Плетіння з трубочок скубіду: браслет скубі ду для початківців покроково

pletenie iz trubochek skubidu: braslet skubi du dlya nachinayushhikh poshagovo433 Плетіння з трубочок скубіду: браслет скубі ду для початківців покроковоЙмовірно, ви навчилися створювати прості браслети і захотіли навчитися дечого нового? Спробуйте виготовити браслет з трубочок: він виглядає незвично, при цьому виходить повністю міцним.

Які ж вироби нам потрібні? Звичайно, не соломинки. Матеріал повинен бути легко сгибаемым, не заламуватись, а трохи розтягуватися, якщо його починають гнути. З тоненьких трубок фенечка виходить більш витонченою, її можна декорувати намистинами. В ідеалі, вам необхідно роздобути набір для плетіння скубіду. Як правило, трубочки в наборі різнокольорові, і їх безліч: вистачить далеко не на один браслет.

Різнокольорові трубки Scoubidou (Скубіду) – спеціально створений для плетіння матеріал у формі тоненьких пластикових виробів різних розмірів, кольорів і форм. Бувають прозорі і непрозорі. Спочатку вони створювалися для дитячої творчості, але зараз цим цікавим хобі займаються люди різних віків. З цих веселих трубочок виходять веселі саморобки — рибки, бабки, чоловічки, але найчастіше їх використовують для плетіння фенечок і браслетиків. Вперше скубіду стали з’являтися у Франції в 1950-х роках і отримали свою частку популярності завдяки знаменитому співакові Sacha Distel, який створив прекрасний хіт. В подяку його шанувальники подарували співакові браслетик, створений з шнурків, з-за чого це захоплення назвали скубіду. Ми виконаємо сьогодні плетіння з різнокольорових трубок покроково для початківців майстринь.

Фенечки з різнокольорових трубок

Практично всі методи плетіння фенечок і браслетів взяті любителями скубіду з інших технік. Зараз ви зрозумієте, як сплітати самий звичайний варіант фенечки з трубок.

  • pletenie iz trubochek skubidu: braslet skubi du dlya nachinayushhikh poshagovo434 Плетіння з трубочок скубіду: браслет скубі ду для початківців покроковоВам будуть потрібні дві трубочки різних відтінків. Зв’яжемо їх кінці разом і закріпимо на тримачі, або на верстаті, щоб було комфортніше плести. В якості власника піде будь-досить важкий предмет, яким можна притискати кінець виробу до поверхні столу.
  • Візьмемося за кінці трубок так, щоб вони створювали петельки, на зразок заячих вух. Просмикнемо одну петельку в іншу і затягнемо ту, що з’явилася зверху. У вас залишиться одне вухо». На другий трубці знову створюємо іншу петлю і вденем її в першу. Знову затягуємо вузол. Простежимо за рівномірним затягуванням вузликів, щоб уникнути виникнення нерівностей.
  • Закінчуючи плетення, завяжем звичайний вузол. Обріжемо непотрібні хвостики.
  • Ще одна схема плетіння – коса – відома багатьом власницям довгого волосся. Сплітати фенечку за такою схемою досить просто. Візьмемо чотири різнокольорові трубки, зв’яжемо і покладемо їх паралельно один одному. Крайню ліву трубку проведемо над другою лівою частиною, потім під третьої і над четвертою частиною. Тепер крайньої стане частину, яка до цього була другою. Точно таким же чином пропустимо його через 3 трубочки. На цей раз з краю буде 3 трубочка і так далі. Трубки повинні переплітатися між собою в шаховій розстановці.
  • Багато фенечки можна застосовувати як браслети, надягаючи на ручки, або як брелок, прикріпивши до своєму мобільнику або до зв’язки ключів.

Галерея: плетіння з кольорових трубочок (25 фото)

Квітка ірису з трубок скубіду

Крім фенечок та інших цікавих прикрас, з трубочок і створюють різні фігурки, такі, як квітки і звірі. Давайте спробуємо зробити квіточку ірису. Тут вам знадобляться трубочки трьох кольорів – зелений, жовтий, коричневий, і тоненька, швидко сгибающаяся дріт.

  • pletenie iz trubochek skubidu: braslet skubi du dlya nachinayushhikh poshagovo435 Плетіння з трубочок скубіду: браслет скубі ду для початківців покроковоУ три жовтих трубки вставимо шматки дроту і закрутимо їх в спіралі. З них вийдуть тичинки для квітки. Беремо ще дві трубочки жовтого кольору, зігнемо одну вдвічі, а другу обернем навколо першої, створивши петлю. Сплітаємо пелюстка. Кінці трубочок зв’яжемо тугим вузликом.
  • Всього необхідно зробити шість пелюсток, три штуки з жовтих трубочок і дві – з коричневих. Також для квіточки необхідні листя. Вони створюються майже так само, як і пелюстки, але вигин листочки повинен бути гострим.
  • Зберіть квітка з окремих частин, щільно пов’язуючи їх між собою вузлами. Готовий ірис можна поставити у вазу і помістити на поличку або на стіл.

Мила ручка-гусениця

Нудну просту кулькову ручку можна оновлювати, подарувавши їй новітній корпус з кольорових трубочок. Щоб створити такий сувенір, необхідні лише трубочки скубіду, стрижень ручки і трохи суперклею.

Спочатку закріпимо трубочки на кінчику стержня ручки. Це простіше зробити за допомогою шматка дроту. Розкладемо трубочки рівне навколо стержня.

Тепер починаємо плести: першу трубку перекинемо через другу, створюючи петельку, другу перекинем через третю, третю – через четверту, а четверту втягає в петельку, яку зробила перша трубочка. Затягнемо вузлик рівномірно. Якщо у вас вийшов кольоровий «квадрат», значить, ви все зробили вірно.

Повторимо ці маніпуляції кілька разів, поки візерунок не покриє корпус руки повністю. Залишилися кінці трубочок обернем спіраллю поверх плетіння, приєднуючи клеєм. Кінець ручки закріпимо кількома витками трубочок. Зайві трубки прибираємо. Ручка-«гусениця» сплетена. Можна плести браслети з будь-якого матеріалу, пластику або паперу, це неважливо, головне, це вміння. Але пам’ятайте, пластикові браслети тримаються міцніше, ніж з паперу.

Як сплести ручку-гусеницю з трубочок дивимося в навчальному відео:

https://www.youtube.com/watch?v=AQwkS_wJgVo

Інші види рукоділля

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками