Покроковий майстер-клас 🥝 по створенню осіннього букета з шишок в школу з фото

4fa8f807e2f7e0305652da202c5bfca5 Покроковий майстер клас 🥝 по створенню осіннього букета з шишок в школу з фотоСлідуючи покроковим рекомендаціями цієї статті, ви зможете зі своєю дитиною створити красивий і унікальний букет з шишок. Щоб композиція вийшла більш яскравою та красивою, використовуйте додаткові елементи декору, перераховані в списку матеріалів і інструментів.

Створити таку красу в школу або дитячий сад зможе будь-яка дитина, особливо якщо йому в цій справі допоможуть батьки. Такий букет з ялинових або соснових шишок прикрасить будь-зимовий свято.

Інструменти і матеріали:

 • ялинові або соснові шишки – 12-14 шт.;
 • скотч або клейка стрічка – 1 м;
 • дріт – 1-2 м;
 • лісові квіти або будь-яка зелень – 4-5 гілочок;
 • штучні ягоди для декору – 15-20 шт.;
 • ножиці – 1 шт.;
 • тейп-стрічка флористична зеленого кольору – 0,5 м;
 • горщик картонний – 1 шт.;
 • красива стрічка будь-якого кольору – 30 див.

Покрокове виготовлення букета з шишок

 1. Зробити красиву композицію у вазі до школи з осінніх ялинових або соснових шишок зможе кожна дитина, особливо якщо йому допоможуть дорослі. Щоб вийшов гарний букет з шишок, виріб в школу повинна виконуватись поетапно. Для композиції потрібно 12-14 ялинових або соснових шишок. Першим ділом до хвостика кожної шишки прикріплюємо дріт, добре її закручуючи. Всього дроту потрібно 1-2 м. Роблячи новорічний букет з шишок своїми руками в дитячий садок або школу, вибирайте дріт середньої товщини.
  0b8ef7fd58c106db15c34fdc9fdbfe7c Покроковий майстер клас 🥝 по створенню осіннього букета з шишок в школу з фото
 2. Після того, як до кожної шишці буде прикріплена дріт, з’єднуємо все в букет. Для дітей постарше подібне завдання не представляє труднощі, якщо ж букет до нового року необхідно зробити для дитячого саду, то малятам потрібна допомога батьків. З’єднати букет з шишок можна, зафіксувавши кінчики дроту скотчем або клейкою стрічкою, якою буде потрібно близько 1-2 м. Щоб букети з шишок краще трималися, накручуйте їх у кілька шарів.
 3. Щоб шишки сосни або їли не виглядали в букеті неяскраво, розбавте їх квітами або з допомогою листя. Можна скласти гарний букет з будь-яких підручних матеріалів або квітів. Для зимового букета краще використовувати різну лісову зелень, а не насичені зелені квіти. З’єднуємо пару гілочок або листочків разом і обмотуємо їх дротом. Залишаємо довгі кінці, щоб можна було зафіксувати зелень в букеті.
  1c819e90fee38157954120d3db463d58 Покроковий майстер клас 🥝 по створенню осіннього букета з шишок в школу з фото
 4. У проміжки між шишками вставляємо зелень з дротом. Фіксуємо їх з основним стеблом букета з допомогою клейкої стрічки.
  11e71474b7ced72a1dd330f11cbe93b5 Покроковий майстер клас 🥝 по створенню осіннього букета з шишок в школу з фото
 5. Для оформлення зимового букета з шишок використовується не тільки квітка і зелень, також красиво доповнити новорічне панно допомагають штучні декоративні ягоди горобини або будь-які інші. Придбати подібні елементи декору можна в будь-якому магазині флористики, всього буде потрібно близько 15-20 ягідок. З’єднуємо разом по 2-4 ягоди, використовуючи дріт, і вставляємо їх у букет між шишками. Доповнювати букет можна як малими, так і великими декоративними ягодами.
  43dec4de858778f812448c4d4c09e72b Покроковий майстер клас 🥝 по створенню осіннього букета з шишок в школу з фото
 6. Після того, як букет з шишок буде зібрано разом, необхідно обмотати одержаний стовбур флористичної тейп-стрічкою. Всього необхідно буде 0,5 м стрічки зеленого кольору. Вибирайте не дуже яскравий відтінок, щоб зимовий букет виглядав більш природно.
  b4ba456cd16dcb2d89019438c7dd7eea Покроковий майстер клас 🥝 по створенню осіннього букета з шишок в школу з фото
 7. Для фінального прикраси букета з шишок потрібно вазон з картону невеликого розміру. Ставимо в нього новорічний букет, а сам вазон оформляємо красивою широкою стрічкою, зав’язуючи її в бант. Досить буде 30 см широкої стрічки будь-якого кольору, який вам більше подобається.
  887cf2746649ef4b02413bdc646f0741 Покроковий майстер клас 🥝 по створенню осіннього букета з шишок в школу з фото

Відео

Після перегляду відео ви дізнаєтеся, як з підручних засобів зробити красиву новорічну композицію в школу з ялинових або соснових шишок і деяких інших декоративних засобів. У відеоролику детально описано, як створити неповторний букет з шишок, майстер клас покроково пояснює весь процес.

Чи робите ви зі своїми дітьми в дитячий сад або в школу різноманітні підробки? Пробували змайструвати з ялинових або соснових шишок красивий зимовий букет? Все у вас вийшло з першого разу, і які додаткові декоративні елементи ви використовували? Поділіться в коментарях своїм досвідом створення зимового букета з шишок і способом зробити його більш унікальним.

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками