Модні сукні в стилі панночка-селянка для цієї кокетки

modnye platya v stile baryshnya krestyanka dlya nastoyashhejj koketki213 Модні сукні в стилі панночка селянка для цієї кокеткиСукні, довжиною в підлогу, з натуральних тканин у стилі панночка-селянка незмінно користуються популярністю серед сучасних жінок.Наряд, що імітує традиційний одяг російської селянки (іноді їх ще називають «татьянка», татьяночка), підходить жінкам будь-якого віку: як і зовсім юним панянкам, так і зрілим дамам. Завдяки особливостям крою вони підходять і для скромних парафіянок православного храму в маленькому містечку, і для стильних мешканок великого міста. Викрійки сукні в стилі «панночка-селянка» можна легко і безкоштовно знайти в інтернеті — наприклад, у соцмережах, у ВК або Однокласниках майстрині з задоволенням поділяться і викрійкою і майстер-клас проведуть і в спеціалізованій літературі.

Навіть починаюча рукодільниця легко зможе розібратися в викрійці фасону плаття «татьянка» викрійка і змайструвати справжній шедевр в сільському стилі. У своїх нових колекціях провідні модельєри сучасності також активно використовують нові костюми, що нагадують одяг «панянки-селянки». Постійно з’являються нові варіанти модних колекцій в цьому стилі.

Сукня в селянському стилі: з чого почати

Плаття в стилі «панночка-селянка» на етапі побудови викрійки легко трансформується в сарафан. Для того щоб самостійно зшити свій варіант вироби з спідницею фасону «татьянка», молода майстриня повинна спочатку підготувати все необхідне для роботи. Для того щоб пошити вбрання в стилі «панночка-селянка», і зробити це своїми руками, без допомоги професійних кравців, знадобиться:

  • modnye platya v stile baryshnya krestyanka dlya nastoyashhejj koketki214 Модні сукні в стилі панночка селянка для цієї кокеткиСтрічка «сантиметр», для того щоб зняти мірки. Ручка і папір, для того щоб зафіксувати необхідні розміри.
  • Готова форма, роздрукована з інтернету або спеціалізованої літератури. Бажано, щоб форма виробу, виконаного в стилі традиційної жіночої селянської одягу, була забезпечена фотографією готової моделі сукні «татьянка» («панночка-селянка») і докладним описом процесу самостійного виготовлення вбрання. Для моделі «татьянка» квітка може бути будь, варіантів безліч.
  • Спеціальний папір для викрійок і калька, для того щоб перенести викрійку на папір у відповідності з розмірами жінки, на яку шиється своїми руками сукню в селянському стилі.
  • Шматок крейди для того, щоб перенести викрійку на тканину, і гострі кравецькі ножиці для розкрою матеріалу.
  • Відріз тканини на виготовлення виробу, у відповідності з розмірами. Рекомендується купувати тканина з запасом.
  • Голка і нитки для попередньої намітки.
  • Швейна машинка.

Галерея: сукні в стилі панночка-селянка (25 фото)

Шиття плаття в селянському стилі в домашніх умовах

Перед тим як приступити до розкрою тканини, необхідно чітко визначитися з фасоном вироби. Будь-яке плаття в стилі «панночка-селянка» складається з двох основних елементів: верхня і нижня частина. Верхня частина селянського вбрання – це кофта, а нижня частина костюма «панночка-селянка» — це, відповідно, спідниця. Фасони можуть бути найрізноманітнішими.

Найпростіше початківцям майстриням буде розібратися з викройками моделей «сукня з спідницею-татьянкой і рукавом». Також легко зшити виріб можна по викрійці моделі «селянське плаття з відкритими плечима», або «сарафан для Килини». Обидві моделі будуть ефектно виглядати на дам будь-якого віку і будь-якої комплекції. Для моделі плаття панночка селянка викрійка дуже проста, і в цьому перевага цієї моделі.

Далі, викрійку вибраної моделі сукні «панночка-селянка» слід перенести на тканину. Наступний етап – безпосередньо шиття. Спочатку необхідно провести намітку і попередній припасування по фігурі, і вже потім можна сідати за швейну машинку. Увага: під час розкрою матеріалу необхідно враховувати припуски на шви!

Спідниця такого незвичайного і цікавого наряду може виглядати по-різному. Найпоширеніший варіант – спідниця прямокутної форми. Зустрічаються також спідниці, оброблені оборкою. І, нарешті, третій варіант – спідниця-сонце. Рукава можуть бути будь-якої довжини: довгі, рукава довжиною ти чверті або короткі. Руки і плечі можуть бути повністю відкриті або закриті. Довжина спідниці – міні, міді або максі. Сполучень безліч, головне – вибрати те, що буде до лиця конкретної жінки.

Починати шиття плаття в стилі селянка слід з верхньої частини сукні. Після цього необхідно иступить до виготовлення рукавів і пришити рукава до готового верху, щоб вийшла кофта. Далі, можна починати роботу над спідницею. Наступний етап – остаточна обробка горловини. На талії можна зробити куліску. За бажанням, фасон виробу «панночка-селянка» можна забезпечити кокетливим пояском.

Шиття плаття в стилі «панночка-селянка» в домашніх умовах: практичні рекомендації

Для того щоб наряд вийшов не гірше, ніж у професійних модельєрів, потрібно мати на увазі наступні практичні рекомендації:

  • modnye platya v stile baryshnya krestyanka dlya nastoyashhejj koketki215 Модні сукні в стилі панночка селянка для цієї кокеткиНайважливіший процес виготовлення сукні селянка – розкрій тканини. Під час крою слід бути гранично уважним, тому що будь-яка помилка може негативно вплинути на підсумковий результат роботи.
  • Якщо виріб призначений для носіння в літній період рекомендується вибирати легкі, повітряні тканини світлих кольорів і відтінків. Якщо сукня «панночка-селянка» призначене для носіння в осінньо-зимовий період, слід вибирати більш щільний матеріал, а колір може бути будь-яким. Ефектно буде виглядати як модель з однотонної тканини, так і з тканини з візерунком.
  • Якщо прийнято рішення забезпечити готову модель оригінальним пояском, пояс може бути виконаний з тієї ж тканини, що плаття, але можна зробити його і з іншої тканини, що гармонує з кольором сукні.

Наряд «панночка-селянка» ніколи не вийде з моди, і з його шиттям легко впораються навіть недосвідчені майстрині. Зараз ця модель знову на піку популярності, тому варто спробувати.

Інші схеми шиття

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками