Шапочка гачком схеми 🥝 для немовлят, як зв’язати шапки з вушками для дітей, опис для початківців

shapochka kryuchkom skhemy 🥝 dlya mladencev, kak svyazat shapki s ushkami dlya detejj, opisanie dlya nachinayushhikh473 Шапочка гачком схеми 🥝 для немовлят, як звязати шапки з вушками для дітей, опис для початківцівНезважаючи на те що в’язання вважається одним з найпоширеніших занять у світі, назвати це легкою справою неможливо. Для вивчають ази в’язання людей шапочка для немовляти гачком може стати не тільки додатковим досвідом, але й приємним подарунком для малюка.

Наприклад, на виписку для грудничка. Дітям від 0 до 3 місяців шапочки часом потрібні навіть влітку, а вже зимова для прогулянок знадобиться обов’язково. Моделі шапочок для дітей часто прикрашають вушками, або помпонами, дуже модний зараз кумедний смугастий ковпак як у гномика або ельфа.

Представлені схеми та описи найпростіших шапочок і зі складними техніками дозволять кожному навчитися створювати цей елемент одягу для новонароджених.

Як зв’язати шапочку для новонародженого

Користуючись детальними описами кожного процесу, зв’язати шапочку буде не так складно, як здавалося спочатку. Єдине, що необхідно знати перед початком в’язання — обсяг голови немовляти і окружність виробу. Часто буває, що отримати точні вимірювання не є можливим. У таких випадках рекомендується використання загальних стандартних розмірів:

  • 3-6 місяців — 35-43 см;
  • 6-12 місяців — 41-47 див.

Коли всі мірки новонароджених вже готові, можна приступати до самого в’язання.

shapochka kryuchkom skhemy 🥝 dlya mladencev, kak svyazat shapki s ushkami dlya detejj, opisanie dlya nachinayushhikh474 Шапочка гачком схеми 🥝 для немовлят, як звязати шапки з вушками для дітей, опис для початківцівЯкщо вміння дівчата в цьому майстерності досить обмежені, то підійде перший спосіб в’язання шапочки гачком. Для початку потрібно закріпити нитку на гачку, використовуючи для цього вузол. Не варто забувати, що так званий хвостик — нитка, яка залишається при створенні вузлика, не повинна обрізатися спочатку. Позбавлення від неї повинно відбуватися тільки вже при готовому в’язаному чепчику для новонародженого.

Після цього необхідно зробити кілька повітряних петель. Створення шести стовпчиків без накиду утворюють кільце, яке треба замкнути, ввівши нитку в перший стовпчик. Таким чином, має вийти перший ряд.

Далі треба знову зв’язати по два стовпчики в попередні ряди — так створюється другий ряд чепчики, а потім об’єднати перший і останній ряди. Використовуючи таку схему для подальшого в’язання, можна швидко створити чепчик гачком. Головне — пам’ятати додавати петельки в рядах і закріплювати роботу протягнутим «хвостиком» в останній стовпчик.

Дитяча шапочка з вушками

Красиве поєднання головного убору малюка з іншими елементами декору дозволяє починаючим розробити певний навик в’язання. Приміром, в’язаний дитячий чепчик з вушками — відмінне рішення для хлопчиків і дівчаток не тільки в естетичному плані, але і практичному — чепчик теплий і його можна носити в холодну пору року.

Основне в’язання відбувається за такою ж схемою, як і звичайна шапка. Вушка робляться окремо за принципом збільшення петель. Опис цього процесу більш докладно написано вище. Крім цього, є можливість експериментувати з дизайном чепчики, зробити його більш відповідним малюкові і цікавим.

Чепчик для новонародженого гачком

Існує величезна кількість різних схем, по яких докладно описується, як зв’язати хороший дитячий головний убір малюкові. Дізнатися їх усі практично неможливо, проте можна знайти самі зручні, практичні і естетично приємні варіанти.

shapochka kryuchkom skhemy 🥝 dlya mladencev, kak svyazat shapki s ushkami dlya detejj, opisanie dlya nachinayushhikh475 Шапочка гачком схеми 🥝 для немовлят, як звязати шапки з вушками для дітей, опис для початківцівСлід пам’ятати, що дуже багато залежить від обраних матеріалів. Використання світлих, рожевих відтінків ниток найчастіше застосовується в створенні образу для дівчаток, в той час як більш глибокі й темні кольори рекомендуються для хлопчиків.

Шапочка для немовляти гачком схема проста і не вимагає особливих навичок, а виходить ну дуже красива! На початку в’язання створюється невелике кільце — в процесі воно затягнеться і не буде дірки. Після цього прив’язуються три повітряні петлі з 11 стовпчиками з одним накидом. Першу і третю петлю об’єднують, в процесі утворюючи перший ряд чіпця.

Варто запам’ятати, що кожен новий ряд починається трьома повітряними петлями і одним з’єднувальним стовпчиком у третю петлю попереднього ряду. Так, кожен новий ряд виходить більше і довше попереднього, утворюючи необхідну форму півсфери. Щоб в’язаний головний убір не здавлював голівку, слід робити додавання 12 стовпчиків в ряд, рівномірно розподіляючи їх по всій окружності. Буває так, що схема показує завершення чіпця раніше, ніж готовий виріб для дівчинки або хлопчика, тому слід запам’ятати всю технологію і орієнтуватися в додаванні нових лав.

Тому схема виглядає приблизно так:

  1. shapochka kryuchkom skhemy 🥝 dlya mladencev, kak svyazat shapki s ushkami dlya detejj, opisanie dlya nachinayushhikh476 Шапочка гачком схеми 🥝 для немовлят, як звязати шапки з вушками для дітей, опис для початківцівТри повітряні петлі.
  2. 11 стовпчиків з одним накидом.
  3. Зв’язування з третьої петлі попереднього ряду.
  4. Новий ряд.

Чепчик для новонародженого гачком, схема якого обов’язково включає розміри обхвату головки малюка — як тільки дно буде готове, воно повинно збігатися з цими мірками, інакше в’язаний головний убір просто буде занадто малий. Як тільки дно буде готове, можна буде працювати над глибиною шапки. На даному етапі більше не буде складнощів з рахунком, кожен ряд повинен починатися з трьох повітряних петель і одного стовпчика, яким необхідно пов’язувати новий ряд з попереднім. Після того як глибина буде готова, можна буде затягнути «хвостик» в сам виріб і акуратно сховати.

Розбавити шапочку можна нескладним ажурним візерунком, який дозволить носити чепчик не тільки в холодні пори року, але і навесні або влітку. Дивимося навчальне відео!

Шапочка для новонароджених гачкомshapochka kryuchkom skhemy 🥝 dlya mladencev, kak svyazat shapki s ushkami dlya detejj, opisanie dlya nachinayushhikh477 Шапочка гачком схеми 🥝 для немовлят, як звязати шапки з вушками для дітей, опис для початківцівshapochka kryuchkom skhemy 🥝 dlya mladencev, kak svyazat shapki s ushkami dlya detejj, opisanie dlya nachinayushhikh478 Шапочка гачком схеми 🥝 для немовлят, як звязати шапки з вушками для дітей, опис для початківцівshapochka kryuchkom skhemy 🥝 dlya mladencev, kak svyazat shapki s ushkami dlya detejj, opisanie dlya nachinayushhikh479 Шапочка гачком схеми 🥝 для немовлят, як звязати шапки з вушками для дітей, опис для початківцівshapochka kryuchkom skhemy 🥝 dlya mladencev, kak svyazat shapki s ushkami dlya detejj, opisanie dlya nachinayushhikh480 Шапочка гачком схеми 🥝 для немовлят, як звязати шапки з вушками для дітей, опис для початківцівshapochka kryuchkom skhemy 🥝 dlya mladencev, kak svyazat shapki s ushkami dlya detejj, opisanie dlya nachinayushhikh481 Шапочка гачком схеми 🥝 для немовлят, як звязати шапки з вушками для дітей, опис для початківцівshapochka kryuchkom skhemy 🥝 dlya mladencev, kak svyazat shapki s ushkami dlya detejj, opisanie dlya nachinayushhikh482 Шапочка гачком схеми 🥝 для немовлят, як звязати шапки з вушками для дітей, опис для початківцівshapochka kryuchkom skhemy 🥝 dlya mladencev, kak svyazat shapki s ushkami dlya detejj, opisanie dlya nachinayushhikh483 Шапочка гачком схеми 🥝 для немовлят, як звязати шапки з вушками для дітей, опис для початківцівshapochka kryuchkom skhemy 🥝 dlya mladencev, kak svyazat shapki s ushkami dlya detejj, opisanie dlya nachinayushhikh484 Шапочка гачком схеми 🥝 для немовлят, як звязати шапки з вушками для дітей, опис для початківцівshapochka kryuchkom skhemy 🥝 dlya mladencev, kak svyazat shapki s ushkami dlya detejj, opisanie dlya nachinayushhikh485 Шапочка гачком схеми 🥝 для немовлят, як звязати шапки з вушками для дітей, опис для початківців

Інші схеми в’язання

Приємного читання!

Оцініть статтю
Ідеї декору своїми руками