Механічна щітка-віник для прибирання підлоги

Кожна господиня мріє спростити і скоротити час прибирання квартири. Якщо використовувати класичний віник, ризикуєте після очищення знайти незібраний сміття. Використання стандартного пилососа, в свою чергу, вимагатиме більше часу і підготовки до процесу. На щастя, було знайдено відмінне рішення – Hurricane Spin Broom – легкий і досить простий механічний віник. Перед покупкою пристрою варто ознайомитися з його характеристиками, достоїнствами і недоліками ближче.

Що таке Hurricane Spin Broom

Унікальний пристрій, який володіє значним списком достоїнств у порівнянні зі стандартним пилососом. Прибирання будинку за допомогою Hurricane Spin Broom доставляє одне задоволення, оскільки електровіник мало важить і не займає багато місця.

Характеристики

Електровіник важить 700 г і має розміри 30х19х6 див. Такі габарити створюють комфортні умови збирання. У комплекті йде телескопічна ручка, що складається з трьох частин. Її висоту можна регулювати для більшої зручності. Унікальне кріплення до корпусу також дозволяє ставити віник в будь-яке положення.

4042298d249675e52fc3b0b9b9f1cc64 Механічна щітка віник для прибирання підлоги

Hurricane Spin плюси і мінуси

Віник володіє наступними перевагами:

 • вага 700 г дозволяє прибирати квартиру без особливих зусиль;
 • за рахунок маленьких габаритів прилад не буде займати багато місця;
 • великий мішок, якого цілком достатньо для 2-3 прибирань;
 • відсутність мережевого шнура і знімного акумулятора дозволяє робити прибирання без будь-яких обмежень переміщення в процесі прибирання;
 • щітки виходять за межі корпусу пилозбірника, тому сміття можна збирати на плінтусах;
 • сміттєзбірник відкривається одним натисканням кнопки;
 • низька вартість;
 • механічна конструкція дозволяє економити електроенергію.

Корпус Hurricane Spin Broom складається з алюмінію і якісного пластика. Конструкція досить міцна і практична.

У механічного віника також є і недоліки:

 • щітки працюють тільки від руху вперед;
 • при прибиранні на ворсистою поверхні потрібно застосовувати силу;
 • підходить тільки для збору дрібного не важкого сміття.

Враховуючи, що стандартний віник володіє такими ж недоліками, проте має набагато менше плюсів, Hurricane Spin Broom заслуговує вищої оцінки.

Для прибирання будь-яких підлогових покриттів підходить

Hurricane Spin Broom найефективніше застосовувати на лінолеумі і паркеті. Ролики щільно прилягають до підлоги, відповідно щітки будуть крутитися добре. За словами виробника механічний віник легко справляється і на ворсистих поверхнях, однак потрібно застосовувати фізичні зусилля. Також на килимах з високим ворсом щітки будуть важко крутитися.

be27583d4520b7be513b8ee559116fae Механічна щітка віник для прибирання підлоги

З якими видами забруднень найкраще справляється

Механічний віник здатний добре забирати дрібне сміття – пил, шматки паперу і крихти. Більш важкі елементи будуть піддаватися складніше. Hurricane Spin Broom ідеально підходить для легких прибирань, особливо, коли в будинку є маленька дитина.

Як працює пристрій

Конструкція віника досить проста – в основі корпусу знаходиться три щитки. Дві великі розташовані по бортах спереду. При крученні всередину вони захоплюють сміття в жолоб, а там вже перехоплює основна щітка, який закидає його в сміттєзбірник.

dd9f315a97077360e742a5fc0c6fa946 Механічна щітка віник для прибирання підлоги

Як користуватися

Прибирання за допомогою Hurricane Spin Broom проводиться аналогічно пилососа. Після покупки зберіть всі частини віника і починайте водити по підлозі, але лише в напрямку вперед. Якщо його потягнути у зворотний бік, то сміття може вилетіти назад. Щоб викинути сміття досить натиснути на кнопку ззаду корпусу.

Відгуки

Відгуки покупців в основному позитивні, оскільки за невелику ціну можна придбати досить комфортний механічний віник. У ньому немає складних конструкцій і електродвигуна, однак кімнати прибираються досить ефективно. Негативні відгуки здебільшого стосуються прибирання будинку при сильних засорениях на килимах і ковроліні, так як для обороту щіток треба застосовувати силу.

Hurricane Spin Broom – універсальний помічник, який легко справляється з дрібним сміттям, брудом і пилом на підлогових покриттях. Прилад легкий і компактний, не має мережевого шнура, завдяки чому полегшує прибирання і скорочує її тривалість в декілька разів.

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками