Модульне орігамі кішечка і кішка з модулів орігамі, котик з модулів: схема

modulnoe origami koshechka i koshka iz modulejj origami, kotik iz modulejj: skhema419 Модульне орігамі кішечка і кішка з модулів орігамі, котик з модулів: схемаСтворення з модулів різних звірів або персонажів сьогодні стало справжнім захопленням, а для деяких це ціла наука зі своїми модними нововведеннями і популярними тематиками.

Схема складання модульного орігамі буває простої круглої і більш складною. Розберемо два методи виготовлення котячої фігурки.

Як створити з модулів кішку?

Кішка з модульних трикутників — дуже мила дрібничка. Інструкція по її виготовленню покроково — те, що ми сьогодні розглянемо в нашій статті.

У першому майстер-класі ми розглянемо класичну схему. Для неї нам потрібні модулі будь-якого кольору. Можна використовувати заготовки з паперу стандартного кольору. Що стосується останнього етапу оформлення, то можна взяти абсолютно різні матеріали від аплікації до простих аксесуарів.

Перший ряд складаємо наступним чином: коло складається з 50 заготівок. Наступні два ряди збираємо по схемі і розставляємо модулі в шаховому порядку. Потім за схемою складання орігамі кішки з модулів вставляємо три заготовки білого кольору.

modulnoe origami koshechka i koshka iz modulejj origami, kotik iz modulejj: skhema420 Модульне орігамі кішечка і кішка з модулів орігамі, котик з модулів: схемаУ п’ятому ряду, на наші три білих модуля одягаємо ще шість, а потім в кожному новому рядку додаємо ще по одному. Рухаємося наступні одинадцять рядків, вже має вийти п’ятнадцять деталей білого кольору в ряду. Далі прибираємо по одній штучці. Це буде виглядати з боку як закруглення грудки.

Після завершення грудки знову починаються кольорові рядочки. Щоб об’єднати голову і тулуб, додаємо ще три білих модуля в середину. Переходимо до нового етапу створення модульного орігамі кішка — голові. Для цього ряд з модулів потрібно сформувати, вставляючи їх іншою стороною. Наступний ряд створюємо в колишньому положенні. У третьому ряду візьмемо три м. д. білого кольору і розкладемо їх у відповідності з грудкою.

Далі займаємося створенням щічок і голови кішечки. Повільно зводимо модулі так, щоб вийшла голова. Останні три рядочки зменшуємо на три деталі, щоб в кінцевому ряду у нас вийшов сорок один модуль. Далі робимо вушка. Хвіст кішки робимо з деталей трикутної форми із смужки заготовочек, вигнутих по корпусу. Прикрасимо кішку і робота завершена!

Галерея: модульне орігамі кішка (25 фото)

Модульне орігамі кіт

Нам знадобиться для роботи:

  • Тридцять сім аркушів простий жовтого паперу.
  • Двадцять чотири аркуша білого паперу.
  • Зубочистки.
  • Спеціальний ніж.
  • Гострі ножиці.
  • Клей і олівець.
  • Фломастер.

Опис процесу роботи:

Спочатку збираємо певну кількість модулів, а потім приступаємо до створення фігурки.

Котик зефірчик, список модулів:

  • Білих деталей: 579 — 261 (тулуб) + 280 (голова) + 14 (вушка) + 26 (маківка) + 22 (лапки) + 48 (хвостик)
  • Рожевих деталей: 305 — 154 (тулуб) + 94 (голова) + 6 (вушка) + 19 (маківка) + 32 (хвостик)
  • Жовтих деталей: 362 — 161 (тулуб) + 130 (голова) + 20 (вушка) + 20 (маківка) + 31 (хвостик)

Опис процесу роботи

Спочатку збираємо 4 рядочки. Замикаємо все в кільце. Краю кільця трохи піднімаємо (сильно вивертати не потрібно, перші ряди і так беруть потрібну нам форму під тиском нових рядів).

Дивіться за тим, як і з якою щільністю ви одягаєте модулі. Якщо надягати зовсім слабо, котик вийде високий, худий і навіть кривої. Але якщо вдягати надто туго (так, що нижній кут злегка расплющится), то котик буде товстим і низьким. Так що спробуйте все робити в міру.

modulnoe origami koshechka i koshka iz modulejj origami, kotik iz modulejj: skhema421 Модульне орігамі кішечка і кішка з модулів орігамі, котик з модулів: схемаПісля зборів десяти рядочков, денце повинно вийти плоским. Візьмемо густий клей ПВА і поллємо їм зсередини краю модулів на денці. Далі залишаємо сохнути на кілька годин. Після цього одягаємо інші ряди тулуба, дещо нахиляючи модулі всередину, щоб горщик звужувався догори.

Створювати форму кулі краще в процесі одягання, тому що якщо створювати пальцями зсередини вже зроблене тулуб, є ризик того, що ряди будуть кривими, а оскільки смугастий котик, це буде дуже помітно. Тільки ряд зверху можна спокійно стискати руками, щоб звузити.

Краї модулів верхніх рядів поливаємо нашим клеєм і одягнемо перший ряд голови короткою частиною назовні. Коротка частина повинна стояти вертикально. Залишимо всі сохнути на кілька годин. Надягаємо другий ряд голови, капаємо маленька кількість клею на кишеньки всіх модулів. Чекати, поки висохне, не потрібно, можна відразу надягати наступний ряд. Нові ряди не потрібно клеїти. Всі модулі до середини голови нанизуємо по вертикалі, чуйний висуваючи назовні. Починаючи від середини, злегка нахиляємо деталь всередину. Знову нанизуємо деталі під кутом до самого верху, верхній ряд можна дещо звузити руками. Ось такий котик виходить!

Можна відразу зробити очі, але краще потім, так як після приєднання вух і верхівки мордочка може сильно змінитися. Акуратно відгинаємо вгору деталь, на якій будуть триматися вушка. Надягаємо все по схемі, таким чином, щоб вуха стирчали вгору. Останні два ряди треба підклеїти.

Починаючи від лоба, надягаємо модулі маківки, загинаючи її трохи назад. Кінці деталей кінцевого ряду верхівки протягуємо між кінцями деталей кінцевого ряду голови. Протягаємо їх, придавлюючи маківку. Вони повинні заходити одна за одну. Збираємо лапки, вставляємо модулі до повного упору. Кінці деталей склеюємо.

Густо вкриваючи ПВА, приклеюємо лапи до тулуба. Збираємо хвіст кота, згинаємо його, як нам потрібно, приклеюємо. Носик і очі для кота можна намалювати або роздрукувати на цупкому папері або картоні.

Вуса можна зробити з шматків дроту довжиною чотири сантиметри. Збираємо по три усика в пучок, макаємо в наш клей і вставляємо в жолобок в потрібному місці.

Ось і все, наш кіт готовий!

Зробити кошеня або кішечку зовсім нескладно, головне — це бажання і час! Якщо ви хочете навчитися правильно робити такі вироби, уважно читайте майстер-класи.

Інші види рукоділля

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками