Пишне ошатне бальне плаття для дівчаток. Викрійка своїми руками. Як зшити ошатне плаття.

pyshnoe naryadnoe balnoe plate dlya devochek vykrojjka svoimi rukami kak sshit naryadnoe plate Пишне ошатне бальне плаття для дівчаток. Викрійка своїми руками. Як зшити ошатне плаття.Будь-яка маленька дівчинка навіть у рік мріє стати найкрасивішою принцесою на світі. А в житті ваших улюблених доньок так часто бувають дитячі свята. На ранках, концертах, день народження або на якому-небудь іншому важливому подію для дитини ваша маленька непосида перетворюється в саму прекрасну леді. Але для цього потрібно відвідати кілька магазинів або торгових центрів, тому що вибір сукні може бути далеко не легким заняттям.

Викрійки суконь для маленьких дівчаток

pyshnoe naryadnoe balnoe plate dlya devochek vykrojjka svoimi rukami kak sshit naryadnoe plate 1 Пишне ошатне бальне плаття для дівчаток. Викрійка своїми руками. Як зшити ошатне плаття. Припустимо, ось вона, заповітна купівля, здавалося б, мрія збулася, але ціна просто не дозволяє вам придбати цю коштовну річ. Ось тут і починається ваша головна біль, але не все так сумно. Не потрібно перейматися через такого роду труднощів. Зараз можна пошити новорічне або святкове плаття для маленької улюбленої мадмуазель самому, при цьому навіть не вміючи добре шити. Оскільки існує велика кількість викрійок як складних, так і простих. У такій справі важливим пріоритетом виступає ваше бажання.

Наберіться терпіння і з хорошим настроєм приступайте до роботи.

Вкладіть в кожну деталь, кожен стібок, частинку своєї душі, тільки тоді ви отримаєте результат, який перевершить всі ваші очікування. Розглянемо детальніше декілька викрійок суконь для дівчаток.

Бальне плаття з фатином

pyshnoe naryadnoe balnoe plate dlya devochek vykrojjka svoimi rukami kak sshit naryadnoe plate 2 Пишне ошатне бальне плаття для дівчаток. Викрійка своїми руками. Як зшити ошатне плаття.Насамперед потрібно зробити скелет, тобто викрійку бальної сукні. Але самим першим кроком буде вибір матеріалу, який більше імпонує вашому шедевру. Це повинна бути органза, атлас або шовк, загалом, дивіться самі. Отже, робимо необхідні заміри і тут будуть описані приблизні величини на вік від 3 років до 6:

 • довжина плеча (9 см);
 • обхват шиї (12 см);
 • обхват грудей (27 см);
 • довжина рукава (27 см);
 • довжина сукні (45 см);
 • ззаду довжина спини до талії (23 см).

Викрійка сукні для дівчинки 6 років буде мати трохи інші розміри, тому обов’язково чітко обміряти дитини, а потім вже переносити все на папір. Намагайтеся уважно прораховувати кожен відрізок на кресленні, це дуже важливо.

Основні кроки до викрійці сукні для дівчаток

pyshnoe naryadnoe balnoe plate dlya devochek vykrojjka svoimi rukami kak sshit naryadnoe plate 3 Пишне ошатне бальне плаття для дівчаток. Викрійка своїми руками. Як зшити ошатне плаття.Тепер покроково, щоб було зрозуміло, зробимо викрійку бального плаття для дівчинки своїми руками:

 1. Беремо чистий аркуш паперу і креслимо на ньому прямокутник, які позначимо АВСД.
 2. У довжину по обом сторонам ПЕКЛО і ВС, буде 45 див.
 3. Ширину АВ і СД, потрібно розрахувати наступним чином, число 9 для будь-якого розміру додати до обхвату грудей, тобто 27 + 9 = 36 див.
 4. Розраховуємо глибину пройми: 1/3 обхвату грудей плюс 6 див. Отримуємо такий розрахунок: 27 : 3 + 6 = 15 см. З точки А до точки Д відзначаємо 15 см і називаємо буквою Р.
 5. Тепер від М проводимо лінію горизонтально на перетин з ВС і називаємо цю точку Г1.
 6. Позначимо лінію талії: з точки А в напрямку до ПЕКЛА відраховуємо довжину спини до талії 23 см і називаємо буквою Т. Звідси креслимо вправо горизонтально і отримуємо точку Т1 на перетині з ВС.
 7. Вираховуємо ширину спини і позначаємо на кресленні: додаємо 4 см до 1/3 обхвату грудей: 27 : 3 + 4 = 13 см. Від точки М в напрямку відрізка ГГ1, визначаємо 13 см і називаємо це місце Г2. Потім від цієї точки проводимо перпендикуляр і перетин з АБ, позначаємо буквою П.
 8. Знаходимо ширину пройми, для цього додамо 1 см до 1/3 обхвату грудей, розрахунок: 27 : 3 + 1 = 10 см. Від Г2 до ГГ1 вважаємо 10 см і називаємо Г3. Тепер від Г3 тягнемо перпендикуляр перетинаючи АВ, позначивши це місце, точка П1.
 9. Зробимо, підйом полички, проведемо вертикальні лінії від П1 і на 2 см вгору, отримавши, нові точки П2 і Ш. Залишилось лише з’єднати їх один з одним.
 10. Ще один розрахунок лінії боки. Відраховуємо 3 см від Г2 до ГГ1 і отримуємо Г4. З останньої точки опускаємося перпендикулярно на лінію ДС і отримуємо точку Н. Середину перетину з ТТ4 назвемо буквою Т2.

Такими були основні кроки викрійки, але до них ще є і допоміжні, які обов’язково треба доробити.

Додаткові кроки до викрійці бального плаття

Трохи відпочиньте, подивіться, який креслення у вас вийшов на даний момент, і приступайте до завершення цього приємного і корисного справи своїми руками.

 1. Спочатку перший етап додаткових кроків викрійки зі спини:
 • Отже, визначаємо допоміжні точки лінії пройми і плеча для цього ПГ2 і П1Г3 ділимо на чотири рівні частини.
 • Приступаємо до вирізу горловини на спині: додати 0,5 см до 1/3 обхвату шиї, 12 : 3 + 0, 5 = 4, 5 див. Від А до АВ відраховуємо 4,5 см, а потім з цієї точки ще 1,5 см і з’єднуємо з лінією т. А.
 • Тепер нахил плеча і лінія пройми зі спини. Ділимо навпіл кут ПГ2Г4 і отчерчиваем пунктирною межею. Від точки Г2 відрахуємо 2,5 см, а від Г4 — 0,5 см, і через середнє місце поділу цих ліній проводимо межу, яка виокремлює лінію пройми.
 • Зробимо бічний шов. Від Т2 до Т4 вважаємо 1 см і проводимо лінію через 0,5, Т4, 1, до СД, називаємо Н1. Тепер піднімаємося вгору на 1 см від Н1.
 • Прикрасимо лінію низу, розділивши на дві рівні частини ДН. А потім об’єднуємо центр і місце з назвою 1.

2. Починаємо другий етап викрійки додаткових кроків переду:

 • Зробимо виріз горловини, від Ш у бік ШП2 відкладаємо число, яке отримується при додаванні 0,5 см до 1/3 обхвату шиї, тобто 4,5 см. Від цього місця по ШС спускаємося на 5,2 див.
 • Тепер нахил плеча і лінія плеча. Від крапки П2 опускаємося вниз на 3 див. Далі об’єднуємо місце 3 і 4,5. Від останнього відраховуємо 9 див.
 • Залишилася лінія пройми і бічний шов. У першому випадку ділимо навпіл розділовою межею кут П1Г3Г4 і відраховуємо 2 см від місця Г3. Від П1Г3 вправо 0,5 див. З’єднуємо плавною лінією 9,0,5 і 2. Тепер для бокового шва відраховуємо 2 см в бік ТТ1 від Т2. І, нарешті, виводимо лінію через 0,5, Г4 та 2 до з’єднання з місцем СД, називаємо точку Н2. Потім від неї піднімаємося на 1 див.

Готова повноцінна викрійка пишного плаття для дівчинки, яка, на перший погляд, може здаватися складною. Але поступово пройшовши всі кроки, ви зможете запросто її накреслити. Потім залишиться лише розрізати по тканині і акуратно зшити. Це бальне плаття своїми руками можна шити для будь-якого заходу.

Шиємо ошатне плаття для дівчаток

pyshnoe naryadnoe balnoe plate dlya devochek vykrojjka svoimi rukami kak sshit naryadnoe plate 4 Пишне ошатне бальне плаття для дівчаток. Викрійка своїми руками. Як зшити ошатне плаття.Зшити ошатне плаття для дівчаток з вищеописаною викрійкою буде нескладно. Після виготовлення креслення і вибору тканини, приступаємо до шиття. Розріжте викрійку бальної сукні. Якщо ж ви хочете зробити який-небудь цікавий воріт, то для цього знадобиться спеціальна окрема форма.

Застібку в основному роблять в задній частині виробу, але можна і попереду. Нехай дівчинка приміряє сукню, а тільки потім сточують бічні і плечові шви. Окремо займіться коміром, якщо він там потрібен. Точно так само і рукави, але краще без них. А якщо ви все ж вирішили зробити рукава, тобто дуже легкий спосіб. Візьміть старе непотрібне плаття з рукавами, яку можна розпустити. Після чого розрізати рукав по шву і обведіть отримане виріб. Тепер обмірте такий викрійкою руку своєї дитини, слід регулювати, але зробіть це з невеликим запасом. Спочатку навертає рукав з вашим матеріалом і знову прикладіть на руку. Якщо ж все в порядку, то можна спокійно продовжувати шити.

Після того як ви закінчите зшивати боки, можна буде зробити всілякі прикраси на сукню. Гарні квіти з органзи або мережива, на що тільки готовий політ вашої фантазії. І окремо пришити всю цю красу до вашого чудовому шедевру.

Ну що ж, ви просто чарівники, змогли все-таки зшити ошатне плаття своїми руками. Неважливо, скільки років вашій дитині, 3 чи 5 років, просто чітко по кроках виконуйте дані рекомендації, і все неодмінно вийде.

Найпростіша форма ошатного сукні для дівчаток

Якщо вам важко було працювати з першої викрійкою, то спробуйте ось цю, саму легку і зручну. Для цього беремо дитячу майку або футболку, потім відрізаємо її по лінії талії. Як ви вже зрозуміли, тут не потрібно обміряти руку і робити викрійки для рукавів. Окремо шиємо з тканини, відрізаною в прямокутник, красиву пишну спідницю. А низ цієї спідниці можна прикрасити який-небудь повітряної оборкою.

Після чого просто зшиваємо виворітну сторону верху і низу, тобто майку і спідничку. До речі, буде непогано виглядати гарний пишний бант на поясі.

Як зшити пишну сукню з фатину? Його теж можна зробити дуже легко. Візьміть в’язаний топік своєї дитини, а з фатину наріжте смужки по 17 см в ширину і потрібної довжини. А тепер просто продевайте фатін в плетену петлю топіка і зашивайте з виворітного боку. Ось так робіть кожен відрізок поруч, щоб вийшла пишна спідничка. Ну а верх теж можна прикрасити виробами з фатину.

Так що, головне, це ваша фантазія нескінченна, завдяки якій у підсумку виходять прекрасні нарядні сукні для принцес.

Інші схеми викрійки

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками