Пінетки спицями для новонароджених без швів, схеми 🥝 з описом, як зв’язати красиві дитячі для хлопчиків і дівчаток, як в’язати безшовні шкарпетки покроково, відео для початківців

Пінетки спицями для початківців зв’язати не так вже й складно. Без пінеток в осінній та весняний час малюкові буде некомфортно. Ці красиві дитячі черевички, до того ж, дуже зручні. У даній статті будуть представлені найбільш прості схеми в’язання пінеток з покроковим описом.

pinetki spicami dlya novorozhdennykh bez shvov, skhemy 🥝 s opisaniem, kak svyazat detskie krasivye dlya malchikov i devochek, kak vyazat besshovnye nosochki poshagovo, video dlya nachinayushhikh491 Пінетки спицями для новонароджених без швів, схеми 🥝 з описом, як звязати красиві дитячі для хлопчиків і дівчаток, як вязати безшовні шкарпетки покроково, відео для початківців

Пінетки спицями для початківців зв’язати не так вже і складно

Як зв’язати прості дитячі пінетки спицями для початківців: покроковий опис

В’язання пінеток може бути різним. Схем досить багато, але початківцям умільцям рекомендується користуватись більш простими схемами, щоб зрозуміти, як правильно в’язати.

Нижче буде описано спосіб роботи, який називається «Кава з молоком». Він означає використання в роботі двох кольорів пряжі, коричневої і білої.

Отже, інструкція:

 1. Для роботи знадобляться спиці не товщі 3 мм На спицю набирається 40 петель. Насамперед необхідно пов’язати підошву вироби. Вона робиться платочної в’язкої коричневого кольору пряжі.
 2. Схема в’язання підошви складається з опису восьми послідовних рядів, кожен з яких починається з провязывания кромок. Перший ряд: всі петельки в’яжуться лицьовими. Далі 3,5,7 і 9 ряди провязываются аналогічно. Другий ряд: 1 петелька лицьова, потім накинув ніні, далі 17 петель в’яжуться особою, накид, 2 лицьових, накид, 17 петель провязываются особою і накид. Не варто забувати про кромочних! Четвертий ряд: 2 петлі в’яжуться лицьовими, накид, 17 в’яжуться лицьовий, 4 лицьових, накид, 17 провязываются особою, наброс ніні і 2 платочных. Шостий ряд: 3 особових петлі, наброс ніні, 17 в’яжуться особою, наброс ніні, 6 лицьових, 17 провязываются лицьовий, наброс ніні, 4 особових. Восьмий ряд: 4 лицьових, накид, 17 в’яжуться особою, накид, 8 особових, наброс ніні, 17 в’язати особою, накид, 4 особових.
 3. На спиці повинно бути 56 петель. Якщо їх менше, то підошва вийде нерівною. У такому випадку рекомендується розпустити пряжу і переробити підошву.
 4. Тепер потрібно ввести білу нитку. Наступні 2 ряду провязываются їй. Всі петлі в’яжуться особою. Третій ряд провязывается виворотом, а четвертий – знову особою.
 5. Далі робіт триває основним, коричневим кольором. Всі петлі в’яжуться особою.
 6. Язичок сандалі в’яжеться з десяти петельок особою. На 25 ряду язичок довязывается.
 7. Виріб повертається на виворітну сторону і в’яжеться особою.

На останньому етапі тапочки зшиваються.

Як зв’язати пінетки спицями просто і швидко (відео)

Як навчитися зв’язати підошву для пінеток спицями для новонароджених покроково?

Ось простий спосіб, як зв’язати за один вечір підошву. Щоб зв’язати підошву двома спицями, потрібно набрати на них 40 петель. Цього вистачить для в’язання стандартних пінеток.

pinetki spicami dlya novorozhdennykh bez shvov, skhemy 🥝 s opisaniem, kak svyazat detskie krasivye dlya malchikov i devochek, kak vyazat besshovnye nosochki poshagovo, video dlya nachinayushhikh492 Пінетки спицями для новонароджених без швів, схеми 🥝 з описом, як звязати красиві дитячі для хлопчиків і дівчаток, як вязати безшовні шкарпетки покроково, відео для початківців

Щоб зв’язати підошву двома спицями, потрібно набрати на них 40 петель

Робота виконується в 9 рядів.

 • Петлі в’яжуться особою.
 • Особа, накид, 17 петель провязываются лицьова, накид, 2 особою, 17 петель провязываются лицьовий, наброс ніні, 1 обличчям.
 • Петлі в’яжуться особою.
 • 2 особою, наброс ніні, 17 петель провязываются особою, накид, 4 особою, накид, 17 петель провязываются лицьова, накид, 2 обличчям.
 • Петлі в’яжуться особою.
 • 3 особою, накид, 17 петель провязываются лицьовий, наброс ніні, 6 особою, накид, 17 петель провязываются лицьова, накид, 3 особою.
 • Петлі в’яжуться особою.
 • 4 особою, наброс ніні, 17 петель провязываются особою, накид, 8 особою, накид, 17 петель провязываются особою, накид, 4 особою.
 • Петлі в’яжуться особою.

Пінетки-машинки на двох спицях: інструкція

Пінетки-манишки повинні бути пов’язані за допомогою двох спиць.

Для роботи знадобиться блакитна та біла пряжа.

 1. На спицю необхідно набрати 35 петель, якщо ніжка малюка більше 40 петель.
 2. Кожний ряд в’яжеться особою, а потім з кожного ряду потрібно додавати по одній петельці з допомогою накиду нитки. Додаток ведеться з кожного краю. Не варто забувати про кромочних петлях.
 3. Якщо все зробити правильно, то повинно вийти 47 петель. Потім 2 ряду провязываются хустковим способом, тобто особою.
 4. Блакитний пряжею провязываются 6 наступних рядів.
 5. Після цього можна приступати до провязыванию мисок. Принцип роботи з мыской такий же, як і з п’ятою.
 6. Потім виріб перевертається, і в’язання повинно тривати з виворітного боку. Роботу варто закінчити тоді, коли по краях буде по 11 петель. Потрібно стежити за тим, щоб робота була симетричною. Якщо з якоїсь сторони петель виявилося більше або менше, ніж потрібно – це значить те, що майстер робить щось не так.
 7. 10 рядів провязываются хустковим методом.
 8. Потім у вироби потрібно зменшити петлі, щоб округлити його. Для цього з кожного ряду зменшене по одній петельці з кожної сторони. Разом повинно залишитися 7 петель, а провязанных рядів – 14.
 9. Провязываются 11 бічних петель.

pinetki spicami dlya novorozhdennykh bez shvov, skhemy 🥝 s opisaniem, kak svyazat detskie krasivye dlya malchikov i devochek, kak vyazat besshovnye nosochki poshagovo, video dlya nachinayushhikh493 Пінетки спицями для новонароджених без швів, схеми 🥝 з описом, як звязати красиві дитячі для хлопчиків і дівчаток, як вязати безшовні шкарпетки покроково, відео для початківців

Пінетки-манишки повинні бути пов’язані за допомогою двох спиць

Білої пряжею провязывается відворот сандалі. Робиться це хустковим методом, тобто повинно вийти рівне полотно.

Що знадобиться для роботи?

 • Спиці. Щоб пінетки вийшли красивими і акуратними, їх варто в’язати тонкими спицями, бажано, не товщі 3 мм
 • Гачок. Використовувати його не обов’язково, але закривати виріб гачком дуже зручно.
 • Пряжа. Рекомендується використовувати тонку пряжу, яка не псується від машинного прання.
 • Стрічки. Вони прикрашають роботу.

pinetki spicami dlya novorozhdennykh bez shvov, skhemy 🥝 s opisaniem, kak svyazat detskie krasivye dlya malchikov i devochek, kak vyazat besshovnye nosochki poshagovo, video dlya nachinayushhikh494 Пінетки спицями для новонароджених без швів, схеми 🥝 з описом, як звязати красиві дитячі для хлопчиків і дівчаток, як вязати безшовні шкарпетки покроково, відео для початківців

Щоб пінетки вийшли красивими і акуратними, їх варто в’язати тонкими спицями

Щоб пінетки виглядали красиво, варто використовувати стрічки того ж кольору, що і пряжа.

Доделывание пінеток

Щоб отримати завершений виріб, потрібно дотримуватися таких порад:

 • Коли тапочки будуть готові, їх виворітну сторону можна пропрасувати. Так вони краще будуть приймати форму ноги. Для цього потрібно використовувати тканину, наприклад, хустку. Тканина мочиться водою і кладеться на виріб. Потрібно пропрасувати злегка пінетки, але ні в якому разі не тиснути сильно.
 • Шви виробу потрібно зшити. Завдяки цьому вони придбають завершений вигляд.
 • На 2-1,5 см від верхнього краю виробу потрібно протягнути стрічку. Робити це можна за допомогою гачка. Також прикрасити роботу можна ґудзиком. Можна пришити відразу кілька маленьких гудзиків контрастного кольору.
 • Деякі вважають, що чим більше кольорів нитки використовувати при в’язання пінеток, тим краще. Це не зовсім так. Виріб саме по собі маленьке. Акуратно на ніжці дитини воно виглядає тоді, коли зроблено зі смаком.

pinetki spicami dlya novorozhdennykh bez shvov, skhemy 🥝 s opisaniem, kak svyazat detskie krasivye dlya malchikov i devochek, kak vyazat besshovnye nosochki poshagovo, video dlya nachinayushhikh495 Пінетки спицями для новонароджених без швів, схеми 🥝 з описом, як звязати красиві дитячі для хлопчиків і дівчаток, як вязати безшовні шкарпетки покроково, відео для початківців

Не варто в’язати пінетки з великої кількості різних ниток, адже так річ вийде позбавленою смаку

Не варто в’язати пінетки з великої кількості різних ниток, адже так річ вийде позбавленою смаку.

Красиві різнокольорові пінетки спицями

В основному сандалі в’яжуться платочної в’язкої з одного або двох кольорів пряжі. Це класичний спосіб. Але іноді хочеться створити щось екстравагантне, не таке, як у всіх. Саме тому можна придумати виття власний шаблон роботи і підібрати нестандартні кольори.

Ось одна з таких креативних ідей:

 • Помаранчева пряжа – з неї вывязывается паголенок. Ця частина ноги, яка знаходитися вище щиколотки.
 • Блакитна пряжа – відмінно підійде для вив’язування миска.
 • Зелена пряжа – обв’язування бічній частині виробу.
 • Біла пряжа – знадобиться для в’язання підошви пінеток.
 • Жовта пряжа – потрібна для провязывания задній частині виробу.

Найчастіше таку модель в’яжуть з заднім швом. Після завершення роботи дві частини пінеток зшиваються. Для цього можна використовувати спиці, але зручніше зшивати виріб гачком.

Пінетки на двох спицях для початківців (відео)

В’язання пінеток – це не тільки складна, але і дуже цікаве заняття. Новачки обов’язково впораються з такою роботою, якщо будуть слідувати інструкції і проявляти стриманість. Головне пам’ятати просте правило: навіть якщо спочатку робота не задалася, потрібно як слід постаратися, і все зміниться.

Інші схеми в’язання

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками