Органайзер гарного настрою ? своїми руками, чоловічий варіант на день народження, як зробити органайзер щастя для жінки, ідеї та варіанти побажань для мами, для хлопця, для вчителя

organajjzer khoroshego nastroeniya  svoimi rukami, muzhskojj variant na den rozhdenya, kak sdelat organajjzer schastya dlya zhenshhiny, idei i varianty pozhelanijj dlya mamy, dlya parnya, dlya uchitelya28 Органайзер гарного настрою ? своїми руками, чоловічий варіант на день народження, як зробити органайзер щастя для жінки, ідеї та варіанти побажань для мами, для хлопця, для вчителяЧи можна вплинути на настрій? Звичайно ж! Його легко зіпсувати, але і поліпшити теж не так і складно. А для того, щоб тато, мама, коханий чоловік або подруга миттєво отримали порцію позитивних емоцій, можна зробити для них органайзер гарного настрою. Його можна не тільки оформити в якості подарунка, але і використовувати для повідомлення важливої новини.

А що всередині?

Дарувати такий подарунок можна на будь-яке свято – і на день народження до 18 років, і на 50-річний ювілей, годиться він і для чоловіка, і для жінки, і для дитини.

Ідей для оформлення органайзера дуже багато. Звичайно ж, всередині має бути багато дрібничок, солодощів і дрібниць, яким буде радий людина. Можна постачити вміст кумедними підписами. Бажано виділити один подарунок кілька побільше, наприклад, парфуми або гроші. І ніяк не обійтися без картинок і фотографій, які відразу ж викличуть посмішку. І бажано, щоб з корисним наповнювачів сусідив приємний, наприклад, солодкий. Звичайно, вміст органайзера буде залежати від того, чим його захоче наповнити організатор, але ми наважимося запропонувати кілька ідей.

Наповнюється такий подарунок різними дрібницями:

 • Шоколадом – для щастя;
 • Пакетиками кави для бадьорості;
 • Гелем для душу – для зняття втоми;
 • Аптечної маскою – для загадковості;
 • Маленьким дзеркалом – для оцінювання краси;
 • Лаком для нігтів – для краси;
 • Кумедній кульковою ручкою – для запису геніальних думок;
 • Паперовими серветками – для витирання сліз радості;
 • Жувальними гумками – для ностальгії;
 • Подарунком для пари – можна вкласти квитки на якийсь захід чи Твікс;
 • Прикрасою в мішечку – варіант поздоровлення для дівчини або подруги;
 • Сіллю для ванн або милом – для очищення;
 • Аскорбінкою – для смачної профілактики;
 • Запальничкою – щоб запалювати емоції;organajjzer khoroshego nastroeniya  svoimi rukami, muzhskojj variant na den rozhdenya, kak sdelat organajjzer schastya dlya zhenshhiny, idei i varianty pozhelanijj dlya mamy, dlya parnya, dlya uchitelya29 Органайзер гарного настрою ? своїми руками, чоловічий варіант на день народження, як зробити органайзер щастя для жінки, ідеї та варіанти побажань для мами, для хлопця, для вчителя
 • Позитивним тестом на вагітність – найкращий варіант повідомити про прийдешнє поповнення в сім’ї;
 • Грошима – щоб завжди вистачало.

Підготовка матеріалів

Ідей багато, тому потрібно заздалегідь продумати тему подарунка і все дрібниці. Для такого органайзера радості слід ретельно продумати наповнення.

Подбайте про підготовку картинок і фотографій, а також веселих написів до них – адже вони покликані тільки піднімати настрій, ніяких сліз і смутку.

Потрібно також підготовка:

 • Невеликих подарунків;
 • Цукерок;
 • Двостороннього скотчу різної ширини;
 • Силіконового клею або ПВА;
 • Цупкого паперу для закріплення подарунків;
 • Маркерів і фломастерів для яскравих написів;
 • Папки, в яку будуть закріплюватися листи щастя.

Виготовлення органайзера гарного настрою

Насправді, для того, щоб зробити оригінальний подарунок своїми руками, не потрібні суперуменія. Складається його виготовлення лише з двох важливих кроків:organajjzer khoroshego nastroeniya  svoimi rukami, muzhskojj variant na den rozhdenya, kak sdelat organajjzer schastya dlya zhenshhiny, idei i varianty pozhelanijj dlya mamy, dlya parnya, dlya uchitelya30 Органайзер гарного настрою ? своїми руками, чоловічий варіант на день народження, як зробити органайзер щастя для жінки, ідеї та варіанти побажань для мами, для хлопця, для вчителя

 1. Прикрашаємо папку, яка буде наповнюватися подарунками та побажаннями. В цьому допоможе лише фантазія. Ну і, звичайно, слід враховувати привід, за яким дарується гарний настрій: день народження, річниця весілля або день учителя. Обкладинка може бути розфарбована яскравими фарбами, щоб викликати хороші емоції, на неї можна наклеїти намистинки і стрічки, смішні картинки та інші прикраси.
 2. На аркуші картону або паперу прикріплюємо всі подаруночки. Кожну сторінку можна присвятити окремій темі. Звичайно ж, не можна забувати про прикольних написах. Їх можна знайти в Інтернеті, а можна придумати самостійно, адже іноді є фрази, які викликають посмішку у двох людей, і багато для них значать. Всі віршики та написи можна роздрукувати, а можна красиво написати власною рукою. На сторінках не повинно бути вільного простору: всі вони повинні бути заповнені подарунками, написами і малюнками. Для хлопця або чоловіка можна оформити особливий презент для двох. Тут можна розмістити свої фото і пікантні подаруночки.

Важливо! Такий подарунок підходить не тільки дорослим. Батьки можуть допомогти своїм дітям виготовити його в якості подарунка на день народження. Звичайно ж, в такому випадку наповнення буде в основному солодким. Найголовніше – зробити подарунок як можна яскравіше і яскравіше!

Звичайно ж, органайзер гарного настрою, який зроблений власними руками для певної людини, — особливий подарунок. Для незнайомої людини так зробити не вийде, адже тільки про близьких людей відомі всі їхні побажання та мрії. Крім того, він може стати чудовою альтернативної в тому випадку, якщо не вистачає коштів на солідний презент. Повірте, радості він принесе не менше, ніж дорогий подарунок! А щоб з виготовленням у вас не виникло жодних проблем, скористайтесь та наочним майстер-класом із запропонованого відео.

Інші види хенд мейду

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками