Плетіння з гумок на рогатці браслети 🥝 як можна плести з гумок

Кожне літо педагоги в дитячих таборах зазначають нове масове захоплення у дітей. Але плетіння з гумок залишається незмінним хобі вже кілька років.

Плетіння з гумок на рогатці – це дуже цікаве заняття. Для початківців умільців в інтернеті можна знайти масу схем, які розкажуть, як плести з гумок ляльок, звірят, 3D горох, ручку полуничку, квітка, єдинорога та інші вироби і фігурки. Зв’язати найбільш легкі фігури можна навіть всього за кілька хвилин. Займатися цим можна на плиті, стола, ліжка, словом, будь-якій поверхні. В’язання сприяє розвитку концентрації уваги та дрібної моторики рук. У даній статті будуть представлені кращі уроки по цьому ремеслу, давайте будемо вчитися в’язати разом!

pletenie iz rezinok na rogatke braslety 🥝 kak mozhno plesti iz rezinochek565 Плетіння з гумок на рогатці браслети 🥝 як можна плести з гумок

Плетіння з гумок на рогатці – це дуже цікаве заняття

Плетіння з гумок на рогатці: ідеї фігурок для початківців

Це найцікавіше заняття дозволяє розвивати моторику рук, тим самим збільшуючи інтелектуальні можливості людини. До того ж існує безліч різних ідей і майстер-класів, які можуть навчити плести різні фігурки.

Рівень складності в цьому ремеслі різний. Початківцям рекомендується керуватися в роботі більш простими схемами, так як складні схеми вимагають досвід. З часом, коли людина зрозуміє принцип плетіння, він без зусиль зможе зробити будь-яку річ, навіть найскладнішу.

Ідей безліч! Ось лише мала частина. Отже, на рогатці можна сплести:

 • Овочі та фрукти, наприклад, полуницю або помідор.
 • Тварин, наприклад, лева, ведмедя або крокодила.
 • Птахів, наприклад, ворону або папуги.
 • Квіти, наприклад, троянду, фіалку або ромашку.
 • Чоловічків, солдатиків.
 • Браслети різних видів і т. д.

Чим частіше людина займається плетінням на рогатці, тим краще у нього виходить. Не варто засмучуватися, якщо перша робота не вдалася, адже робота над нею принесла умільцю цінний досвід. Наступного разу виріб вийде набагато краще!

Галерея: плетіння з гумок (25 фото)

Серце з гумок на рогатці (відео)

Плетіння їжі для ляльок з гумок на рогатці

Сплести їжу для ляльки самостійно – означає проявити креативність! Навіть маленьким дівчаткам це під силу. Нижче буде описано, як зробити гарбуз.

Отже, плетемо гарбуз:

 1. Для цієї роботи знадобиться матеріал двох кольорів: зелений і оранжевий. Із зеленого кольору буде зроблений листяний хвостик гарбуза, тому не потрібно виділяти для роботи надто багато таких гумок. А ось помаранчевого матеріалу знадобиться більше.
 2. Робота на рогатці передбачає розкладання гумок за схемою. В даному випадку потрібно зробити з помаранчевих гумок три ряди, один з яких, центральний, повинен бути опущений вниз. Зелений гумки знаходяться вгорі посередині.
 3. Рогатка повинна бути повернена до людини частиною, на якій є выемочки. Помаранчева перша гумка накидається на праву частину рогатки в 3 обороту. Так робиться і з лівого боку. Перші гумки надіваються на 2 штирька рогатки.
 4. Гумки з трьох обертів надіваються на центральний штир. Потім додається ще одна пара. Попередні гумки опускаються вниз.
 5. Аналогічні дії проводяться з третьої і четвертої гумками.
 6. Для плетіння наступного ряду матеріал з лівого стовпчика знімається. Подальше плетіння відбувається точно так само. Кожна закінчена ланцюжок надівається на правий стовпчик.
 7. Пара зеленого матеріалу кріпиться на рогатку і на них спускається гарбуз. В кінці роботи необхідно перетягнути петельку.

pletenie iz rezinok na rogatke braslety 🥝 kak mozhno plesti iz rezinochek566 Плетіння з гумок на рогатці браслети 🥝 як можна плести з гумок

Сплести їжу для ляльки самостійно – означає проявити креативність

Плетіння зайчика на рогатці

 1. Для такої роботи потрібно підготувати не тільки швидкість, але і гачок. Зайчик має бути жовтий, але крім такого матеріалу береться ще й чорний (для очей і носа).
 2. Поглиблення штирьков верстата повинна «дивитися» на майстра. Перша гумка обертається навколо стовпчика 3 рази. Після цього 2 інших накидаються на обидва стовпчика. Перша опускається в центр, решта-аналогічно. Так відбувається плетіння вушка зайчика.
 3. Останній ряд вуха надівається на гачок. Пара наступної заготовки надівається з гачка на лівий стовп рогатки. Трійня гумок опускається в центр, після чого робиться наступний накид матеріалу.
 4. Друга заготівля переноситься на правий стовп рогатки. Трійня матеріалу переноситься на лівий стовп з допомогою гачка. Наступна заготівля плетуть аналогічно. Техніка роботи називається «риб’ячий хвіст».
 5. Щоб сплести зайчику оченята, в три рази слід накинути на стовп рогатки чорну гумку. Подальше плетіння жовтим матеріалом виконується аналогічно. Очі повинна бути на відстані двох жовтих гумок. При бажанні можна зробити зверюшке чорний носик. В кінці його потрібно буде підтягнути гачком вперед, щоб він став опуклим.

pletenie iz rezinok na rogatke braslety 🥝 kak mozhno plesti iz rezinochek567 Плетіння з гумок на рогатці браслети 🥝 як можна плести з гумок

Для такої роботи потрібно підготувати не тільки швидкість, але і гачок

Як сплести крокодила?

Зробити іграшку з гумок може будь-хто, особливо якщо керуватися простими схемами. Робити крокодила випливає з зеленого матеріалу, щоб надати йому максимально реалістичний вигляд.

Отже, робота полягає в наступному:

 1. Методом «риб’ячий хвіст» потрібно сплести тулуб крокодила. Ширина тулуба – 3 гумки. Цією технікою слід сплести полотно не коротше 7-8 див. Іграшка повинна бути досить об’ємною. Це простий спосіб, що не вимагає від майстра значних зусиль.
 2. Потім від тулуба потрібно сплести кінцівки рептилії. Для максимального спрощення завдання їх можна зробити однаковими. Техніка плетіння аналогічна, «риб’ячий хвіст».
 3. Щоб крокодил виглядав красивіше, то наприкінці плетіння кінцівок ряд можна закінчити коричневим матеріалом. Не забути треба й про очі рептилії! Вони плетуться чорними гумками.

pletenie iz rezinok na rogatke braslety 🥝 kak mozhno plesti iz rezinochek568 Плетіння з гумок на рогатці браслети 🥝 як можна плести з гумок

Зробити іграшку з гумок може будь-хто, особливо якщо керуватися простими схемами

В кінці роботи петля останнього ряду повинна затягнутися.

Браслет з гумок на рогатці

Браслети з гумок виходять дуже яскраві і красиві. Нижче буде описано спосіб плетіння браслетика під назвою «Серце ангела».

Поетапна робота:

 1. Потрібно взяти жовтий і зелений матеріал.
 2. Рогатка береться так, щоб на майстра дивилися відкриті частини стовпів.
 3. Перша зелена гумка накидыватся вісімкою, тобто перекручується між двома стовпчиками. А потім накидається жовта гумка, але вона не перекручується.
 4. Після цього гачком зелений матеріал скидається в центр.
 5. Потім жовтий матеріал накидається повторно. Гачком зелена гумка опускається правої сторони. Таким чином, виконується подальше плетіння. Якщо все робити правильно, то в центрі браслета рівно буде лягати зелений матеріал, а жовтий буде кільцями посередині.
 6. За бажанням можна плести «Серце ангела» і з трьома кольорами, постійно чергуючи восьмиобразный накид з звичайним. В даному випадку браслет буде різнобарвним, забарвлення якого не буде рівномірним. Це вже справа смаку.

pletenie iz rezinok na rogatke braslety 🥝 kak mozhno plesti iz rezinochek569 Плетіння з гумок на рогатці браслети 🥝 як можна плести з гумок

Браслети з гумок виходять дуже яскраві і красиві

В кінці роботи необхідно зачепити останню петлю через застібку-кліпсу. Петля з іншого краю також чіпляється за неї.

Як плести танк: покроковий урок

Ця нескладна виріб може стати прекрасним подарунком для хлопчика на 23 лютого. Для роботи знадобиться матеріал темного кольору, наприклад, коричневий або сірий.

 1. Робота буде складатися з двох етапів: плетіння самого танка і його дула. Отже, на рогатку накидається гумка восьмиобразным чином. Наступна гумка лягати без никида на обидва стовпчика рогатки. По мірі плетіння восьмиобразный матеріал скидається в центр.
 2. Потім за допомогою гачка плетіння з лівої сторони знімається і перекладається на праву сторону. Виходить колоподібне «тулуб танка».
 3. Плетіння дула відбувається після того, як «тулуб» повністю готове. На правий стовпчик робиться накид матеріалу. Наступний ряд накидається на обидва стовпчика, а попередня гумка скидається в центр. Дуло не повинно бути занадто великим.

В кінці роботи останню петельку потрібно добре витягнути гачком і затягнути.

Вінні-пух з гумок на рогатці (відео)

Ось такі цікаві ідеї резиночного плетіння існують. Початківець умілець при бажанні може сплести все, що захоче. Головне – докласти зусилля, а майстерність прийде з часом.

Інші види рукоділля

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками