Шапочка гачком для хлопчика, теплі шапки для хлопчиків, шапки для підлітків

shapochka kryuchkom dlya malchika, teplye shapki dlya malchikov, shapki dlya podrostkov210 Шапочка гачком для хлопчика, теплі шапки для хлопчиків, шапки для підлітківВажлива штучка під час зими – в’язана шапочка гачком для хлопчика. Зимова дитяча шапка для хлопчика може бути створена на основі різних в’язаних моделей. Потім з цих моделей, майстриня може вибрати будь-яку і зв’язати, дивлячись на потрібну їй схему. Важливо пам’ятати, що робиться така річ з вовняної пряжі, яка довго тримає тепло взимку, і сама шапочка повинна бути виготовлена досить щільною.

Це може бути не тільки шапка з помпоном або тюбетейка: якщо зв’язати до шапочці відповідні вушка може вийти і лисеня, і кошеня, і кумедний ведмедик. У комплект можна пов’язати шарф з цієї пряжі. Навіть для початківців є прикольні чепчики, які ви можете зв’язати зовсім просто.

Як зв’язати модель шапки у формі шолома

Для того щоб у майстрині вийшла оригінальна і в той же час зручна зимова шапка шлем, яка, безсумнівно, сподобається кожному малюку, потрібно купити щільну пряжу різних кольорів і гачок для в’язання. Кількість пряжі потрібно розраховувати лише за особистим мірками і до віку малюка. З метою ознайомлення з усіма деталями створення виробу, варто подивитися відео з докладними інструкціями по створенню цієї моделі шапки.

Покроковий майстер-клас для створення моделі шапки з вухами

shapochka kryuchkom dlya malchika, teplye shapki dlya malchikov, shapki dlya podrostkov211 Шапочка гачком для хлопчика, теплі шапки для хлопчиків, шапки для підлітківПерш, ніж почати працювати і займатися вязаниям моделі шапочки з вушками, потрібно дізнатися обхват голови малюка, оскільки від цього буде залежати висота і ширина речі, потім купити потрібну кількість пряжі. Спочатку, необхідно пров’язати основу шапочки, це можна зробити різними методами. Найлегший варіант – провязування рядів стовпчиків без накиду йдучи по колу, плюс такого способу полягає у відсутності швів.

Після того, як ми зв’яжемо основу шапочки згідно з нашою схемою, можна перейти до провязыванию вух. Для цього потрібно провязать три ряди певним чином: одна петля підйому і чотирнадцять стовпчиків без накиду. Четвертий і п’ятий ряд складається з однієї петлі підйому і убавочки, 10 стовпчиків без накиду і убавочки.

shapochka kryuchkom dlya malchika, teplye shapki dlya malchikov, shapki dlya podrostkov212 Шапочка гачком для хлопчика, теплі шапки для хлопчиків, шапки для підлітківШостий рядок, одна петля підйому і 10 стовпчиків без накиду. Сьомий, восьмий і дев’ятий ряд потрібно створювати за схемою: одна петелька, на початку ряду створимо убавочку, стовпчик без накиду і зробимо ще раз убавку в кінці рядка, в останні три петельки можна почати просувати зав’язки. Друге вухо в’яжемо за такою ж схемою.

Також варто прикрасити таке дитяче виріб малюнком, наприклад, створити зображення корабля. Для цього, поглядаючи на схему, потрібно робити ряди, змінюючи робочу нитку потрібного кольору згідно зображенню.

Шапка-вушанка дитяча пов’язана гачком, є простою і гарною моделлю, яка допомагає захистити малюка в період навіть затяжних морозів або сильних вітрів. В’яжемо цю модель за класичною схемою, але відрізнятися моделі осінніх виробів можуть за рахунок кольорів взятої пряжі або за рахунок зображення, яким прикрашають виріб.

Шапка-біні гачком для хлопчика: опис і схема

Шапка-біні давно в моді, такі зимові вироби люблять носити все, тим більше що фасон підійде і для малюка, і для підлітка 15 років. Для її в’язання не потрібно дізнаватися об’єм голови, оскільки головна її деталь, це гумка. Принцип в’язання від зображення не залежить. Потрібно пряжа з вовни 100 гр і спеціальний гачок № 4,5. Отже, наша схема в’язання.

 • Перший ряд: дванадцять повітряних петельок + одна повітряна петля підйому.
 • Другий ряд і інші: ст. б/н за задню полупетлю, завершуємо одну ст. п. підйому.
 • Кожен наступний рядок перевертаємо.
 • Як дійдемо до необхідної довжини, складаємо перший і кінцевий ряд, потім пров’язуємо полустолбиками. Кількість рядків повинна дорівнювати шість мінус три.
 • Перевертаємо нашу річ поперек і пров’язуємо рядок ст. б/н.
 • Далі починаємо робити узорчік за схемою, і продовжуємо роботу до сімнадцятого ряду.
 • З вісімнадцятого ряду почнемо зменшувати петельки. Черепашка з трьох ст.
 • Дев’ятнадцятий ряд: убавим. Черепашка з двох ст.
 • Двадцятий ряд: в’яжемо по одному ст. з/н в кожну петельку, але з’єднувати потрібно загальної петелькою.

Закріпимо нитку і затягуємо верх шапки. Всі дитяча шапочка готова.

Шапка з мордочкою для хлопчика гачком: схема

shapochka kryuchkom dlya malchika, teplye shapki dlya malchikov, shapki dlya podrostkov213 Шапочка гачком для хлопчика, теплі шапки для хлопчиків, шапки для підлітківВ’язана шапочка з милою мордочкою робиться зі ста грамів сіро-чорної пряжі, спеціальним гачком № 7. Головним візерунком дитячого головного убору вважаються стовпчики без накиду.

Схема нашого в’язання і опис роботи:

Наберемо ланцюг із сорока петельок і замикаємо в гурток з’єднувальним стовпчиком. Далі, наше в’язання буде йти по спіралі.

У рядку, через чотирнадцять сантиметрів, кожну сьому і восьму петлю пров’язуємо разом. Наприкінці повинно вийти тридцять п’ять петельок. У новому рядку — провяжем шосту і сьому петлю (тридцять петельок).

Таким методом убавим ще чотири рази, тобто чотири ряди, щоб в кінці вийшло десять петельок.

Зводимо ці десять петельок робочою ниткою.

 • Очі: створимо колечко з восьми ст. б/н. Кожен гурток почнемо з однієї допоміжної в. п. і закінчимо одним з’єднувальним ст. у 1-й ст. б/н. В другому колі треба ув’язати два ст. б/н в усі петельки.
 • Носик: в’яжемо ланцюжок з п’яти в. п., обвяжем її ст. б/н. В другому і третьому ряду убавим по одному п. з кожного боку. Носик завершений.
 • Вушка: за особовим вирізу вироби відміряємо за п’ятнадцять п. і з двох сторін від них обвяжем за дев’ять петельок головним візерунком. У третьому рядку убавим з кожної сторони по одній п. Через сім рядків прив’язування, залишимо незакінченими останні три петельки. Для кожного вушка створюємо по ланцюгу з дев’яти в. п., і обвяжем всі головним візерунком. Через дві р. від початкового убавим з двох сторін в кожному другому р. по 1 п. Потім після семи р. від початкового кінцеві три петельки залишимо недоробленими. Закруглення вушок і нижній край дитячої шапки обвяжем чорною ниткою 1 р. ст. б/н. Складання: пришьем всі деталі.

Ось ми і зробили, нашу в’язану шапочку.

Інші схеми в’язання

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками