Мереживо гачком схеми мк 🥝 в’язання з описом моделі

kruzhevo kryuchkom skhemy mk 🥝 vyazanie s opisaniem modeli57 Мереживо гачком схеми мк 🥝 вязання з описом моделіЧарівний вид мережив просто заворожує, тому багато початківці хочуть спробувати пов’язати що-небудь з мережива. Красиві старовинні вигини і модні ніжні візерунки, тонка робота майстра — все це створено для того, щоб зробити речі і світ прекраснішим. Вважається, що плетіння мереживом — це жіноча прерогатива. Справжні майстри своєї справи на вагу золота в нашому житті, адже вони можуть в’язати і зробити унікальні та ексклюзивні моделі.

Жінки і дівчата, які люблять включати в свій гардероб болеро, шалі, сукні та інші милі дрібнички, ніколи не зможуть виглядати нудно. Адже такі вироби надають їх образу жіночності та індивідуальності. Найбільше цінуються мережива, які зроблені за унікальною схемою для оздоблення одягу.

Види мережива

Основні види технік плетіння:

  • Елецкие.
  • Ірландські.
  • Бюргские.
  • Вологодські.
  • Стрічкові.
  • Фріволіте.

Таким чином, будь-яка людина, який займається в’язанням гачком і любить вишивати, може відкривати для себе щось нове і експериментувати з моделями. Все можна проявляти свою фантазію, займаючись зв’язуванням філейної мережива і додаючи до цього візерунки.

Види в’язання, опис

kruzhevo kryuchkom skhemy mk 🥝 vyazanie s opisaniem modeli58 Мереживо гачком схеми мк 🥝 вязання з описом моделіНовий і цікавий вид, який прибув до нас із зарубіжжя, багато хто порівнює його з нашим вологодським мереживом. Вважається, що у цих технік багато спільного в схемах. Для плетіння вологодського виду знадобиться велика подушка, яка щільно набита тирсою і ватою, тоді полотно мережива буде добре триматися.

З бюргерським виглядом все інакше, працювати з ним набагато простіше, для створення не потрібні подушки або коклюшки. Незважаючи на схожість обох видів, у них є досить значуща відмінність.

У вологодском мереживі гачок має допоміжну роль, а в бюргерському плететься мереживо тільки їм. А також великий плюс бюргерського виду в тому, що для нього можна взяти і товсту нитку, наприклад:

  • Акрил.
  • Шерсть.
  • Мохер.

Основне завдання при роботі з цим видом, це вибір необхідного гачка, щоб петлі правильно і акуратно лягали. Робота з цими видами і різними в’язаними виробами, зовсім нескладна!

kruzhevo kryuchkom skhemy mk 🥝 vyazanie s opisaniem modeli59 Мереживо гачком схеми мк 🥝 вязання з описом моделі Тепер переходимо до стрічкового мережива, цей вид займає почесне і значуще місце у в’язанні. Для створення основи беруть стрічку, її вибирають залежно від узору і параметрів стрічки. Круглі і квіткові мотиви і ажур — головний принцип плетіння виробів, де застосовується техніка стрічкове мереживо, схема для цього виду, схожа з простими роботами.Особливість стрічкового виду полягає в тому, що частини візерунка повторюються раппортами і утворюють схожі мереживні стрічки.

Процес їх з’єднання вимагає чималих зусиль і польоту фантазії. Щоб зрозуміти, як правильно з’єднувати пари, потрібно вивчити схему стрічкового мережива. Найчастіше повторювані мотиви з’єднують з пов’язаними стрічками в певних місцях гачком з допомогою вив’язування повітряними петлями або зшивають голкою.

Самі стрічки створюють загальний і неповторний візерунок. Облямівка з стрічкового мережива застосовується у вигляді прикраси в різних місцях на в’язаних речах. Далі слід ірландське мереживо, яке часто використовують для прикраси блузок, штанів, суконь та сумок.

Галерея: мереживо гачком (25 фото)

Полотно вироби робиться з наступних елементів: пелюсток, листок і різних фігур. Єдину композицію можна зробити різною, виключно, спирайтеся на свій смак. Композиція буває рівній або нерівній, густий або ажурною.

Схема ірландського мережива відрізняється своєю простотою, найголовніше вміти правильно звичайні петлі гачком і повітряні стовпчики. Створюється такий вигляд шляхом утворення доріжки з повітряних петель, які потім прив’язуються стовпчиками без накиду.

Після цього, процес повторюється за схемою. Елементи з’єднують за допомогою гачка. Якщо ви хочете поліпшити роботу з цим видом, можна скористатися нитками з незвичним кольором і бридами. В цьому випадку потрібно трохи попрацювати з голкою і зробити рівні шви. Ще можна пов’язати ажурне виріб на сітці і додати до цього мережива, цей спосіб буде приємний і легкий для початківців. Звичайно, при будь-якій роботі не забувайте про якість візерунка, адже це дуже впливає на загальну візуальну картину вироби.

kruzhevo kryuchkom skhemy mk 🥝 vyazanie s opisaniem modeli60 Мереживо гачком схеми мк 🥝 вязання з описом моделі Ну і останнє — це филейное мереживо, воно відрізняється тим, що комбінує всього кілька видів в’язання.

Філейний вигляд досить популярний і не підходить для новачків, для створення в’язаних речей з цією технологією знадобиться досвід і терпіння. Филейное мереживо отримують з допомогою плетіння сітки та шиття, процес проходить окремо.

Як вибрати нитки для в’язання?

Вибирайте нитки, відштовхуючись від мети, для кожного виду, потрібні свої нитки, якщо ви хочете зв’язати шаль або ажурна прикраса, то нитка повинна бути бавовняною або вовняною. Товщина нитки впливає на вибір гачка, вони повинні відповідати один одному. Ну і звичайно, вибирайте ще і за смаком, адже найважливіше — це наша індивідуальність і бажання творити.

Інші схеми в’язання

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками