Подарунок на день вчителя своїми руками 🥝 як зробити вироби з цукерок і паперу для вчительки

podarok na den uchitelya svoimi rukami 🥝 kak sdelat podelki iz konfet i bumagi dlya uchitelnicy171 Подарунок на день вчителя своїми руками 🥝 як зробити вироби з цукерок і паперу для вчителькиОригінальний подарунок вчителю своїми руками – це завжди цікаво і незвично. В сучасному житті, коли вчителів вже не здивуєш дорогими подарунками, придбаними в магазинах, подарунки на День вчителя своїми руками дуже цінуються. Звичайно, самий улюблений і традиційний подарунок улюбленому педагогу – це квіти на День вчителя. Але, крім традиційного букета, в цей чудовий святковий день улюбленому педагогу можна піднести багато інших подарунків. До Дня вчителя можна подарувати вчительці торт з канцтоварів, букет з цукерок, групову фотографію класу в красивій рамці або оригінальну річ. Наприклад, вчителі початкових класів можна привітати з днем знань рукотворним з букетом квітів і канцелярії – ручок, олівців, і гофрованого паперу. А на день народження подарувати їстівний букет з рафаэлок або чупа-чупсом.

Букет на День вчителя: цікаві ідеї

podarok na den uchitelya svoimi rukami 🥝 kak sdelat podelki iz konfet i bumagi dlya uchitelnicy172 Подарунок на день вчителя своїми руками 🥝 як зробити вироби з цукерок і паперу для вчителькиДля того щоб зробити оригінальний подарунок на День вчителя, спочатку необхідно визначитися, що це буде за подарунок. Можна зробити своїми руками оригінальну річ, підглянувши ідеї в інтернеті та спеціалізованій літературі. Ще одна відмінна ідея – зробити торт. Це може бути як справжній торт, так і оригінальний торт-сувенір, зроблений, наприклад, із цукерок. Фотографії та покрокові інструкції виготовлення торта з цукерок своїми руками знаходяться у вільному доступі в інтернеті. Варіантів оригінальних ідей дуже багато, головне – подарувати подарунок, зроблений своїми руками, з любов’ю і повагою до педагога. І тоді День вчителя обов’язково запам’ятається.

Але все-таки самим традиційним подарунком в цей чудовий день вважається саме композиція з квітів. Подарувати букет, зроблений своїми руками, можна як вчитель, так і педагогу-чоловікові. При цьому зовсім необов’язково купувати цей букет. Букет з живих квітів незабаром зів’яне, а от з інших підручних матеріалів, наприклад, із цукерок, буде довго радувати око. Таку саморобку можна зробити всім класом під керівництвом батьківського комітету. Існує багато цікавих ідей букетів, зроблених з підручних матеріалів.

  • podarok na den uchitelya svoimi rukami 🥝 kak sdelat podelki iz konfet i bumagi dlya uchitelnicy173 Подарунок на день вчителя своїми руками 🥝 як зробити вироби з цукерок і паперу для вчителькиМожна зробити цікавий букет з цукерок. Цукерки для такого подарунка можуть бути будь-якими, головне, щоб вони були в яскравих красивих обгортках, а також були якісними і мали гарний смак. У цей букет можна додати і квіти (живі або штучні, залежить від ситуації). Якщо подарувати вчителю таку цікаву саморобку, можна не сумніватися в тому, що він оцінить подарунок по достоїнству.
  • Можна зробити оригінальний букет з шкарпеток. Таку забавну і ефектну виріб можна подарувати педагогу-чоловікові, наприклад, вчителю фізкультури.
  • Також можна виготовити довгу святкову гірлянду з живих квітів, штучних квітка і цукерок. До виготовлення гірлянди з квітів і цукерок можна підключити весь клас. Такий гірляндою добре прикрасити клас до свята.

Можна придумати й інші варіанти, але головним подарунком на День вчителя все одно традиційно залишаються квіти і цукерки. Головне – оформити квіти та солодощі так, щоб це виглядало цікаво, оригінально, незвично.

Галерея: букет на День вчителя своїми руками (25 фото)

Подарунки до дня вчителя своїми руками: як оригінально піднести букет

Для того, щоб букет на День вчителя вийшов дійсно оригінальним, потрібно подумати не тільки про композиції букета, але і про те, як його піднести. Вчитель обов’язково зрадіє, якщо учні та батьки не просто вручать традиційний букет, а скажуть зворушливу вітальну промову або організують невеликий концерт шкільної художньої самодіяльності.

  • Можна зібрати композицію зі змістом, де кожна квітка і кожен колір позначає щось конкретне (наприклад, червона троянда означає енергійний характер вчителі, біла хризантема означає доброту педагога). Інструкцію по розмові на «мовою квітів» можна роздрукувати на принтері, красиво оформити і вкласти в конверт, який буде вручений улюбленому вчителю разом з квітами.
  • Також можна влаштувати для вчителя маленький іспит або бліц-опитування, щоб педагог у стислі терміни швидко відповів на кілька хитромудрих питань по своєму предмету. Іспит можуть проводити заздалегідь підготовлені учні. У разі якщо педагог впорається зі своїм завданням і відповість на всі питання правильно, школярі та батьки вручать йому гарний букет.
  • Також можна влаштувати фотосесію з незвичним букетом, щоб у ній взяли участь і вчитель, і учні. За підсумками фотосесії батьки учнів і самі учні можуть роздрукувати знімки, і згодом використовувати їх для оформлення стінгазети або класного альбому.

Під час свята можна знімати все, що відбувається на відео.

Найважливіший секрет гарного настрою

Головне, щоб подарунок був піднесений улюбленому педагогу з душею. Вручення можна доручити кільком учням, які говорять від імені всього класу. Після промови педагога вручаються подарунки, в тому числі і святкові букети. В цьому плані букет з підручних матеріалів – дуже вдале рішення, оскільки він, на відміну від численних букетів на День вчителя і Перше вересня, ніколи не зів’яне.

У букета і багато інших переваг. Зазвичай на День вчителя педагоги отримують в подарунок однотипні букети живих квітів, і на цьому тлі незвичайні букети дуже вигідно відрізняються. Оригінальна виріб із цукерок або шкарпеток буде виглядати дуже ефектно і неодмінно приверне увагу. А від практичного або смачного подарунка не відмовиться жоден учитель, тому такі вироби, що поєднують в собі приємне з корисним, останнім часом нарешті увійшли в моду. Навчитися робити такі незвичайні композиції можна, відвідавши профільний майстер-клас.

Ідеї подарунків на день вчителя: інші варіанти

podarok na den uchitelya svoimi rukami 🥝 kak sdelat podelki iz konfet i bumagi dlya uchitelnicy174 Подарунок на день вчителя своїми руками 🥝 як зробити вироби з цукерок і паперу для вчителькиКрім букетів (традиційних і оригінальних, виконаних з підручних матеріалів), існує величезна кількість інших ідей, як порадувати улюбленого педагога в його професійне свято – день вчителя. Ось ці способи.

Можна подарувати улюбленому педагогу фотоальбом з фотографіями і вітальними побажаннями учнів. Але готувати такий подарунок треба заздалегідь, за кілька місяців до свята, тому що для цього потрібно попросити кожного учня написати в альбомі оригінальне привітання. Під час святкування найцікавіші з побажань учнів можна зачитати вголос. Також допускається і такий варіант (він здається навіть більш цікавим): ведучий свята зачитує привітання учня, не називаючи його імені, а вчитель намагається здогадатися, хто з його учнів є автором привітання.

Приз за правильно отгаданное ім’я – традиційний букет з живих квітів та підручних матеріалів, а також якась корисна і практична дрібниця.

Також можна поєднати урочистого вручення букета з маленьким концертом художньої самодіяльності. У концерті можуть брати участь батьки учнів і самі діти. По закінченні художніх номерів улюбленому педагогу урочисто вручається оригінальна композиція.

Можна поєднати вручення букета з іграми, конкурсами, цікавою вікториною. До нього можна додати корисний і практичний подарунок (посуд, побутова техніка, ошатна шаль), а можна прикласти красиво оформлений конверт з певною грошовою сумою. Все залежить від фінансових можливостей батьківського комітету. Найголовніше – красиво обіграти вручення презенту, і тоді навіть найпростіший букет стане ідеальним подарунком.

podarok na den uchitelya svoimi rukami 🥝 kak sdelat podelki iz konfet i bumagi dlya uchitelnicy175 Подарунок на день вчителя своїми руками 🥝 як зробити вироби з цукерок і паперу для вчителькиА можна подарувати вчителю букет з…його учнів. Для цього хлопців, які беруть участь у танцювальному номері, потрібно одягнути в костюми квітів – маскарадну одяг з шапочками на голові. Наприклад, у «маку» буде червона шапочка, у «хризантеми» — біла, у «кульбаби» — жовта. Хлопці, одягнені в костюми квітів, можуть виконати заздалегідь відрепетируваною танець квітів під відповідну музику. Підійде для цієї мети, наприклад, «Вальс квітів» Чайковського.

Також кожен учень може виготовити для вчителя одна квітка з підручних матеріалів (з паперу, картону, тканини, пов’язаний гачком), а потім з цих квітів формується загальний букет улюбленому педагогу. Виготовлення квітів можна присвятити урок технології, головне – тримати в подарунок таємниці для вчителя, щоб він став дійсно приємним сюрпризом.

Існує багато цікавих ідей подарунків на такий чудовий і добрий свято, як День вчителя. Головне, щоб дарувальник вклав у свій подарунок душу. Адже вчителі цінують не сам подарунок як такої. А любов і увагу учнів і батьків. Під час роботи над святковим букетом потрібно просто проявити трохи фантазії, а також продумати ритуал урочистого вручення. І тоді улюблений педагог обов’язково оцінить по достоїнству оригінальний презент.

Інші види рукоділля

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками