Паперопластика схеми, паперопластика квіти, паперова пластика для початківців та паперопластики ваза

bumagoplastika skhemy, bumagoplastika cvety, bumazhnaya plastika dlya nachinayushhikh i bumagoplastika vaza487 Паперопластика схеми, паперопластика квіти, паперова пластика для початківців та паперопластики вазаПаперопластика, схеми, якої вельми цікаві, – вид мистецтва, в якому головним матеріалом є папір. Цей вид робіт чимось схожий на орігамі та кірігамі, однак, є відмінність. Паперопластика має порожнисту структуру і як би показує собою оболонку зображеного предмета. Роботи виготовляються на плоскому фоні, схожі на картинки або великі аплікації.

Розкладні книжки і листівки, ляльки, маски, макетування та паперова фактура – скільки різноманітних технік ховається всередині однієї, що зветься ємним словом – паперопластики. Одна з центральних – мистецтво вирізання. Мк і презентація по вирізанню і не тільки, ми підібрали для тих, хто хоче зрозуміти, як це все робиться.

Папірець – складний, проте досить слухняний і цікавий матеріал. Якщо проявити наполегливість, можна створюють прекрасні шедеври. Скульптури, які допомагає виготовляти паперопластики, ні в чому не поступаються мармуру, а доступність їх у рази вище.

Матеріали і інструменти

Спочатку потрібно вміти підібрати матеріали для роботи. Існує велика кількість текстур, які пропонують в магазинах для творчості. Краще взяти декілька видів паперу, які чудово комбінують один одного. Самий міцний картон, тоненька гофрована папірець, слюда, старі газетки чи журнали – будь-який матеріал підійде.

З додаткових інструментів, за допомогою яких будемо робити збірку нашого виробу, найчастіше застосовують гострі ножиці і клей, рідше – довга лінійка і олівчик. Кожен майстер може взяти той інструмент, який допоможе йому папірці надати потрібну форму і добре її зафіксувати. Варто врахувати в роботі деталі кожного матеріалу – на світлій і тоненькою папері можуть залишатися сліди від великої кількості клею, а щільний картончик простіше прорізати скальпелем або канцелярським ножем.

Галерея: паперопластика (25 фото)

Як виглядає робота

bumagoplastika skhemy, bumagoplastika cvety, bumazhnaya plastika dlya nachinayushhikh i bumagoplastika vaza488 Паперопластика схеми, паперопластика квіти, паперова пластика для початківців та паперопластики вазаТехніка роботи звичайна, освоїти її просто. Однак, приступаючи до процесу, потрібно враховувати ще і текстуру матеріалу, вибраного для технології паперопластики. Схеми, за якими відбуватиметься процес, можуть запропонувати згортати трубочку або надати папірці опуклу форму. Скручувати папір треба тільки уздовж волокон. Напрямок визначаємо з допомогою простого експерименту. Відрізавши дві дрібні смужки однієї довжини і ширини, за допомогою олівця їх скручуємо в спіраль. В одному варіанті спіраль стає пружною і гладкою, в іншому – поверхня папірці покриється маленькими зламами загинами. В гладкій спіралі волокна розташовані вздовж, це варто врахувати в роботі.

Головні дії, це розгортання і склеювання аркушів паперу, попередньо розрізаних ножицями. Для додання їм необхідної форми застосовуються додаткові інструменти.

Паперопластики для дитини

Конструювання різних фігур з паперу, при якому робляться новітні художні образи, виникають різні зв’язки і створюються нові моделі, – це і є паперопластики. Схеми роботи для діток нічим не відрізняються від інших робіт з дорослими.

У процесі такого виду творчості активуються ділянки мозку дитини, що відповідають за розвиток у малюка інтелектуальної і творчої активності. Ще така робота вчить дитину планувати свої заняття, адже папір не терпить помилок і виправити їх практично неможливо. Розвиток координації очних яблук і рухів ручок, що відбувається під час творчості, допоможе в подальшому простіше освоїти лист і узгодити руху пальчиків рук.

На принципі «від простого до ускладненому» побудовано всі заняття бумагопластикой. Схеми для діток повинні бути саме такими. Приступаючи до усвідомлення нової техніки, дитина повинна спиратися на вже створені базові принципи цієї аплікації.

Що виготовити з паперу.

Квітки, схеми яких починаються від простого до складного, можна зробити найбільшою мірою реалістично. Лілії, крокуси, тюльпанчики створюються дуже схожими на реальні, проте ці квітки точно не зів’януть і будуть довго радувати вас.

Для того, щоб виготовити квіточку, знадобиться папір формату А4 (3 листочка світлого кольору), гострі ножиці, клей, листок паперу для створення основи квітки.

Об’ємна сніжинка

Зараз ми розберемо тему, як зробити об’ємну сніжинку.

 • bumagoplastika skhemy, bumagoplastika cvety, bumazhnaya plastika dlya nachinayushhikh i bumagoplastika vaza489 Паперопластика схеми, паперопластика квіти, паперова пластика для початківців та паперопластики вазаНа альбомному аркуші накреслимо об’ємний квадрат, розділимо його на чотири частинки і всередині кожного сектора зобразимо ще кілька квадратиків, які знаходяться всередині один одного. Зробимо ще дві такі заготовки.
 • Разрежем розкреслені листочки на великі квадрати і зігнемо отримані листочки вдвічі.
 • Створимо надрізи на заготовках за потрібне лініях.
 • Розгорнемо квадрати і будемо крутити їх центральну частку на олівчик, а потім закріпимо степлером.
 • Таким же чином звернемо і скріпити бічні частки заготівлі, щоб вийшли великі пелюстки.
 • З’єднаємо снежнику за допомогою нитки.

Кольорові цукерки

Як зробити кольорові цукерки, опис роботи.

 • Візьмемо аркуш паперу будь-якого відтінку і виріжемо прямокутник.
 • За допомогою гострих ножиць зробимо короткі краю заготовки зубчастими. А на широких краях, трошки відступивши з двох сторін, виріжемо по два маленьких трикутника.
 • Накреслимо лінію, яка буде з’єднувати трикутні поглиблення.
 • По всій довжині лінії прорежем отвори у формі ромбів.
 • Складемо заготівлю гармошкою.
 • Розгорнемо «гармошку» і додамо папері форму півкола.

Щільно звернемо цукерку і зафіксуємо її кольоровими нитками або серпантином.

Висновок.

Існує багато виробів, які можна зробити з паперового пластику, наприклад, вази, птиці, ялинки, квіти і багато іншого! На даний момент найпопулярніша виріб бумагопластиковая ваза, вона створюється приблизно так само, як і паперовий квітка. Насправді, паперові вироби, це дуже престижно, архітектура теж вдається до використання фігур, виготовлених за допомогою паперопластики.

Інші види рукоділля

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками