Осінній топіарі своїми руками 🥝 як зробити вироби з дерев і листя на тему осені

osennijj topiarijj svoimi rukami 🥝 kak sdelat podelki iz derevev i listev na temu oseni576 Осінній топіарі своїми руками 🥝 як зробити вироби з дерев і листя на тему осеніБагато людей хочуть залишити собі осінні спогади, або ж створити осінню атмосферу перед приходом сезону. Топіарі на тему осінь, як же таке зробити? Для цього можна зробити саморобку, яка називається осінній топіарі. Вона не є чимось складним і таку саморобку може зробити абсолютно кожен. Приблизно так він і буде виглядати. У нашій статті ви знайдете мк для початківців та відеоматеріали, які допоможуть вам зібрати свій власний осінній топіарі.

Що ж потрібно для виготовлення такого дерева своїми руками? Це топіари з листя. Можна використовувати сухоцвіти, які досить просто знайти восени, але все ж їх використовувати небезпечно, так як вони можуть розпадатися, тим самим утворюючи в самому дереві порожнє місце, воно буде погано позначатися на його вигляді.

Кращим рішенням для виготовлення топиария з осіннього листя будуть кленові листки. Для кленового листя не потрібна велика обробка, вони і без того буде відмінною прикрасою для подібної вироби. Кленові листки самі приймають потрібну форму після того, як їх використовують для прикраси дерева. Вони прибирають проблему з квітами, створюючи золоту гаму і велика кількість інших кольорів.

Основні елементи для виготовлення топиария осіннє дерево

 • Кленові листки. При виборі кленового листя намагайтеся стежити за тим, щоб кожен з них був однакових розмірів і різних відтінків для краси дерева.
 • Звичайний горщик, в якому буде знаходитися дерево.
 • Пінопластовий шар. Він буде основою майбутнього дерева.
 • Основа стовбура.
 • Речі для декорації, наприклад, шишки або каштани.

osennijj topiarijj svoimi rukami 🥝 kak sdelat podelki iz derevev i listev na temu oseni577 Осінній топіарі своїми руками 🥝 як зробити вироби з дерев і листя на тему осеніНеобов’язково чекати осені для того, щоб зробити дерево з кленового листя. Їх можна зробити своїми руками. Що ж потрібно робити для виготовлення кленового листя своїми руками?

Для початку, потрібно знайти самі звичайні листя, після чого помістити їх в будь-коробок. У коробці вони можуть пролежати певну кількість часу, після якого вони почнуть висихати і изламываться. Для того щоб цього не сталося, потрібно спеціальний розчин, який складається тільки із гліцерину і води, а саме 200 мл гліцерину і 400 мл води.

Буде чудово, якщо ви візьмете спеціальний пластиковий пакет. У ньому зберігання листя буде максимально зручним, так як можна легко заливати розчин для листя саме в цей пакет. Але не варто забувати про те, що пакет потрібно заклеїти для того, щоб у нього не проходило повітря. В такому стані листя повинні пролежати не менше чотирьох днів, але варто згадати, вони повинні перебувати весь цей час у темряві. Далі, залишиться тільки взяти готовий матеріал для створення кленового листя. Не варто порушувати будь-яких дій, і тоді все вийде.

Галерея: осінній топіарі (25 фото)

Виготовлення троянди з листя: майстер клас

Після того, як у вас з’являються кленове листя, деякі з них можна використовувати, зробивши з них троянди. Вони будуть перебувати в кроні дерева, скільки з них буде там перебувати, порахувати неможливо, тому потрібно постаратися визначити приблизну кількість троянд, які потрібно виготовити, після чого почати їх робити з запасом.

Для початку потрібно зігнути кленовий лист навпіл.

Після цього потрібно створити своєрідний рулон з нашого кленового листа. Для цього ми беремо його за кінчик і починаємо згинати, поки не дійдемо для потрібного нам виду.

Далі ми беремо ще один кленовий лист і починаємо обертати його навколо нашого рулону, як показано на картинці вище. Зустрічається дуже багато порад, де говорять про те, що пелюстки троянд потрібно змащувати маслом для гарного вигляду. Це не є обов’язковою дією, але зайвим воно явно не буде, так як самі троянди починають виглядати навіть краще. Можна використовувати шишки в якості декорації. Шишки є відмінним доповненням.

Постарайтеся зробити як можна більше таких кольорів, бо вони будуть виглядати дуже красиво на самому топіари.

Осінній топіарі: майстер клас

osennijj topiarijj svoimi rukami 🥝 kak sdelat podelki iz derevev i listev na temu oseni578 Осінній топіарі своїми руками 🥝 як зробити вироби з дерев і листя на тему осеніЯкщо ви не хочете створювати топіари з кленового листя, які, незважаючи на свою красу, досить ломки, ви завжди можете знайти інші матеріали і зробити дуже красивий топіари, нічим не поступається топиарию з кленового листя. Виглядати цей топіарі буде приблизно ось так:

На фото видно, що наш топіарі буде складатися з жовтого і червоного кольору. Знайти потрібний матеріал досить просто. Отже, що ж ми будемо робити для того, щоб вийшов такий гарний топіарі?

 1. Перше, що нам знадобиться — це три стрічки, які повинні бути однакового тону. Дві з трьох стрічок повинні бути зеленого кольору, але не варто забувати про різні відтінки. Крім цього, потрібно запастися ниткою, підходящою тон стрічок. Для цього знадобляться наступні інструменти: ножиці, скотч, канцелярські цвяхи, голка клей зі скотчем. Знадобляться основні елементи топиария, тобто куля, що представляє основу, горщик і декорації.
 2. Далі нам потрібно виготовити бутони з яскравих стрічок, які ми приготували. Після цього потрібно взяти стрічку і голку, загинаючи по черзі краю стрічки, прошиваючи їх ручними стібками. Найголовніше, щоб форма самого бутона нагадувала форму квітки, наприклад, трояндочка.
 3. Перша троянда буде повинна бути зроблена з шести шарів. Обрізаємо кінець стрічки, після чого затягуємо її тугіше і просовуємо через отвір в середині нашої троянди.
 4. Сам квітка потрібно закріпити ззаду, з допомогою голки і нитки, після цього обрізаємо кінець стрічки. Має бути достатня кількість квіток для того, щоб заповнити усіма ними цілий букет.
 5. Формується своїми руками топіарі. Цю частину роботи потрібно виконати максимально акуратно. Для цього знадобляться канцелярські цвяхи, перший гвоздик потрібно прикріпити до центру бутона, біля першого шару квітки так, щоб його не було помітно. Далі, для гарного вигляду квіток, знадобиться прикріпити їх краю цвяхами для того, щоб вони не виглядали розпатланим.
 6. Шостий етап полягає у виготовленні пелюсточок. У цій частині роботи практично немає нічого складного, потрібно розрізати стрічку на невеликі шматочки, після чого загнувши кінці і краю підстави, все це потрібно закріпити канцелярськими цвяхами. Завдання пелюсточок полягає в заповненні собою порожніх частин між бутонами.
 7. Стовбур. Це найбільш легка частина роботи. Для виготовлення стовбура нам знадобляться три бамбукові палички, які потрібно просто скріпити навколо один одного скотчем. Потрібно обгорнути стовбур стрічкою, фіксуючи клеєм на краю паличок.
 8. Остання частина виготовлення топиария — це декорації. В якості декорації можна використовувати все, що душі завгодно. Наприклад, штучну метелика або божу корівку.

Виріб в дитячий садок

Майстер-клас для поробки в дитячий сад буде неважким. Для початку, потрібно зібрати необхідні речі і декорації для такого топиария. Нам знадобляться:

 1. osennijj topiarijj svoimi rukami 🥝 kak sdelat podelki iz derevev i listev na temu oseni579 Осінній топіарі своїми руками 🥝 як зробити вироби з дерев і листя на тему осеніКленове листя, різні гілочки і інші декорації, які ви можете вибрати самі. Це можуть бути ті ж ягідки горобини або декоративна метелик.
 2. Для заснування вироби можна використовувати товсту гілочку. Форма практично не має ніякого значення, і її варто вибирати за власним бажанням.
 3. Варто взяти клейовий пістолет для того, щоб приклеїти нашу гілку до горшочку, в якому вона знаходитиметься. Дерево необов’язково ставити в горщик, той же пластиковий стакан непогано впоратися із завданням горщика на початкових етапах. Краще всього буде обернути гілку якоїсь тематичної серветкою, вона не буде зайвою.
 4. Один з найскладніших питань полягає в тому, що ж варто використовувати в якості основи крони. Дуже хорошим вибором буде використання кульок з м’ятих газет, в які і поміститься крона без особливої праці. Самі кульки можна буде чим-небудь прикрасити, наприклад, листям або ж пучками з горобини.
 5. Після цього дерево буде практично створено, і залишиться тільки зробити його ще красивішим, використовуючи різні декорації, можливо, клен. Відмінно підійдуть для поробки в дитячий сад ті ж каштани або шишки, які дуже добре виглядають поруч з такою виробом.

osennijj topiarijj svoimi rukami 🥝 kak sdelat podelki iz derevev i listev na temu oseni580 Осінній топіарі своїми руками 🥝 як зробити вироби з дерев і листя на тему осеніСам топіарі буде виглядати приблизно так само, як на четвертій стадії фотографії. У перших трьох, власне, показані самі етапи його виготовлення. Така саморобка буде ідеальним заняттям для дитини і буде дуже красиво виглядати в будь-якому куточку вашого будинку. Можна зробити топіари з горобини за такою ж схемою.

Великий плюс такої дитячої вироби полягає в тому, що дитина не лише зможе самостійно зібрати всі потрібні предмети для його виготовлення, але і зробити його без особливих проблем. Не забудьте дохідливо і покроково йому пояснити, як можна зробити подібний топіарі.

Симпатичний топіарі виходить, якщо при його створенні поєднати дві техніки — торцювання і канзаші, а в якості матеріалів взяти гофрований папір і атласні стрічки.

Осінній топіаріosennijj topiarijj svoimi rukami 🥝 kak sdelat podelki iz derevev i listev na temu oseni581 Осінній топіарі своїми руками 🥝 як зробити вироби з дерев і листя на тему осеніosennijj topiarijj svoimi rukami 🥝 kak sdelat podelki iz derevev i listev na temu oseni582 Осінній топіарі своїми руками 🥝 як зробити вироби з дерев і листя на тему осеніosennijj topiarijj svoimi rukami 🥝 kak sdelat podelki iz derevev i listev na temu oseni583 Осінній топіарі своїми руками 🥝 як зробити вироби з дерев і листя на тему осеніosennijj topiarijj svoimi rukami 🥝 kak sdelat podelki iz derevev i listev na temu oseni584 Осінній топіарі своїми руками 🥝 як зробити вироби з дерев і листя на тему осеніosennijj topiarijj svoimi rukami 🥝 kak sdelat podelki iz derevev i listev na temu oseni585 Осінній топіарі своїми руками 🥝 як зробити вироби з дерев і листя на тему осеніosennijj topiarijj svoimi rukami 🥝 kak sdelat podelki iz derevev i listev na temu oseni586 Осінній топіарі своїми руками 🥝 як зробити вироби з дерев і листя на тему осеніosennijj topiarijj svoimi rukami 🥝 kak sdelat podelki iz derevev i listev na temu oseni587 Осінній топіарі своїми руками 🥝 як зробити вироби з дерев і листя на тему осеніosennijj topiarijj svoimi rukami 🥝 kak sdelat podelki iz derevev i listev na temu oseni588 Осінній топіарі своїми руками 🥝 як зробити вироби з дерев і листя на тему осеніosennijj topiarijj svoimi rukami 🥝 kak sdelat podelki iz derevev i listev na temu oseni589 Осінній топіарі своїми руками 🥝 як зробити вироби з дерев і листя на тему осеніosennijj topiarijj svoimi rukami 🥝 kak sdelat podelki iz derevev i listev na temu oseni590 Осінній топіарі своїми руками 🥝 як зробити вироби з дерев і листя на тему осеніosennijj topiarijj svoimi rukami 🥝 kak sdelat podelki iz derevev i listev na temu oseni591 Осінній топіарі своїми руками 🥝 як зробити вироби з дерев і листя на тему осеніosennijj topiarijj svoimi rukami 🥝 kak sdelat podelki iz derevev i listev na temu oseni592 Осінній топіарі своїми руками 🥝 як зробити вироби з дерев і листя на тему осеніosennijj topiarijj svoimi rukami 🥝 kak sdelat podelki iz derevev i listev na temu oseni593 Осінній топіарі своїми руками 🥝 як зробити вироби з дерев і листя на тему осені

Інші види хенд мейду

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками