Рукавиці сова ? спицями схема і опис візерунка, як зв’язати дитячі рукавиці, мітенки з орнаментом сова, зразок малюнка і майстер-клас з фото

varezhki sova  spicami skhema i opisanie uzora, kak svyazat detskie varezhki, mitenki s ornamentom sova, obrazec risunka i master klass s foto31 Рукавиці сова ? спицями схема і опис візерунка, як звязати дитячі рукавиці, мітенки з орнаментом сова, зразок малюнка і майстер клас з фото

Не знаю, хто перший придумав прикрасити рукавиці совушкой, але в’язані рукавиці з совушками люблять і носять і дорослі жінки, і молоденькі дівчата. Рукавиці дітей теж часто прикрашають совята – вони можуть бути на ручках і хлопчики, і дівчатка. Бувають не тільки рукавички, прикрашені таким малюнком, але і абсолютно приголомшливі рукавиці у вигляді сови.

Жінки, які вміють в’язати, мають незаперечну перевагу – виготовити своїми руками будь-який виріб не тільки для себе, але і для всієї родини. Ми пропонуємо не зупинятися на своїх досягненнях, а спробувати пов’язати хіт сезону – рукавиці з мордочкою сови. Якщо у вас ще не було такого милого аксесуара, тоді настав час знову взяти в руки улюблений інструмент для створення чергового шедевра. Ми запевняємо вас, що впоратися з такою дрібницею може навіть молода майстриня без особливого досвіду в рукоділлі.

Матеріали і інструменти

Отже, перед вами перелік того, що знадобиться для виконання теплого зимового вироби:

 • Щільна пряжа.
 • Спиці (в’язальні стрижні) — краще брати 4 і 5 номери.

Важливо! Щільність нашої в’язки в рукавицях з візерунком сова буде така: 18 осіб. петель, гладь — в’язальними спицями № 5-10 див. Витрата матеріалу на дві рукавички в середньому 180-200 грамів пряжі. Розмір моделі — на руку дорослої людини.

Гумка на манжеті рукавиці-сови

Гумка рукавиці з візерунком сови в’яжеться гранично просто в лічені хвилини:

varezhki sova  spicami skhema i opisanie uzora, kak svyazat detskie varezhki, mitenki s ornamentom sova, obrazec risunka i master klass s foto32 Рукавиці сова ? спицями схема і опис візерунка, як звязати дитячі рукавиці, мітенки з орнаментом сова, зразок малюнка і майстер клас з фото

 1. Набираємо 34 петлі, остання з яких потрібна для того, щоб закрити в’язку.
 2. В’яжемо манжету 3 петлями: 2 осіб. (перехрещуються з лівим нахилом в непарних стовпцях) і 1 ізн.
 3. 2 накида, схрещені в праву сторону – пропускають стібок на лівій спиці. Другу петлю виконують лицьового.
 4. 2 накида, схрещені в ліву сторону – пропускають стібок на лівому в’язальному інструменті. Правий — вводять у другу петельку з задньої частини лівої петлі, а потім закріплюють її лицьовій. Після цього обидві петлі просто знімають з лівої в’язальної спиці. На першій — ми набрали 18 петель, а на другій – 15.
 5. В’яжемо знову 18 однакових стовпчиків. Висота нашої манжетки — 9 див.

Після закінчення роботи з гумкою ми обнуляем нумерацію, починаючи знову рахунок з першого ряду.

Верхня половина рукавиці

Починаємо в’язати верхню половину нашого вироби з пальчиком:

 1. Виконуємо у першому стовпці 2 збавляння: 2 перших стібка пров’язуємо лицьовими, далі за поданим зразком.
 2. Останні 2 петлі з’єднуємо з лицьової з нахилом у ліву сторону.
 3. Виконуємо роботу на другому в’язальному стержні лицьовими петлями. В результаті у нас вийшла така картина: перша спиця містить 16 набросов, а друга – 15.
 4. Третій стовпчик виконуємо за схемою, працюючи петлею з першого стрижня. Виконуємо накид, потім 2 петлі другої спиці, знову накид, виконуємо наступні 13 стібків.
 5. Сьомий пров’язуємо стовпчик за зразком з першого стрижня. Накидаємо повітряний накид, а потім в’яжемо 4 петлі другого стрижня лицьовим способом, решту 13 петель робимо за принципом попереднього пункту.
 6. Одинадцятий ряд за зразком з першого стрижня, тільки вже з 6 лицьовими петлями.

Підстава

varezhki sova  spicami skhema i opisanie uzora, kak svyazat detskie varezhki, mitenki s ornamentom sova, obrazec risunka i master klass s foto33 Рукавиці сова ? спицями схема і опис візерунка, як звязати дитячі рукавиці, мітенки з орнаментом сова, зразок малюнка і майстер клас з фото

Якщо мати перед очима схему, то нічого складного в продовженні роботи немає:

 1. Робимо в першому стовпці 2 збавляння.
 2. Починаємо в’язати третій ряд. Виконуємо надбавку для пальця.
 3. Пров’язуємо 7 стовпчиків на першій спиці.
 4. На другий в’язальної спиці робимо накид, потім 4 осіб. стібка, знову накид і 13 особових. Наш теплий пальчик поступово вимальовується.
 5. Десятий стовпець виконуємо за цим же зразком.
 6. В одинадцятому ряду продовжуємо формувати лапки для нашої сови.

Пальчик

Пальчик треба вив’язати акуратно, щоб у підсумку руці було зручно і тепло. Для цього:

varezhki sova  spicami skhema i opisanie uzora, kak svyazat detskie varezhki, mitenki s ornamentom sova, obrazec risunka i master klass s foto34 Рукавиці сова ? спицями схема і опис візерунка, як звязати дитячі рукавиці, мітенки з орнаментом сова, зразок малюнка і майстер клас з фото

 1. В 11 стовпці другий в’язальної спицею створюємо пальчик. Виконуємо роботу короткими спицями під №4. Набираємо на перший стрижень 6 петель, пров’язуємо 4 петлі з другого стрижня і стільки ж з третього. Перераховані дії сформували перший ряд для пальчика.
 2. В’яжемо другий стовпець за принципом пункту 1 даного блоку.
 3. 3 ряд: робимо протяжку, 2 лицьові, закріплюючи всі 4 стібка.
 4. Виконуємо провязування петель з другої і третьої спицею.

Додаємо на кожну спицю за 4 стібка – 12 штук.

 1. В’яжемо подібним чином ще 10 однакових стовпців.
 2. 14 стовпець: робимо 2 крайні петлі лицьовими.
 3. Виконуємо 15 ряд за принципом з 7 пункту, на спиці повинно залишитися 2 стібка.
 4. Тепер можна обрізати нитку, при цьому залишивши хвостик, на який буде зручно зібрати гачки, щоб закінчити в’язання.
 5. Протягуємо кінчик з пальчика в голку, потім збираємо всі петлі, міцно стягуємо і виводимо його на виворітну сторону.
 6. Тепленький пальчик готовий.

Тепер вам під силу виконання милих рукавичок з совою. Сову тільки на перший погляд складно виконати, а насправді все простіше простого. Як бачите, ця робота не вимагає великої кількості матеріалу, професійного вміння і багато часу. В якості прикраси для очей звіра можна використовувати різні намистинки, бісер, стрази і багато іншого.

Щоб не заплутатися в схемі, скористайтесь наочним майстер-класом з в’язання рукавиць з візерунком сова спицями з відео.

Інші схеми в’язання

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками