт для основи;
 • Будь-які цукерки;
 • Ножиці;
 • Термоклей;
 • Олівець;
 • Лінійка;
 • Гофрована кольоровий папір;
 • Кришки від банок для коліс, 10 шт.;
 • Двосторонній скотч.

Простіше зробити основу з пінопласту. Акуратно вирізаємо з цільного шматка фігуру, схожу на джип. Гофрованої папером обраного вами кольору обклеюємо основу. Папір намазуємо клеєм по всій площі і добре притискаємо до пінопласту. Особливо ретельно заклеюємо кути.Далі вигляд автомобіля залежить від творчості самого майстра. Приклеюємо сріблясту або золотисту папір для вікон. Можна приклеїти на лобовому склі очі і посмішку. Оформити капот і бампер,приклеїти круглі цукерки замість фар.

Робимо з кришок колеса. Диски вирізуємо з чорного картону. Зверху них можна приклеїти паперові кружечки трохи меншого діаметру, ніж колеса, сріблястого або золотистого кольору. Можна диски роздрукувати на принтері, можна намалювати білою фарбою свій малюнок дисків. Коліс потрібно 8 штук, дев’яте можна приклеїти до бампера, як запасне.

Тепер можна обклеювати свою машинку цукерками. Виберіть хороший клей. Можна взяти двосторонній скотч, клей Титан.

Рада! Приклеюйте обережно. клею беріть по одній крапельці зверху і знизу на кожну цукерку, щоб можна було відокремлювати у міру потреби і не руйнувати автомобіль.

Природно, не заклеюйте цукерками лобове та бічні стекла.

Солодка машина готова, майстер може дарувати свою саморобку.

Галерея: машини з цукерок (25 фото)

Солодка машинка на картонній основі

mashina iz konfet svoimi rukami, izgotovlenie i razlichnye master klassy ejo izgotovleniya458 Машина з цукерок своїми руками, виготовлення і різні майстер класи її виготовленняМашина з цукерок – майстер-клас: з гофрованого картону вирізаємо бічні частини машини. Щоб не помилитися у розмірах, прикладаємо спочатку заготовлені цукерки. Вирізаємо третю частину верху машинки. Склеюємо всі три частини двостороннім скотчем або обраним вами клеєм.

Обклеюємо корпус гофрованої папером. Спочатку вирізаємо смужку і обклеюємо верх машинки, рукою підгинаючи смужку всередину машинки. Потім заклеюємо бічні частини.

З золотистої гофробумаги вирізаємо і наклеюємо лобове та бокові вікна. Заклеюємо дно машини картоном, обклеєні гофробумагой.

Робимо колеса. Можна зробити з кришок від баночок, як описано вище. Можна зробити з кіл картону, обклеєних золотистої папером. Вирізаємо з картону 8 кіл. З паперу 8 кіл трохи більшого діаметру, обклеюємо кола картону, склеюємо за два.

Тепер обклеюємо шоколадками Дольчі автомобіль. Приєднуємо колеса. Спереду робимо фари з круглих шоколадних цукерок. Позаду номер, роздрукований на принтері. Майстер-клас машини з цукерок закінчений. Солодкий подарунок готовий.

Вантажівка з киндерсюрпризами

mashina iz konfet svoimi rukami, izgotovlenie i razlichnye master klassy ejo izgotovleniya459 Машина з цукерок своїми руками, виготовлення і різні майстер класи її виготовленняВантажівка з цукерок своїми руками складається з двох частин: кабіни та кузова. Для роботи знадобляться:

 • Картон;
 • Клейовий пістолет;
 • Гофробумага;
 • Цукерки;
 • Скотч, шнур.

Вирізаємо заготовки для кузова і кабіни, орієнтуючись на розміри і кількість цукерок і кіндерів. Склеюємо 2 деталі кабіни, для міцності з’єднуємо скотчем. Обклеюємо кабіну гофробумагой.Кузов склеюємо, як коробочку, і обклеюємо кольоровим папером.

Робимо колеса, їх у вантажівки 6. Вирізаємо кружечки з картону і склеюємо між собою 3-4 кола, залежно від товщини картону, приклеюємо до машини. Робимо поріжок біля дверцята в кабіні. Вирізаємо крила з картону, обклеюємо папером, вигинаємо і приєднуємо над колесами кабіни. Над крилами до кабіні приклеюємо цукерки фари. Всю машину акуратно обклеюємо шоколадками, на кожну зверху і знизу капаємо по крапельці клею.

У кузов вантажівки викладаємо кіндерсюрпризи. Машина з шоколаду і солодощів готова!

Солодкий ретроавтомобиль

mashina iz konfet svoimi rukami, izgotovlenie i razlichnye master klassy ejo izgotovleniya460 Машина з цукерок своїми руками, виготовлення і різні майстер класи її виготовленняМайстер — клас виготовлення ретроавтомобиля з цукерок складніше за всіх попередніх. Що зробити ретро автомобіль з цукерок, знадобляться наступні матеріали та інструменти:

 • Картон;
 • Дріт;
 • Гофробумага кольору золота;
 • Шоколадки;
 • Зубочистки — 40 штук;
 • Золотистий декоративний шнур;
 • Чорна тканина;
 • Чорна тасьма;
 • Лінійка, циркуль, олівець, ножиці;
 • Ніж, клей, скотч, наждачний папір;
 • Дві шпаги, плівка, пінопласт.

Вирізати з картону деталі корпусу. З пінопласту вирізати ніс кабіни і другу частину капота. Приміряти до них шоколадки, обробити наждачним шкіркою, обклеїти золотистої папером. З’єднати всі деталі машини.

Приміряти і вирізати дно машини, обклеїти золотистої папером і приклеїти на місце. На ніс машини приклеїти сіточку і обклеїти шнуром. Готову частину ретроавтомобиля обклеїти шоколадками.

З картону вирізати заготовки для коліс у вигляді кілець. Для втулки вирізати циліндрики з пінопласту. Всі обклеїти чорною тканиною. Всі зубочистки обклеїти золотистої папером. Обід колеса і втулки з’єднати зубочистками , проткнувши їх. Кінці зубочисток обрізати. Колесо обклеїти по контуру чорною тасьмою.

З шпажок зробити осі, обернувши їх золотистої папером. Вісь разом з приклеєними колесами приєднати до дна машини. Зробити з картону крила з підніжкою і приєднати їх на місце, вигнувши, як годиться.

З дроту , обернутої тієї ж папером, вигнути над кабіною чотири арки. З чорної тканини вирізати шматок для даху кабіни. Акуратно приклеїти на двосторонній скотч. Вирізати чотири детальки — сидіння і спинки, обклеїти чорною тканиною і зробити з них крісла для кабіни.

Кермо, важіль, лобове скло зробити з обмотаною дроту. Приклеїти круглі цукерки фари. Майстер-клас закінчений.

Пожежну машину можна зробити за описом солодкого вантажівки і доповнити пожежної атрибутикою. Пожежників можна зробити з пластиліну або маленьких іграшок.

Всі ці солодкі подарунки можна вручити хлопчикам і чоловікам. Якщо зробити автомобіль з алкогольними напоями, то тоді він буде подарунком тільки для чоловіків. Машинки з напоями робляться так, як і без них. Напої потрібно вибирати з улюблених.. Щоб автомобіль витримав вагу пляшки з напоєм, треба зробити більш міцні колеса і під збільшити розмір пляшечки його кузов або багажник. У спеціалізованих магазинах є маленькі пляшки зі спиртним.

mashina iz konfet svoimi rukami, izgotovlenie i razlichnye master klassy ejo izgotovleniya461 Машина з цукерок своїми руками, виготовлення і різні майстер класи її виготовленняЯкщо людина освоїла принцип виготовлення солодкого подарунка з цукерок, то йому не складе труднощів зробити солодкий подарунок у вигляді пожежної машини, джипи, мотоцикли, танки, поїзда, корабля, швейної машинки або у вигляді музичного інструменту.

Дітям подобаються солодкі подарунки в будь-якому вигляді: сонечка, виноград, ракета, ялинка на Новий рік, Дід Мороз і Снігуронька, казкові будиночки, чарівні замки, кошики та букети з цукерок з м’якими іграшками, машинки, танки, швейні машинки з цукерок, літаки, рибки.

Солодкі подарунки можна дарувати на будь-які свята і будь-якій людині. У магазинах продаються оригінальні солодкі подарунки, але приємніше отримати подарунок, зроблений руками коханої людини.В інтернеті багато роликів по створенню автомобілів з цукерок. Так само ви знайдете схеми, як зробити авто покроково.

Інші види рукоділля

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками