Об’ємні квіти з паперу 🥝 квітку у вазі, шаблони

obemnye cvety iz bumagi 🥝 cvetok v vaze, shablony216 Обємні квіти з паперу 🥝 квітку у вазі, шаблониАплікація — захоплюючий вид художньої творчості. Аплікації роблять з паперу, тканини, шкіри, фетру, пластиліну.

Дітям подобаються заняття аплікацією, тому що без зайвих зусиль виходить яскрава красива картинка. Навіть якщо ваша дитина всього лише в підготовчій групі дитсадка, йому цілком під силу створювати чудові аплікації, такі як, наприклад, кошик фруктів, або ваза з квітами. З вашою допомогою, звичайно. Якщо зовсім ніколи робити малюнок-силует, або контур для вазочки з квітами — їх можна знайти в інеті, скачати і роздрукувати. Процес займе лічені хвилини.

Майстри по рукоділлю використовують аплікації на роботах з тканиною, при в’язанні та вишивці. Ними прикрашають одяг, сумки, декоративні предмети.

Майстер-клас «Аплікація квіти у вазі»

Ця аплікація нескладна, доступна для дітей середнього і старшого віку.

Мета: виконати аплікацію з кольорового паперу для подарунка мамі чи бабусі.

Робота над виробом тренує навички вирізування з паперу, вміння володіти ножицями, розвиває художній смак і вчить розрізняти кольори.

Матеріали:

 1. obemnye cvety iz bumagi 🥝 cvetok v vaze, shablony217 Обємні квіти з паперу 🥝 квітку у вазі, шаблоникольоровий папір;
 2. трафарети квітів різного розміру;
 3. лінійка;
 4. клей-олівець;
 5. ножиці.

Покрокова інструкція:

obemnye cvety iz bumagi 🥝 cvetok v vaze, shablony218 Обємні квіти з паперу 🥝 квітку у вазі, шаблони1. Спочатку потрібно приготувати фон для картини. Візьмемо два кольорових картонних прямокутники різного кольору. Великий аркуш покладемо кольоровий стороною вгору. Менший прямокутник намажемо клеєм на внутрішній стороні і приклеїмо його на великий аркуш так, щоб навколо маленького листа вийшла рамка з великого.

2. В цій рамці потрібно наклеїти вазу з кольорового паперу. Малюки вирізають вазу з кольорового паперу, намальовану вихователем, або малюють вазу за шаблоном, а потім вирізують. Старші діти самі виготовляють симетричну вазу з складеного вдвічі аркуша паперу.

3. Вазу наклеюють внизу, посередині приготовленої рамки.

obemnye cvety iz bumagi 🥝 cvetok v vaze, shablony219 Обємні квіти з паперу 🥝 квітку у вазі, шаблони4. Щоб квіти вийшли гарними і об’ємними, потрібно кожен з них зробити з п’яти квіточок різного розміру. Потрібно приготувати п’ять шаблонів різних розмірів.

5. Вирізаємо з 5 квіточок однакового розміру. Квіти можуть бути різні за кольором, тоді п’ять квіточок однієї троянди робимо одного кольору, але різного розміру. У кожної квіточки загинаємо пелюстки, допомагаючи собі лінійкою або без неї. Складаємо пірамідкою пелюстки, починаючи з самого великого, розкладаємо в шаховому порядку, щоб вони були схожі на троянди або півонії. Склеюємо їх.

6. Отримані квіти наклеюємо на картину, гармонійно розміщуючи їх на неї. З паперової смужки вирізаємо гострі маленькі зелені листочки і приклеюємо між ними. Малюки можуть намалювати листочки за шаблоном і вирізати.

7. Аплікація ваза з квітами готова. Її можна подарувати на день народження або 8 Березня.

Галерея: квіти з кольорового паперу (25 фото)

Виготовлення квітів із кольорового паперу

Квіти різної форми і вирізати по-різному:

 • Симетричні за формою квіти вирізують з паперу, складеної вдвічі. На такому папері намалювати хитромудру фігуру, вирізати, розкласти — вийде казковий декоративний бутон. Таким же способом можна вирізати дзвіночок. Складаємо папір навпіл, малюємо половину дзвоника, вирізаємо і отримуємо красивий квітка. Можна урізноманітнити форму пелюсток, наклеїти наверх маленький дзвіночок, вирізати тонкі тичинки з маленькими кульками на кінцях і приклеїти вгорі квітки.
 • obemnye cvety iz bumagi 🥝 cvetok v vaze, shablony220 Обємні квіти з паперу 🥝 квітку у вазі, шаблониЖовтці, волошки, ромашки. Складаємо квадратний аркуш паперу, як для вирізання сніжинки: по діагоналі, ще раз по діагоналі і ще раз так само. Малюємо пелюстка квітки вийшла на фігурі. Вирізаємо, розгортаємо, отримуємо цілий квітка з такими пелюстками, які намалювали. Для ромашки треба намалювати вузькі і довгі, для жовтцю — маленькі, закруглені, для волошки — зубчасті.
 • Якщо скласти смужку кольорового паперу гармошкою і вирізати пелюстка, то вийде багато однакових пелюсток, з них скласти квітку і в центрі приклеїти серцевину іншого кольору.
 • Зелені листочки вирізаємо теж з складеного вдвічі листа. Виходять симетричні листочки.
 • Травичку робимо із смужки зеленого паперу. Надрізаємо її різними способами: гострими нерівними трикутничками, рівною травичкою, надрываем нерівними кущиками.

З усіх вирізаних елементів складаємо і наклеюємо на фоновий лист композицію з квітів, стеблинок, листочків і трави у вигляді букета або галявини. Можна зробити симетричну метелика, бджілку або жучка. Картина буде виглядати закінченою.

Об’ємна аплікація кольорів за допомогою кольорового паперу

Красиво виглядає об’ємна аплікація. Діти ще не вміють добре малювати, а аплікація для них більш легкий спосіб творчості, тому вони із задоволенням роблять її і радіють результатами своєї роботи.

Найпростіша об’ємна аплікація.

obemnye cvety iz bumagi 🥝 cvetok v vaze, shablony221 Обємні квіти з паперу 🥝 квітку у вазі, шаблониНарізати 6 — 8 однакових пелюсток і два довгих зелених листків. Кожна пелюстка згинаємо навпіл, формуємо квітка, приклеюємо пелюстки на лист однією стороною, серединку приклеюємо іншого кольору. Приклеюємо стеблинка. Вирізаємо два зелених листків, згинаємо уздовж навпіл і приклеюємо до стеблинки за одну сторону.

Щоб квітка виглядав красивим і об’ємним, формуємо його з декількох плоских квіток, наклеєних один на один. Пелюстки треба відігнути і розташувати в шаховому порядку.

obemnye cvety iz bumagi 🥝 cvetok v vaze, shablony222 Обємні квіти з паперу 🥝 квітку у вазі, шаблониКвіти з паперу будуть об’ємними, якщо паперовий прямокутник скласти гармошкою, перегнути навпіл, закруглити пелюстки і сформувати квітка з парних пелюсток, складених гармошкою. Вийдуть квіти з пелюстками — веерочками.

Об’ємну вазу потрібно зробити з паперу, складеного гармошкою. Зігнути прямокутний аркуш паперу , щоб одна частина в три рази була більше другий. Зробити гармошку, розгорнути. Велика частина аркуша — це ваза, менша — підстава. Верхню більшу частину приклеюємо за крайні згини до тла. Трошки відгинаємо. Нижню частину распрямляем як віяло.

Вирізаємо ромашки, приклеюємо серединки і наклеюємо їх на стеблинки. Отримані ромашки приклеюємо всередину вази до основи за стеблинки. Самі ромашки взагалі не приклеюємо, трошки відгинаємо їх на глядача.

Об’ємна аплікація дзвіночки з кульочки

Матеріали та інструменти:

 1. Кольоровий папір.
 2. Ножиці.
 3. Клейовий олівець.

Покрокова інструкція:

 1. obemnye cvety iz bumagi 🥝 cvetok v vaze, shablony223 Обємні квіти з паперу 🥝 квітку у вазі, шаблониЛист світлої паперу формату А4 приготуйте для фону.
 2. З синього паперу виріжте 18 квадратиків 3,5 на 3,5 см.
 3. З’єднайте конуси по 3 штуки, промазавши бічні частини клеєм.
 4. 3 квадратика розріжте кожен на 4 частини.
 5. Цей маленький квадратик приклейте ззаду дзвіночків куточком догори, як пелюстки, які визирають з-за кульочки.
 6. З зеленого паперу виріжте квадрат 2 х 2 см, розріжте по діагоналі, на великій стороні виріжте зубчики, щоб вийшов чашолисток і приклейте до основи дзвоника зубчиками вгору.
 7. obemnye cvety iz bumagi 🥝 cvetok v vaze, shablony224 Обємні квіти з паперу 🥝 квітку у вазі, шаблониВсього потрібно зробити 5 дзвіночків.
 8. З зеленого паперу виріжте 2 смужки розміром 1 х 30 см, склейте в одну, потім приклейте на фоновий лист змійкою, як вигнутий стебло.
 9. Розподіліть дзвіночки на стеблі. Виріжте 5-8 листочків завдовжки 6-7 див. Округліть їх зверху і приклейте довільно по всьому стеблу.
 10. Аплікація готова.

За таким же принципом можна зробити аплікацію з васильків.

obemnye cvety iz bumagi 🥝 cvetok v vaze, shablony225 Обємні квіти з паперу 🥝 квітку у вазі, шаблониПриготувати жовтий фон. З паперу синього, блакитного кольору потрібно вирізати кілька кіл різного розміру. Кожен коло скласти, як для новорічної сніжинки. Вирізати мереживний пелюсток волошки, обережно розгорнути і розгладити. З отриманих заготовок скласти волошки в 1, 2, 3 шари: внизу сині великі квіти, нагорі світлі і маленькі; потім розкласти на листі квіти і приклеїти, а ажурні листочки відігнути.

obemnye cvety iz bumagi 🥝 cvetok v vaze, shablony226 Обємні квіти з паперу 🥝 квітку у вазі, шаблониЗ зеленого паперу нарізати тонкі стебла 11-12 см і вузькі листя 6-8 див.

Розташувати довільно стебла і листя, приклеїти їх не повністю, тільки біля основи, щоб вони виглядали об’ємними.

Аплікації квітів з паперу корисно проводити з дітьми, вони вчать їх прекрасного, розвивають творчу фантазію, почуття композиції.

Інші види рукоділля

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками