Плетіння з гумок лумигуруми: майстер-класи іграшок 3д

pletenie iz rezinok lumigurumi: master klassy igrushek 3d90 Плетіння з гумок лумигуруми: майстер класи іграшок 3дНовий напрям в рукоділлі — це лумигуруми. Якщо раніше ви зустрічали щось схоже — це амігурумі (плетіння з ниток іграшок), то сьогодні особливої популярності набрала плетіння іграшок з гумок на верстаті або рогатки. У цього виду рукоділля є свої напрямки, різновиди в’язання, схеми плетіння. На відміну від амігурумі, плести резиночками впорається навіть дитина. З кольорової гуми в’язати приємно і нескладно, таке в’язання доступно навіть для початківців, а результатом творчості може стати і свинка, і будиночок, і навіть іграшки з реклами на каналі Мульт — треба тільки пошукати відповідні майстер-класи.

Плетіння з гумок лумигуруми: різні іграшки та майстер-класи

pletenie iz rezinok lumigurumi: master klassy igrushek 3d91 Плетіння з гумок лумигуруми: майстер класи іграшок 3дОдним з улюблених персонажів в рукоділлях лумигуруми і амігурумі є сова. Всім відомо, що сова — символ мудрості. Мати невеликий брелок у вигляді сови модно, тому багато діти прагнуть в першу чергу відтворити сов. Плести такі іграшки набагато складніше, ніж прості елементи — серце, банан і багато інших. Розглянемо різні варіанти в’язання в стилі лумигуруми.

Сова з гумок лумигуруми: варіанти в’язання

Сову лумигуруми можна сплести трьома способами. Перший — це на верстаті, другий — на вилці, а третій — це 3д сова з гумок. Найпростішим способом сплести совушку є використання верстата.

 1. pletenie iz rezinok lumigurumi: master klassy igrushek 3d92 Плетіння з гумок лумигуруми: майстер класи іграшок 3дВиберіть підходящі кольори для майбутньої фігурки. Основа лумигуруми — це скидання і накидання їх. У наборі ви знайдете основну схему, як можна плести на верстаті.
 2. Діючи по ній, ви накидываете лумы на стовпчики верстата. Після, скидаєте і переплетаете їх між собою. Важливо дотримуватися послідовність кольорів.
 3. Після того як всі лумы скинуть, вам залишається лише зняти іграшку з верстата і сова готова.

Сова лумигуруми на вилці з гумок виходить привабливіше, ніж на верстаті. Вилка замінює стовпчики верстата. Багато майстрів починають працювати з вилкою, оскільки це зручно.

 1. pletenie iz rezinok lumigurumi: master klassy igrushek 3d93 Плетіння з гумок лумигуруми: майстер класи іграшок 3дВам потрібно об’єднати дві виделки, щоб їх зубці дивилися в різні боки.
 2. Тим же самим способом ви накидываете і скидаєте гумки, переплітаючи їх між собою в одному порядку. Після знімаєте з вилки і у вас готовий виріб.

Крім того, можна зробити 3д іграшки з гумок на верстаті. Для цього вибираєте звичайну схему і провязываете по ній за допомогою гачка виріб. Виходить об’ємна фігурка.

pletenie iz rezinok lumigurumi: master klassy igrushek 3d94 Плетіння з гумок лумигуруми: майстер класи іграшок 3д

Галерея: лумигуруми з гумок (25 фото)

Плести іграшки лумигуруми своїми руками: майстер-клас

Крім сови на верстаті, можна виконати більш прості вироби з допомогою рогатки. Для цього вам знадобиться трохи часу і терпіння. За допомогою рогатки можна створювати різні вироби — такі як планета, банан, серце і багато інших. Пропонуємо почати плетіння з банана.

pletenie iz rezinok lumigurumi: master klassy igrushek 3d95 Плетіння з гумок лумигуруми: майстер класи іграшок 3д

Для виготовлення брелока вам знадобиться:

 • рогатка;
 • гачок;
 • гумки жовтого кольору — двадцять одиниць;
 • гумки чорного кольору — чотири одиниці.
 1. pletenie iz rezinok lumigurumi: master klassy igrushek 3d96 Плетіння з гумок лумигуруми: майстер класи іграшок 3дПомістіть рогатку до себе обличчям, щоб внутрішні кінці дивилися на вас. Візьміть першу гумку чорну і обгорніть її три рази навколо правого стовпця.
 2. Гумки жовті надіньте на два стовпи.
 3. Застосовуючи гачок, скиньте чорну, обвернув її в три обороту по центру плетіння.
 4. Два стовпці накиньте на наступні чотири жовтого кольору.
 5. pletenie iz rezinok lumigurumi: master klassy igrushek 3d97 Плетіння з гумок лумигуруми: майстер класи іграшок 3дЗ кожного стовпа, використовуючи гачок, приберіть дві нижні жовті, зануривши їх у середину плетіння.
 6. Чотири жовтого кольору накиньте на два стовпи.
 7. Нижні чотири ліві і стільки ж правих перемістіть по центру плетіння.
 8. Повторіть етап з гумками ще два рази. Останній раз дві скиньте, а чотири нижніх перемістіть в центр.
 9. Для того щоб виконати хвіст, вам необхідно накинути дві чорні на обидва стовпці рогатки. Інші помістити всередину.
 10. Інші розмістіть на два стовпи. Дві нижніх з обох стовпчиків відправте в середину. Зліва направо розмістіть чорну залишилася.
 11. Готову фігурку зніміть з рогатки і (якщо є) прилаштуйте до нього застібку.

Майстер-клас плетіння полуниці лумигуруми з гумок

pletenie iz rezinok lumigurumi: master klassy igrushek 3d98 Плетіння з гумок лумигуруми: майстер класи іграшок 3дАле так само просто, як і фігурку банан, можна сплести полуницю. Для цього застосовуються яскраві гумки і рогатка. На виріб вам знадобиться 13 червоних і 5 зелених гумок.

 1. Одну червону обгорніть навколо правого стовпця три рази.
 2. Дві червоні надіньте на рогатку і скиньте три обороту першої гумки на середину.
 3. Ще дві помістіть на рогатку. Нижній ряд перемістіть справа в центр. Перекиньте верхівку зліва направо.
 4. Помістіть ще дві і відправте по центру нижні ліві гумки.
 5. Ще дві надіньте на обидва стовпці і скиньте ліві дві в середину.
 6. pletenie iz rezinok lumigurumi: master klassy igrushek 3d99 Плетіння з гумок лумигуруми: майстер класи іграшок 3дПраворуч вставте верхню частину наліво.
 7. На стовпці рогатки помістіть ще дві і перенесіть дві пари праворуч до центру.
 8. Останню пару потрібно відправити у центр і сплітати.
 9. Для хвостика полуниці дві зелені розташуйте по центру. Скиньте їх в середину, а правий стовпець захопіть з зеленими. Лівий стовпець загорніть з двома верхніми. Дві зелені перекиньте зліва направо.
 10. Останні зелені скиньте в середину до червоних.
 11. Останню гумку зеленого кольору надіньте на два стовпці і відправте до неї всі зелені. Після, верхній стовп скиньте донизу в центр плетіння. І зніміть виріб з рогатки.

Існує ще чимало варіантів плетіння лумигуруми іграшок, таких як планета, серце. Всі вони плетуться або в’яжуться досить швидко на верстаті, вилці або за допомогою гачка. Але незалежно від матеріалу та способів — результат завжди радує нас своїм красивим видом.

Лумигуруми з гумок своїми руками: фотоpletenie iz rezinok lumigurumi: master klassy igrushek 3d100 Плетіння з гумок лумигуруми: майстер класи іграшок 3дpletenie iz rezinok lumigurumi: master klassy igrushek 3d101 Плетіння з гумок лумигуруми: майстер класи іграшок 3дpletenie iz rezinok lumigurumi: master klassy igrushek 3d102 Плетіння з гумок лумигуруми: майстер класи іграшок 3дpletenie iz rezinok lumigurumi: master klassy igrushek 3d103 Плетіння з гумок лумигуруми: майстер класи іграшок 3дpletenie iz rezinok lumigurumi: master klassy igrushek 3d104 Плетіння з гумок лумигуруми: майстер класи іграшок 3дpletenie iz rezinok lumigurumi: master klassy igrushek 3d105 Плетіння з гумок лумигуруми: майстер класи іграшок 3дpletenie iz rezinok lumigurumi: master klassy igrushek 3d106 Плетіння з гумок лумигуруми: майстер класи іграшок 3дpletenie iz rezinok lumigurumi: master klassy igrushek 3d107 Плетіння з гумок лумигуруми: майстер класи іграшок 3д

Інші види хенд мейду

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками