Мереживо гачком схеми мк 🥝 опис в’язання, як зв’язати мереживні моделі суконь

kruzhevo kryuchkom skhemy mk 🥝 opisanie vyazaniya, kak svyazat kruzhevnye modeli platev129 Мереживо гачком схеми мк 🥝 опис вязання, як звязати мереживні моделі суконьМетод, завдяки якому можна вив’язувати різні по довжині і ширині мережані смуги, називається стрічковим мереживом. Стрічки можуть бути різними: овальними, квадратними, трикутними.

Форма стрічки залежить від сектора і малюнка. Застосовувати вузьке і широке стрічкове мереживо можна при обробці і при створенні окремих предметів побуту.

В’язання гачком, стрічкове мереживо

Найчастіше просте стрічкове в’язання буває різноманітним. Спочатку, якщо ви в’яжете яку-небудь деталь одягу, потрібно зробити потрібну викрійку готової речі. Також можна взяти готовий виріб для викрійки. Для в’язання стрічкового мережива потрібно брати і використовувати спеціальну пряжу, у складі, який буде знаходитися бавовна.

kruzhevo kryuchkom skhemy mk 🥝 opisanie vyazaniya, kak svyazat kruzhevnye modeli platev130 Мереживо гачком схеми мк 🥝 опис вязання, як звязати мереживні моделі суконьЯкі інструменти потрібні для роботи:

  • Гачок відповідного розміру.
  • Голки.
  • Ножиці.

Перед в’язанням потрібно визначитися з видом малюнка та мереживом. Після вибору схеми мережива можна приступати до в’язання. Першою дією в створенні стрічкового мережива є вив’язування ланцюга та з повітряних петель.

Потім ланцюжок перетворюється в коло і обв’язується стовпчиком без накиду. Після створення основи, потрібно працювати за схемою малюнка. Довжину стрічки вибирайте і в’яжіть по вашій необхідності.

kruzhevo kryuchkom skhemy mk 🥝 opisanie vyazaniya, kak svyazat kruzhevnye modeli platev131 Мереживо гачком схеми мк 🥝 опис вязання, як звязати мереживні моделі суконьЯкщо досягнута певна довжина, нитку можна обірвати й починати вив’язування нової стрічки. Коли всі стрічки готові, їх необхідно об’єднати в цілісне полотно.

З’єднують їх з допомогою голки або гачка. Але перед цим потрібно пов’язані стрічки розташувати на викрійці в потрібному порядку і за допомогою шпильок закріпити стрічки на выкройках.

Якщо ви поєднали мотиви за допомогою голки, то тоді необхідно зшити їх між собою з вивороту. Для розширення краще скористатися гачком, з-за його зручності. Як робиться з’єднання з допомогою гачка: пров’язуємо кілька повітряних петель, потім захоплюємо одну і слідом іншу сторону готової деталі.

Галерея: стрічкове мереживо гачком (25 фото)

Сукня з стрічкового мережива гачком

Зараз ми розберемо кращий метод з вив’язування стрічкового мережива, тобто майстер-клас по створенню сукні.

  • Спочатку нам потрібно взяти 550 грамів пряжі, з яких має бути 300 грамів фісташкового кольору і 250 оливкової.
  • Ще для роботи потрібен гак під номером № 1,1 – 1,25.

Щоб виготовити красиве виріб, який буде лежати рівно по фігурі, потрібно створити філейні вставки, які з’єднують стрічки. Спочатку потрібно зробити викрійку всіх частин сукні в натуральну величину, при цьому коригувати викрійку за своїми мірками. Після цього потрібно вивчити схеми стрічкового мереживо для сукні.

kruzhevo kryuchkom skhemy mk 🥝 opisanie vyazaniya, kak svyazat kruzhevnye modeli platev132 Мереживо гачком схеми мк 🥝 опис вязання, як звязати мереживні моделі суконьЗа схемою №7 необхідно зробити стрічковий зразок, який потім потрібно перевірити на те, щоб розміри відповідали тим розмірами, які зображені на малюнку під № 8.

При необхідності можна збільшити або зменшити ширину смужки. Щоб це зробити, візьміть гачок з потрібною вам товщиною. Для спинки необхідно зробити дві смуги, кожна повинна бути по 99 см, ще дві смужки завдовжки 97 див. Все це в’яжеться з пряжі оливково кольору.

Щоб зробити перед, необхідно зв’язати по дві смужки 99 см та 85 див.

Готові частини спинки збираються зверху вниз за допомогою ниток фісташкового кольору. Смуги повинні розташовуватися нерівномірно по відношенню один до одного.

Відстань від плеча до талії потрібно з’єднати з допомогою філейної сіточки, яка завширшки буде 2 див.

Потім від талії продовжуємо в’язання клинів — вставки спеціальною сіткою. Лінія силуету створюється за рахунок того, що кількість клітинок сіточки збільшується відповідно викрійки.

kruzhevo kryuchkom skhemy mk 🥝 opisanie vyazaniya, kak svyazat kruzhevnye modeli platev133 Мереживо гачком схеми мк 🥝 опис вязання, як звязати мереживні моделі суконьЗ’єднання смужок відбувається в ході роботи. Зразок можна взяти з схеми 7Б. Там наочно показано, як з’єднувати і розширювати клини. Таким же способом з’єднуються і смужки переду.

Далі з’єднуються всі шви з боків за допомогою філейної сітки. Не забувайте, що потрібно пройми сукні залишити відкритими заввишки 20 див. Головним моментом у в’язанні вважається те, що при створенні сукні необхідно часто робити примірку і дивитися, як сидить виріб.

Готове полотно потрібно безвідривно шити трикотажним швом по лініях плеча. Застосовуючи схему в’язання під номером 8, в’яжемо рукави, після чого їх втачіваем в пройми Оформлення горловини виконується також за схемою №8. Тепер наше чудове плаття готове. Не так-то й складно зробити з’єднання деталей і виготовити свою сукню.

Стрічкове мереживо, моделі

Вивчати моделі стрічкового мережива потрібно кожному починаючому в цій справі, спочатку можна просто пробігтися очима по фото і вибрати підходящий для вас варіант. Далі потрібно переглянути схеми, відеоматеріали, і тоді ви точно визначитеся з вибором. Головне, пам’ятайте, що потрібно читати всі описи до схем!

Висновок

Рукоділля завжди буде високо цінуватися, тому краще зробити річ самому, а не купувати її в магазині. Цінуйте свою творчість і, можливо, одного разу ви зможете навіть заробляти на цьому. Ну і порада для початківців: після прочитання опису можна запитати думку у людей з досвідом у цій справі.

Стрічкове мереживо гачкомkruzhevo kryuchkom skhemy mk 🥝 opisanie vyazaniya, kak svyazat kruzhevnye modeli platev134 Мереживо гачком схеми мк 🥝 опис вязання, як звязати мереживні моделі суконьkruzhevo kryuchkom skhemy mk 🥝 opisanie vyazaniya, kak svyazat kruzhevnye modeli platev135 Мереживо гачком схеми мк 🥝 опис вязання, як звязати мереживні моделі суконьkruzhevo kryuchkom skhemy mk 🥝 opisanie vyazaniya, kak svyazat kruzhevnye modeli platev136 Мереживо гачком схеми мк 🥝 опис вязання, як звязати мереживні моделі суконьkruzhevo kryuchkom skhemy mk 🥝 opisanie vyazaniya, kak svyazat kruzhevnye modeli platev137 Мереживо гачком схеми мк 🥝 опис вязання, як звязати мереживні моделі суконьkruzhevo kryuchkom skhemy mk 🥝 opisanie vyazaniya, kak svyazat kruzhevnye modeli platev138 Мереживо гачком схеми мк 🥝 опис вязання, як звязати мереживні моделі суконьkruzhevo kryuchkom skhemy mk 🥝 opisanie vyazaniya, kak svyazat kruzhevnye modeli platev139 Мереживо гачком схеми мк 🥝 опис вязання, як звязати мереживні моделі суконь

Інші схеми в’язання

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками