Одяг з гумок для ляльок барбі: як сплести одяг з гумок своїми руками

odezhda iz rezinok dlya kukol barbi: kak splesti odezhdu iz rezinok svoimi rukami513 Одяг з гумок для ляльок барбі: як сплести одяг з гумок своїми рукамиОдяг для лялечок з гумок зараз є хітом сезону. Багато майстрині одягають Барбі, Винкс і Монстер Хай в різні купальники, сукні, створюють різні намиста та аксесуари. У нашій статті ви зможете ознайомитися з уроками від різних рукодільниць, які роблять не тільки браслети, але і красиві вбрання для своїх лялечок.

Намисто, зроблене з гумок Rainbow Loom

Різнокольорові резиночки — благодатний матеріал для створення різних предметів, зокрема — лялькової одягу. З них виходить чудова модна кофта і майка, гачком можна зв’язати спідницю, шубу і шапку, і навіть телефон і планшет. На рогатці можна зробити босоніжки і сумку.

Візьмемо одноколірну резиночку і будемо крутити її в чотири оберти на гачок. Те ж саме зробимо з трьома іншими деталями. Все повинно бути на гачку 4 накручені деталі. Потім візьмемо п’яту резиночку і на неї перекинем всі резиночки з гачка.

Так як ця заготовка дрібна, з неї не вийде намисто для лялечки. Тому взуємо резиночки на ручку чи олівчик. Знову будемо крутити на гачок чотири резиночки в 4 обороту. Далі, необхідно з’єднати деталі на карандашике з деталями на гачку. У підсумку намисто для лялечки збільшиться до визначеного розміру. Тепер наша лялечка буде з прекрасним прикрасою, колірну гамму можна вибрати на свій смак.

Сукня з гумок для ляльок

Щоб плести гарний одяг для ляльок барбі, вам знадобиться професійний верстат. Знімемо середній ряд стовпчиків. Потім візьмемо дві гумки і одягнемо їх вісімками на стовпчики ряду знизу, при цьому кожна 8 повинна знаходитися на двох окремих стовпчиках, щоб деталі не перетнулися.

Точно таким же чином одягнемо гумки на стовпчики ряду зверху. Всього необхідно створити шість вісімок для всіх рядів. Потім одягнемо вісімки у проміжки між стовпчиками всіх рядів. Скинемо гумки зі стовпчиків, де є по 4 накрута. Потім одягнемо деталі по дві штуки на два ближніх стовпчика, але головне, не перекручуємо їх вісімками. Перейдемо до скидыванию гумок зі стовпчиків, де вони починають перетинатися.

Повторюємо накидывание і скидання гумок до моменту, поки одяг не стане необхідного розміру. Можна додавати гумки будь-якого кольору, залежно від того, який ми хочемо отримати результат.

Одяг для ляльок з гумок зв’язати досить легко, головне, це не пролетіти з розмірами.

Галерея: одяг з гумок для ляльок (25 фото)

Сукня для ляльки

Основа для нового гардеробу вашої лялечки, це плаття. Щоб сплести, вам знадобляться наступні речі:

 • Гумки різних кольорів.
 • Спеціальний гачок.

Будемо створювати плаття гачком, проходячи знизу вгору. Наберемо ланцюжок з тридцяти петельок зеленими резиночками.

 • odezhda iz rezinok dlya kukol barbi: kak splesti odezhdu iz rezinok svoimi rukami514 Одяг з гумок для ляльок барбі: як сплести одяг з гумок своїми рукамиЗ’єднаємо ланцюжок в колечко однієї резиночкою, завяжем вузол. І проплетем п’ять рядків по колу, пров’язуємо по одній гумці через всі тридцять петель.
 • Новий ряд будемо зменшувати на три петлі. Це легко зробити, пропустивши при в’язанні кожну десяту петлю.
 • Далі, починаємо плетіння наступного ряд, пров’язуючи в першу і другу петлю по одній гумці, а в третю зробимо убавочку. Продовжимо роботу за наступною схемою: чотири петлі пров’язуємо по одній гумці, а в п’яту зменшуємо. У двох нових рядах робимо убавки в кожну п’яту петлю.
 • Потім робимо ряди без убавочек. Для цього проплетаем по одній гумці в кожну петельку.
 • Тепер створюємо ще дві убавки збоку вироби. У наступних двох рядах, створимо по одній убавке.
 • Приміряємо виріб на ляльку, якщо воно все ще широке, то новий ряд зменшуємо на одну петельку. Змінюємо колір деталей. У нашому випадку беремо червоні деталі.
 • Пров’язуємо десять рядів по одній резинці в кожну з петельок. Періодично будемо приміряти виріб, щоб зрозуміти, яка кількість рядків потрібно провязать.
 • Для того щоб сукня добре сиділо, в двох нових рядах створимо по одній убавке. А кінцеву петлю провяжем вузлом.

Плести вироби з допомогою верстата для ляльок просто, але одноманітної роботи, можна дуже легко помилитися з розміром. Але пізніше ви наберетеся знань і навчіться визначати мірки на вигляд і правильно плести.

Бантик до сукні

Тепер приступимо до прикраси сукні зеленим бантиком з червоним центром.

Для цього нам необхідно намотати на гачок резиночку зеленого відтінку в три оберти. Потім знімемо цю гумку на кілька зелених. У нас на гачку буде чотири петлі. Опис процесу плетіння:

 • odezhda iz rezinok dlya kukol barbi: kak splesti odezhdu iz rezinok svoimi rukami515 Одяг з гумок для ляльок барбі: як сплести одяг з гумок своїми рукамиНаберемо ланцюжок з трьох пар гумок і заведемо гачок в першу гумку. Зрушимо цю деталь, наближаючи до ручки гачка, і створюємо ще одну таку ж деталь.
 • Перетягуємо обидві деталі на нашу гумку.
 • На гачку у нас залишиться дві петельки. Створимо сайт і добре затягуємо його. Потім накрутимо червону резиночку посередині.
 • Прикріплюємо бант до сукні допоміжної гумкою.
 • На гачку у нас тепер дві петлі. Далі, створюємо сайт і добре затягуємо його.
 • Тепер накручуємо червону гумку на наш бант.
 • Прикріпимо бантик до виробу ще однією резиночкою.

Ось бачите, зовсім нескладно сплести чудове плаття для лялечки. У нашому випадку ми займалися плетінням речей для Монстер Хай.

Туфлі з гумок.

Кожна дівчинка знає: до кожної сукні повинні додаватися прекрасні туфлі. Так давайте ж спробуємо зробити красиву взуття для лялечки. Для неї буде потрібно зовсім мало гумок, і можна взяти залишки після виготовлення великий вироби. А принцип роботи такий же. Щоб зрозуміти, як краще виготовити взуття, потрібно вивчити навчальні відео. Щоб зробити туфлі, краще скористатися верстатом. Ще можна почати плести шорти до певної взуття, тим більше шорти легше зробити, ніж плаття.

Інші види рукоділля

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками