Ромб спицями схеми і опис, в’язання візерунка ромби спицями, ажурні ромбики спицями і перловий ромб

romb spicami skhemy i opisanie, vyazanie uzora romby spicami, azhurnye rombiki spicami i zhemchuzhnyjj romb313 Ромб спицями схеми і опис, вязання візерунка ромби спицями, ажурні ромбики спицями і перловий ромбНайпопулярнішим візерунком як новеньких, так і більш досвідчених майстринь, вважається ромб. Він чудово виглядає і на дитячих вещичках, і на дорослих виробах. Є складні ажурні ромби, які складаються з петельок різних видів. Існують звичайні, створити їх можна поєднанням найбільш легких комбінацій петельок.

Ажурний ромб

Найпростіший варіант для в’язання ромбовидної в’язки, це ромбики з лицьової і ізн. п. Зараз розберемо ромбоподібний узор досить незвичайний і легкий, а також його в’язання. Раппорт складатиметься з одинадцяти петель. Схема на картині – це лише лицьові ряди. Всі виворітні частини складаються лише з ІП. Основні поради і правила:

 • Якщо ви застосовуєте це зображення romb spicami skhemy i opisanie, vyazanie uzora romby spicami, azhurnye rombiki spicami i zhemchuzhnyjj romb314 Ромб спицями схеми і опис, вязання візерунка ромби спицями, ажурні ромбики спицями і перловий ромбвеликого вироби, то кожен ромб буде повторюватися кілька разів. Відповідно кромочні петлі будуть тільки по краях виробу.
 • Ажурні, легкі і повітряні узорчіков в більшості випадків застосовують для шалей. Дірочки робляться шляхом застосування накидов, які на схемі зображують гуртками. Найчастіше їх створюють на виворітній стороні.
 • Ажурні речі вражають фантазію. Поєднання накидов і різних петельок створює химерні узорчіков, які можна порівнювати тільки з віконної розписом на морозі. Зазвичай ажурні зображення вимагають матеріалу певного типу. Це тоненький мохер. Більш міцна нитка підійде для жакетів або штанів, а тоненька – для створення палантину або шалей.
 • Не потрібно забувати, що ажурні узорчіков вимагають повного і тривалого контролю над кількістю петель в ряду. У постійних накидах можна просто заплутатися і загубитися. Тому дуже важливо новеньким рукодільниця, спочатку добре прочитати опис, а лише потім починати працювати.
 • Ця схема ще раз показує, якими різними та незвичайними можуть бути ажурні візерунки. На зображеннях показана лицьова і виворітна частина для в’язання. Особові робимо справа наліво (вони виходять непарними), зворотній частині зліва направо (вони виходить парні).
 • Раппорт складається з шістнадцяти рядків і дванадцяти петельок.
 • Зразок досить легкий у виконанні. Його може спокійно виконати навіть починаюча рукодільниця.

Рельєфний ромбик

Обожнюю в’язати! Для мене в’язання схоже на маленький, але справжньому помахом чарівної палички – всього-то дві спиці і нитка, а візерунків народжується просто безліч! Об’ємні коси, великі і маленькі листя, в’язані жакардові малюнки – всього не перелічити.

romb spicami skhemy i opisanie, vyazanie uzora romby spicami, azhurnye rombiki spicami i zhemchuzhnyjj romb315 Ромб спицями схеми і опис, вязання візерунка ромби спицями, ажурні ромбики спицями і перловий ромб

В’язання – це справжнє мистецтво, що поєднує найчастіше легкість і уяву. Навіть за допомогою самої легкої техніки можна знайти чудові і красиві вироби.

Шляхом звичайного комбінування виворітного і лицьової петлі можна отримати цікаві візерунки. Вертикальна риса на нашій схемі позначає ЛП, а горизонтальна риска – ІП. Постарайтеся створити спицями рівні петлі, щоб не руйнувати щільність і красу зображення. Це досягається при наборі досвіду і майстерності. Перед початком роботи, зробимо контрольний зразок, щоб дізнатися, чи вийде виготовити такий візерунок, як буде виглядати малюнок.

Ромби в техніці перевитий і зсувів

Ця схема вимагає від рукодільниці акуратності і працьовитості. Працюють по ній спицями. Ромб починаємо з перевития чотирьох петель в три рядка.

Далі в кожному особовому ряду стінки ромбів зміщуємо на одну петельку. На рівні одинадцяти рядів центр ромба буде становити вісім ІП. При цьому дві петлі в центрі перехрещуються і створюють малюночок кіскою. На рівні п’ятнадцятого ряду стінки починають зміщуватися в центр. Раппорт – шість рядків.

«Косички», «арани» — це і є ромби, створені в більш важкій техніці – перевития. Опис цієї техніки набагато складніше. Для такого в’язання спицями можна взяти будь-яку пряжу. Зображення буде виглядати більше з-за більш міцної пряжі. При цьому річ виходить рельєфною і ефектною. Так як в’язання складається з різних напуску та зсувів, витрата пряжі може сильно збільшитися.

romb spicami skhemy i opisanie, vyazanie uzora romby spicami, azhurnye rombiki spicami i zhemchuzhnyjj romb316 Ромб спицями схеми і опис, вязання візерунка ромби спицями, ажурні ромбики спицями і перловий ромбПрості ромби.

Дуже значущий узорчік в наступному виконанні. Схема складається з 26 рядів – саме стільки знадобиться на весь наш ромб по висоті. Раппорт буде десь чотирнадцять петель – така ширина.

Якщо поглянути на зображення, то ми побачимо, що в ньому показано лицьові (їх розглядаємо зліва направо), і виворітні (їх розглядає справа наліво) рядки.

Сітка-ромбик

Ще один візерунок з отворами, що підходить для самих різних виробів.

 • Раппорт складається з шістнадцяти петельок і дванадцяти рядків, позначається на всій схемі у червоному прямокутнику. Ромб складається рівно з двох половин. Позначення класичні.
 • Робота у поєднанні різних технік.
 • Візерунки з використанням цієї геометричної фігурки різноманітні, постійно створюються все нові і нові.
 • Більш ускладнені опису – це комбінування різних технік, як, наприклад, у новому зразку. Будемо поєднувати платочную вязочку і лицьову гладь. Незвичайність візерунка в тому, що він повністю однаковий на обох сторонах вироби. Раппорт складемо п’ятдесят чотири ряди і двадцять петельок.
 • Запам’ятайте, що при створенні таких малюнків треба стежити за тим, щоб ромби лежали рівно, строго за зразками. Будь-яке зміщення в бік може зіпсувати всю картину. Уважно простежте за дотриманням рисуночка і кол-вом петельок в рядку.

Інші схеми в’язання

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками