Серветка Соняшник гачком — в’язання гачком серветок, схеми і опис, незвичайні серветки та в’язання гачком

salfetka podsolnukh kryuchkom  vyazanie salfetok kryuchkom, skhemy i opisanie, neobychnye salfetki kryuchkom i vyazanie454 Серветка Соняшник гачком — вязання гачком серветок, схеми і опис, незвичайні серветки та вязання гачкомРукодільниця, які володіють гачком, під силу виготовляти різні предмети облаштування затишку — наприклад, незвичайна скатертину або підставка під гаряче, пов’язані своїми руками, прикрасять кухню і додадуть їй індивідуальні риси. Найпопулярніший предмет — це проста серветка гачком. Однак мало лише створити таку красу, необхідно знайти підхід до створення прекрасної атмосфери в житло. У нашій статті — майстер клас і навчальне відео.

Наприклад, образ соняшника означає добробут і хороше матеріальне благо.

З допомогою такого знака в будинку можна створити атмосферу якоїсь аури благополуччя, яка буде заряджати жителів і допомагати здійснювати свої задуми з найкращою вигодою для сім’ї.

salfetka podsolnukh kryuchkom  vyazanie salfetok kryuchkom, skhemy i opisanie, neobychnye salfetki kryuchkom i vyazanie455 Серветка Соняшник гачком — вязання гачком серветок, схеми і опис, незвичайні серветки та вязання гачкомЄ безліч схем, які можуть допомогти виготовити такий знак багатства. У нашому уроці ви зможете знайти роз’яснення щодо створення серветки соняшника гачком. Покроково роз’яснюється, як пров’язати ряди з середини до країв серветки.

Матеріали, які будуть потрібні для роботи:

 • Пряжа і гачок.
 • Пряжу виберемо під колір соняшнику — жовту і коричневу. Замість коричневого кольору можна взяти і просто чорний колір. Кольорові нитки краще вибирати хорошої якості.

Відмінні ідеї

Чудові серветки послужать декором кімнат, створюючи чудовий домашній затишок, і захистять тверді поверхні і меблі.

Початківцям майстриням не варто братися за ускладнені узорчіков, при підборі ниток головне знати, що прості ажуры робляться з тонких ниток і бавовняної пряжі або спеціального ірису, гачок повинен бути набагато товщі ниток. Що краще взяти для роботи?

 • Кругла серветка розміром 28 сантиметрів на 77 сантиметрів.
 • Для роботи потрібно 80 грамів пряжі, гачок № 0,6.

Галерея: серветка Соняшник (25 фото)

Об’ємні серветки, як зробити

Провяжем ланцюг з шести повітряних петельок і зв’яжемо в колечко стовпчиком з трьома накидами, потім в’яжемо ланцюга з таких овалів (53 штуки) по нашій схемі. На початку рядів замість однієї петлі зв’яжемо потрібну кількість петельок підйому.

salfetka podsolnukh kryuchkom  vyazanie salfetok kryuchkom, skhemy i opisanie, neobychnye salfetki kryuchkom i vyazanie456 Серветка Соняшник гачком — вязання гачком серветок, схеми і опис, незвичайні серветки та вязання гачкомЗакінчимо ряд з’єднувальними стовпчиками. При необхідності перейти з’єднувальним стовпчиком до початку нового ряду. Далі в’яжемо все за схемою. Якщо в схемі верх символів з’єднаний, то петельки пов’язуємо загальною вершиною, при з’єднанні внизу група петельок створюється з однією головною підставою.

Серветки у формі квадрата робляться так само, як і круглі вироби, в’яжуться від центру.

Як ви помітили, провязывается колечко з повітряних петельок зі стовпчиками без накиду, потім в’яжемо рядок і на куточках додаємо повітряні петлі. Після цього знову провяжем гурток з стовпчиків з накидом, на новому ряді додамо в кути повітряні петельки і так через один ряд.

salfetka podsolnukh kryuchkom  vyazanie salfetok kryuchkom, skhemy i opisanie, neobychnye salfetki kryuchkom i vyazanie457 Серветка Соняшник гачком — вязання гачком серветок, схеми і опис, незвичайні серветки та вязання гачкомТак можна пов’язати незвичайну підставку або килимки. Для виготовлення серветки у формі квадрата застосовують і маленькі пов’язані мотиви круглої чи іншої форми. Перший рядок провяжем так: провяжем один стовпчик з п’ятьма накидами, потім два стовпчики з двома накидами в 3 петлю стовпчиком з п’ятьма накидами. Далі провяжем п’ять повітряних петельок. Так повторимо вісім разів. Всього потрібно буде створити по колу 19 рядів. Можна ще раз подивитися схему.

Нереально барвистим цвітом вражає унікальний візерунок серветки у формі соняшника. Соняшник можна пов’язати кольоровими нитками, жакардовим узорчиком. Застосовуємо чотири кольори — коричневий, жовтий, білий і зелений.

Пряжу можна взяти акрилову, якщо узорчік не має значення. Для ажурних виробів, звичайно, варто взяти більш тонкі нитки. Ось ми розібрали тему, як створювати об’ємні гачком серветки.

Створення соняшника, схеми

Коричневими і чорними нитками почнемо в’язати центр гуртка.

Перший ряд. Провяжем вісім повітряних петель. Потім з’єднаємо колечко з двадцятьма стовпчиками з одним накидом. Новий ряд в’яжемо в кожну петлю основи стовпчиками з одним накидом, розділеними лише однієї повітряної петелькою. Третій рядок знову в’яжемо стовпчиками з одним накидом в кожну петельку підстави.

Після цього в кожну петлю основи — по 2 ст. з накидом, розділених двома петельками. Новий гурток — у кожну арку з двох повітряних петельок, утворену минулим поруч, провяжем 2 ст. з накидом, дві повітряні петлі, 2 ст. з накидом. Шостий ряд = п’ятий рядок + 2 ВП. Сьомий рядок = п’ятий ряд + 3 ВП. Восьмий рядок = п’ятий ряд + 4 ВП. Дев’ятий ряд = п’ятий рядок + 5 ВП. Десятий ряд = п’ятий ряд + 6 ВП.

Хвости ниток сховаємо в в’язання в кінці роботи. Готову серветку потрібно буде відпарити, якщо захочете, можна попередньо накрохмалити.

salfetka podsolnukh kryuchkom  vyazanie salfetok kryuchkom, skhemy i opisanie, neobychnye salfetki kryuchkom i vyazanie458 Серветка Соняшник гачком — вязання гачком серветок, схеми і опис, незвичайні серветки та вязання гачкомВелика серветка «Лебедине озеро» теж в’яжеться легко, навіть початківці зможуть без праці її повторити і зайнятися в’язанням. Варто подивитися схеми в’язання гачком серветок і опис роботи з детально описаними етапами.

Принцип роботи полягає в легкому в’язанні центрального гуртка тонкими нитками ірису або іншими нитками для в’язання легких ажуров і гачком до номера один. Найзручніший варіант — з хвиль міцною в’язки з гладдю сітки з арок повітряних петельок.

Лебеді створюються гачком окремими елементами: крильця, тулуб і шия. Схема — це найважливіше, обов’язково ознайомтеся перед початком роботи. В тулуб необхідно приготувати дрібні клаптики синтепону або вати, а на шию — спритну дріт. Елементи зшиваються простими нитками, після чого їх можна накрохмалити, досушити і приєднати до серветці.

На озера накладають в’язані латаття лілій та інші квіти.

Серветка соняшник гачкомsalfetka podsolnukh kryuchkom  vyazanie salfetok kryuchkom, skhemy i opisanie, neobychnye salfetki kryuchkom i vyazanie459 Серветка Соняшник гачком — вязання гачком серветок, схеми і опис, незвичайні серветки та вязання гачкомsalfetka podsolnukh kryuchkom  vyazanie salfetok kryuchkom, skhemy i opisanie, neobychnye salfetki kryuchkom i vyazanie460 Серветка Соняшник гачком — вязання гачком серветок, схеми і опис, незвичайні серветки та вязання гачкомsalfetka podsolnukh kryuchkom  vyazanie salfetok kryuchkom, skhemy i opisanie, neobychnye salfetki kryuchkom i vyazanie461 Серветка Соняшник гачком — вязання гачком серветок, схеми і опис, незвичайні серветки та вязання гачкомsalfetka podsolnukh kryuchkom  vyazanie salfetok kryuchkom, skhemy i opisanie, neobychnye salfetki kryuchkom i vyazanie462 Серветка Соняшник гачком — вязання гачком серветок, схеми і опис, незвичайні серветки та вязання гачком

Інші схеми в’язання

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками