Одяг для собак своїми руками зі старих речей 🥝 викрійки, як зшити зручний комбінезон для маленьких порід йорків, тер’єрів, такс, чихуахуа

odezhda dlya sobak svoimi rukami iz starykh veshhejj 🥝 vykrojjki, kak sshit udobnyjj kombinezon dlya malenkikh porod jjorkov, tererov, taks, chikhuakhua175 Одяг для собак своїми руками зі старих речей 🥝 викрійки, як зшити зручний комбінезон для маленьких порід йорків, терєрів, такс, чихуахуаОстаннім часом все більшою популярністю користується таке хобі, як виготовлення одягу для маленьких собак (наприклад, для чихуахуа) своїми руками. Маленькі собачки (той-тер’єри, чихуахуа та інші породи) з задоволенням носять в’язаний одяг, яку їх господині зв’язали своїми руками (спицями або гачком) за готовою схемою або викройкою. Маленькі собачки з задоволенням носять попони, в’язані спицями або гачком, а також комбінезони та інші різновиди одягу.

Зв’язати одяг для невеликих такс, чихуахуа і інших собак досить легко, головне – вибрати найпростішу схему і викрійку і майстер — клас покроково. І тоді в’язання гачком або спицями перетвориться на задоволення. В’язати попони та комбінезони невеликим песикам за готовою схемою або викрійці дуже цікаво. Такса або той-тер’єр неодмінно зрадіють нової попоне або ошатному комбінезону, пов’язаній гачком або спицями своїми руками. Якщо зв’язати собачці своїми руками такий одяг, як комбінезон або попона, собака точно не замерзне на вулиці. Тому в’язати на маленьких собачок, безсумнівно, варто. Комбез, плаття або пальто прикрасять вашого цуценя і не дадуть йому замерзнути.

В’язаний одяг для собак своїми руками: викрійки, з чого почати

odezhda dlya sobak svoimi rukami iz starykh veshhejj 🥝 vykrojjki, kak sshit udobnyjj kombinezon dlya malenkikh porod jjorkov, tererov, taks, chikhuakhua176 Одяг для собак своїми руками зі старих речей 🥝 викрійки, як зшити зручний комбінезон для маленьких порід йорків, терєрів, такс, чихуахуаЩоб зв’язати одяг для маленьких собачок, потрібно, в першу чергу, визначитися зі схемою і викрійкою. Найчастіше на маленьких собак в’яжуть комбінезон або попони. Технологія в’язання для такс і чихуахуа нескладна, але потрібно хоча б трохи вміти в’язати гачком або спицями. Схеми в’язання на собачок можна знайти в інтернеті і спеціалізованої літератури з в’язання, наприклад, у журналах для тих, хто в’яже. Щоб зв’язати одяг для такси або той-тер’єра, потрібно приготувати все необхідне для в’язання.

Також потрібно освіжити базові навички в’язання гачком або спицями. Комусь більше подобається в’язати гачком, а хтось, навпаки, вважає за краще в’язання спицями. Головне – в’язати з душею, тоді зв’язати ошатні комбінезони буде досить просто. Що вибрати, спиці або гачок, не принципово. Той, хто краще володіє спицями, нехай вибирає спиці, і навпаки. Для в’язання знадобиться:

  • odezhda dlya sobak svoimi rukami iz starykh veshhejj 🥝 vykrojjki, kak sshit udobnyjj kombinezon dlya malenkikh porod jjorkov, tererov, taks, chikhuakhua177 Одяг для собак своїми руками зі старих речей 🥝 викрійки, як зшити зручний комбінезон для маленьких порід йорків, терєрів, такс, чихуахуаСпиці або гачок. Все залежить від того, який інструмент для в’язання воліє господиня собаки;
  • Пряжа. Необхідно пам’ятати про те, що, крім виконання суто декоративної функції, костюми на маленьких собачок повинна обов’язково захищати тварину від холоду, вітру, дощу. У той же час у маленьких собачок не завжди досконалі механізми терморегуляції, тому їх не можна перегрівати. У зв’язку з цим, краще вибирати натуральну, досить щільну пряжу, а синтетики краще уникати, щоб тварина не потіло;
  • Схема в’язання, забезпечена докладним описом, фотографіями, покроковими інструкціями;
  • Елементи декору. Вбрання для маленьких собачок господиня може декорувати на свій смак. Підійдуть і аплікації, і великі декоративні елементи, зв’язані гачком, наприклад, квіти. Увага: в декорі собачого одягу категорично забороняється використовувати такі елементи, як дрібні намистини, бісер, паєтки, тому що собачка може відірвати їх зубами і проковтнути або ненавмисно вдихнути, а це загрожує трагедією. Тому до вибору декору потрібно відносити дуже уважно.

Галерея: в’язаний одяг для собак (25 фото)

Етапи роботи

Для того, щоб зв’язати гарний одяг для декоративних собачок, почати потрібно з вибору викрійок і схем. Можна знайти усі матеріали в інтернеті, а можна запозичити моделі оригінальних комбинезончиков і кофтинок в журналах на тему дитячого одягу. Головне – адаптувати дитячі моделі до фізіологічних та анатомічних особливостей тіла маленької собачки. Визначившись з викрійкою і схемою, можна приступати до роботи. Робота складається з наступних етапів:

  • odezhda dlya sobak svoimi rukami iz starykh veshhejj 🥝 vykrojjki, kak sshit udobnyjj kombinezon dlya malenkikh porod jjorkov, tererov, taks, chikhuakhua178 Одяг для собак своїми руками зі старих речей 🥝 викрійки, як зшити зручний комбінезон для маленьких порід йорків, терєрів, такс, чихуахуаЗняти мірки з домашньої улюблениці. Знімати мірки можна за допомогою стрічки-сантиметра. Робити це потрібно тільки в тому випадку, якщо маленька собачка веде себе спокійно. Якщо собачка крутиться, стрибає, то результати вимірювань можуть бути недостовірними, тому в такому випадку зняття мірок слід відкласти до більш зручного випадку;
  • Якщо прийнято рішення пошити одяг для улюблениці, викрійку необхідно перенести на тканину. Якщо наряд вирішили пов’язати, потрібно підготувати схему і уважно вивчити її, розібравшись з усіма умовними позначеннями. Для зручності схему можна збільшити на комп’ютері і роздрукувати на щільному папері в збільшеному вигляді;
  • Далі слід приступати до самої важливої роботи – шиттю чи в’язання. У будь-якому випадку і при шитті, і при в’язанні, необхідно враховувати припуски на шви, щоб не виникло несподіванок і розбіжностей у розмірах, коли окремі деталі костюмчика будуть сшиваться в одне ціле;
  • І, нарешті, найцікавіший етап роботи – декорування ошатного одягу. Тут господиня може використовувати всю свою фантазію. Прикрашати одяг для песиків можна вишивкою, аплікацією, єдина умова: в декорі не повинно бути дрібних деталей, які собачка легко відкусить, і не повинно бути довгих стрічок, у яких тварина може заплутатися і ненароком отримати травму. Одним словом, під час декорування собачого одягу потрібно дотримуватися ті ж правила, що і при оздобленні одягу для маленьких дітей.

При виготовленні костюмів потрібно обов’язково мати на увазі, що собачі костюмчики повинні бути зручними і не утрудняти рухів вихованця. В костюмі собачка повинна відчувати себе максимально комфортно. Якщо ошатний комбінезончик заважає дитині бігати, стрибати, копати ями і іншими способами веселитися на прогулянці, можливо, краще відмовитися від гарної одежинки на користь більш простого, але зручного варіанту. Тут потрібно дотримуватися просте правило: одяг для собаки, а не собака для одягу.

Практичні рекомендації

odezhda dlya sobak svoimi rukami iz starykh veshhejj 🥝 vykrojjki, kak sshit udobnyjj kombinezon dlya malenkikh porod jjorkov, tererov, taks, chikhuakhua179 Одяг для собак своїми руками зі старих речей 🥝 викрійки, як зшити зручний комбінезон для маленьких порід йорків, терєрів, такс, чихуахуаОдяг на маленьких собак в’яжуть непросто так, а для захисту від холоду та вітру. Тому краще в’язати її з теплої вовни. Потрібно стежити, щоб щільність в’язання була весь час однаково, тоді в’язання вийде красивим. Коли молода майстриня плете одяг для собаки, вона повинна орієнтуватися на схему, тоді в’язати буде простіше.

При виготовленні одягу для собак увагу треба приділяти в першу чергу зручності і тепла, декоративні функції можуть відійти на другий план. На прогулянку одягати маленьку собачку можна таким чином, щоб їй було зручно проявляти свою собачу радість: стрибати, бігати, веселитися. Крім цього, перегрівати собачку ні в якому разі не можна, тому що вона може отримати тепловий удар. Одягати собачку необхідно безпосередньо перед прогулянкою, тому що, якщо одягнути її заздалегідь, тварина спітніє і може легко застудитися після виходу на вулицю.

Одяг для собачки повинна бути ошатною і красивою, і обов’язково повинна подобатися тварині. Якщо господиня зауважує, що собачка після одягання проявляє яскраво виражене занепокоєння, скиглить, крутиться, як ніби їй щось тисне, можливо, одяг не підходить за розміром чи зроблена з невідповідного матеріалу. Це обов’язково треба враховувати, тому що, якщо одяг не подобається собачці, примушувати тварину до носіння незручного костюмчика ні в якому разі не можна.

Корисні поради

odezhda dlya sobak svoimi rukami iz starykh veshhejj 🥝 vykrojjki, kak sshit udobnyjj kombinezon dlya malenkikh porod jjorkov, tererov, taks, chikhuakhua180 Одяг для собак своїми руками зі старих речей 🥝 викрійки, як зшити зручний комбінезон для маленьких порід йорків, терєрів, такс, чихуахуаЩоб одяг для собачки вийшла красивою, ошатною, зручною, рекомендується шукати моделі на спеціалізованих інтернет-сайтах, присвячених декоративним маленьким песикам. Також перед тим як зшити одяг своєму малюкові, рекомендується показати собачку ветеринара і запитати, який одяг їй порекомендує лікар. Ветеринар неодмінно дасть рекомендації щодо того, як одягати тварина в холодний період, і підкаже, як не допустити перегріву або, навпаки, переохолодження.

Щоб в’язати було легко, зручно, цікаво, потрібно обов’язково підібрати підходящу схему, відповідно з рівнем підготовки рукодільниці. Якщо щось не виходить, краще вибрати більш просту схему або викрійку. В цілому одяг для декоративних собак не відрізняється складністю у виготовленні і є досить однотипною.

Як правило, для собачок шиють і в’яжуть комбінезончики, попонки, кофтинки та шапочки. Якщо набратися досвіду, шиття або в’язання для собачок може стати відмінно професією або способом додаткового заробітку, так як любителів кімнатних собачок в світі стає все більше, і всі малюки потребують теплою зручний одяг для прогулянок і виходів у світ. Вбрання для собак користуються великим попитом у спеціалізованих магазинах та на інтернет-сайтах.

Костюм для декоративної собачки – це не розкіш, а необхідність, тому що без теплого одягу собачка легко може застудитися взимку. Вони такі ж ніжні і чутливі, як маленькі діти, тому потрібно обов’язково подбати про те, щоб домашній улюбленець був завжди одягнений у належну нагоди і погоду одяг. Правильна одяг – запорука здоров’я і довгого життя маленької тварини, благополуччя якого знаходиться цілком і повністю в руках господаря. Саме з цим пов’язане зростання популярності ошатного одягу для домашніх улюбленців маленьких розмірів.

Інші схеми в’язання

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками