Опис дитячих пледів і схеми в’язання спицями : “Серденько ,Зірочка,Шахматка і простий ажурний

 Опис дитячих пледів і схеми вязання спицями : Серденько ,Зірочка,Шахматка і простий ажурнийРучна робота завжди цінується і коштує недешево . Коли ви в’яжете своїми руками виріб, то вкладаєте туди всю душу і тепло. І дитина зможе відчувати тепло, яке ви вклали в плед. Пледик або ковдрочку зігріє малюка в холодну погоду. Також в’язання може стати вашим улюбленим хобі на багато часів. І, до речі, пов’язані вироби завжди будуть в моді.

Маленькі ковдри та пледи для новонародженого в’язати легко і приємно – невеликий розмір дозволяє швидко закінчити роботу, а милий візерунок – повторювані серця або зірка, допоможуть виразити свою любов. Об’ємний плед стане в нагоді і під час прогулянки, і для візиту в дитячу поліклініку, і просто як прикраса дитячої кімнати або ліжечка. Картинки готових виробів, а так само опис роботи зі схемами ви знайдете в нашій статті.

Простий дитячий ажурний плед спицями схема опис :

Цей плед підійде для в’язання як початківцям, так і досвідченим майстриням. Приступимо .

Нам знадобиться :

 • три моточка пряжі приблизно двісті метрів на сто грам
 • спиці номером чотири

Дитячий плед спицями, схема :

Потрібно набрати сто сорок петель спицями та чотири р. потрібно провязать панчішної гладдю . А в п’ятому ряду кожну пару петель потрібно зв’язати осіб. гладдю . У сьомому ряду в’яжемо петлі з накидом . Восьмий ряд знову лицьовій гладдю . Наступні чотири рівня знову йде панчішна в’язка і повторюємо візерунок з п’ятого по сьомий . Далі, приблизно півтора метра, в’яжемо осіб. п. Тепер в’яжемо облямівку за наступною схемою :

 • кожні пару петель лицьовій
 • з накидом
 • лицьовою гладдю

Знову чотири ряди в’яжемо панчішної гладдю , повторюємо вищезазначену схему. І останнє потрібно закрити петлі . Плед готовий !

Дитячий в’язаний плед -«Сердечка»

 Опис дитячих пледів і схеми вязання спицями : Серденько ,Зірочка,Шахматка і простий ажурнийТакий плед призначений для дітей, особливо такий варіант підійде для дівчинки. В’язання цього пледа може освоїти не кожна майстриня.

Матеріали для пледа:

 • дитяча пряжа приблизно чотири моточка будь-якого кольору .
 • спиці номер три .

В’язати потрібно за такою схемою ( цифри позначають ряди ) Приступимо до в’язання :

 1. В’яжемо так : вісім разів изнан. ,потім накид , одна лицьова знову накид і п’ять изнан.
 2. Виворітний, накіди не перехрещувати
 3. Шість виворітних , дві изнан. разом, накид, три лицьові , накид, дві разом изнан., три виворітні.
 4. В’яжемо також, як другий
 5. П’ять виворітних, дві разом изнан., накид, п’ять петель лицьові , накид, дві разом виворітні, дві виворітні
 6. Повтор другого ряду
 7. Потрібно чотири виворітні і дві разом , накид , лицьова гладь сім разів , накид , дві петлі відразу изнан.,виворітні .
 8. Тільки виворітні
 9. Три виворітні, дві изнан. разом , накид, дев’ять лицьових, накид, дві разом виворітні.
 10. Виворітного гладдю
 11. Дві виворітні і дві разом з накидом , одинадцять лицьовій гладдю , з накидом , изнан. .
 12. Виворітна гладь
 13. Три изнан з накидом , дві разом лицьові, чотири особових, робимо накид, дві лицьові разом, три особових, знову дві особових разом, з накидом, изнан..
 14. Виворітна
 15. Чотири виворітні, з накидом, дві разом особових, одна лицьова, разом дві особових, з накидом , изнан., дві особових разом, лицьова, дві разом лицьові, з накидом, дві виворітні петлі .
 16. Виворітні накид не перехрещуємо
 17. П’ять виворітних з накидом, три лицьові разом, другу і третю петлю міняємо місцями , з накидом , три изнан. з накидом , три разом лицьові міняємо місцями петельки , з накидом ,три изнан.
 18. Далі тільки изнан .

Так, крок за кроком, у нас вийшов милий в’язаний пледик з візерунком «серце «.

Дитячий в’язаний плед спицями » Зірочка»:

 Опис дитячих пледів і схеми вязання спицями : Серденько ,Зірочка,Шахматка і простий ажурнийЦе дуже красивий і ажурний пледик сподобається кожній дитині .

Знадобиться :

 • нитки будь-якого кольору .
 • спиці номером три з половиною

Дитячий плед спицями схема опис:

Схема в’язання трикутника : Трикутник складається з вісімнадцяти рядів По краю з короткою і косою боку йде кромка . (тобто перша і остання петля ряду )

З першого по п’ятий ряд лицьові петлі в’яжемо на одну більше , тобто 2,3 і так далі . І передостання робиться з накидом.

Шостий ряд: чотири осіб., 2 петлі разом осіб.,накидка, осіб.,накидка

Сьомий ряд: три осіб., 2 петлі разом осіб.,накидка, знову три осіб., накидка .

З восьмого по десятий р. в’яжемо так: з початок на одну лицьову менше, в десятому її взагалі немає (відразу візерунок ) , потім 2 петлі разом , накидка, тепер починаємо з п’яти п. і кожен ряд до десятого го додаємо дві п. і накидка.

З одинадцятого до чотирнадцятого ряду : починаючи з дванадцяти додавати по одній петлі в кожному ряду, потім накид .

П’ятнадцятий: шістнадцять виворітних і накид.

Шістнадцятий: потрібно чергувати 2 п. разом осіб. і накидом (8 і 8) одна осіб . і накидом . Сімнадцятий : 16 виворітних 2 осіб. і накид .

Останній ряд : дев’ятнадцять лицьових петель і накид. Трикутник готовий!

Шестикутників потрібно зв’язати двадцять дві штуки. Схема : Для кожного набираємо вісім п. і в’яжемо . Перший : 1 кромочная і 1 осіб., накидка , повторити ще шість разів осіб , 1 кромочная. Продовжити в’язання за схемою 1, на якій між кром. п. вказаний рапорт, який слід повторювати всього шість разів. Зв’язати з 1-го по тридцять шостий ряд і закрити п. досить вільно. Зв’язати 6 половинок шестикутників так само, але повторюючи раппорт всього три рази.

Тепер потрібно зібрати і зв’язати плед зірочка . З кожного краю піднімаємо по двісті петель і в’яжемо п’ять сантиметрів платочної в’язкою . В’язаний плед готовий !

Дитяче в’язане покривало » Шахматка»:

 Опис дитячих пледів і схеми вязання спицями : Серденько ,Зірочка,Шахматка і простий ажурнийЗнадобиться :

 • п’ятсот грамів пряжі
 • спиці чотири з половиною мм

Схема візерунка покривала :

Потрібно набрати сто вісімдесят петель. Окантовкою буде служити перловий візерунок ,виконуємо шість рядів .

Сьомий ряд: перейдемо до основного малюнку пледа. Окантовка йде по периметру всього покривала, тому перші шість петель і в’яжемо по опису : одна осіб. п, 1 виворіт — повторити ще 2 рази. Слідом йде основний візерунок : 6 осіб. п, 6 виворітних петельок — повторювати поки на спицях не буде тільки 6 петель.Їх в’яжемо перлової в’язкої: 1 осіб. п., 1 виворітного петлі повторюємо 2 рази.

Далі 5 рядів в’яжемо аналогічно. тринадцятий ряд в’яжемо перлової в’язкої шість петель, міняємо порядок, щоб вийшов шаховий візерунок: шість ізн.петель, шість осіб. петель. В’яжемо до кінця і останні 6 р. в’яжемо перловим візерунком . Далі повторюємо сім -дванадцять і тринадцять -вісімнадцять рядів . Так в’яжемо до кінця , і останні шість рядів в’яжемо нашим візерунком . Покривало готово!

Інші схеми в’язання

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками