Новорічні листівки у техніці квілінг, листівки у техніці квілінг своїми руками, Новий рік і день народження

novogodnie otkrytki v tekhnike kvilling, otkrytki v tekhnike kvilling svoimi rukami, novyjj god i den rozhdenya104 Новорічні листівки у техніці квілінг, листівки у техніці квілінг своїми руками, Новий рік і день народженняСьогодні ми розберемо ідеї з виготовлення картин і листівок у техніці квілінг, і проведемо один майстер-клас — як створити красиву листівку на свято своїми руками.

Зовсім недавно квілінг став улюбленим видом творчості багатьох майстринь. За допомогою квілінгу можна прикрасити альбоми, блокноти, і навіть стіни у вашій оселі. Найчастіше роблять листівки квілінг на день народження, вони виходять дуже гарними.

Всіх захоплюють роботи, виконані в цій техніці, вони виглядають дуже гарно, мило, і говорять нам про те, як трудився їх творець. Виготовляти такі цікаві твори мистецтва — дуже складна і довга робота, вона потребує вашої посидючості, терпіння, ну і, звичайно, незвичайного творчого мислення.

Зараз ми розберемо цікавий майстер-клас для початківців. Як зробити квілінг листівки? Покрокове його створення. Для цієї техніки продають спеціальні набори. Можна самому підібрати потрібні інструменти.

Листівки квілінг своїми руками і інструменти

novogodnie otkrytki v tekhnike kvilling, otkrytki v tekhnike kvilling svoimi rukami, novyjj god i den rozhdenya105 Новорічні листівки у техніці квілінг, листівки у техніці квілінг своїми руками, Новий рік і день народженняДля виготовлення виробів у стилі квіллінг нам будуть потрібні наступні матеріали:

 • Папірець для квілінгу жовта.
 • Папірець для квілінгу фіолетова.
 • Папірець для квілінгу зелена.
 • Спеціальний клей.
 • Гострі ножиці.

Інструменти, які знадобляться для квілінгу:

 • Біла щільна папір.
 • Двосторонній скотч.

Галерея: листівка в техніці квіллінг (25 фото)

Майстер-клас для початківців

Почнемо майстер-клас зі створення листівок на Новий рік з простих кроків по скручування деталей.

 • Скручуємо пелюстки квіток.

Для пелюсток візьмемо смужки з шириною три мм фіолетового відтінку. Беремо смужку і з допомогою шила створюємо два оберти. Шило приберемо і отримаємо смужку з загорнутим краєм, вона вже сама готова починати закручування. Потім почнемо своїми руками скручувати смужки в рол. Коли рол зроблений, повільно даємо розкрутитися, притримуємо форму великими пальчиками правої руки. Далі, двома іншими пальцями, оттянем центр в бік. Далі, спіраль стискаємо двома пальцями нашої руки. Після цього потрібно все стиснути по всій довжині.

Нанесемо на кінчик смужки клей і приклеїмо. Отримаємо цікавий модуль «крапелька». Скрутимо потрібну кількість модулів «крапелька». Нам треба скрутити на один квіточка три краплі фіолетового відтінку, ще три крапельки світло-фіолетового відтінку і три штучки темно-фіолетового відтінку. В кінці у нас на одну квітку у нас піде дев’ять «крапельок». У нас на виробі буде 3 квітки, значить треба накручувати двадцять сім модулів.

 • Скручуємо серединку квіточок.

Для роботи з серединкою візьмемо смужки з шириною два мм жовтого відтінку. Склеюємо ці смужки між собою.

Візьмемо смужку і з допомогою шила створюємо два оберти. Шило приберемо і отримаємо смужку з загорнутим кінчиком і починаємо своїми руками скручувати смужку в щільний рулон.

Коли смужка закручена в тугий рулон, нанесемо на край смужок клей і зафіксуємо.

І таким методом скрутимо три серединки листівки в стилі квілінг.

 • Збірка всіх квіток.

Зберемо квіточки з пелюсток. Чергуємо колірну гаму. Якщо нам сподобається, почнемо пелюстки склеювати. Выдернем пелюстка з квітки, промаж клеєм гостру частку краплі з двох сторін і вставимо все назад. Виходить, що до цього пелюстці приклеяться з 2 сторін інші пелюстки. І таким чином, все знову чергуємо. Коли всі квіточки склеєні, приклеюємо середину.

 • Заготовки для листівки.

Виріжемо два прямокутника зі спеціального паперу. Перший прямоугольничек з білої пастельній папірці з розміром 29,0*14,5 см. Другий прямоугольничек з фіолетовою спеціальної папірці з розміром 30,0*15,0 див. Складемо обидва прямокутника навпіл. Приклеїмо на внутрішню частину білої основи листівки наш скотч. Зверху приклеїмо фіолетову частку. Отримаємо заготовку для нашої листівки. Намалюємо на верхній частині листівки маленьку коло діаметром в дев’ять сантиметрів. Наносимо клей з нижньої частини квітки і приклеїмо, рівне розподіляючи квіточки по колу.

 • Скрутимо і зберемо листочки.

Для листочків візьмемо смужки з шириною три мм зеленого відтінку. Разрежем смужки навпіл. Скрутимо листочки так само, як пелюстки для квіток. Коли накрутимо потрібну кількість модулів краплі, перейдемо до складання листочків. Складемо зелену смужку навпіл і проклеївши її нашим клеєм. Коли стеблинка повністю висохне, почнемо з двох сторін приклеювати модулі. У нас нарешті вийшов листочок. Нам треба зробити три таких листочка.

Останній етап майстер-класу

Відріжемо три зелених смужки довжиною чотири сантиметри. Нанесемо на ребро смужок, клей і приклеїмо по контуру кола. Таким чином, треба приклеювати всі гілочки до квіткам. Потім до стеблах приклеїмо листочки. Залишиться простір між квітами, якщо вас це влаштовує, можна залишити так. Але краще це заповнити порожнє місце. З зелених смужок скрутимо нещільні спіралі шість штук. На ребро «завитків» нанесемо клей і приклеїмо їх, закриваючи порожнє місце. І ось листівочка готова. novogodnie otkrytki v tekhnike kvilling, otkrytki v tekhnike kvilling svoimi rukami, novyjj god i den rozhdenya106 Новорічні листівки у техніці квілінг, листівки у техніці квілінг своїми руками, Новий рік і день народженняТаким же способом виконується квілінг весільної листівки та квілінг новорічної листівки.

Висновок.

Насправді зовсім нескладно зробити листівку в техніці квіллінг за допомогою майстер-класу. Найбільш затребувані саме новорічні листівки, адже Новий рік це чудове сімейне свято! Всім хочеться порадувати своїх близьких родичів новорічним подарунком і кращим рішенням буде така листівка. Ще популярні листівки на день народження, а такі зробити легше, все робиться з однією і тією ж методикою.

Інші види рукоділля

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками