Палички від засмічень sani sticks

Кожна господиня стикається з проблемою засмічення зливних отворів на кухні та у ванній кімнаті. Стандартні речовини і пристосування вже втратили ефективність. На їх зміну прийшли нові вдосконалені засоби, що допомагають позбутися від забруднень каналізаційних за лічені хвилини. Палички Sani sticks – найкраще тому підтвердження. Вони допомагають не тільки усунути засмічення, але і використовуються в профілактичних цілях.

Що таке Sani sticks

Це ефективний засіб для видалення забруднень каналізаційних практично будь-якої складності. Крім практичності, палички абсолютно безпечні для будь-яких покриттів зливних труб.

8bf8e50e88bdafc5977a102711095aa1 Палички від засмічень sani sticks

Sani sticks рекомендується використовувати не тільки в екстрених ситуаціях, але і для профілактики. При регулярному очищенні каналізації можна уникнути аварійних ситуацій і витрати грошей на виклик спеціаліста.

Як працює Sani sticks?

Дія паличок Sani sticks починається відразу після того, як ви занурте їх у водостічну трубу. Під впливом води ензими і ферменти, що входять до складу миттєво розщеплюються, одночасно видаляючи будь-які забруднення на поверхні труб. Компоненти засоби впливають на залишки їжі, волосся, жирові і інші відкладення. Варто відзначити, що дії всього 1 палички вистачає не менше, ніж на 30 днів, тому ви можете забути про проблему засмічення труб на цілий місяць.

00dd4d992d4b16f845c8fe1b12018f2c Палички від засмічень sani sticks

Стандартні засоби, очищаючи труби від сміття, можуть нашкодити зовнішній оболонці труби, будь вона з металу або пластику. У складі Sani sticks перебувають такі компоненти, які взаємодіють тільки з забрудненням, тому використання паличок збільшить термін експлуатації каналізаційних труб.

Переваги і недоліки

Головне достоїнство паличок – видалення будь-якої складності забруднень, а саме:

  • волосся і вовни;
  • різних волокон;
  • папери;
  • вапняних грудок;
  • жирних скупчень;
  • залишків миючих засобів;
  • знищення бактерій.

Після прочищення Sani sticks також зникне неприємний запах після зливу.

З недоліків можна відзначити високу вартість і слабку ефективність при занадто великих засорениях. Щільні грудки сміття з вмістом волосся роз’їдаються довго.

Однієї упаковки вистачає на рік

В одній упаковці знаходиться 12 паличок і за рекомендаціями виробника для профілактики достатньо використовувати засіб раз в місяць. Однак використовувати Sani sticks потрібно залежно від забруднення води, тому однієї упаковки може не вистачити. Беріть з запасом.

Усувають засмічення і неприємні запахи

Фірма-виробник унікального засобу не розголошує його складу, тому точно сказати, що так ефективно і безпечно впливає на забруднення невідомо. При цьому крім гарної прочищення каналізації, палички видаляють неприємні запахи, які зазвичай з’являються після зливу води.

Є нетоксичними і биоразлагаемыми

Основна відмінність кошти від аналогів – це унікальний склад, який ефективно видаляє всі забруднення, при цьому не є токсичним і небезпечним для людини. Всі компоненти розкладаються і не залишають слідів.

Безпечні для всіх видів труб

Стандартні засоби містять в собі хімічні компоненти, які разом з сміттям можуть роз’їдати і труби. Особливо це стосується металевих провідників. За довгий час експлуатації на металі буде з’являтися іржа. При взаємодії з хімічним компонентом процес гниття металу буде прискорюватися. З Sani stick такого не буде, однак і корозію засіб навряд чи подужає.

На пластикових трубах іржа не з’явиться, проте пошкодити поверхню може і сам препарат. Перед покупкою ретельно читайте інструкцію з експлуатації, щоб уникнути аварійних ситуацій.

Інструкція по використанню паличок від засмічення

Перед тим як використовувати Sani sticks, переконайтеся у достовірності продукту. На упаковці має бути код, який потрібно ввести на офіційному сайті фірми. Якщо з’явиться повідомлення про підтвердження оригіналу, тоді його можна використовувати. У разі розбіжності номери, рекомендується утилізувати його, оскільки можна пошкодити не тільки труби і шкіру.

d2e1bdb2fe00fea0d36b006b79f134be Палички від засмічень sani sticks

Інструкція по застосуванню паличок досить проста: киньте один елемент у водостічну трубу, почекайте 2-5 хвилин і змийте. За такий малий період засіб роз’їсть забруднення і видалить неприємні запахи. За рекомендацією виробника Sani stick потрібно застосовувати раз на місяць, одне можна робити профілактику і частіше.

Що кажуть сантехніки

Професіонали стверджують, що запобігати забрудненню простіше, ніж його усунути, тому радять:

  • ставити фільтри і сітки в раковини;
  • уникати потрапляння харчових відходів великих розмірів;
  • регулярно відкривати гарячу воду на 10 хвилин.

Для профілактики рекомендується використовувати тільки Sani stick, так як стандартне хімічний засіб прискорює появи іржі, а це призведе до повної заміни сантехнічного вузла.

Відгуки

Відгуки користувачів про Sani stick більшою мірою позитивні. Зокрема вказується на безпеку застосування та високий ефект чищення каналізації. Проте є і негативні сторони — висока вартість в порівнянні зі стандартними засобами. Тим не менш, вона повністю виправдовуються ефективністю та тривалістю дії засобу. Неважко підрахувати, що всього 1 паличка замінить упаковку стандартного речовини. Якщо скласти суму витрачених коштів на такі речовини за рік, вийде кругленька сума, яка буде менше вартості паличок Sani sticks в рази.

Палички Sani sticks – відмінний засіб для боротьби з засорами в каналізаційних трубах. Речовина нетоксична і безпечна, а її використання займає всього 5 хвилин вашого часу. Безсумнівний плюс – тривала ефективність Sani sticks, яка дозволяє заощадити сили, час і кошти, які могли бути витрачені на прочищення труб стандартними способами.

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками