Піко гачком, як в’яжеться піко гачком, всі схеми і візерунки

piko kryuchkom, kak vyazhetsya piko kryuchkom, vse skhemy i uzory805 Піко гачком, як вяжеться піко гачком, всі схеми і візерункиу 80-90 роки в’язання в нашій країні стало мега популярно — адже для декого це було не просто приємне хобі, але й нагальна необхідність, а іноді й непоганий спосіб підзаробити. У ті роки щоб обзавестися якісної ексклюзивною річчю найчастіше доводилося шити чи в’язати щось своїми руками. Відео уроки тоді ще не створювали, тому для в’язання використовували схеми та їх пояснення.

Піко є самим легким і прекрасним візерунком, якою обв’язують різні речі, наприклад, килими, серветочки, рушники і навіть чоботи. Вироби, краї яких обв’язуються піко, виглядають досить оригінально. Для в’язання піко гачком необхідно вивчити всі схеми.

Існують варіанти в’язання піко зі спицями, щоб дізнатися, як це зробити, ознайомтеся з майстер-класом, який побачите нижче.

Майстер-клас для початківців

Щоб зробити цей візерунок, необхідно зв’язати ланцюжок з трьох повітряних петель і з’єднати їх зі спеціальним стовпчиком.

piko kryuchkom, kak vyazhetsya piko kryuchkom, vse skhemy i uzory806 Піко гачком, як вяжеться піко гачком, всі схеми і візерункиДалі розглянемо в’язання візерунка зі стовпчиками без накиду. За нашою схемою необхідно в’язати 3 зб./н. Потім зробити ланцюжок з 3 вп.

Наступний крок — введення гачка зб./н, від якого ми почали ці петлі. Після проводимо його через петельку вершини стовпчика і стінку збоку. Захоплюємо нитку і пров’язуємо петлі, які лежать на гачку.

Ось і вийшов наш маленький елемент піко. Якщо розібратися в перших етапах роботи, то можна зрозуміти, що в’язання гачком дуже цікаве. Таким же способом можна в’язати візерунок на ланцюжках з вп і над сс/н. Піко в’яжеться різними способами. І всі способи прикрашають виріб по-своєму.

Трилисник

Розберемо ще один унікальний спосіб виконання піко гачком. Схема для в’язання багато в чому схожа зі схемою, яка була в першому варіанті в’язання, але відмінності все-таки є. Це — потрійне піко, яке в’язальниці також називають трилисником.

Опис роботи:

Спочатку пров’язуємо першу частину деталі, потім знову створюємо ланцюжок з повітряних петель з’єднуємо її в кільце. Потрібно зробити три колечка і тоді у вас вийде трилисник. Далі знову в’яжемо наші стовпчики без накиду. Ось ми і розібрали, як зробити трилисник! Цей візерунок відмінно підійде для прикраси вашої ажурною скатертини або в’язаному кофтинки.

Монетка

Цей спосіб відрізняється від минулих своїм обсягом і методом для обв’язки теплих виробів. Його можна виконати як спицями, так і гачком. Зробити такий візерунок досить просто. Давайте розглянемо, як в’яжеться піко з допомогою гачка цим способом.

piko kryuchkom, kak vyazhetsya piko kryuchkom, vse skhemy i uzory807 Піко гачком, як вяжеться піко гачком, всі схеми і візерункиОпис роботи:

Спочатку пров’язуємо три спеціальні петлі, потім переходимо до стовпчика з накидом. Тепер ще раз потрібно зв’язати такий стовпчик, і знову в першу петлю. Далі в’яжемо три петлі ланцюжка і кріпимо готову деталь за допомогою спеціального стовпчика в петлю попереднього ряду, з якої починалося в’язання ланцюжка.

Після цих дій у вас повинен вийти цікавий маленький круг, який схожий на монетку. Ось і все, тепер ви знаєте, як зробити візерунок під назвою «Монетка».

Інші способи в’язання піко гачком

Якщо ви хочете отримати край виробу, який буде схожий на хвилясту лінію, то для вас існує відмінний варіант — плоский піко.

Зв’язати плоский піко з 5 петель не становить великої праці, тут не потрібно використовувати стовпчики без накиду.

Опис роботи:

Набираємо п’ять петель і створюємо стовпчик з накидом в первісну повітряну петлю. Потім кріпимо готове піко за допомогою з’єднувального стовпчика, пропускаємо три стовпа в минулому ряду і повторюємо рапорт необхідну кількість разів.

Якщо ж вам потрібно змайструвати край вироби з гострими кутами, то тоді необхідно навчитися робити піко у вигляді трикутника.

Опис роботи:

Набираємо п’ять петель і, пропустивши останню, в’яжемо в кожну з них по порядку: в 4 — стовпчик без накиду, в нову по порядку — напівстовпчик. Далі — стовпчик з накидом, 1 стовпчик, виконаний з 2 накидами. В результаті у вас вийде маленький трикутник. Закріпіть його до краю вироби за допомогою спеціального стовпчика для з’єднання, пропустивши 3 петлі в минулому ряду. Тепер ви знаєте, як в’язати піку різними методами, якщо будете продовжувати розвиватися і вчитися, то у вас почнуть виходити справжні шедеври.

Як зв’язати пінетки для дітей

Перед створенням пінеток потрібно дізнатися розмір ніжки дитини по місяцях. Щоб зв’язати за допомогою спиць пінетки туфельки, потрібно взяти наступні речі:

  • Натуральні нитки.
  • Спеціальні спиці.
  • piko kryuchkom, kak vyazhetsya piko kryuchkom, vse skhemy i uzory808 Піко гачком, як вяжеться піко гачком, всі схеми і візерункиМатеріал для роботи.

Опис роботи:

Спочатку візьміть тонкі спиці, дізнайтеся виберіть розмір і колір. Вив’язування почнемо з підошви. Наберемо 40 повітряних петель, з них потім вийде два ряди платочної в’язки. Тепер ми на наступних 4 грядках накидаємо ще петлі з головної сторони (одну з двох країв і дві посередині). В результаті у нас повинно вийти 56 повітряних петель. Нові 4 ряду пров’язуємо нитками іншого кольору. В’язка підошви завершена. Самі пінетки в’яжемо трошки по-іншому, всю роботу робимо за схемою:

  • Перший ряд — одна вперед, інша — назад.
  • Другий ряд — передню петлю пров’язуємо такий же, потім робимо накид, а нову петлю знімаємо зі спиці, не пров’язуючи.
  • Третій ряд — перед накидом повторюємо дії і знову знімаємо з петлі, а саму петлю пров’язуємо передній.
  • Останній ряд — виворіт пров’язуємо передній, а сам накид — виворітною стороною.

Ну і найголовніше — навчитеся правильно робити обв’язку пінетки!

Висновок

Сподіваюся, після цієї статті, ви не будете більше замислюватися, як в’язати піко гачком. Все неймовірно просто і красиво! Удачі вам у ваших трудах!

Як зв’язати візерунок піко гачкомpiko kryuchkom, kak vyazhetsya piko kryuchkom, vse skhemy i uzory809 Піко гачком, як вяжеться піко гачком, всі схеми і візерункиpiko kryuchkom, kak vyazhetsya piko kryuchkom, vse skhemy i uzory810 Піко гачком, як вяжеться піко гачком, всі схеми і візерункиpiko kryuchkom, kak vyazhetsya piko kryuchkom, vse skhemy i uzory811 Піко гачком, як вяжеться піко гачком, всі схеми і візерункиpiko kryuchkom, kak vyazhetsya piko kryuchkom, vse skhemy i uzory812 Піко гачком, як вяжеться піко гачком, всі схеми і візерункиpiko kryuchkom, kak vyazhetsya piko kryuchkom, vse skhemy i uzory813 Піко гачком, як вяжеться піко гачком, всі схеми і візерункиpiko kryuchkom, kak vyazhetsya piko kryuchkom, vse skhemy i uzory814 Піко гачком, як вяжеться піко гачком, всі схеми і візерунки

Інші схеми в’язання

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками