Особливості виготовлення ялинки з мішури своїми руками, види новорічних ялинок своїми руками

osobennosti izgotovleniya jolki iz mishury svoimi rukami, vidy novogodnikh jolok svoimi rukami467 Особливості виготовлення ялинки з мішури своїми руками, види новорічних ялинок своїми рукамиЯлинка — обов’язковий новорічний атрибут кожного року. Ніхто з нас, ні дорослий, ні дитина, не може уявити це свято без ялинки. А її можна придбати в магазині або зробити своїми руками. Ялинка, зроблена своїми руками, порадує нас не один новорічне свято. А також, такий новорічний сувенір можна подарувати близьким і рідним людям. Саморобна ялинка може бути якою завгодно — це може бути срібляста або золота складна ялинка з мішури, хвойна композиція із соснових або ялинових гілок з шишками і мандаринів, ялинка з кавових зерен або соснових шишок, і навіть в’язана гачком!

Як зробити ялинку своїми руками? Нижче представлені кілька способів, якими зможе скористатися кожен, так як вони нескладні.

Способи виготовлення ялинки своїми руками

Ялинка з мішури своїми руками, покрокове керівництво

Перший спосіб — зробити ялинку із мішури своїми руками. Цей спосіб полягає в тому, що потрібно взяти два метри мішури і один аркуш ватману. Крім них, також будуть потрібні:

  • простий олівець;
  • клей;
  • ножиці.

Виготовлення складається з декількох кроків:

  1. osobennosti izgotovleniya jolki iz mishury svoimi rukami, vidy novogodnikh jolok svoimi rukami468 Особливості виготовлення ялинки з мішури своїми руками, види новорічних ялинок своїми рукамиНа самому початку малюємо на ватмані коло, радіус якого приблизно повинен складати приблизно двадцять сім сантиметрів, але необхідно вирізати одну частину наміченого кола, оскільки півколо необхідний для заснування ялинки.
  2. Краї картону обов’язково з’єднуємо внахлест і з допомогою клею закріплюємо шов.
  3. У нас основу з картону цілком готове. Тепер ми приступаємо до поверхні підстави і тільки по колу клеєм мішуру. Щоб мішура виглядала більш привабливою, як прикраса приклеюємо на неї намистини.
  4. Зробити основу необхідно з паперу, і нам, крім паперу, потрібні ті ж самі інструменти, клей і ножиці. Першим ділом скручуємо елемент у вигляді конуса, робимо це з одного аркуша паперу. Конус є основою ялинки. Для виготовлення стійкої конструкції ялинки, потрібно відрізати папір, яка є зайвою.
  5. В наступному кроці необхідно на конусну поверхню нанести клей і склеїти мішуру щільним і акуратним чином рядами по колу.

Це цікаво! Прочитайте статтю про те, як виготовляється своїми руками ялинка з ниток і пряжі.

Ялинка з мішури і дроту своїми руками

Наступний спосіб ялинки своїми руками — ялинка з мішури і дроту. Для того, щоб виготовити таку ялинку, нам потрібна дріт різної щільності, мішура, ялинкові іграшки. Знадобиться і підставка з дерева.

На самому початку, на підставці з дерева закріплюємо шматок з дроту. У підставці потрібно зробити отвір і капнути кілька крапель клею. Щоб зробити стовбур, нам необхідно використовувати дріт більш спітнілу. Нам необхідно зробити і каркас. Його робимо так: беремо тонкий дріт і закручуємо її у формі, схожий на спіраль, далі обмотуємо навколо стовбура. Мішуру закріплюємо з дроту на каркасі.

Галерея: ялинка з мішури (25 фото)

Новорічна ялинка з цукерок, майстер клас

Наступний спосіб — це новорічна ялинка з цукерок. Крім цукерок з кольорових фантиків, нам необхідні: ножиці, скотч і один аркуш картону.

Беремо аркуш картону. І з нього треба зробити конус. Конус є підставою нашої ялинки. Беремо скотч і цукерки. За допомогою скотча дуже щільно на поверхню підстави прикріплюємо цукерки. Залишилися прогалини обов’язково закриваємо мішурою. Ялинка виглядає так, як ніби вона повністю з мішури.

Ялинка для стіни своїми руками

І останній варіант ялинки своїми руками – це ялинка для стіни. Для цього варіанту існує два способи, перший полягає в тому, що прикріплюємо мішуру у вигляді ялинки на стіну, а вигини гілок закріплюємо за допомогою канцелярського приладдя (наприклад, голки). Можна ще зробити ялинку великого розміру. Для цього потрібно з декількох аркушів картону вирізати половину ялинки. І з’єднати половинки з допомогою однієї смужки тканини. Далі по краях ялинки закріплюємо мішуру і всередині контурів робимо те ж саме. З протилежного боку потрібно зробити петельки, так як її нам потрібно вішати на стіну.

Об’ємна ялинка з паперу

osobennosti izgotovleniya jolki iz mishury svoimi rukami, vidy novogodnikh jolok svoimi rukami469 Особливості виготовлення ялинки з мішури своїми руками, види новорічних ялинок своїми рукамиДля того щоб створити об’ємну новорічну красуню знадобиться папір однотонного кольору, простий олівець, ножиці, а також дріт м’яка. Спочатку робимо з дроту основу. Для того щоб майбутня конструкція була стійкою, один кінець закручують як спіраль. На папері малюємо коло з лініями. На ньому робимо невеликі надрізи. Склеюємо кінці отриманих шматочків. Таким чином виготовили головний ярус ялинки.

Проколюємо центр і вставляємо дріт. Необхідно зробити кілька ярусів, а радіус шаблону зменшити. Верх ялинки необхідно закрити конусом. Об’ємне новорічна прикраса готова.

Щоб зробити новорічну красуню для свята, улюбленого всіма, потрібно трохи часу і трохи матеріалу, який є в кожного під рукою. Зробити таку красуню можна на будь-який смак — від простого до складного, або придумати свій спосіб виготовлення новорічного сувеніра. Але в основному ялинка буде з мішури. Для любителів рукоділля вона буде відмінним символом кожного року. Такий сувенірний атрибут можна змайструвати на уроках праці в початковій школі, або подарувати друзям або колегам по роботі. Такий подарунок навіть в робочій атмосфері буде нагадувати завжди свято. Творіть з величезним задоволенням для себе і улюблених людей!

Як зробити новорічну ялинку з мішури — дивимося в навчальному відео:

Інші види хенд мейду

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками