Паперові чоловічки, гірлянди, лего: вирізаємо і збираємо з паперу

bumazhnye chelovechki, girlyandy, lego: vyrezaem i sobiraem iz bumagi324 Паперові чоловічки, гірлянди, лего: вирізаємо і збираємо з паперуУ цій статті розповідається, як легко робити паперові фігури чоловічків і гірлянди з них. Творчість з папером, секрети орігамі, небагато часу, і у вас з’явиться нова паперова виріб для гри з дитиною або прикраси будинку.

Як зробити фігурку з паперу? Можна просто змалювати і вирізати один або кілька силуетів з паперу. Спочатку потрібно обвести по трафаретом або намалювати контури фігури. Можна роздрукувати макети або картинки і вирізати з них.

Як зробити чоловічків з паперу

bumazhnye chelovechki, girlyandy, lego: vyrezaem i sobiraem iz bumagi325 Паперові чоловічки, гірлянди, лего: вирізаємо і збираємо з паперуЧоловічки з паперу складаються з окремих паперових смужок. Достатньо взяти 1/4 зошитового листа, зігнувши його кілька разів і навпіл, розрізати на невеликі смужки. З таких прямокутників робимо кілька фігурок (прямо, збоку), як підкаже уява.

Орігамі дозволяє зробити багато чого — навіть сімейство орігамі людей і казкових персонажів!

Щоб зробити чоловічка з паперу, потрібні смужки тонкого кольорового картону, нитки, палички і ножиці.

 • Спочатку робимо заготовки — картонні гармошки різної довжини.
 • Шість штук (тулуб, шия, руки, ноги) і голову окремо як щільний прямокутник.
 • Збираємо тіло ляльки з допомогою ниток і кріпимо їх на палички.
 • Виходить лялечка з рухомими за ниточки руками і ногами.

Галерея: чоловічки з паперу (25 фото)

Як зробити чоловічка орігамі

В техніці орігамі — без ножиць і клею робимо ще й іншу фігуру людини, дотримуючись інструкції.

 • bumazhnye chelovechki, girlyandy, lego: vyrezaem i sobiraem iz bumagi326 Паперові чоловічки, гірлянди, лего: вирізаємо і збираємо з паперуБеремо квадратний аркуш паперу улюбленого кольору.
 • Намічаємо згини на папері. Згинаємо та розгинаємо лист в певних місцях навпіл (знизу вгору) і по діагоналі. Виходить розгорнутий лист з лініями перегинів.
 • Згинаємо аркуш навпіл до першої лінії згину і знову згинаємо. Утворені прямокутники — отримуємо гармошку з чотирма гребенями.
 • Те ж саме робимо і з верхньої частини листка.
 • Распрямляем лист і перевертаємо на 90 градусів.
 • Знову робимо гармошку з усього аркуша, а потім — распрямляем.
 • Робимо гострі краї — нижній, верхній і бічні гребені загортаємо на себе. Продовжуємо до центру. Виходить хрест.
 • Далі розправляємо верхню частину фігури від центру. Складаємо папір по намічених лініях, виходять тулуб і руки.
 • Перевертаємо орігамі заготівлю і формуємо тіло, розпрямляючи руки і ноги, зігнувши лікті і коліна, розпрямивши долоньки і ступні. Оформляємо голову.

Цікава дрібничка — голова людини з паперу. Це простий та зручний спосіб. Уважно повторюємо за схемою:

 • беремо аркуш паперу — квадрат. Краще, якщо лист буде двостороннього кольору — тоді фігурка буде виглядати цікавіше. Креслимо лінію згину — вона буде вищою на 2 см, ніж згин до трикутника;
 • тепер згинаємо боковинки, верхня буде нахилена;
 • загинаємо ліву частину так, щоб вийшов профіль людини;
 • залишилося намалювати очі і рот — голова чоловічка готова!

Робимо гірлянду чоловічків з паперу

Щоб зробити гірлянду, потрібні тільки папір і ножиці. Беремо аркуш паперу. Враховуйте, що від товщини і довжини паперу буде залежати розмір гірлянди і чоловічків.

 • bumazhnye chelovechki, girlyandy, lego: vyrezaem i sobiraem iz bumagi327 Паперові чоловічки, гірлянди, лего: вирізаємо і збираємо з паперуСкладаємо аркуш паперу гармошкою і ріжемо смужку по довжині, вздовж згину. Чим довша смужка, тим більше вміститися чоловічків.
 • Складаємо аркуш паперу гармошкою, щоб вийшов прямокутник. Для цього смужку складаємо навпіл кілька разів як можна рівніше.
 • Малюємо контур людини в центрі гармошки, використовуючи трафарет або від руки. Чітко промальовували голову, руки, ноги.
 • Вирізаємо по контуру, обережно не зрізуючи край гірлянди, де скріплюються руки фігури.
 • Повільно розгортаємо смужку і отримуємо ланцюжок людей, які тримаються за руки.
 • Гірлянда красива сама по собі, але можна її прикрасити, намалювавши обличчя та одяг.

Створюємо ланцюжки з різних чоловічків.

 • bumazhnye chelovechki, girlyandy, lego: vyrezaem i sobiraem iz bumagi328 Паперові чоловічки, гірлянди, лего: вирізаємо і збираємо з паперуБеремо прямокутну заготовку у вигляді гармошки. Малюємо два силуету з різних сторін, спрямованих руками один до одного. Це можуть бути хлопчики, хлопчик і дівчинка, батько та дитина, як ви хочете. Гірлянду ускладнюємо, зробивши казкових героїв, принца та принцесу. Фігурки краще з’єднати так, як ніби вони тримаються за руки або у них в руках предмет (зірочка, кулька, сердечко).
 • Вирізаємо фігурки. Руки чоловічків з паперу повинні залишитися зімкнутими. Гірлянда виходить тільки в тому випадку, коли руки фігурок стикаються.
 • Повільно розгортаємо. Виходять слитные намальовані фігурки, які чергуються (хлопчик-дівчинка, батько-дитина), тобто цілий хоровод.

Ще один спосіб — це створення круглої ланцюжка.

 • В центрі аркуша малюємо коло. Використовуємо циркуль, трафарет, тарілку. Круг повинен бути великий — це основа вінка фігурок.
 • Вирізаємо акуратно.
 • Складаємо коло навпіл в чотири рази, щоб вийшов прямокутний трикутник з заокругленим краєм. За формою нагадує шматок піци.
 • Малюємо один силует на ширину або два силуети, що дивляться один на одного.
 • Вирізаємо і повільно розгортаємо. Виходить коло з фігурок, що тримаються за руки.

Потім разукрашиваете або наряджає, використовуючи свою фантазію.

Робимо лего чоловічка з паперу

bumazhnye chelovechki, girlyandy, lego: vyrezaem i sobiraem iz bumagi329 Паперові чоловічки, гірлянди, лего: вирізаємо і збираємо з паперуЦікаве і нове захоплення — лего-чоловічки з паперу. Крім самих фігурок, можна спорудити і одяг для них — плащі і шолом.

Отже, щоб зробити лего-людини потрібні схема і матеріали. Спочатку знаходимо схеми того персонажа, якого хочемо зробити. Визначаємося з розмірами — роздруковуємо на великих аркушах або малюємо самі. Намалювати за шаблоном складності немає, дотримуємося пропорції.

Їх роблять великими, але для дому підійде і звичайний картон. Зручно використовувати картонні коробки, вони відразу стають основою для фігури, тілом, головою.

bumazhnye chelovechki, girlyandy, lego: vyrezaem i sobiraem iz bumagi330 Паперові чоловічки, гірлянди, лего: вирізаємо і збираємо з паперуЗ матеріалів знадобляться: великі аркуші картону або картонні коробки, ножиці і клей. Можуть знадобитися фарби, якщо картон не кольоровий.

Вирізаємо і збираємо по схемі, склеюючи потрібні деталі.

Другий варіант — маленькі лего-силуети, засновані на цих фігурках з конструктора лего. Для цього потрібно мати: фігурку лего, кольоровий картон, олівець, клей, кольорові олівці.

Схема проста: обводите тіло чоловічка і отримуєте основу. Дорисовываете деталі (шолом, плащ, нарукавники), разукрашиваете. Вирізаєте, не забувши припуски для склеювання, і створюєте чоловічка. Чи робите простіше: обклеиваете справжню фігуру своїми деталями і отримуєте нового лего-чоловічка з паперу.

Паперові чоловічкиbumazhnye chelovechki, girlyandy, lego: vyrezaem i sobiraem iz bumagi331 Паперові чоловічки, гірлянди, лего: вирізаємо і збираємо з паперуbumazhnye chelovechki, girlyandy, lego: vyrezaem i sobiraem iz bumagi332 Паперові чоловічки, гірлянди, лего: вирізаємо і збираємо з паперуbumazhnye chelovechki, girlyandy, lego: vyrezaem i sobiraem iz bumagi333 Паперові чоловічки, гірлянди, лего: вирізаємо і збираємо з паперуbumazhnye chelovechki, girlyandy, lego: vyrezaem i sobiraem iz bumagi334 Паперові чоловічки, гірлянди, лего: вирізаємо і збираємо з паперуbumazhnye chelovechki, girlyandy, lego: vyrezaem i sobiraem iz bumagi335 Паперові чоловічки, гірлянди, лего: вирізаємо і збираємо з паперуbumazhnye chelovechki, girlyandy, lego: vyrezaem i sobiraem iz bumagi336 Паперові чоловічки, гірлянди, лего: вирізаємо і збираємо з паперуbumazhnye chelovechki, girlyandy, lego: vyrezaem i sobiraem iz bumagi337 Паперові чоловічки, гірлянди, лего: вирізаємо і збираємо з паперуbumazhnye chelovechki, girlyandy, lego: vyrezaem i sobiraem iz bumagi338 Паперові чоловічки, гірлянди, лего: вирізаємо і збираємо з паперуbumazhnye chelovechki, girlyandy, lego: vyrezaem i sobiraem iz bumagi339 Паперові чоловічки, гірлянди, лего: вирізаємо і збираємо з паперуbumazhnye chelovechki, girlyandy, lego: vyrezaem i sobiraem iz bumagi340 Паперові чоловічки, гірлянди, лего: вирізаємо і збираємо з паперуbumazhnye chelovechki, girlyandy, lego: vyrezaem i sobiraem iz bumagi341 Паперові чоловічки, гірлянди, лего: вирізаємо і збираємо з паперуbumazhnye chelovechki, girlyandy, lego: vyrezaem i sobiraem iz bumagi342 Паперові чоловічки, гірлянди, лего: вирізаємо і збираємо з паперу

Інші види рукоділля

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками