Плед гачком схеми 🥝 в’язання квадратних мотивів, опис, як зв’язати, як з’єднати, обв’язка, фото, відео

pled kryuchkom skhemy 🥝 vyazanie kvadratnykh motivov, opisanie, kak svyazat, kak soedinit, obvyazka, foto, video471 Плед гачком схеми 🥝 вязання квадратних мотивів, опис, як звязати, як зєднати, обвязка, фото, відеоСкільки потрібних і прекрасних виробів можна зробити, вміючи в’язати спицями або гачком! Це можуть бути як прості шапки, шкарпетки, так і більш об’ємні вироби — светрик або шаль. Однією з таких речей може стати дитячий пледик схеми угорщина в’язаний гачком з квадратів, схема в’язання якого не несе великої складності і легка навіть для молодої майстрині.

Поради майстрів

В’язання пледика гачком з квадратиків передбачає дотримання наступних рекомендацій:

 1. Головна властивість в’язання полягає в тому, щоб квадратики були одного розміру. Для цього скористайтесь сантиметровою стрічкою.
 2. При виборі ниток для в’язання звертайте увагу на їх структуру і товщину. Для пледа розміром 90 на 140 сантиметрів знадобиться до 1700 грамів пряжі.
 3. Застосовуйте нитки різних відтінків — це додасть вашій речі унікальність.
 4. Початківцям майстриням варто почати в’язати гачком №4 або 5.
 5. Якщо ви в’яжете плед для малятка, беріть натуральні нитки з бавовни або вовни.

Як з’єднати деталі з квадратиків між собою? Орнаменти можна робити по прямій лінії або по колу. При роботі по прямій лінії на ланцюжку з певної кількості повітряних петельок в’яжуть стовпці з накидками або без них. У закінченні кожного рядка повертаємо виріб і також в’яжемо до отримання квадратного пледа. Можна брати пряжу різних кольорових гам. При в’язанні по колу перші повітряні петельки замикаються в кільце і в’яжуться стовпцями по спіралі. Квадратна форма виходить шляхом збільшення повітряних петельок в певних куточках квадрата.

pled kryuchkom skhemy 🥝 vyazanie kvadratnykh motivov, opisanie, kak svyazat, kak soedinit, obvyazka, foto, video472 Плед гачком схеми 🥝 вязання квадратних мотивів, опис, як звязати, як зєднати, обвязка, фото, відеоВиміряємо довжину прихильник квадратів і порахуємо потрібну їх кількість для отримання в’язаного пледа необхідного розміру з гарним мотивом.

Готові квадратні мотиви проутюжим і приготуємо для шиття, не забувайте вибрати перехід колірної гами для свого бабусиної пледика.

При зв’язуванні квадратних мотивів голочкою шов буде майже не видно, якщо кінцеві їх ряди вив’язані однаково і одним відтінком.

Всі зшиті заготовки покривала обвяжем гачком ниткою яскравого кольору — це додасть вашій речі завершений вигляд.

Галерея: плед гачком з квадратів (25 фото)

Бабушкін квадрат гачком: схеми для пледів

Одним з популярних методів в’язання об’ємних виробів вважаються «Бабусині квадрати», які останнім часом застосовують багато дизайнери в своїх роботах. Розглянемо схему традиційного «Бабусиної квадратного мотиву», використовуваного для в’язання пледів.

pled kryuchkom skhemy 🥝 vyazanie kvadratnykh motivov, opisanie, kak svyazat, kak soedinit, obvyazka, foto, video473 Плед гачком схеми 🥝 вязання квадратних мотивів, опис, як звязати, як зєднати, обвязка, фото, відеоТехніка в’язання:

 • квадрат вывязываем стовпчиками з одним накидом, починаючи з центральної частини.
 • Центром квадратика послужить змінна петелька або кільце з трьох повітряних петельок.
 • У процесі всієї роботи квадратик не перевертаємо.
 • Переходик на новий рядок проводиться в куті квадрата.

Опис схеми в’язання покривала з квадратного мотиву:

 • Перший рядок:3 петлі підйому, два ССН в’яжемо в кільце, дві ВП, 3 стовпчики в кільце, раппорт повторимо три рази, один ВП, один полустолбец з одним накидом у кінцеву ВП підйому для замикання рядка.
 • pled kryuchkom skhemy 🥝 vyazanie kvadratnykh motivov, opisanie, kak svyazat, kak soedinit, obvyazka, foto, video474 Плед гачком схеми 🥝 вязання квадратних мотивів, опис, як звязати, як зєднати, обвязка, фото, відеоДругий ряд: 3 петлі підйому, дві ССН в арку, створену полустолбиком, 1 ВП, 3 стовпчики в арку з двох повітр.п. нижнього рядка, 2 повітр.п., 3 ССН в ту ж арку, одна ВП, робимо раппорт знову три рази, три ССН в арку ВП, 1 ВП, ряд замикається полустолбцом з одним накидом у кінцеву повітряну петлю підйому.
 • Третій ряд: три повітряні петлі підйому, два ССН в арку з полустолбца з одним накидом, одна ВП, 3 стовпця в арку ВП нижнього рядка, один ВП. Три стовпчики з накидом в арку з 2 петельок нижнього рядка, три ВП, 3 стовпчики з накидом в ту ж арку, одна ВП, три стовпця в арку вооз.п., 1 ВП — раппорт робимо ще три рази, 3 стовпця в арку ВП, ряд замкнемо полустолбиком з 1 накидом в кінцеву ВП підйому.
 • Четвертий ряд: три повітряні петлі підйому, два стовпчики з накидом в арку з полустолбика з 1 накидом, 1 ВП, три стовпчики в арочкку ВП нижнього рядка. Один ВП, три ССН в арряку ВП, одягнувши ВП, 3 ССН в арку з трьох ВП нижнього рядка, три ВП, 3 стовпця в ту ж арку, рдев ВП, 3 ССН в арку ВП, 1 ВП, три стовпчики в арку ВП, 1 ВП, далі раппорт повторимо ще три рази, 3 ССН в арку ВП, три ВП, квадрат замикаємо стовпчиком в останню ВП підйому.

Ви можете вивчити й інші схеми в’язання «Бабусиної квадрата» гачком для пледиков, все залежить від вашого досвіду і терпіння.

Робимо гарний в’язаний плед: майстер-клас

А тепер порадуємо улюблених людей створеним своїми руками презентом — пледом з квадратів.

pled kryuchkom skhemy 🥝 vyazanie kvadratnykh motivov, opisanie, kak svyazat, kak soedinit, obvyazka, foto, video475 Плед гачком схеми 🥝 вязання квадратних мотивів, опис, як звязати, як зєднати, обвязка, фото, відеоМатеріали для створення покривала з квадратних мотивів:

 • Пряжа різних відтінків, десь 1800 грамів однієї структури і товщини.
 • Спеціальний гачок №3,5.
 • Гострі ножиці.
 • Голка.

Для в’язаного покривала розміром на 1,30 1,10 метрів треба зв’язати 221 квадратик. Довжина сторінок квадрата залежить від товщини ниток і дорівнює 7 – 8 сантиметрів. Схема створюється стовпчиками з одним накидом і повітряними петельками.

Повний опис схеми в’язання по рядкам для початківців:

 • Пов’язуємо колечко з чотирьох повітряних петельок. В’яжемо раппорт через центральні колечка три колонки, дві повітряні петлі, раппорт зробимо ще три рази, з’єднаємо кінцеву петельку з першим стовпчиком.
 • pled kryuchkom skhemy 🥝 vyazanie kvadratnykh motivov, opisanie, kak svyazat, kak soedinit, obvyazka, foto, video476 Плед гачком схеми 🥝 вязання квадратних мотивів, опис, як звязати, як зєднати, обвязка, фото, відеоПов’язуємо три стовпчика з накидом над стовпчиком нижнього рядка, два ССН в першу ВП нижнього ряду, 2 повітряні петлі, два стовпчики в другу ВП — раппорт зробимо ще три рази.
 • Пов’язуємо п’ять стовпців над ССН нижнього рядка, два ССН в першу повітряну петлю ряду знизу, дві ВП, два ССН в другу петлю, 2 ССН над стовпчиком з накидом рядка знизу — раппорт виконаємо ще три рази.
 • Провяжем сім стовпчиків над стовпчиками з накидом нижнього рядка, дві ССН в першу петельку нижнього ряду, дві ВП, 2 ССН у другу ВП, чотири стовпця над стовпчиками рядка знизу — раппорт зробимо ще три рази.
 • Просмикнемо нитку в голку і з’єднаємо останню петлю і початок рядка, як показано на зображеннях. Квадрат створений.

Готові квадрати пов’язуємо разом гачком. Щоб річ виглядала завершеною, обвяжем його гачком будь-яким візерунком. Подивитися детально можна на відео в інтернеті.

Схеми квадратів гачкомpled kryuchkom skhemy 🥝 vyazanie kvadratnykh motivov, opisanie, kak svyazat, kak soedinit, obvyazka, foto, video477 Плед гачком схеми 🥝 вязання квадратних мотивів, опис, як звязати, як зєднати, обвязка, фото, відеоpled kryuchkom skhemy 🥝 vyazanie kvadratnykh motivov, opisanie, kak svyazat, kak soedinit, obvyazka, foto, video478 Плед гачком схеми 🥝 вязання квадратних мотивів, опис, як звязати, як зєднати, обвязка, фото, відеоpled kryuchkom skhemy 🥝 vyazanie kvadratnykh motivov, opisanie, kak svyazat, kak soedinit, obvyazka, foto, video479 Плед гачком схеми 🥝 вязання квадратних мотивів, опис, як звязати, як зєднати, обвязка, фото, відеоpled kryuchkom skhemy 🥝 vyazanie kvadratnykh motivov, opisanie, kak svyazat, kak soedinit, obvyazka, foto, video480 Плед гачком схеми 🥝 вязання квадратних мотивів, опис, як звязати, як зєднати, обвязка, фото, відеоpled kryuchkom skhemy 🥝 vyazanie kvadratnykh motivov, opisanie, kak svyazat, kak soedinit, obvyazka, foto, video481 Плед гачком схеми 🥝 вязання квадратних мотивів, опис, як звязати, як зєднати, обвязка, фото, відеоpled kryuchkom skhemy 🥝 vyazanie kvadratnykh motivov, opisanie, kak svyazat, kak soedinit, obvyazka, foto, video482 Плед гачком схеми 🥝 вязання квадратних мотивів, опис, як звязати, як зєднати, обвязка, фото, відео

Інші схеми в’язання

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками