Новорічний костюм для хлопчика своїми руками простий 🥝 як зробити африканський костюм дикуна, аборигена, фото

novogodnijj kostyum dlya malchika svoimi rukami prostojj 🥝 kak sdelat afrikanskijj kostyum dikarya, aborigena, foto313 Новорічний костюм для хлопчика своїми руками простий 🥝 як зробити африканський костюм дикуна, аборигена, фотоДля батьків кожного малюка часто постає питання про карнавальному костюмі того або іншого роду. Причому, така потреба з’являється не тільки під Новий рік: різні тематичні свята та ранки, дні народження і виїзні заходи. І зовсім необов’язково на кожен випадок купувати дорогий костюм в магазині. Адже є маса варіантів, як створити цікавий образ для дитини своїми руками!

Один з таких прикладів — костюм папуаса. Це універсальне рішення — воно підійде як хлопчику, так і дівчинці, а зробити його можна дуже просто, без великих витрат і тривалих зусиль. Існує безліч варіантів того, як зробити костюм тубільця. Все залежить від фантазії батьків.

А як цікаво підключити до виготовлення самої дитини! Включення малюка в процес зробить костюм особливо коханим, адже він доклав свої власні зусилля. Цілком ймовірно, що дитина дійсно допоможе своїм батькам виготовити африканський костюм: дитяча фантазія, як правило, набагато багатше дорослою, і малюк може підказати цікаві рішення.

Отже, давайте уявимо, що дитячий сад проводить свято і для хвацького танцю чунга чанга вам абсолютно необхідно виготовити костюм аборигена – негра, негреня або африканки (в залежності від того, якої статі і віку у вас дитина). І треба зробити його таким, щоб вами пишалася і палко заздрила вся дітсадівська Африка!

З чого складається костюм папуаса

Як правило, костюм дикуна складається з декількох складових частин. До них входять:

 • спідниця;
 • майка або топік;
 • головний убір;
 • взуття;
 • аксесуари (намисто, сережки і т. д.);
 • зброя.

novogodnijj kostyum dlya malchika svoimi rukami prostojj 🥝 kak sdelat afrikanskijj kostyum dikarya, aborigena, foto314 Новорічний костюм для хлопчика своїми руками простий 🥝 як зробити африканський костюм дикуна, аборигена, фотоОчевидно, що цей список не принциповий, і в залежності від умов і статі дитини ту чи іншу деталь можна виключити або додати.

Матеріали, з яких можна зробити костюм папуаса своїми руками, теж досить різноманітні. Зустрічаються варіанти, зроблені з пакетів для сміття або новорічного дощику, касетної плівки або атласних стрічок. Рішення залежить тільки від батьків та самої дитини. Костюм може бути дуже яскравим, а може бути вирішено в одній колірній гамі. Костюм дикуна — справжня платформа для польоту фантазії.

Якщо використовувати для створення образу грим, то персонаж вийде ще більш яскравий, а дитина отримає додаткові емоції від перевтілення. Але далеко не всі діти, особливо хлопчики, люблять наносити на своє обличчя «фарби». Якщо ж дитина згоден, що відбувається в більшості випадків, то найкращим матеріалом для нанесення на обличчя додаткового антуражу стане аквагрим, який швидко і легко змивається, не залишаючи слідів і не дратуючи шкіру дитини.

Верхня частина костюма

Ідеальним рішенням стане імітація шкіри вбитої тварини для хлопчика і легкий топ для дівчинки. З будь-якої тканини із забарвленням «гепард» або іншої можна зшити легку майку або ж просто обернути її навколо корпусу. а от справжній хутро використовувати не варто — це непрактично, виглядати це буде, найімовірніше, грубо, а дитині може бути жарко в такому костюмі.

Для дівчинки самим ідеальним рішенням верхньої частини одягу буде топ з того ж матеріалу. з якого виготовлена спідниця. Можна нанизати, наприклад, новорічний дощик або нарізку з сміттєвих пакетів на гумку, яка буде відповідати розмірам обхвату грудей юної папуаски. Відмінно буде виглядати, якщо гумка буде і зверху, і знизу, утворюючи закінчений топ, але чудово виглядають і висять елементи, не закріплені знизу.

Спідниця тубільця

Невід’ємним елементом, незалежних від статі малюка, є спідниця. Він підійде як для дівчинки так і для хлопчика, так як папуаси носили цей елемент одягу, не розділяючись по статевій приналежності. Основою для спідниці буде ідеально служити широка або вузька гумка, я відміряв за розміром талії дитини. А ось саму спідницю можна зробити з різних матеріалів.

 1. novogodnijj kostyum dlya malchika svoimi rukami prostojj 🥝 kak sdelat afrikanskijj kostyum dikarya, aborigena, foto315 Новорічний костюм для хлопчика своїми руками простий 🥝 як зробити африканський костюм дикуна, аборигена, фотоВідмінно буде виглядати імітація папороті: підійдуть штучні листя, нанизані на стрічку або товсту нитку.
 2. Часто виникає питання, як зробити спідницю із сміттєвих пакетів. Для цього достатньо розрізати пакети на клапті, залишаючи основу не пошкоджене і нанизати (або пришити) їх на основу — гумку, яка буде закріплюватися на талії.
 3. Ще одним легким і зручним варіантом є звичайна тканина відповідного забарвлення, наприклад, імітує шкуру тварини). Шиємо з неї саму нехитру спідницю і розрізаємо нижню частину на тонкі смужки уздовж виробу.
 4. Можна просто закріпити цю тканину навколо стегон, зав’язавши її збоку. Різати її для цього необов’язково.

Так чи інакше, варіантів створення спідниці для африканського костюма — величезна безліч. Все залежить лише від фантазії виробників.

Головний убір африканця

В якості головного убору можуть ідеально підійти:

 • пір’я;
 • квіти;
 • шапочка з тієї ж тканини, з якої зшитий основа костюма;
 • листя африканських рослин (можна зшити з них шапочку, вінок, або просто вплести їх у зачіску).

Важливо врахувати, що головний убір не повинен бути занадто великим і перетягувати на себе увагу. Звичайно, це в тому випадку, якщо він не є акцентом в костюмі і не відіграє основну роль у задумом.

Аксесуари та взуття папуаса

novogodnijj kostyum dlya malchika svoimi rukami prostojj 🥝 kak sdelat afrikanskijj kostyum dikarya, aborigena, foto316 Новорічний костюм для хлопчика своїми руками простий 🥝 як зробити африканський костюм дикуна, аборигена, фотоЗ дрібниць складається ціле, тому не варто забувати про деталі. Ідеальними аксесуарами стануть намисто (з великих кілець або ж квіткові гавайські буси), сережки-кліпси, які будуть відповідати загальному стилю костюма (або квіткові кільця), і нарукавники (надіти їх краще всього на нижню частину плеча, трохи вище ліктя або передпліччя, а зроблені вони повинні бути в гармонії з основним костюмом. Такі ж аксесуари можна надіти і на ноги, наприклад, трохи нижче коліна.

Взуття має бути максимально зручною. Чешки будуть найоптимальнішим варіантом, а для гармонії з іншими елементами костюма до них можна пришити деталі з решти матеріалів.

Костюм папуаса — легкий і швидкий спосіб зробити настрій дитини дійсно святковим. В ньому можна грати, не боячись забруднити чи пошкодити його: бігати і стрибати в ньому можна без труднощів, адже він зовсім не сковує рухів.

Примітно те, що такі костюми дуже просто переносити — вони практично не мнуться і займають дуже мало місця. Практичність і яскравість образу тубільця порадує дитину, підніме йому настрій і зробить малюка прикрасою будь-якого свята.

Інші види шиття

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками