Повітряне кольє з бісеру своїми руками, кольє воздушка з бісеру, воздушка своїми руками

vozdushnoe kole iz bisera svoimi rukami, kole vozdushka iz bisera, vozdushka svoimi rukami218 Повітряне кольє з бісеру своїми руками, кольє воздушка з бісеру, воздушка своїми рукамиБісероплетіння набирає величезну популярність у наш час. Здається, що навколо багато прикрас на будь-який смак і ціну, але все частіше погляд дівчат падає на унікальні прикраси, зроблені з простих, на перший погляд, речей. Багато хочуть вивчити бісероплетіння, але в більшості випадків кидають, так і не вивчивши цей вид рукоділля. А адже плетіння з бісеру покроково вивчати досить цікаво — я в свій час взялася за навчання з таким азартом, що моя дочка щоранку одягала в школу нове прикраса — кільце з многолепестковым квіткою, сережки або браслет. Але найбільше мені подобалося плести різноманітні кольє. Пов’язане, до речі, нерідко просили продати. У нашому уроці ми розберемо створення шикарного, але одночасно і простого у виготовленні прикраси, яке називається повітряне кольє або просто «воздушка». Не бійтеся спробувати зробити його самостійно.

Матеріали та інструменти для роботи

Для створення такої прикраси нам будуть потрібні наступні матеріали:

 • Залишки бісеру різної колірної гами десь 50 гр.
 • Різні намиста, паєтки і черепашки.
 • Тонкі голки для бісероплетіння (з номером 10-13).
 • Спеціальна волосінь 0,2 мм.
 • Фурнітура з металу для біжутерії.
 • Спеціальний гачок 2 мм, дві кріпильні шапки, штифти і замок.
 • Для складання нам потрібно упаковка булавочек, різний картон, простий олівець, довга лінійка і круглогубці.
 • Схема.

Як зробити «воздушки» своїми руками

Зараз ми розберемо дуже важливу тему, як зробити «воздушки» з бісеру своїми руками самому. Опис майстер-класу:

 • vozdushnoe kole iz bisera svoimi rukami, kole vozdushka iz bisera, vozdushka svoimi rukami219 Повітряне кольє з бісеру своїми руками, кольє воздушка з бісеру, воздушка своїми рукамиСпочатку змішуємо всі наявні у нас намистинки і пакети з бісером у великій ємності і, вдев волосінь в голку, починаємо нанизувати мікс. Постарайтеся не впорядковувати великі намистинки, щоб зображення стало більш хаотичним. Але при цьому не треба нанизувати півметра бісеру і слідом ряд великих намистин. Нанизувати доведеться багато, потім повинна вийти низька довжиною п’ять метрів.
 • Не відрізаючи лесочку від котушки, почнемо в’язання ланцюжка з повітряних петельок, відступивши десь 30 сантиметрів від початку волосіні. Перші чотири повітряні петлі залишимо порожніми, далі в ланцюг вплетем нанизані деталі нашого прикраси, захоплюючи їх гачком так, щоб бісер або намистини виявлялися всередині петлі.
 • Можна комбінувати безліч прийомів в’язання, при дуже дрібному бісері захоплюючи по дві бісеринки.
 • При більш великому, беремо по одній бісеринці, іноді і через петельку. Все залежить лише від вашої фантазії і бажання. Для того щоб виділяти великі деталі, перед ними і після них варто створити пару порожніх повітряних петельок. Це допоможе повністю уникнути випадкового потрапляння намистинок на штифти.
 • З створених шести метрів низькі у нас вийде десь десять метрів готової ланцюга. Закріпимо кінцеву петельку англійською шпилькою, не будемо відрізати волосінь від котушки. Далі, можна перейти до виготовлення трафарету. Відміряємо потрібну нам довжину вироби, зазвичай це п’ятдесят сантиметрів.
 • При цій довжині намистинки будуть лежати трохи нижче лінії ключиць. На картоні намалюємо початкову довжину, і потім з відстанню в один сантиметр накреслимо паралельні їй лінії. Десять ліній нам цілком вистачить на рядову «воздушки». Можна замість картону взяти плед або ковдру зі строчкою або зображенням в смужку.
 • Зафіксуємо за допомогою шпильки початок повітряної ланцюга на першій лінії, другий булавочкой зазначимо необхідну довжину. Після цього просто викладемо Z-образно всю «воздушки», з маленьким зрушенням в один сантиметр. Зрушення потрібно створювати з обох сторін, тоді довжина кожного ряд буде виділятися в готовому виробі.
 • Якщо ланцюга не вистачило, потрібно відмотати п’ять метрів волосіні, обрізати і з вільного кінця знову нанизувати бісер, щоб продовжити нашу в’язану ланцюжок. При отриманні необхідної довжини закінчити всі чотири повітряними петлями без бісеру, закриваємо ланцюжок.
 • Коли весь ланцюг буде пришпилена до шаблону, готуємо штифт, трохи разомкнув кільце. Повільно і по рядах пересадимо ланцюжка з булавочек на штифти. Починаємо роботу або з верхньої частини, або з нижньої частини. Постараємося не перекручувати низькі, інакше замість рівних рядів одержимо жахливо скручений джгутик і висять окремо нитки.
 • Замкнемо колечко гачка і повторимо все те ж саме з другою половинкою «воздушки».
 • Після цього необхідно взяти в руки голочку і заправити останні кінці. Пройдемося голкою пару разів з кожної зі сторін через всі петельки поруч зі штифтом, після кожного проходу зав’язуємо вузол. Коли всі сторони повністю закріплені, закріплюємо волосінь, опаляем її за допомогою сірників або запальнички так, щоб залишився лише наплавлений кінець на відстані шести мм від штифта.
 • Одягнемо шапочку, повністю заправити штифт в неї і отогнем штифт на 90 градусів від своєї осі. Відміряємо вісім мм і відріжемо все зайве. Після цього, за допомогою круглогубців скрутимо петлю і перш ніж замкнути кільце, вставимо замочок. Ну і останнє, це приєднання черепашки до виробу.

Чудове, повітряне, а найголовніше витончена прикраса зроблено. Таким же методом можна виготовити браслетик і сережки. Якщо ви не впевнені, що впораєтеся з роботою, або щось залишилося незрозумілим — можна знайти в інтернеті і подивитись навчальне відео.

Галерея: воздушка з бісеру (25 фото)

Висновок

vozdushnoe kole iz bisera svoimi rukami, kole vozdushka iz bisera, vozdushka svoimi rukami220 Повітряне кольє з бісеру своїми руками, кольє воздушка з бісеру, воздушка своїми рукамиЯкщо розібратися з майстер-класом, то можна через пару днів або тижнів вивчити бісероплетіння і сплести собі прекрасне прикраса «воздушки». На даний момент такі прикраси дуже дорого цінуються, і багато умільці продають їх у своїх магазинах! Почніть творити прямо зараз і, можливо, одного разу, у вас навіть буде свій бізнес по виготовленню речей з бісеру. Пам’ятайте, для того щоб правильно в’язати і плести, потрібно дотримуватись схеми, тоді у вас вийде відмінний кольє або будь-яке інше прикраса.

Інші види рукоділля

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками