Приклади текстів запрошення на весілля: красиві і кумедні варіанти

primery tekstov priglasheniya na svadbu: krasivye i zabavnye varianty405 Приклади текстів запрошення на весілля: красиві і кумедні варіантиСкладно уявити собі будь-яке весілля без гостей, але щоб вони прийшли і почували себе бажаними, необхідно підготувати гарний текст запрошення на весілля і цікаво його оформити. Зараз в інтернеті можна знайти масу варіантів і сміливо використовувати вже готові тексти і шаблон для оформлення, а можна створити свої власні, проявити творчий початок і зробити церемонію неповторною з самого початку.

Типи запрошень

Можна виділити кілька типів тексту запрошення на весілля:

  • Строгі класичні (підійдуть для батьків і дорослих родичів).
  • Теплі душевні (ідеальні для запрошення самих рідних і близьких: батьків, братів/сестер, кращих друзів).
  • Прикольні (дозволять підкреслити почуття гумору молодих і ідеально підійде для друзів).
  • Віршовані (дозволяють в повній мірі проявити оригінальність і здивувати рідних і близьких).
  • Оригінальні (за допомогою незвичайного оформлення допоможуть підкреслити стиль весілля — наприклад, якщо весілля тематична — весілля в стилі кантрі або весілля рок-вечірка)

Найголовніше при виборі і створенні запрошень карток чи листівок для рідних і друзів – вони повинні бути зроблені з душею, нести в собі гарний настрій і відображати ваші справжні почуття.

Як підготувати та розіслати запрошення

primery tekstov priglasheniya na svadbu: krasivye i zabavnye varianty406 Приклади текстів запрошення на весілля: красиві і кумедні варіантиВесільна церемонія – одне з найважливіших подій у житті молодої пари, тому хочеться покликати на неї найдорожчих і близьких людей, щоб разом з ними порадіти вступу в нове життя. Щоб всі змогли прийти, розішліть запрошення листівки як можна раніше, за 3-4 тижні, щоб гості не планували нічого іншого і змогли відпроситися з роботи.

Багато попереджають своїх друзів про майбутнє свято по телефону, відмовляючись від письмових листівок, але робити цього не варто: по-перше, людська пам’ять деколи підступна і ваш друг може переплутати дату, по-друге, кожному приємно залишити після церемонії паперове нагадування, яке можна буде іноді переглядати і знову повертатися до веселої весіллі.

Нерідко молоді вирішують робити серйозні офіційні запрошення, щоб догодити батькам. Але не варто себе обмежувати: нерідко люди старшого покоління мають іскрометним почуттям гумору і разом з вами посміються над веселим посланням від молодих. Якщо ж ваші батьки не оцінять сучасні приколи, можете надіслати їм запрошення в класичному строгому оформленні з офіційним текстом, а «відігратися» на друзів і молодих колег по роботі.

Рада! Якщо ви не готові проявити фантазію і волієте придбати вже готові весільні запрошення, проявіть до гостей увагу – напишіть їх імена від руки!

Які ж елементи повинні бути присутніми на правильно складеної пригласительной листівці?

Дата, конкретне місце і час проведення церемонії. При цьому не варто забувати, що весілля включає в себе урочисту та банкетну частину, тому якщо гість запрошений тільки на одну з них, слід відзначити це. Якщо ж гість буде присутній на обох, то прописується час і місце проведення кожної частини.

Імена гостей. Щоб не порушити етикету при запрошенні пари, спочатку вказується ім’я жінки, потім чоловіки. Якщо гості дорослі, не забувайте шанобливе звертання по імені-по батькові.

Деякі весілля проводяться в якомусь стилі (наприклад, грецькою, морському). Необхідно обов’язково сповістити про це осіб, щоб вони підібрали відповідний нагоди наряд.

Обов’язково підпишіться.

Запрошення на весілля: текст

Класичне оформлення

primery tekstov priglasheniya na svadbu: krasivye i zabavnye varianty407 Приклади текстів запрошення на весілля: красиві і кумедні варіантиІдеальні такі листівки для батьків, дорослих родичів, людей старшого покоління. Такі зворушливі запрошення можна зробити і подарувати мамі і татові, бабусі і дідуся. На бланк запрошення можна помістити спільне фото.

Варіант 1

Шановні Тамара Іванівна та Микола Семенович!

Запрошуємо Вас на реєстрацію нашого шлюбу, яка відбудеться (дата, час, місце).

З повагою, Катерина і Анатолій.

Варіант 2

Дорогі наші Тамара Іванівна та Микола Семенович!

Ми з неприхованим задоволенням повідомляємо Вам, що скоро вступимо в шлюб і хотіли б, щоб Ваша присутність зробило церемонію незабутньою!

Будемо чекати Вас (дата, час, місце).

З щирою повагою, Катерина і Анатолій.

Варіант 3

Вельмишановні Тамара Іванівна та Микола Семенович!

Настав довгоочікуваний і чарівний день у нашому житті – вступ у шлюб! Прийміть запрошення на наше весілля, яка відбудеться (дата) в (час).

Урочиста частина – реєстрація шлюбу – пройде за адресою (адреса).

Банкетна частина буде проведена в (адреса) і розпочнеться в (час).

З повагою, Катерина і Анатолій.

Варіант 4

Тамара Іванівна та Микола Семенович!

Просимо вас бути в числі найбільш важливих і дорогих гостей на нашому весіллі, яке відбудеться (число, час, адресу). Будьте з нами в цей самий важливий день нашого життя! Дуже чекаємо!

Щиро Ваші Катерина і Анатолій.

Теплий (душевний) стиль

primery tekstov priglasheniya na svadbu: krasivye i zabavnye varianty408 Приклади текстів запрошення на весілля: красиві і кумедні варіантиПриклад 1

Дорогі й улюблені наші Тамара Іванівна та Микола Семенович!

Від усієї душі хочемо поділитися з Вами радісною новиною – народженням нової сім’ї і запросити Вас розділити з нами це свято. Без Вас наше свято буде неповним, лише Вам під силу привнести в церемонію промені світла і добра.

Запрошуємо Вас (дата, час, адреса).

Чекаємо Вас з нетерпінням!

Катерина і Анатолій.

Приклад 2

У шаленому ритмі сучасного життя так складно знайти і розгледіти свою другу половинку, яка буде ділити негаразди і радості, зможе зрозуміти і підтримати. Нам це вдалося. І тепер ми з радістю запрошуємо Вас на урочисту церемонію одруження, на якій будуть тільки рідні і близькі. Будьте з нами, коли ми промовимо один одному ніжні слова вічній вірності і любові.

Будемо чекати Вас (адреса, дата, час).

Завжди Ваші Катерина і Анатолій

У подібному теплом стилі можна створити і запрошення для свідків. Деякі пари від них відмовляються, але важливо пам’ятати, що організація весільної церемонії, навіть з дуже невеликою кількістю гостей – справа непроста, потрібно стежити, щоб жоден із запрошених не нудьгував. І молодій парі буває складно з цим впоратися. Товариські і динамічні свідки допоможуть вам. Надішліть їм таку листівку:

Дорогі й улюблені Юлія і Денис!

Ви зробили для нас багато і ми безмірно вдячні Вам за це. Як знати, можливо саме Вашими стараннями цей урочистий день, нарешті, настав. Ми одружуємося! І саме Ви станете нашими найпочеснішими, важливими і значущими гостями, саме Вам належить пройти з нами весь шлях! Без Вас ідеальна церемонія не вийде.

Будемо безмежно раді бачити Вас (дата, час, місце), де відбудеться народження нашої родини!

З любов’ю Катерина і Анатолій.

Гумористичні смішні запрошення для друзів

1 варіант

primery tekstov priglasheniya na svadbu: krasivye i zabavnye varianty409 Приклади текстів запрошення на весілля: красиві і кумедні варіантиДорогі Христина і Павло!

Ось і настав той день, якого ми всі боялися! Так-так, ми одружуємося! І поспішаємо запросити Вас на урочистий захід, який відбудеться (дата, час, місце). Негативний відповідь не приймається! Відкладаємо всі справи, забуваємо про роботу і поспішаємо швидше до нас! Буде весело!

2 варіант

Дорогі Христина і Павло!

Прийшла пора повідомити Вам радісну звістку – ми одружуємося! А це означає, що стіл буде ломитися від закусок, алкоголь литися рікою, гарантовані танці і нестримні веселощі. І без Вас не обійтись.

Тому (дата, час) відміняйте все далі і поспішайте за адресою (адреса), де і буде урочиста частина. Потім ми трохи покатаємося, влаштуємо незабутню фотосесію і приступимо до обалденному банкету. «Немає» за відповідь не приймається!

Віршовані запрошення

1 варіант

Дорогі Катя і Петя!

Ви, друзі, ви найкращі на світі!

Запрошуємо Вас на бракосочетанье,

Помітите – робимо це заранье!

Там ми потанцюємо вальс,

А Ви – порадійте за нас!

У цей світлий добрий день

Вас побачити хочемо мерщій!

2 варіант

Ми вирішили одружитися,

А Вам доведеться веселитися!

Їсти і пити Вам належить,

Тости і «Гірко» говорити!

І за святковим столом

Буде всім нам так світло!

Поради

На завершення пропонуємо кілька загальних рекомендацій, які допоможуть створити теплу і душевну запрошення.

  • primery tekstov priglasheniya na svadbu: krasivye i zabavnye varianty410 Приклади текстів запрошення на весілля: красиві і кумедні варіантиВідійдіть від стандартів, не соромтеся писати батькам «дорога матуся», «улюблений татко», їм буде приємно зайвий раз переконатися, що дитина, ставши дорослою, як і раніше любить і поважає їх.
  • Відмовтеся від зайвого пафосу і пишномовного стилю на листівках. Звичайно, молодим хочеться, щоб їх церемонія була найкращою, запам’ятовується і чарівною, але надмірно урочиста лексика часто виявляється недоречною в компанії близьких і рідних людей.
  • Чудово і свіжо виглядають запрошення в морському стилі, можете придумати для них незвичайний текст. Наприклад: Сьогодні наші кораблі об’єднуються в сміливу і потужну флотилію. Ми готові без страза борознити морські простори і запрошуємо Вас стати свідками цієї урочистої події. Так, Ви все зрозуміли правильно, ми прийняли це важливе рішення – створити сім’ю. Ми не боїмося бурі і шторми, цунамі і урагани не страшні двом відважним капітанам, готовим кинути виклик сірої дійсності і бути щасливими, незважаючи ні на що. Будемо чекати Вас (дата, час, місце).
  • Використовується індивідуальний підхід. Для батьків виберіть класичні строгі запрошення, для друзів – віршовані або гумористичні.

Запрошення на весілля дуже важливі у самій церемонії, тому до їх підготовки слід підійти серйозно.

Інші види рукоділля

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками