Плетіння з шнура схеми 🥝 як зробити своїми руками з шкіряних і вощеных мотузок красиві прикраси

pletenie iz shnura skhemy 🥝 kak sdelat svoimi rukami iz kozhanykh i voshhenykh verevok krasivye ukrasheniya258 Плетіння з шнура схеми 🥝 як зробити своїми руками з шкіряних і вощеных мотузок красиві прикрасиПлетіння браслетів з шнурків – це захоплююче заняття, яке не потребує багато зусиль і часу.

Шнурок – це універсальний матеріал, аксесуари з якого виглядають цікаво і незвично. Якщо правильно підібрати додаткові елементи, можна створити красивий аксесуар або прикраса, якого не буде більше ні в кого. Наприклад, сплести браслет хлопцю з шнурків і гайок. Симпатичні браслети для хлопчиків виходять лише з 2 шнурків. І робляться лише за пару годин, а легкий спосіб плетіння знайти в інтернеті — не проблема.

Існують різні способи плетіння, кожен з яких виглядає унікально і незвично. Робити плетені браслети — просто і легко. У цій статті ми розглянемо декілька цікавих варіантів створення власного браслета з шнурків.

Матеріали для створення аксесуара з шнурків

Щоб змайструвати красиве прикраса своїми руками, Вам знадобляться:

 • шнурки різних кольорів;
 • атласна стрічка;
 • ножиці;
 • намистини;
 • елементи декору.

Для створення прикраси з шнурків може використовуватися кілька різних технік: плетення косички, вузлів, спіралей і т. д. На чоловічій руці красиво виглядає нагайка, а на жіночій – плетені косичка. Виріб з шнурків можна підібрати на будь-який смак і колір, головне – використовувати фантазію і уяву і використовувати різні елементи декору.

Поради щодо створення браслета з шнурків своїми руками

 1. pletenie iz shnura skhemy 🥝 kak sdelat svoimi rukami iz kozhanykh i voshhenykh verevok krasivye ukrasheniya259 Плетіння з шнура схеми 🥝 як зробити своїми руками з шкіряних і вощеных мотузок красиві прикрасиЩоб виріб було легко надягати, використовуйте спеціальні кріпильні елементи або звичайну гудзик.
 2. Дотримуйтеся єдиного стилю, дотримуючись основні правила композиції. Не варто використовувати в браслеті більш ніж три кольори. Вибирайте кольори, які поєднуються між собою.
 3. Прикраса з шнурків – відмінний подарунок для рідних і близьких. Плетені самостійно вироби мають особливу енергетику: такі прикраси не зрівняються з магазинними аксесуарами. Прикладіть трохи зусиль і любові, обов’язково думайте про ту людину, якій призначений подарунок, і він принесе одержувачу щастя, радість і море позитивних емоцій.
 4. Парні прикраси для друзів – цікавий варіант саморобної подарунка. Можна вплести в браслет намистини з першою буквою імені одного і піднести йому такий унікальний подарунок.

Галерея: браслет з шнурків (25 фото)

Як плести браслет Шамбала своїми руками

Один з варіантів красивого плетіння – плетіння браслета з намистинами. Дуже популярними є браслет під назвою Шамбала, який складається з намистин і шнура. Пасе він досить просто, а виглядає вишукано і незвично. Шнур можна використовувати синтетичний, шовковий або атласний.

Матеріали:

 • шнур двох кольорів;
 • інкрустовані намистини;
 • ножиці;
 • гудзик для застібки.

Щоб сплести Шамбалу, Вам слід просто ознайомитися з покрокових майстер-класом:

 1. pletenie iz shnura skhemy 🥝 kak sdelat svoimi rukami iz kozhanykh i voshhenykh verevok krasivye ukrasheniya260 Плетіння з шнура схеми 🥝 як зробити своїми руками з шкіряних і вощеных мотузок красиві прикрасиПриготуйте шнур довжиною 60 див Зав’яжіть його кінець у вузол. Вузол повинен бути тугим, щоб виріб не развязалось.
 2. Шнур іншого кольору зав’яжіть на першому шнурі. Кінці шнура повинні бути однаковими.
 3. Необхідно зробити кілька сайтів, щоб перший шнур залишався між двома кінцями другого.
 4. Коли кілька вузлів зроблено, можна додавати інкрустовану намистину. Для цього необхідно протягнути два кінця другого шнура в дірочку, а потім знову зав’язати вузол на першому шнурі.
 5. Продовжити зав’язування і додавання намистин.
 6. Створити необхідну довжину браслета.
 7. На кінець браслета можна прив’язати гудзик, щоб виріб легко застегивалось. Другий кінець прикраси необхідно зав’язати в петельку. Зверніть увагу на розмір петельки: вона повинна бути трохи менше гудзики, щоб виріб трималося на зап’ясті.

Гарний браслет Шамбала готовий. Для виготовлення цієї прикраси можна використовувати намистини будь-яких розмірів і кольорів.

Браслет з шнурків своїми руками

Якщо Ви віддаєте перевагу простоту і елегантність, підійде Вам простий плетений вузлами браслет з шнурків.

Матеріали:

 • шнурки двох різних кольорів;
 • намистина або ґудзик для застібки;
 • ножиці.

Слідуючи покроковому майстер-класу, можна змайструвати акуратний плетений браслет, виконаний в китайській техніці:

 1. pletenie iz shnura skhemy 🥝 kak sdelat svoimi rukami iz kozhanykh i voshhenykh verevok krasivye ukrasheniya261 Плетіння з шнура схеми 🥝 як зробити своїми руками з шкіряних і вощеных мотузок красиві прикрасиСкласти два шнура разом і зігнути навпіл. Праву сторону скласти на лівий кінець, створивши круглу петлю. Цей же шнур накласти поверх, створивши ще одну петлю. Між ними повинно залишитися простір, що складається з трьох рівних отворів.
 2. Край шнура розташувати під другим кінцем і просмикніть в першу круглу петлю.
 3. Протягнути шнур в проміжок між двома петлями.
 4. Проробити те ж саме з другим отвором.
 5. Затягнути мотузку. З краю необхідно залишити одну петлю.
 6. Взяти лівий шнур і скласти для отримання петлі.
 7. Правий шнур розташувати поверх петлі і завести під лівий шнур.
 8. Сформувати візерунок: провести край шнура в отвір під першим вузлом, потім у другий отвір і знову у верхнє. Затягнути вузлик.
 9. Сплести прикраса необхідної довжини.
 10. Прикріпити до виробу гудзик або велику намистину для кріплення виробу на зап’ясті. Браслет готовий!

Такий плетений браслет неодмінно прикрасить жіночу ручку.

Як зробити браслет з шнурків для кросівок

Матеріали:

 • взуттєві шнурки;
 • ножиці;
 • гудзик для застібки.

Щоб виготовити таке елегантне прикраса, необхідно:

 1. pletenie iz shnura skhemy 🥝 kak sdelat svoimi rukami iz kozhanykh i voshhenykh verevok krasivye ukrasheniya262 Плетіння з шнура схеми 🥝 як зробити своїми руками з шкіряних і вощеных мотузок красиві прикрасиСкласти один шнур навпіл, залишивши невелику петлю.
 2. Обмотати перший шнур другим шнурком і зав’язати шнурок так, щоб мотузочки дивилися в різні боки.
 3. Затягнути вузол.
 4. Шнурок, що знаходиться ліворуч, розташувати на центральному шнурі. Необхідно отримати петлю.
 5. Перекинути правий шнур на лівий. Протягнути через петлю і добре затягнути.
 6. Проплести виріб до потрібної довжини.
 7. Прикріпити до кінця вироби гудзик для кріплення браслети на зап’ястя.

Робити плетений браслет з шнурків – захоплююче і цікаве заняття. З цим матеріалом можна експериментувати і створювати унікальні шедеври, дарувати рідним і близьким і носити самому. Плетені прикраси підходять як чоловікам, так і жінкам. Потрібно лише включити фантазію, і магія матеріалу проявиться повною мірою.

Інші види рукоділля

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками